Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-02, 20:00   #1
CarollaKiss
BAN stały

Naturalne/bezpieczne ...

...rozjasnianie

witam chcialabym zeby kazda osoba ktora wie czym mozna rozjasnic wlosy naturalnie-lub bezpiecznie (za pomocą jakis kosmetykow) niech tutaj napisze czesto otrzymujemy nie ten kolor...wiec nakladamy po kilka farb i niszczymy wlosy (szkoda kasy czasu i wlosow)

Wiem ze istnieja płukanki-fakt rozjasniaja ale nie sa dla wszystkich wlosow mimo iz mam grube wlosy po płukance mam cienkie i zniszczone (poniewaz plukanki utleniaja)

Jest Rewelacyjna henna z firmy Venita! Polecam kazdemu jest ziolowa i dziala jak odzywka

http://www.goldmax.pl/images/venita_zbk_100_115_gr.jpg

_mozna ja kupic na allegro__________________ _________________________ _______

wiem ze jest maseczka z mariona ktora raczej nie rozjasnia ale odnawia kolor wlosy wygladaja na jasniejsze (jakby byly niedawno farbowane)

http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t&prod_id=1636

Teraz prosze o wasze sposoby-produtky
CarollaKiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 16:29   #2
zielonooKa92
Przyczajenie

Dot.: Naturalne/bezpieczne ...

włoski blond :
kupic rumiankowy szampon i myc w nim włoski oraz spukiwac naparem z rumianku .

a dla szatynek żeby przyciemnic włoski to napary z kory dębu .
zielonooKa92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:07   #3
MaLuTkA8927
Raczkowanie

Wszystko zależy czy chcesz rozjaśnić minimalnie swój kolor włosków czy szykujesz się do bardziej radykalnej zmiany do 2-3 tonów przeważnie używa się delikatnych farb rozjaśniających ale wszystko zależy od Twojego naturalnego koloru. Szczerze mówiąc jakoś nie wierze w "cuda" naturalnych roślin możne dlatego ze chyba wszystko przetestowałam już na własnej głowie i częściej niż rzadziej pozostawałam z wyjściowym kolorem
Ahhh... no i osobiscie nie poradzalabym uzywac henny poniewaz pozniej ciezko jakakolwiek farba "chwyta" na włoski
MaLuTkA8927 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:05   #4
CarollaKiss
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zielonooKa92 Pokaż wiadomość
włoski blond :
kupic rumiankowy szampon i myc w nim włoski oraz spukiwac naparem z rumianku .

a dla szatynek żeby przyciemnic włoski to napary z kory dębu .
no u mnie to problem.Mama ogladala tvn style i tam mowili ze powinno sie kupowac tanie szampony typu pokrzywowe i rumiankowe itp i kupila dla siebie pokrzywowy a mi rumiankowy na poctku bylo ok ale dziala na mnie jak plukanka mam nieciekawe wlosy niewiem czemu... no ale polecam te henny bo jesli ja nalozysz wtedy (jesi nie masz czepka fryzjerkiego) nakladam zwykla siateczke jednorazowa i robie suszarka przez 15-20min nakladam na chwile recznik efekt 2 tony jasniejsze na poczatku niewierzylam ale jest boska!!!i tania ok 7zl wiem ze maja takze szampony i jest bo blond i tez troszke rozjasnia ale na szczescie nie utlenia
CarollaKiss jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości