jak z włosów farbowanych na rudo przejść na blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-03, 13:38   #1
Galicjanka87
Przyczajenie

jak z włosów farbowanych na rudo przejść na blond?

Witam ,
W środę 29 kwietnia zafarbowałam włosy farba LOREAL EXCELLENCE Creme Krem Koloryzujący Nr 8.13 Perłowy Beż. kolor wyszedł rudawy taki jak na zdjęciuMam do Was kilka pytań ile czasu powinnam czekać,żeby pójść do fryzjera? Czy z tego koloru włosów da się radę przejść do ciepłego blondu? Chciałabym jak najszybciej zmienić ten kolor na blond, tylko boję się ,żebym nie miała pomarańczowych włosów. Czy uważacie,że powinnam jeszcze poczekać ze zmianą koloru , czy mogę już je zafarbować po tych kilku dniach ? Dodam ,ze moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale gdy farbowałam teraz włosy miałam jeszcze na włosach trochę farby o podobnym kolorze jaki mi teraz wyszedł.
Dodam zdjęcia jaki mam teraz kolor włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj rudee wlosy.jpg (10,3 KB, 395 załadowań)
Galicjanka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 14:02   #2
Galicjanka87
Przyczajenie

Dot.: jak z włosów farbowanych na rudo przejść na blond?

Dodam jeszcze , że chciałabym uzyskać kolor podobny do tego blondu :
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/a...dabrowska4.jpg
Doradzcie mi coś proszę
Stary 2009-05-03, 14:36   #3
fliegus07
Raczkowanie

dekoloryzacja... rudy powinien szybko puscic x]
fliegus07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:16   #4
Galicjanka87
Przyczajenie

Dekoloryzacja .. strasznie niszczy włosy . Myślicie ,że nie ma na to innego sposobu ?? Juz kiedys mialam poddane włosy dekoloryzacji -jak mialam czekoladowy braz z pallete na wlosach i chcialam przejsc do jasnejszego lkoloru , to dekoloryzator nie sciagnal calej farby, a potem frzyjerka zrobila mi pasemka i wygladalo to okropnie , zapytlam sie czy nei dalo by sie cos z tym zrobic i wtedy mi nalozyla farbe ciemny blond i wyszedl rudo-pomaranczowy z jasneijszymi pasemkami, potem mama zafrabowala mi wlosy farba londa sredni blond- i nie mailam juz pomaranczowych wlosow, ale byly bardzoi zniszczone. Potem mi odrosly i stopniowo scianalam ,a okolo grudnia zafarbowalam farba paisek pustyni, kolor tez byl rudawy,ale nawet mi sie podobal,Chcaialam juz skonczyc z tya rudoscia i przejsc w koncu do blond, a efekt ostatniej koloryzacji widac na zdjecieu wlosy sa bardzije rude niz efeket poprzedneij farby. No nic jutro jestem umowiona do fryzjera, ale boje sie trochr zaufac fryzjrece , bo juz mi kiedys jedna zniszczyla wlosy i zostawila kolor rudy.
Myslicie ,ze powinnam poczekac z nowym farbowaniem , az kolor sie spolucze ?? Czy moge juz jutro poprosic fryzjerke o farbowanie ?? czy narzie odpuscic sobie ta wizyte ?
Z gory dziekuje za odpowiedz
Stary 2009-05-08, 13:39   #5
IzaS
Raczkowanie

Question Dot.: jak z włosów farbowanych na rudo przejść na blond?

ja boję się podobnego problemu.... kupiłam sobie krem koloryzujący wellaton 10/3 (jasny beżowy blond), obecnie jestem blondynką mniej więcej coś takiego: http://pu.i.wp.pl/?k=MjY4NjY2OTAsNjM...normal_003.jpg
czy wyjdzie mi rudy? słyszałam, że najpierw powinnam kupić rozjaśniacz.... nie chcę mieć właśnie takiego problemu, że wychodzi mi rudy zamiast blondu, więc poradźcie... co powinnam zrobić? a jeśli rozjaśniacz, to jaki??? a może lepiej wziąć ten krem i pójść do fryzjerki z nim?? help!!
IzaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:35   #6
untouchable
Wtajemniczenie

zobacz tu : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=332561
Stary 2012-09-15, 22:43   #7
ChildMissfortune
Przyczajenie

Hej.
Jestem posiadaczką rudej głowy, oczywiście farbowanej farbą Loreal Feria Mango. Cudowny kolor, ale już mi się znudził i chciałabym wrócić do naturalnego, ciemny blond. Pytanie jak? Ostatnio jakaś siaka fryzjerka, powiedziała mi, że naturalnym sposobem Dekoloryzacji jest nakładanie na mokre włosy SZAMPONU PRZECIWŁUPIEŻOWEGO np. Head'n' Shoulders. A dlaczego, ze względu, że są silne, bo walczą z łupieżem. Jedyna rzecz której nie powinno się robić to nakładać je na skórę głowy.

Zaczęłam to robić, przez umyciem głowy, czyli 3 razy w tygodniu, nakładam na zwilżone włoski, na około 30minut. Widać różnicę, kolor robi się wypłowiały, wypłukuję się stopniowo. Ale potrzeba do tego cierpliwości. |
Spróbujcie, nic wam nie zaszkodzi...
ChildMissfortune jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 16:12   #8
clea_09
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ChildMissfortune Pokaż wiadomość
Hej.
Jestem posiadaczką rudej głowy, oczywiście farbowanej farbą Loreal Feria Mango. Cudowny kolor, ale już mi się znudził i chciałabym wrócić do naturalnego, ciemny blond. Pytanie jak? Ostatnio jakaś siaka fryzjerka, powiedziała mi, że naturalnym sposobem Dekoloryzacji jest nakładanie na mokre włosy SZAMPONU PRZECIWŁUPIEŻOWEGO np. Head'n' Shoulders. A dlaczego, ze względu, że są silne, bo walczą z łupieżem. Jedyna rzecz której nie powinno się robić to nakładać je na skórę głowy.

Zaczęłam to robić, przez umyciem głowy, czyli 3 razy w tygodniu, nakładam na zwilżone włoski, na około 30minut. Widać różnicę, kolor robi się wypłowiały, wypłukuję się stopniowo. Ale potrzeba do tego cierpliwości. |
Spróbujcie, nic wam nie zaszkodzi...
tak, tez o tym słyszałam i zamierzam spróbowac, ponieważ moje włosy poddałam farbie Loreal Mango w ostatnią sobote :-( kolor sliczny ale ja bardzo źle się w nim czuję ....;-) no cóż...decyzje spontaniczne nie zawsze wychodzą na dobre.....
clea_09 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości