Zbyt twarde paznokcie ?:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-29, 13:06   #1
czita18
Raczkowanie

GG do czita18
Unhappy

Zbyt twarde paznokcie ?:/

Mam oto taki problem... dlugi czas mialam dlugie paznokcie, ale byly one dosc "elastyczne" , że jak nadusilo sie na koniec plytki to ona sie delikatnie uginala, skutkowalo to potem kruszacym sie lakierem w miejscach gdzie plytka byla najbardziej miekka. W tej chwili mam inny problem... skrocilam paznokcie, aby zapuszczac je "na kwadratowo" no i zrobily sie tak strasznie twarde, ze po uderzeniu w cos przypadkiem, pazokiec peka doslownie jak szklo.... dziwne to... teraz jak nadusze na koniec plytki to ani drgna... moze mam zbyt twarde co ?
Mam nadzieje ze sie w miare skladnie wyslowilam, bo ciezko mi to opisac....
czita18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:00   #2
_nietoperek_
Raczkowanie

GG do _nietoperek_
Dot.: Zbyt twarde paznokcie ?:/

Ja też mam takie paznokcie, są bardzo twarde i bardzo lubią się łamać ale ostatnimi czasy nawet udaje mi się je zachować w całości a dodam, że noszę je dosyć długie i też kwadratowe. Może sprobujesz jakiejś odżywki, która uelastycznia płytkę. Wtedy powinna być mniej łamliwa.
Stary 2009-05-01, 16:29   #3
AnulaPPP
Zakorzenienie

ja mysle ze one są zbyt kroche po prostu, pasowałoby je nawilzac sporo, jakieś olejki, oliwki, wit A, dobrze też nawilża... albo jakieś preparaty, ale nie wiem czy sa jakies naprawde skuteczne na elastycznosc.

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:34   #4
Cdz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mysle ze one są zbyt kroche po prostu, pasowałoby je nawilzac sporo, jakieś olejki, oliwki, wit A, dobrze też nawilża... albo jakieś preparaty, ale nie wiem czy sa jakies naprawde skuteczne na elastycznosc.
dokładnie. przy bardzo twardych pazurkach niezbędne jest nawilżanie. na rynku jest mnóstwo odzywek o własciwosciach nawilżajacych

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:44   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czita18 Pokaż wiadomość
Mam oto taki problem... dlugi czas mialam dlugie paznokcie, ale byly one dosc "elastyczne" , że jak nadusilo sie na koniec plytki to ona sie delikatnie uginala, skutkowalo to potem kruszacym sie lakierem w miejscach gdzie plytka byla najbardziej miekka. W tej chwili mam inny problem... skrocilam paznokcie, aby zapuszczac je "na kwadratowo" no i zrobily sie tak strasznie twarde, ze po uderzeniu w cos przypadkiem, pazokiec peka doslownie jak szklo.... dziwne to... teraz jak nadusze na koniec plytki to ani drgna... moze mam zbyt twarde co ?
Mam nadzieje ze sie w miare skladnie wyslowilam, bo ciezko mi to opisac....

Paznokcie są po prostu przesuszone. Nie wyginają się (to na pewno plus) ale niestety pękają, ja mam tak samo, dlatego utwardzam je żelem i nie mam problemu z pękaniem. Po za tym przesuszone paznokcie lubią się zawijać gdy są długie i nie wygląda to zbyt estetycznie.
Albo smaruj oliwką, albo kup sobie odżywkę z Nail Tek III Foundation - możesz stosować jako lakier podkładowy. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...=17924&cat=301
Stary 2009-05-28, 20:16   #6
Shinkai
Raczkowanie

Gruba warstwa dobrego lakieru i można walić w beton (nie dosłownie )

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości