Essence cz. III - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-02, 09:08   #4591
iga333
Rozeznanie

Dot.: Essence cz. III

Ja miałam czarną... Strasznie mi się rolowała na powiece, zbierała w załamaniach Niby można ją było na nowo rozetrzeć i rozprowadzić po całej powiece, ale za chwilę było to samo
iga333 jest offline  
Stary 2009-12-02, 09:10   #4592
Gosiaczek21śl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Gosiaczku szczoteczka mi sie wydaje fajna więc spróbowała bym z nim ciekawa jestem tylkokoloru tuszu na żywo?Leżało to to w ogóle koło fioletu?
No właśnie nie wiem czy leżało, na szczoteczce efekt był dość słaby a że miałam mocno wytuszowane rzęsy to nie sprawdziłam... A ja taką szczoteczką nie umiem wyczarować ładnych, gęstych rzęs... Ale może się skuszę bo z reszty limitowanki jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak się taka kredka do smokey sprawuje? nie ma jej w KWC, a mam chrapkę na grafit
Ja właśnie też chcę grafit a u mnie tylko czarne i brązowe były... Koleżanka ją ma, efekt bardzo ładny, tylko ja chyba musiałabym się podszkolić w rozcieraniu ale w tym celu muszę ją zakupić, a u mnie nie ma nigdzie grafitu. I dalej szukam rozświetlającej i ni ma

Essence...
Gosiaczek21śl jest offline  
Stary 2009-12-02, 10:32   #4593
Rutta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak się taka kredka do smokey sprawuje? nie ma jej w KWC, a mam chrapkę na grafit
mam tą kredeczke, właśnie w odcieniu grafitu. Powiem, że jest to najgorszy kosmetyk Essence jaki kupiłam. Jest mięciutka, dobrze sie rozprowadza, ale cieniuje już gorzej. Nie jest trwała, roluje sie w załamaniu i pierwszy raz w swoim życiu widziałam jak kosmetyk spływa mi z oka ku skroni. MAKARBA!
Rutta jest offline  
Stary 2009-12-02, 10:47   #4594
Gosiaczek21śl
Raczkowanie

Oj to chyba zrezygnuję ze Smokey. Na kumpeli wyglądała ok ale zaraz po pomalowaniu...

A to moje ostatnie zakupy

Essence...
Stary 2009-12-02, 10:52   #4595
Ashira
Wtajemniczenie

a czy ja bym mogła prosić o zdjęcie na skórze pasiaków z SunClub? najlepiej oba kolory bo kuszą chłopaki... w sumie matowe bronzery też mnie ciekawią, więc jeśli ktoś coś ma i ma chwilkę to ja będę bardzo wdzięczna

i nie wiecie może który lakier dobrze nadaje się do stempelków? pytałam już ale nie dostrzegłam odpowiedzi

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline  
Stary 2009-12-02, 11:00   #4596
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rutta Pokaż wiadomość
mam tą kredeczke, właśnie w odcieniu grafitu. Powiem, że jest to najgorszy kosmetyk Essence jaki kupiłam. Jest mięciutka, dobrze sie rozprowadza, ale cieniuje już gorzej. Nie jest trwała, roluje sie w załamaniu i pierwszy raz w swoim życiu widziałam jak kosmetyk spływa mi z oka ku skroni. MAKARBA!

Taka sama jest kredka Black mania. Kupiłam ją do smokey, ale się masakrycznie roluje i przemieszcza. A na moich oczach zazwyczaj wszytko się trzyma jak przymurowane
Stary 2009-12-02, 11:30   #4597
Gosiaczek21śl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a czy ja bym mogła prosić o zdjęcie na skórze pasiaków z SunClub? najlepiej oba kolory bo kuszą chłopaki... w sumie matowe bronzery też mnie ciekawią, więc jeśli ktoś coś ma i ma chwilkę to ja będę bardzo wdzięczna

i nie wiecie może który lakier dobrze nadaje się do stempelków? pytałam już ale nie dostrzegłam odpowiedzi
Ja mogę wrzucić tylko pasiaki dla brunetek. Nie jestem nimi zachwycona... Za bardzo się świecą jak dla mnie i wychodzi wulgarny makijaż (u mnie) więc kupię ten duży bronzer. I zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej dla blondynek ( mój naturalny kolor) żeby znowu nie leżał bezczynnie. Pasiaków używam częściej do makijażu oka (tam jest ok)

Co do lakieru do stempelków... Ja używam Moonlighta... więc zbytnio nie pomogę.

Essence...

Edytowane przez Gosiaczek21śl
Czas edycji: 2009-12-02 o 11:31
Stary 2009-12-02, 11:36   #4598
iga333
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek21śl Pokaż wiadomość
Oj to chyba zrezygnuję ze Smokey. Na kumpeli wyglądała ok ale zaraz po pomalowaniu...

A to moje ostatnie zakupy
Cienie AIW są podzielone na pół? Czy mi się tylko wydaje...
iga333 jest offline  
Stary 2009-12-02, 11:41   #4599
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Gosiaczek, miło, że rozpoczęłaś naszą kampanię "gumka z reniferem dla każdego", kiedy tylko limitka się u nas pokaże - wszystkie pójdziemy w Twoje ślady
o ja na pewno nie nie było mojej wymarzonej limitowanki, to z następnych nic nie kupuję

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
tak w ogóle to mnie dziwi, że w Wawie nie ma 2 szafy... podobno stolica, kilka Natur a taka bieda.
rozumiem, że u mnie na wiosce mojej nie ma, ale żeby w Warszawie nie było?? śmieszne to jest
w zasadzie w ogóle chyba będę sobie musiała darować essence, ze stałej oferty jednoszafowej wszystko co mnie interesowało już mam, a skoro warszawa nie jest reprezentatywna.. EDYCJA w miejscach, gdzie non stop wszystko wyprzedane i schodzi jak woda, nie ma..
logiczne, niezwykle

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2009-12-02 o 13:18
Lavanda jest offline  
Stary 2009-12-02, 11:41   #4600
Gosiaczek21śl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
Cienie AIW są podzielone na pół? Czy mi się tylko wydaje...
Tak, tak. Są podzielone. Jedna część (w zamierzeniu chyba) jest bardziej matowa a druga błyszcząca. Niestety mat nie trwa długo, bardzo szybko się wytarł. Teraz wygląda to tak, że mat ma ciemniejszy błyszczący kolor a ten "od początku błyszczący" bledszy :P

Essence...
Stary 2009-12-02, 11:54   #4601
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
w zasadzie w ogóle chyba będę sobie musiała darować essence, ze stałej oferty jednoszafowej wszystko co mnie interesowało już mam, a skoro warszawa nie jest reprezentatywna.. sorry, na jakichś (przepraszam) zadupiach wstawiają, a w miejscach, gdzie non stop wszystko wyprzedane i schodzi jak woda, nie..
logiczne, niezwykle
Nie chcę wchodzić w klimaty Warszawa-reszta Polski, ale .... .
Stary 2009-12-02, 12:03   #4602
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
w zasadzie w ogóle chyba będę sobie musiała darować essence, ze stałej oferty jednoszafowej wszystko co mnie interesowało już mam, a skoro warszawa nie jest reprezentatywna.. sorry, na jakichś (przepraszam) zadupiach wstawiają, a w miejscach, gdzie non stop wszystko wyprzedane i schodzi jak woda, nie..
logiczne, niezwykle

cypressangel jest offline  
Stary 2009-12-02, 12:17   #4603
Ashira
Wtajemniczenie

Cytat:
logiczne, niezwykle
po 1. nie widziałam nic o zadupiach, Gdańsk, Wrocław to są spore miasta jednak
po 2. w każdej naturze w jakiej byłam wszystko co najciekawsze w Essence jest po chwili wyprzedane i szafy sa puste, nie tylko w Warszawie jest popyt na te produkty.
po 3. dlaczego w Warszawie musi być wszystko? Jakaś wyjątkowa jest? jak coś nie dotrze do Gdańska to też się boczę, ale nie w ten sposób... może nie ma tam jednak takiego zainteresowania tymi produktami jakby sie wydawało

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline  
Stary 2009-12-02, 12:30   #4604
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
po 1. nie widziałam nic o zadupiach, Gdańsk, Wrocław to są spore miasta jednak
po 2. w każdej naturze w jakiej byłam wszystko co najciekawsze w Essence jest po chwili wyprzedane i szafy sa puste, nie tylko w Warszawie jest popyt na te produkty.
po 3. dlaczego w Warszawie musi być wszystko? Jakaś wyjątkowa jest? jak coś nie dotrze do Gdańska to też się boczę, ale nie w ten sposób... może nie ma tam jednak takiego zainteresowania tymi produktami jakby sie wydawało
GDAŃSK na stolicę Polski .

A tak serio, to domyslam się, że Lavanda po prostu wyraziła swoje oburzenie - przyzwyczaiła się, że przecież w stolicy zawsze "coś" musi być. (a sprawdziłaś ostatnio wszystkie stołeczne Natury? Może gdzieś już druga szafa stoi, a gdy ją znajdziesz - będzie już pusta, bo przecież wszystko schodzi od razu jak wszędzie, jak wspomniała Ashira)

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2009-12-02 o 12:31
Kasza Manna jest offline  
Stary 2009-12-02, 12:43   #4605
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
A tak serio, to domyslam się, że Lavanda po prostu wyraziła swoje oburzenie - przyzwyczaiła się, że przecież w stolicy zawsze "coś" musi być. (a sprawdziłaś ostatnio wszystkie stołeczne Natury? Może gdzieś już druga szafa stoi, a gdy ją znajdziesz - będzie już pusta, bo przecież wszystko schodzi od razu jak wszędzie, jak wspomniała Ashira)
otóż to.
przykro mi, że się tak urażacie, trudno. nie kontynuuję tematu
chodziło mi o to, ze wstawiają do jakichś małych miasteczek, przynajmniej o takich też zdaje się tu dziewczyny wspominały, a pisze się, że warszawa jako jedno z większych miast w kraju nie jest reprezentacyjne pod względem sprzedaży takich towarów.
trudno
widocznie jakiś zamysł w tym mają, na pewno zbawienny dla mojego budżetu
Lavanda jest offline  
Stary 2009-12-02, 13:09   #4606
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
otóż to.
chodziło mi o to, ze wstawiają do jakichś małych miasteczek, przynajmniej o takich też zdaje się tu dziewczyny wspominały, a pisze się, że warszawa jako jedno z większych miast w kraju nie jest reprezentacyjne pod względem sprzedaży takich towarów.
trudno
urażamy się mniej, niż Tobie się wydaje, bo jako fanki Essence wiemy, jak boli to, że czegoś w pobliskiej N. nie ma (patrz : ślinienie się do zdjęć produktów z limitowanek, które do PL nie dotarły).
Bardziej chodzi o to, co jest reprezentacyjne, a co nie. Nie mamy pojęcia, czym kierowało się kierownictwo Drogerii Natura przy wstawianiu szaf, jednak to, że wstawili także w mniejszych miastach musiało mieć coś na celu. Może znaczenie ma też ilość DN w danym mieście? W Gd. wiem o pięciu, w czterech na pewno jest Essence (piątej jeszcze nie odwiedzałam ).
Stary 2009-12-02, 13:09   #4607
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
otóż to.
trudno
Nie reprezentacyjne tylko reprezentatywne A to różnica.

Myślę, że nie jest, właśnie dlatego, że ogólnie ludzie więcej kupują, co nie jest reprezentatywne w skali całego kraju. Reprezentatywność polega na tym, że na podstawie takich danych można przewidywać jak np. sprzedaż będzie się ogólnie kształtowac, w całym kraju.
W Warszawie, "z definicji" produkty z drugiej szafy będa szły jak woda, a w mniejszym miastach - nie koniecznie i dlatego dystrybura interesuje, jaki popyt będzie własnie na , jak to określiłaś, "zadupiach".
Warszawiak nie jest przedstawicielem "przeciętnego Kowalskiego" (oczywiście jest to uogólnienie i uproszczenie ) dlatego nie jest reprezentatywny dla całej Polski.

(chyba trochę pogmatwanie napisane)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-12-02, 13:17   #4608
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Myślę, że nie jest, właśnie dlatego, że ogólnie ludzie więcej kupują, co nie jest reprezentatywne w skali całego kraju. Reprezentatywność polega na tym, że na podstawie takich danych można przewidywać jak np. sprzedaż będzie się ogólnie kształtowac, w całym kraju.
W Warszawie, "z definicji" produkty z drugiej szafy będa szły jak woda, a w mniejszym miastach - nie koniecznie i dlatego dystrybura interesuje, jaki popyt będzie własnie na , jak to określiłaś, "zadupiach".
Warszawiak nie jest przedstawicielem "przeciętnego Kowalskiego" (oczywiście jest to uogólnienie i uproszczenie ) dlatego nie jest reprezentatywny dla całej Polski
si, si, si - o reprezentatywność mi chodziło rzecz jasna, ale z rozpędu poszło..
wiem o czym piszesz, znam te mechanizmy, tym bardziej mnie dziwi taki marketing sieci Natura, ale nikogo nie chciałam urażać
trudno, nie ma i moze nie będzie, nie będę szukać na siłę, polezę do inglota, dla mnie to podoba półka cenowa i jakościowa, i przerzucę się na ichnie bajerki

Cytat:
urażamy się mniej, niż Tobie się wydaje, bo jako fanki Essence wiemy, jak boli to, że czegoś w pobliskiej N. nie ma (patrz : ślinienie się do zdjęć produktów z limitowanek, które do PL nie dotarły).
Bardziej chodzi o to, co jest reprezentacyjne, a co nie. Nie mamy pojęcia, czym kierowało się kierownictwo Drogerii Natura przy wstawianiu szaf, jednak to, że wstawili także w mniejszych miastach musiało mieć coś na celu. Może znaczenie ma też ilość DN w danym mieście? W Gd. wiem o pięciu, w czterech na pewno jest Essence (piątej jeszcze nie odwiedzałam ).
może mi się wydaje, że wy się urażacie, a moze Wam się wydaje że chciałam kogoś urazić
nieważne nie chciałam, napisałam z rozpędu, faktycznie, można było dobrać lepsze słowo, ale już trudno. wyedytuję tamtego posta i po sprawie

co nie zmienia faktu, że drugich szaf w stolicy brak (ja kojarzę w mieście 5 Natur) - podobnie jak limitowanki..
i jak człowiek uczciwie chce zostawić trochę zł to nie ma na co

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2009-12-02 o 13:20
Lavanda jest offline  
Stary 2009-12-02, 13:42   #4609
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Warszawiak nie jest przedstawicielem "przeciętnego Kowalskiego" (oczywiście jest to uogólnienie i uproszczenie ) dlatego nie jest reprezentatywny dla całej Polski.

(chyba trochę pogmatwanie napisane)
Dokładnie o to mi chodziło bardzo ładnie to ujęłaś, ja się trochę bałam rozszerzać temat

Edytowane przez blebleble22
Czas edycji: 2009-12-02 o 13:46
blebleble22 jest offline  
Stary 2009-12-02, 14:31   #4610
Kasza Manna
Zakorzenienie

-jne czy -wne, i tak wszyscy wiedzieli, o co chodzi.

Ja chcę nową limitowankę. !!!
Stary 2009-12-02, 14:52   #4611
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
-jne czy -wne, i tak wszyscy wiedzieli, o co chodzi.

Ja chcę nową limitowankę. !!!
o, i to nas zawsze łączy

ja chcę cokolwiek nowego, może być na przykład.. nowa szafa w warszawie
Lavanda jest offline  
Stary 2009-12-02, 15:21   #4612
Paulinax123
Zadomowienie

Na pewno się niedługo coś pojawi, już czas przecież
Paulinax123 jest offline  
Stary 2009-12-02, 15:39   #4613
nobodygirl91
Zadomowienie

patrze, że zaczełam temat który wywołał burze
wydaje mi się, że w Wawie powinna być druga szafa bo po prostu by dobrze schodziło, a że wprowadzają ją testowo to widać do Natur w mniejszych miejscowościach (tak jak dziewczyny już mówiły) żeby zobaczyć czy im się opłaca a jak się okaże, że tak to wprowadzą do wszystkich (mam nadzieje)

a limitowanki jak nie było, tak nie ma
Stary 2009-12-02, 16:26   #4614
Caramella
Wtajemniczenie

a na mojej wsi nie ma
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2009-12-02, 17:16   #4615
katatarzyna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Tez tego zrozumieć nie mogę, chociaż w jednej Naturze powinni tą nową szafę wstawić.

Nie rozumiem największe miasto, z największą liczbą mieszkańców również z najróżniejszych zakątków Polski. Jak Warszawa jest niereprezentatywna to ja już nic nie wiem
bo nie jest, w tym przypadku nie jest.
jest pewne, że towar zejdzie, co widać po obecnej sytuacji z limitowankami, one się przyjmują, więc przyjmie się i nowa szafa, pytanie tylko czy przyjmie się i w innych miastach - stąd testowe wprowadzanie do innych miast...

Cytat:
si, si, si - o reprezentatywność mi chodziło rzecz jasna, ale z rozpędu poszło..
wiem o czym piszesz, znam te mechanizmy, tym bardziej mnie dziwi taki marketing sieci Natura, ale nikogo nie chciałam urażać
trudno, nie ma i moze nie będzie, nie będę szukać na siłę, polezę do inglota, dla mnie to podoba półka cenowa i jakościowa, i przerzucę się na ichnie bajerki
widocznei nie znasz tych mechanizmów, skoro nadal dziwi cię marketing sieci Natura

Warszawa kupi
pytanie, czy kupi "zadupie" (jak to zostało tu nazwane)

Edytowane przez katatarzyna
Czas edycji: 2009-12-02 o 17:22
katatarzyna jest offline  
Stary 2009-12-02, 17:25   #4616
Hadassah
Zadomowienie

Ja jednakowoż wyrażę swój żal, że w miejscach dzie spżedarz jest pewa szaf nie wstawią. Ba wydaje mi się dziwne, że mniejsze miasta (np. taka natura w 'na zadupiu' w której czasami bywam jeśli odwiedzam rodzinę) są dużo lepiej zaopatrzone w Naturach, niż taka Galeria Łódzka, w której limitowanka nie jest w stanie przetrwać popołudnia - jak nie trafisz 'akurat' to na drugi dzień nic już prawie nie ma. Mechanizm rozumiem, ale ta nutka zazdrości...

Tak na marginesie - dziewczyny, jakieś wieści z Łodzi?
Hadassah jest offline  
Stary 2009-12-02, 17:43   #4617
lea88
Zakorzenienie

Mi to nnawet nie chodzi o to, ze Warszawa to stolica i trzeba szafe dac. Ale to jest glupie ze w zadnej w Warszawie nie daja, chociazby dlatego ze jest u nas z 5 czy 6 Natur chyba teraz.. .. Mogliby w 1 chociaz dac! Juz bym sie mogla nawet poswiecic i pojechac przez cale miasto, ale przynjamniej mialabym gdzie. Bo przeciez do innego miasta po glupie stempelki za pare zl nie bede jechac :/.
lea88 jest offline  
Stary 2009-12-02, 18:08   #4618
Gosiaczek21śl
Raczkowanie

Dziwi mnie, że sprawa drugiej szafy tak wygląda w Polsce. U mnie całkiem na odwrót... Na mojej "wsi" są pojedyncze szafy. Podwójne są w większych miastach i to takie logiczne raczej jest bo tak czy siak się jeździ do większych miast przynajmniej raz w tygodniu na większe zakupy i przy okazji można zaopatrzyć się w Essence z drugiej szafy

Essence...

Edytowane przez Gosiaczek21śl
Czas edycji: 2009-12-02 o 18:08 Powód: literówka
Stary 2009-12-02, 18:19   #4619
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mi to nnawet nie chodzi o to, ze Warszawa to stolica i trzeba szafe dac. Ale to jest glupie ze w zadnej w Warszawie nie daja, chociazby dlatego ze jest u nas z 5 czy 6 Natur chyba teraz.. .. Mogliby w 1 chociaz dac! Juz bym sie mogla nawet poswiecic i pojechac przez cale miasto, ale przynjamniej mialabym gdzie. Bo przeciez do innego miasta po glupie stempelki za pare zl nie bede jechac :/.
ano...

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek21śl Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że sprawa drugiej szafy tak wygląda w Polsce. U mnie całkiem na odwrót... Na mojej "wsi" są pojedyncze szafy. Podwójne są w większych miastach i to takie logiczne raczej jest bo tak czy siak się jeździ do większych miast przynajmniej raz w tygodniu na większe zakupy i przy okazji można zaopatrzyć się w Essence z drugiej szafy
mi się to takze wydaje logicznym, że dobry marketing=dobra sprzedaż, ale widocznie u nas się stosuje jakiś "odwrotny marketing" - na którym faktycznie się nie znam
Lavanda jest offline  
Stary 2009-12-02, 18:21   #4620
Haylee
Zakorzenienie

bo to są badania marketingowe, sprawdzenie jak się sprzeda...
Widocznie Drogerie Natura uważają, że w Warszawianki i tak wszystko wykupią, więc po co tam jakieś badania :P

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości