zawód 'KOSMETYCZKA' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-05, 10:45   #1
Nusi@
Raczkowanie

Question

zawód 'KOSMETYCZKA'

Potrzebuję porady, opinii od siedzących w temacie, ponieważ wiadomo że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... ale do rzeczy

od czasów liceum moim marzeniem było zostać kosmetyczką i pracować w gabinecie kosmetycznym. Jednak moja droga potoczyła się na studia ekonomiczne i pracę zawodową w finansach.

Ostatnio zgadałam się z koleżanką która znalazła w Łodzi studium podyplomowe kosmetyczne 1-roczne (warunki korzystne szybko sprawnie zrobisz szybki krok ku karierze kosmetczyki)

Oto pytanie do zawodowych kosmetyczek - jakie są możliwości na rynku w tej branży dla takiego początkującego marzyciela jak ja gdy skończę takie studium podyplomowe ? Czekają mnie praktyczki zapewne jeszcze i czy na początku kariery da sie wyżyć przy perspektywie opłat mieszkaniowych i kredytu ? czy nie za późno obudziłam się z decyzją zmiany zawodu ?

Pytanie z serii tendencyjnych możliwe ale ciekawa jestem waszych opinii
Nusi@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:49   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Dot.: zawód 'KOSMETYCZKA'

Perspektywy są dobre pod warunkiem, że będziesz miała odpowiednią wiedzę (uważam, że 1 rok to za mało, żeby ją zdobyć). Oczywiście musisz mieć też praktykę.
Stary 2009-05-05, 23:51   #3
Aga1141
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nusi@ Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady, opinii od siedzących w temacie, ponieważ wiadomo że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... ale do rzeczy

od czasów liceum moim marzeniem było zostać kosmetyczką i pracować w gabinecie kosmetycznym. Jednak moja droga potoczyła się na studia ekonomiczne i pracę zawodową w finansach.

Ostatnio zgadałam się z koleżanką która znalazła w Łodzi studium podyplomowe kosmetyczne 1-roczne (warunki korzystne szybko sprawnie zrobisz szybki krok ku karierze kosmetczyki)

Oto pytanie do zawodowych kosmetyczek - jakie są możliwości na rynku w tej branży dla takiego początkującego marzyciela jak ja gdy skończę takie studium podyplomowe ? Czekają mnie praktyczki zapewne jeszcze i czy na początku kariery da sie wyżyć przy perspektywie opłat mieszkaniowych i kredytu ? czy nie za późno obudziłam się z decyzją zmiany zawodu ?

Pytanie z serii tendencyjnych możliwe ale ciekawa jestem waszych opinii

Prawie jakbym czytała o sobie Ja zamierzam po finansach skończyć kosmetologię, bo na mojej uczelni jest taki kierunek, a potem iść na jakieś kursy związane z wizażem i stylizacją. A co do zmiany zawodu to wszyscy mi powtarzają, że trzeba w życiu robić to co się lubi

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:36   #4
Myszunia19
Zakorzenienie

a nie lepiej zostac kosmetologiem? podobne ale masz wieksze uprawnienia i tylko rok nauki wiecej
Myszunia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości