Essence cz. III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-23, 18:06   #4381
dolce&gabbana
Zadomowienie

Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie im dluzej stala przed ta szafa tym mi sie bardziej wydawalo, ze potrzebuje wiecej rzeczy! ale na szczescie TZt ze mna byl i mnie pospieszyl
Ja z kolei w niedzielę chciałam sobie coś kupić i nawet 2. raz wróciłam się do natury, ku niepocieszeniu TŻ, ale nawet na siłę nic nie wybrałam z essnece, ani MS. Ja nie wiem co się ze mną dzieje
dolce&gabbana jest offline  
Stary 2009-11-23, 18:17   #4382
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
no wlasnie im dluzej stala przed ta szafa tym mi sie bardziej wydawalo, ze potrzebuje wiecej rzeczy! ale na szczescie TZt ze mna byl i mnie pospieszyl
A ja z moim nie mogę chodzić na zakupy Podjudza mnei do zakupów. Ostatnio, gdy byliśmyw tej nowej Naturze, podtykał mi pod nos przerózne lakiery do paznokci, tak samo w tym małym sklepiku naprzeciw Natury (wie że mam manię lakierową )

W tym tygodniu też się wybieramy, bo Hexxana prosiła mnie o stempelki (też nr 1, ja tez te mam). Kusi mnie tez nr 2, ale ta korona mnie zniechęca

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 836 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-11-23, 18:19   #4383
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Ja z kolei w niedzielę chciałam sobie coś kupić i nawet 2. raz wróciłam się do natury, ku niepocieszeniu TŻ, ale nawet na siłę nic nie wybrałam z essnece, ani MS. Ja nie wiem co się ze mną dzieje
ja mam podobny syndrom "nie chcę do żadnej Natury " z powodu braku nowych szaf w warszawie i braku limitowanki moon
na samą myśl ze nie ma nic nowego nie chce mi się iść ogladać nawet
Lavanda jest offline  
Stary 2009-11-23, 18:41   #4384
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
heh to poki masz taki stan to sie ciesz, ze cos zaoszczedzisz bo wiesz takie chwile nie sa wieczne!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja z moim nie mogę chodzić na zakupy Podjudza mnei do zakupów. Ostatnio, gdy byliśmyw tej nowej Naturze, podtykał mi pod nos przerózne lakiery do paznokci, tak samo w tym małym sklepiku naprzeciw Natury (wie że mam manię lakierową )

W tym tygodniu też się wybieramy, bo Hexxana prosiła mnie o stempelki (też nr 1, ja tez te mam). Kusi mnie tez nr 2, ale ta korona mnie zniechęca
ale masz niedobrego Tzta!
najlepiej gdyby grzecznie stali i nie marudzili
wlasnie patrzylam na te stempelki i tez ta korona mi sie strasznie nie podoba ale jak reszta wzorkow fajna to mozna sie w sumie skusic bo ladne te wzoreczki wychodza
swoja droga essence ma sliczne te lakiery do stop tyle, ze ja wlasnie paznokci nie maluje i tak mnie kusza lakiery, ktorych uzywac nie bede
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-23, 18:50   #4385
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:

zazdroszczę mój Tż jak widzi, że idę w stronę kosmetyków/ubrań albo biorę coś do ręki (nawet gdy nie planuję nic kupić, bo lubię sobie pooglądać) to krzyczy na cały sklep: po co ci to, masz już takie samo!!! (dla niego błyszczyk=błyszczyk, nieważne,że to inna firma/kolor, tak samo z ubraniami:/)
no i wszyscy się wtedy gapią jak on tak krzyczy i strasznie mnie to denerwuje;-)
dlatego wolę chodzić sama na zakupy bo jak on na mnie patrzy tym swoim wzrokiem w stylu "kupujesz niepotrzebne rzeczy, marnujesz pieniądze" to mam wyrzuty sumienia a zakupy mają być przyjemnością w końcu
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-23, 19:41   #4386
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
kupilam sobie dzisiaj stempelki te z motylkiem w srodku set 1.
Super sa
No i kredke LL niebieska bedziemy teraz kombinowac z jej uzyciem
A ja fioletową po raz pierwszy zresztą tego typu z Essence zobaczymy jak się sprawdzi
Co do stempelków to u mnie nie ma i zastanawiam się czy w ogóle będzie. Bo większość już ma w swoich naturach, a pozostałe dziewczyny mogą jedynie marzyć
Silloe jest offline  
Stary 2009-11-23, 19:58   #4387
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A ja fioletową po raz pierwszy zresztą tego typu z Essence zobaczymy jak się sprawdzi
Co do stempelków to u mnie nie ma i zastanawiam się czy w ogóle będzie. Bo większość już ma w swoich naturach, a pozostałe dziewczyny mogą jedynie marzyć
e raczej beda ja sie meczylam z tymi stempelkami dzisiaj, ale sie juz przyuczylam i niedlugo walne sobie wzorki nie dosc, ze szybko sie to robi to jeszcze takie ladne wychodza
nad fioletowa tez myslalam, takze bedziesz musiala napisac jak sie sprawuje
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:02   #4388
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
e raczej beda ja sie meczylam z tymi stempelkami dzisiaj, ale sie juz przyuczylam i niedlugo walne sobie wzorki nie dosc, ze szybko sie to robi to jeszcze takie ladne wychodza
Mam taką nadzieję, bo u mnie jedynie stara limitowanka leży i już doczekać się nie mogę

Dam znać jak sobie kredka radzi, jutro będą testy
Silloe jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:02   #4389
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Jakim lakierem robisz??
Ja kupiłam ostatnio biały do frencza z Essence i jest całkiem fajny do stempelków Mam tez czarny z Miss Selene i tez jest dobry (miałam jeszcze biały, ale był zbyt mało kryjący). Ostatnio kusił mnie srebrny z brokacikiem do frencza z drugiej szafy. Moze następnym razem wpadnie do koszyka

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 836 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:08   #4390
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję, bo u mnie jedynie stara limitowanka leży i już doczekać się nie mogę

Dam znać jak sobie kredka radzi, jutro będą testy
no to super
jakies nowosci w koncu powinni wsadzic

Cytat:
Jakim lakierem robisz??
Ja kupiłam ostatnio biały do frencza z Essence i jest całkiem fajny do stempelków Mam tez czarny z Miss Selene i tez jest dobry (miałam jeszcze biały, ale był zbyt mało kryjący). Ostatnio kusił mnie srebrny z brokacikiem do frencza z drugiej szafy. Moze następnym razem wpadnie do koszyka
bialym z eveline sliczne te wzorki wychodza
zaraz sprawdze sobie jakie wzorki sa na 2 zestawie i moze tez sie skusze, bo lepsze to niz naklejki
ja mam jakis zwykly bialy
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:09   #4391
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Jakim lakierem robisz??
ja tez nad nim mysle i nad kilkoma innymi nowosciami a mam tyle wydatkow w tym miesiacu :/
Stary 2009-11-23, 20:15   #4392
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja tez nad nim mysle i nad kilkoma innymi nowosciami a mam tyle wydatkow w tym miesiacu :/
Ten mi się spodobał, bo brokatowe z podstawowej szafy nie mają kryjącej "bazy" - brokacik jest w bezbarwnej bazie, wieć do stempelków nie będą dobre (no i ogolnie nie lubię takiego efektu )

Ostatnio kupiłam śliczny czarny z brokatem z Eveline (na zdjęciu moje aktualne pazurki, fiolet wyszedł ocieplony i jaśniejszy niż jest w rzeczywistości) - fajny by był do stempelków, tylko, że 1 warstwa nie jest zbyt kryjąca. Moze wykombinuje jakiś sposób

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:17   #4393
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ten mi się spodobał, bo brokatowe z podstawowej szafy nie mają kryjącej "bazy" - brokacik jest w bezbarwnej bazie, wieć do stempelków nie będą dobre (no i ogolnie nie lubię takiego efektu )

Ostatnio kupiłam śliczny czarny z brokatem z Eveline (na zdjęciu moje aktualne pazurki, fiolet wyszedł ocieplony i jaśniejszy niż jest w rzeczywistości) - fajny by był do stempelków, tylko, że 1 warstwa nie jest zbyt kryjąca. Moze wykombinuje jakiś sposób

chyba musze isc przegrzebac lakiery eveline!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:06   #4394
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
ja mam podobny syndrom "nie chcę do żadnej Natury " z powodu braku nowych szaf w warszawie i braku limitowanki moon
na samą myśl ze nie ma nic nowego nie chce mi się iść ogladać nawet
Ja chyba też... Dzisiaj byłam w Naturze koła metra i tylko mnie to zdołowało ani Moonlight, na którą czekałam jak na żadną limitowankę, ani nowej szafy, zeby kupić jakąś nowość...
marta179 jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:32   #4395
hauuu
Wtajemniczenie

Czy któraś z Wrocławianek mogłaby mi podpowiedziec, w której Wrocławskiej Naturze dostanę stempelki? Będę bardzo wdzięczna
hauuu jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:55   #4396
Callitus
Zakorzenienie

Hauuu, najprędzej w Magnolii, tam chyba jest druga szafa
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:55   #4397
dziubaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Czy któraś z Wrocławianek mogłaby mi podpowiedziec, w której Wrocławskiej Naturze dostanę stempelki? Będę bardzo wdzięczna
stempelki były w zeszłym tygodniu w magnolii
dziubaczek jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:59   #4398
hauuu
Wtajemniczenie

Dzięki wielkie Koleżanka jedzie w weekend do Wrocka więc muszę się do niej pouśmiechac
hauuu jest offline  
Stary 2009-11-23, 22:05   #4399
Ingeborg
Zadomowienie

Hosenko - piekne paznokcie
Mogłabym Ci zadać pytanie? Wiem, że to głupie, ale ja nie mam pojęcia w jaki sposób pomalować paznokcie żeby końcówka była w ciemnym kolorze a reszta w jakimś innym, bo frencha to najpierw maziam białym, a potem na górę brzoskwiniowy, ale w tym przypadku to nie wiem jak pomalować paznokieć żeby żaden z kolorów się nie zlał i żeby jeszcze było równo... Mogłabyś mi to wytłumaczyć?
Stary 2009-11-23, 23:45   #4400
Eurydyke
Raczkowanie

A w Krakowie nadal nigdzie ani widu stempelków? W Naturze koło Poczty nie ma, w Salvayu chyba też nie. Może którejś wizażance chciałoby się wysłać paczkę do Krakowa, hmm?
Eurydyke jest offline  
Stary 2009-11-24, 00:01   #4401
elizka1987
Zakorzenienie

Ja się do Natury wybieram w środę. Mam nadzieje, że będzie już druga szafa w Galerii Łódzkiej. Marzę o tych paseczkach. O moonlight też marze, ale to chyba już raczej mało realne..

elizka1987 jest offline  
Stary 2009-11-24, 00:07   #4402
black-bubu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
zazdroszczę mój Tż jak widzi, że idę w stronę kosmetyków/ubrań albo biorę coś do ręki (nawet gdy nie planuję nic kupić, bo lubię sobie pooglądać) to krzyczy na cały sklep: po co ci to, masz już takie samo!!! (dla niego błyszczyk=błyszczyk, nieważne,że to inna firma/kolor, tak samo z ubraniami:/)
no i wszyscy się wtedy gapią jak on tak krzyczy i strasznie mnie to denerwuje;-)
dlatego wolę chodzić sama na zakupy bo jak on na mnie patrzy tym swoim wzrokiem w stylu "kupujesz niepotrzebne rzeczy, marnujesz pieniądze" to mam wyrzuty sumienia a zakupy mają być przyjemnością w końcu
u mnie dokładnie taka sama sytuacja. Dla facetów kosmetyk to kosmetyk, niczym się nie różni

black-bubu jest offline  
Stary 2009-11-24, 12:15   #4403
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
wlasnie zwykla tez mam i kolor jest cudny, ale potrzebowalam takiej ciemniejszej wlasnie bo ostatnio widzialam fajny makeup. ciemny braz i tylko taki niebieski od wewnetrznej strony powiek super to wygladalo
jak zrobisz taki make-up to koniecznie nam zaprezentuj
Stary 2009-11-24, 12:20   #4404
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
jak zrobisz taki make-up to koniecznie nam zaprezentuj
najpredzej to czwartek bedzie ale nie wiem czy uda mi sie taki ladny zrobic jak ten ze zdjecia
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-24, 15:56   #4405
kolezankaa
BAN stały

Send a message via Skype™ to kolezankaa

a ja jutro idę upolować tusz MA, recenzje ma bardzo dobre więc myśle, że i mnie nie zawiedzie
kolezankaa jest offline  
Stary 2009-11-24, 16:10   #4406
kalina121
Wtajemniczenie

Obiecałam wkleić zdjęcia pędzli Essence i Catrice.

Cofam to co powiedziałam nie są to takie same pędzle, kształt mają różny,ale jakość taka sama(bardzo dobra)

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2009-11-24 o 16:15
kalina121 jest offline  
Stary 2009-11-24, 16:39   #4407
Effervescing Elephant
Zadomowienie

też miałam zamiar pójść jutro do natury w galerii..
najchętniej to poszłabym w czwartek, ale boję się, że wstawią tą szafę i AKURAT coś wykupią w środę.. sama nie wiem!
Effervescing Elephant jest offline  
Stary 2009-11-24, 20:04   #4408
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
też miałam zamiar pójść jutro do natury w galerii..
najchętniej to poszłabym w czwartek, ale boję się, że wstawią tą szafę i AKURAT coś wykupią w środę.. sama nie wiem!
Najlepiej tak dla pewności iść w środę i czwartek . No mogli by wstawić tą drugą szafę, mają tam sporo miejsca ...

elizka1987 jest offline  
Stary 2009-11-24, 20:07   #4409
Effervescing Elephant
Zadomowienie

racja, mogliby..

kurcze idę jutro, postanowiłam.

mam wielką ochotę na paseczki...
Effervescing Elephant jest offline  
Stary 2009-11-24, 20:18   #4410
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Obiecałam wkleić zdjęcia pędzli Essence i Catrice.

Cofam to co powiedziałam nie są to takie same pędzle, kształt mają różny,ale jakość taka sama(bardzo dobra)
heh pewnie to nic nie zmieni jak napisze, ze chce te pedzle?
ze 2-3 by sie przydaly
dimiti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości