Dobre (!) gabinety kosmetyczne - zapytaj tutaj - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-17, 11:36   #151
angel975
Przyczajenie

Dot.: Dobre (!) gabinety kosmetyczne

Ja dopiero co przybyłam, ale też się może wypowiem jak to ze mną było
Poddałam się depilacji laserowej dwa lata temu, opinie na temat depilacji laserowej były przeróżne i nie ukrywam, że się trochę bałam. Znajoma znajomej (wiadomo jak to bywa) poleciła mi salon Viviean, po depilacji nóg tak mi się spodobało, że zrobiłam jeszcze pachy i okolice bikini Do tej pory jestem zadowolona z tego kroku, ale trochę żałuję, bo teraz depilacja laserowa jest tańsza niż jak ja robiłam, więc dziewczyny jeśli tylko możecie to korzystajcie
angel975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 07:43   #152
arikas
Przyczajenie

Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

mogę zarekomendować p. justynę z gabinetu n25 na śródmieściu, ul. nowogrodzkiej. ja trafiłam tam przez portal facebook, bo akurat mieli promocję na hybrydę, byłam tam w ostatni piątek. kosmetyczka bardzo sympatyczna i fachowa, także nie zauważyłam jakiś mocnych minusów, zobaczymy przy następnej wizycie.
arikas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 14:52   #153
ostis
Przyczajenie

Warto wybrać się do salonu Urodowo, mnie spodobała się nazwa ale nie będę ukrywać ,że poleciła mi to miejsce i Panią Anię koleżanka. Nie zawiodłam się, takiej super atmosfery nie spotkałam nigdzie indziej a do tego zabiegi na wysokim poziomie. Będę tam chodzić regularnie bo taki relaks to święta rzacz promocje też mają fajne [link]

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-08 o 15:10 Powód: Link.
ostis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 23:10   #154
aaniolekk
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Szczecin

odświeżam

jak to wygląda teraz? jakie gabinety polecacie?

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 16:09   #155
p4w
Zakorzenienie

też się podłączam...

zna ktoś ten gabinet?
http://www.kosmetyczka-szczecin.com.pl/

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2013-11-02 o 16:22
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:23   #156
gorzata86
BAN stały

Dot.: SPA w okolicach Warszawy

Ja byłam jakiś czas temu tutaj: http://klub.tuanclub.pl Bardzo fajny klub. Ogólnie teraz jest dużo tego miejsc. Nie trudno coś znaleźć. Z pewnością jeśli będę znów w okolicach Wawy wrócę do TUANA.
gorzata86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:08   #157
paoolina
Raczkowanie

Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Witam,
Czy ktos ma numer telefonu prywatny do Pani Karoliny Kowalskiej?
paoolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 20:01   #158
sylwunia 81
Przyczajenie

Witam dziewczyny za waszą namową poszłam na depilacje cukrową do Sweet Cosmegical, Pani Asia Bilska to cudowna osoba, od pierwszych chwil wyczułam jej pełen profesjonalizm, na początku troche się bałam ale Pani Asia na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła, a potem bardzo sprawnie i praktycznie bezboleśnie wykonała depilacje, naprawde polecam, jestem bardzo zadowolona
sylwunia 81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 14:39   #159
dominikajot
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paoolina Pokaż wiadomość
Witam,
Paoolina też szukałam nr do Karoliny, bo gdzieś zgubiłam, i nie ukrywam też mnie ta inf zaskoczyła, ale już nie miałam wyboru musiałam iść na depi, więc poszłam do tej Pani Ani i powiem Ci że spoko.
dominikajot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 20:12   #160
marsi9
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paoolina Pokaż wiadomość
Witam,
Może spróbuj znaleźć ją przez facebook.
marsi9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:12   #161
ona123456789
Przyczajenie

Rok temu trafiłam z polecenia do gabinetu kosmetycznego w Przychodni Kolejowej na III piętrze z lewej strony. Bolało pierwszy raz to fakt ale uzależnia jeszcze bardziej. Depiluje się teraz już regularnie i ból jest do zaakceptowania bo co miesiąc włosków jest 3/4 mniej więc 3/4 mniej boli.
Pani robi to już kilkanaście lat jak mówiła. Cena 80zł . Zapytała czy między pośladkami też więc byłam w szoku. Za pierwszym razem odpuściłam sobie chyba nie byłam na to przygotowana ale teraz to już lecę wszystko.
Powodzenia
ona123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 13:12   #162
pamelaamela
BAN stały

W Warszawie rzeczywiscie jest ich sporo ale sztuką jest też trafić na ten naprawde dobry. Dlatego ja mam kilka swoich wybranych i ulubionych i jeszcze teraz tez w sumie niedaleko mnie na Juliusza Ordona trafiłam do salonu Elegante i w sumie tutaj tak naprawde mam wszystko pod ręką. Bardzo fajne miejsce, takie bardzo babskie
pamelaamela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:37   #163
cirejl
Przyczajenie

Cześć dziewczyny
Jako człowiek owłosiony niczym hobbit zostałam ogromną fanką pasty cukrowej. Depiluje się regularnie od 2 lat i zdążyłam już sprawdzić różne gabinety. Podpisuje się pod wszystkimi pochwałami dot Asi Bilskiej z SweetCosmetical, polecam również Renate Guńkę z No1 - cudowny człowiek i fachowiec z wielkim doświadczeniem. Moim ostatnim odkryciem została Kasia Jankowicz z House Of Beauty - miła, sympatyczna i w pełni profesjonalna. Ogólnie bardzo polecam to miejsce, kameralny gabinet i chyba najlepsze ceny w Krakowie.
cirejl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:06   #164
tintana
BAN stały

Może mi ktoś wyjaśnić czym się różnic efekt tej depilacji od depilacji klasycznej? Bo moje testy innej formy usuwania zarostu jak na razie nie kończyły się sukcesem. Jesteście z tej formy zadowolone?
tintana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:08   #165
cirejl
Przyczajenie

Do Tatiana:
Depilacja pastą cukrową to jedyna forma depilacji z której jestem absolutnie i bez zastrzeżeń zadowolona. Polega na naniesieniu pasty przeciwnie do kierunku wzrostu włosów; włosy zostają oblepione (pokryte pastą) i są usuwane zgodnie z kierunkiem wzrostu. W efekcie: mniej boli, włoski nie są połamane (wosk i depilator łamią dość często), nie wrastają w skórę, spora ilość włosów jest usuwana z cebulkami, więc po każdym kolejnym zabiegu odrasta coraz mniej i są coraz słabsze. Najbardziej lubię efekt idealnie gładkiej i miękkiej skóry - pasta oprócz usuwania włosów usuwa martwy naskórek, skóra po zabiegu jest gładsza niż po peelingu. Polecam wszystkim, a szczególnie osobom z włosami typu terminator. Chodziłam wcześniej na laser, robiłam bikini, ok 8 razy. Wydałam dużo pieniędzy, a efekt był mizerny (usunięte może 20% włosów). Po 8 razie panie kosmetyczki się poddały i powiedziały, że skoro do tej pory laser nie zadziałał, to już nie zadziała. Natomiast regularnie chodząc na pastę, włosów odrasta mi zdecydowanie coraz mniej, plus po zabiegu od razu jestem gładziusieńka
Stary 2014-01-20, 23:18   #166
halina5
Przyczajenie

Cirejl a jakim laserem wykonywałaś depilację?
halina5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:36   #167
cirejl
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez halina5 Pokaż wiadomość
Cirejl a jakim laserem wykonywałaś depilację?
Opisana historia miała miejsce ponad 8 lat temu, jak lasery były nowością, a ceny astronomiczne. Zabiegi były robione dwoma rodzajami laserów. Pierwsze 4 jednym i kolejne 5 innym. Z rozmów z kosmetyczką, pamiętam jak wspominała, że zmienili w gabinecie laser bo ze poprzedniego nie byli zadowoleni. Przypuszczam, że jeden z nich to był IPL, a drugi diodowy. Niestety, w tamtym czasie, moje orientowanie się w temacie było nikłe, a i dostep do informacji nie łatwy. Co ciekawe, nie zrażona brakiem skuteczności lasera w usuwaniu włosów , tym samym laserem robiłam fotoodmładzanie - i byłam super zadowolona.
Czy kiepskie lasery (kosmetyczka mówiła że wydali na jednego ok 20 000zł)? Chyba nie, inne dziewczyny były zadowolone. Ja z fotoodmładzania też. Raczej taki rodzaj włosów - niby czarne jak węgiel: miały być łatwe do usunięcia, ale żywotne jak dęby i po prostu laser zignorowały.
Stary 2014-02-11, 20:56   #168
chanelkabyc
BAN stały

dziewczyny, a któraś może była w Tanrei na puławskiej? bo ja byłam tam tylko u fryzjera, jestem bardzo zadowolona, poszłam za namową koleżanki, mega fryzjer Radek. Ale teraz zobaczyłam, że mają tam kwasy sesdermy, osobiście uwielbiam tą firmę, moim zdaniem to najlepszy produkt ever, ktoś był może na ferulowym? tylko 260zł? coś mało, jeśli ktoś może coś powiedzieć o kosmetyczkach tam, to czekam z niecierpliwością czytałam dużo o tym kwasie i efektach, jestem nastawiona
chanelkabyc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:49   #169
bizu1234
Przyczajenie

Dziękuję Ona123456 za polecenie gabinetu. Zrobiłam "to" . Dziewczyny jest to do wytrzymania. Wiadomo lekko nie było jak na pierwszy raz ale dałam rade. Faktycznie Pani potwierdziła że jeśli robi się depilacje regularnie to włosków jest mniej bo nie ma jeszcze drugiej fazy wzrostu czy jakoś tak to określiła i jest wtedy lżej. Skórka była lekko nabrzmiała i zaczerwieniona ale dziwne żeby nie była po takiej akcji. Zrobiłam cały zabieg nawet z depilacją między pośladkami - tam to mnie nic nie bolało ,najgorzej było przy górnej części warg sromowych ale do wytrzymania jak wspomniałam . Nie ma co się bać jak teraz na to patrzę. Jak goliłam się maszynką to dopiero mialam problemy a po tej depilacji nie ma co porównywać. Ja polecam depilacje brazylijską , próbujcie.
bizu1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 14:52   #170
Natalia661
Przyczajenie

Ja ostatnio byłam z polecenia mojej koleżanki z pracy w salonie przy ul. [numer], obok metra Stare Bielany. Salon nazywa się chyba "Kącik Urody" albo jakoś podobnie. Robiłam sobie kwas migdałowy, bo chciałam pozbyć się zaskórników i wągrów. Pani kosmetyczka przed nałożenie kwasów zrobiła mi jeszcze dodatkowo peeling kawitacyjny przed kwasami oraz po wszystkim jezdzila mi taka głowicą po twarzy, mówiła, że dzięki temu lepiej wchłoną mi się składniki odżywcze z serum. Za całość zapłaciłam 80 zł, a efekt zauważyłam juz po jednym zabiegu. Teraz jestem umówiona za 2 tygodnie na drugi zabieg. Polecam ten salon ze względu na wysoką jakość usług i przystepne ceny i efekty widoczne juz po pierwszym zabiegu. Nie znam adresu strony internetowej ale moge podac link do strony na fb
[link]

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-08 o 16:11 Powód: Link.
Natalia661 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 16:24   #171
biama
Przyczajenie

dziękuję za te informacje

ona123456789, czy mogłabyś podać telefon kontaktowy do tej kosmetyczki, którą polecasz ? Byłabym bardzo wdzięczna, bo w internecie nie mogę znależć jej strony
biama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:12   #172
pingwinek=]
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

Odświeżam wątek
pingwinek=] jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 14:22   #173
pamelaamela
BAN stały

Słuchajcie a co do salonów, to mam do Was pytanie,czy myslicie ze teraz kwiecień to też jest dobry czas na depilacje ?
Sama sie nad tym zabiegiem mocno własnie zastanawiam. A wiem ze w salonie kosmetycznym też mozna go wykonać.
pamelaamela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:00   #174
olamya
Raczkowanie

GG do olamya

a ja chodze na depilacje woskiem twardym do p Oli z La Femme gabinet kolo korony, uwazam je jest lepszy niz pasta cukrowa. Mialam kilka razy i twralo to strasznie dlugo w porownaniu z woskiem twardym, moze mnialam nie fachowo ja wykonana ale skutecznie mnie to zrazilo
olamya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 19:02   #175
LadyMidday
Przyczajenie

GG do LadyMidday
Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

Jeśli chodzi o depilację mogę polecić salon Paola na Fabrycznej, zakończyłam tam cykl zabiegów laserowych dwa lata temu i jestem zadowolona, wciąż widać efekty.
Z kolei w Beauty Factory na Szczanieckiej robiłam botoks. Po dwóch tygodniach wróciłam na korektę. Po tym drugim zastrzyku zadziałało

pozdrawiam

Edytowane przez LadyMidday
Czas edycji: 2014-05-05 o 10:06 Powód: aktualizacja
LadyMidday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 15:36   #176
halina5
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez olamya Pokaż wiadomość
a ja chodze na depilacje woskiem twardym do p Oli z La Femme gabinet kolo korony, uwazam je jest lepszy niz pasta cukrowa. Mialam kilka razy i twralo to strasznie dlugo w porownaniu z woskiem twardym, moze mnialam nie fachowo ja wykonana ale skutecznie mnie to zrazilo
strasznie długo tzn? a ile u Pani Oli trwa depilacja woskiem?
Ja jestem przeciwna depilacji woskiem ponieważ wrastają po nim włoski, co męczy mnie strasznie, a po paście tego efektu nie mam
halina5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 23:49   #177
Aleksa666
Przyczajenie

Dot.: Peeling TCA Szczecin

Witam ja miałam robiony zabieg TCA 25% w Stargardzie Szczecińskim, ale lekarz jest ze Szczecina. A dokladnie zabieg robiła mi Pani Roksana Ostarz (jak dobrze pamiętam). Pani miła lecz obiecała, ze po 2 dniach zadzwoni spytać sie jak się czuję, wyglądam i ogólnie... i tego nie zrobiła, a na wizycie zapewniała mnie że zadzwoni... ja mam trądzik wywołany hormonami... i wszystko usytuowane na policzkach... dużo teraz mam blizn i przebarwień potrądzikowych... jestem jak na razie po 1 zabiegu robionym jak dobrze pamiętam chyba w lutym 2014 r.......jesieniom wybieram się na kolejny.... Efekt hmmm jak na razie troszkę sie poprawiło... a dodatkowo stosuje acne-derm... Pozdrawiam ;-)
Aleksa666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:06   #178
kosteczka78
Przyczajenie

Dot.: SPA w okolicach Warszawy

Warto odwiedzać różne miejsca aby później móc sobie porównać gdzie było najlepiej i ewentualnie wracać co jakiś czas do swojego ulubionego. Ja jeszcze nigdzie nie zaznałam takiego relaksu jak w Klubie Łaźnia czy w Su Saray Hammam.
kosteczka78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 15:11   #179
foremkaa
Przyczajenie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

Witam : ) naczytałam się sporo na tym forum o depilacji, postanowiłam spróbować. Skoczyłam od razu na głęboką wodę - depilacja bikini brazylijskie! I od razu polecam salon do którego się udałam - jako jedna z pierwszych klientek salonu dostałam zniżkę 50% : )
Depilacja wykonana bardzo profesjonalnie (tak mi się przynajmniej wydaje bo tak jak mówiłam poszłam na taki zabieg pierwszy raz) a efekt zachwycający : )
Salon znajduje się naprzeciwko CH Promenada. Dokładny adres - ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9. "Zielone" studio WaxingTime, ze zdjęciem kobiety z lat '60. Na facebooku robią często akcje promocyjne więc chyba warto śledzić. Za brazylijskie płacimy 80 zł (ja zapłaciłam 40^^) a zabieg trwał ok 15 minut. No i nie trzeba się zapisywać - wchodzisz, depilujesz, wychodzisz. Ja jestem bardzo zadowolona i niebawem idę kolejny raz.

Ps. Depilacja brazylijska obejmowała całą "strefę intymną", między pośladkami też.

Pozdrawiam ^^
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez foremkaa
Czas edycji: 2014-04-25 o 15:14
foremkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 13:06   #180
ona123456789
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez biama Pokaż wiadomość
dziękuję za te informacje

ona123456789, czy mogłabyś podać telefon kontaktowy do tej kosmetyczki, którą polecasz ? Byłabym bardzo wdzięczna, bo w internecie nie mogę znależć jej strony

Telefon 507179949. A strony internetowej faktycznie nie ma .
ona123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości