Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-17, 14:08   #481
truskawkowo
Raczkowanie

Dot.: balejaż jak u Beaty Boreckiej w Klanie

a ja kiedyś dawno dawno temu stałam za nią w kolejce i zachwycałam się jakie ma piękne włosy a wtedy chyba jeszcze nie miała przedłużanych bo to z 10 lat temu było.
truskawkowo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:33   #482
Betty83
Zua, Brzytka i Czarownica

Czesc.
Ja w lutym robilam wlasnie takie pasemka.
Obawialam sie radykalnej zmiany koloru, bo mam dlugie wlosy w dosc zadawalajacym kolorze i nie chcialam ich scinac gdyby cos nie wyszlo. Jednak zima kolor zszarzal mi troche i chcialam go ozywic.
Fryzjerka obchodzila sie ze mna jak z jajkiem. Mam do niej pelne zaufanie w sprawach ciecia i koloryzacji. Niestety nie jest z Warszawy.
Wygladalo to tak, ze zrobila mi pasemka w odcieniu rudym (nie pamietam dokladnie jak sie nazywal) i cieplym brazie na moich wlosach - ciemny blond. nie pokrywala mi wszystkich wlosow farba tylko zostawila ok 30-40% w moim kolorze. Pasemka robila bardzo cieniutkie mialam kilkadziesiat zawiniatek na glowie ( nie pamietam juz ile ich bylo, moze ze 40). Samo zawijanie trwalo ok godzine.
Efekt wyszedl bardzo naturalny, bo kolory nie byly jakos szczegolnie kontrastowe.
Najwieksza zaleta takiego balejazu bylo to ze nie zauwazylam odrostow i nie zniszczyl mi wcale wlosow. Nie powtorzylam go jednak poniewaz jak wyszlo sloneczlo moje wlosy same sie ukoloryzowaly na miodowy blond i do powstania odrostow nie bede ich meczyc farbami.
Wlosy farbowalam w salonie Welli, ale mysle ze kazdy fryzjer, jesli zrozumie o co chodzi i bedzie mu sie chcialo) da rade. Koszt w moim miescie do 100zl na wlosach 50cm - zaliczanych w salonach do dlugich lub bardzo dlugich.
Betty83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:03   #483
anuleńka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Czesc.
Ja w lutym robilam wlasnie takie pasemka.
Obawialam sie radykalnej zmiany koloru, bo mam dlugie wlosy w dosc zadawalajacym kolorze i nie chcialam ich scinac gdyby cos nie wyszlo. Jednak zima kolor zszarzal mi troche i chcialam go ozywic.
Fryzjerka obchodzila sie ze mna jak z jajkiem. Mam do niej pelne zaufanie w sprawach ciecia i koloryzacji. Niestety nie jest z Warszawy.
Wygladalo to tak, ze zrobila mi pasemka w odcieniu rudym (nie pamietam dokladnie jak sie nazywal) i cieplym brazie na moich wlosach - ciemny blond. nie pokrywala mi wszystkich wlosow farba tylko zostawila ok 30-40% w moim kolorze. Pasemka robila bardzo cieniutkie mialam kilkadziesiat zawiniatek na glowie ( nie pamietam juz ile ich bylo, moze ze 40). Samo zawijanie trwalo ok godzine.
Efekt wyszedl bardzo naturalny, bo kolory nie byly jakos szczegolnie kontrastowe.
Najwieksza zaleta takiego balejazu bylo to ze nie zauwazylam odrostow i nie zniszczyl mi wcale wlosow. Nie powtorzylam go jednak poniewaz jak wyszlo sloneczlo moje wlosy same sie ukoloryzowaly na miodowy blond i do powstania odrostow nie bede ich meczyc farbami.
Wlosy farbowalam w salonie Welli, ale mysle ze kazdy fryzjer, jesli zrozumie o co chodzi i bedzie mu sie chcialo) da rade. Koszt w moim miescie do 100zl na wlosach 50cm - zaliczanych w salonach do dlugich lub bardzo dlugich.
profesjonalna nazwa tego zabiegu to refleksy.
Mogą mieć duzo odcieni.
Kazdy fryzjer wie co to jest i mysle, że zrobi je napewno, nie tylko gdy bedzie mu sie chciało
anuleńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:21   #484
milkawawa
Raczkowanie

tak, dwa razy dałam się skusić na pięknie brzmiące słowo "refleksy", raz w heście a drugi raz w innym renomowanym salonie w wawie. Niestety efekt odbiegał o 180 stopni od mojego wymarzonego balejażu.
Stary 2007-11-20, 15:15   #485
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27
Dot.: jakis ladny baleyage-fotki

up up up
Stary 2007-11-30, 19:59   #486
Nika0503
Zakorzenienie

hymmm to chyba na ciemnych włosach jest zrobione, dlatego taki efekt
a ja poszukuję balejażu w szrych odcieniach - od jasnego blondu do średniego pozdrawiam
Nika0503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:18   #487
simone233
Przyczajenie

balejaz na dlugich ciemnych wlosach

szukam zdjęć balejażu na ciemnych włosach w kolorach czerwieni,fioletu,brązu. Z góry dziękuję.
simone233 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:52   #488
naughty90
Przyczajenie

hm . Mam takie pytanie ;p . Mam brązowe włosy nigdy ich nie malowałam i zastanawiam się nad balejażem bądź złotymi refleksami, zależy mi na zmianie wizerunku. Chciałabym żeby pozostały jedwabiście miękkie jak do tej pory. Czy balejaż bardzo je zniszczy . A i co jest lepsze balejaż czy refleksy . Odpisujcie
naughty90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:48   #489
anyolek
Zadomowienie

balejaz na ciemnych kreconych wlosach (ciemny braz- loki dosc duzej wielkosci)

dziewczyny, bardzo Was prosze o pomoc- jak wg Was prezentuje sie jasny balejaz na ciemnobrazowych kreconych wlosach sredniej dlugoci(tzn takiej siegajacej za ramiona)? jakie kolorki dobrac? czy lepiej (ze wzgledu na loki) prezentuja sie zwykle, dosc szerokie pasemka, czy postawic na balejaz? szczerze mowiac wlasnie balejaz mi sie marzy, ale nie jestem przekonana, czerwienie za bardzo mnie nie przekonuja- jestem bardziej za naturalnymi kolorami-cieplymi, brazami itp... Aczkolwiek moge zmienic zdanie, jesli znajdziecie jakies ciekawe propozycje (zdjecia).
Prosze, piszcie jesli macie pomysly na ciekawy look
Mile widziane fotki!!!
pozdrawiam i z gory barrrrdzo dziekuje
Stary 2007-12-10, 21:56   #490
anyolek
Zadomowienie

Dot.: balejaz na ciemnych kreconych wlosach (ciemny braz- loki dosc duzej wielkosci)

znalazlam cos takiego, ale wg mnie jest 'zbyt blond', chodzi mi raczej o pozostanie przy moim ciemnym kolorze, natomiast pasemka maja byc delikatnekarnaw.jpg
Stary 2007-12-10, 22:27   #491
anyolek
Zadomowienie

Dot.: balejaz na ciemnych kreconych wlosach (ciemny braz- loki dosc duzej wielkosci)

o, a tutaj kolejna, dosc ladnie
13484.jpg

149923_1.jpg

alba0012lg.jpg

curly_hair03.jpg

ellin-lavar-335.jpg
coprawda nie wszystkie panie majakrecone wlosy, dlatego nie wiem, jak to by wygladalo na moich, ale im pasuje bardzo!
Stary 2007-12-11, 12:42   #492
Rybcia07
Przyczajenie

Mam Dlugie brazowe wlosy nigdy ich nie farbowalam chcialabym sobie zrobic baleyage ale zeby nie byl bardzo razacy! moze byc delikatny blond albo moze byc taki jak tu;

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1441954

czy pasowal by mi a jak nie to w jakim kolorku bylo by mi dobrze? moze mieszanie brazu z miedzianym? prosze o pomoc bo mam wielki dylemat
Rybcia07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:43   #493
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie

GG do Blue_Tattoo

Z jakich kolorów jest ten balejaż?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1440717
Z góry dzięki
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 23:19   #494
anyolek
Zadomowienie

balejaz (baleyage) na ciemnych kreconych wlosach- kolory, zdjecia mile widziane!!!

dziewczyny, bardzo Was prosze o pomoc- jak wg Was prezentuje sie jasny balejaz na ciemnobrazowych kreconych wlosach sredniej dlugoci(tzn takiej siegajacej za ramiona)? jakie kolorki dobrac? czy lepiej (ze wzgledu na loki) prezentuja sie zwykle, dosc szerokie pasemka, czy postawic na balejaz? szczerze mowiac wlasnie balejaz mi sie marzy, ale nie jestem przekonana, czerwienie za bardzo mnie nie przekonuja- jestem bardziej za naturalnymi kolorami-cieplymi, brazami itp... Aczkolwiek moge zmienic zdanie, jesli znajdziecie jakies ciekawe propozycje (zdjecia).
Prosze, piszcie jesli macie pomysly na ciekawy look
Mile widziane fotki!!!
pozdrawiam i z gory barrrrdzo dziekuje
Stary 2007-12-11, 23:24   #495
kaska222
Moderator

Dot.: balejaz (baleyage) na ciemnych kreconych wlosach- kolory, zdjecia mile widziane

Watek przenosze na forum Pytania do fryzjerki.Jak sie nie myle byl juz taki watek nawet dwa watki na ten temat

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 10:05   #496
Redunia
Przyczajenie

Dot.: pasemka blond czy balejaż na ciemnych włosach?

Hej. Tego rodzaju eksperymentów naprawde nie radzę przeprowadzać w domu.

Idż do fryzjera i poproś o blond baleyage, wtedy ocenisz łatwiej, czy nasują Ci jasne refleksy chociaz musisz sie przygotowac, ze bedzie to raczej zlocisty blond niz platyna na wczesniej farbowanych na ciemno wlosach.

A potem spojrzenie w lustro i albo za 1,5 mies kolejny baleyage, albo ciemna farba na całość
Redunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:23   #497
Karolajna2
Przyczajenie

Dot.: balejaż na czarnych włosach!!!

Witam ! Jestem tu nowa ale juz czytałam niektóre z postów,mam pytanie;pofarbowałam sie na czarno juz jakis rok temu,znudzil mi sie juz ten kolor i chciałabym zrobic sobie balejaż w kolorze palonej kawy i ciemnego szatyna,Czy to jest wykonalne??? bo nigdzie nie moge znalesc fotek podanego wyżej balejazu.
Hellllp !!!
Karolajna2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:41   #498
dagirll
Wtajemniczenie

Dot.: pasemka blond czy balejaż na ciemnych włosach?

Mi osobiscie nie podobaja sie w ogole na ciemnych wlosach jasne blond pasma,ale jak juz mialabym wybrac ,to balejaz.Jak tak farbujesz czesto ,to watpie ,zeby latwo poszlo z blondem.Idz do fryzjera!

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 23:29   #499
gonka1967
Przyczajenie

a ja bym prosila o fotki na odwrot nie blond z brazem tylko ciemny braz z blondem ...ma ktos jakies fotki.dzieki z gory
gonka1967 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 18:52   #500
kornelia0055
Przyczajenie

cześć Dziewczyny!!!Mam takie małe pytanie do was zawsze chodzę do fryzjera na baleyage i proszę o platynowy blond i ciemną czekoladę i ten blond wychodzi zawsze taki żółty(przewaga jest blondu)a nie taki biały jak bym chciała powiedzcie mi w takim razie dlaczego tak jest??a może mam źle dobrany kolor??
kornelia0055 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:30   #501
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez kornelia0055 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny!!!Mam takie małe pytanie do was zawsze chodzę do fryzjera na baleyage i proszę o platynowy blond i ciemną czekoladę i ten blond wychodzi zawsze taki żółty(przewaga jest blondu)a nie taki biały jak bym chciała powiedzcie mi w takim razie dlaczego tak jest??a może mam źle dobrany kolor??

Zalezy jaki mialas wyjsciowy kolor...

cd;balejaze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 642organic.JPG (13,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86637017.QWoEiewW.jpg (51,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aboutuspictture1_11.JPG (29,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg caroline4.JPG (61,4 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jako92_03.JPG (24,9 KB, 633 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg index21.jpg (21,8 KB, 121 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:39   #502
Moniaa7
Przyczajenie

Dot.: balejaż na czarnych włosach!!!

Cytat:
Napisane przez cathy22C Pokaż wiadomość
Farbuję włosy na czarno(farbą zmywalną), mój naturalny kolor to ciemny brąz, bardzo bym chciala sobie zrobic balejaż ale nie wiem jakie kolory pasują do czerni. Dodam ,że mam prawie czarne oczy i ciemną karnację.
Niestety nigdzie nie moge znaleźć zdjęć z fryzurą w takich kolorach. Prosze pomóżcie może Wy dysponujecie takimi fotkami. Z góry dziękuję.
ja też mam czarne farbowane włosy i chciałabym na nich jakis fajny balejaż, a najlepiej blond pasemka. i jestem ciekawa czy wyjdą.. raz juz zrobiłam fioletowe i fryzjerka źle mi je zrobiła i boję się. proszę o jakis fotki<prosi>
Moniaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:30   #503
kornelia0055
Przyczajenie

maiałam kładziony baleyage na baeyage i poprosiłam swoją fryzjerkę żeby mi położyła z samego blondu popielatego i chciałam mieć białe pasemka i tam gdzie miałam odrosy wyszły mi żółte a gdzie nie gdzie mam takie żółto i tylko ze trzy pasemka mam białe!!!Powiedzcie mi o mam zrobić żeby uzyskać taki naprawdę popielaty blond??a tera chciałabym mieć pasemka biało - czarne Przesyłam zdjęci jaki baleyag mnie interesuje....Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jpg2.jpg (10,0 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_5_674.jpg (13,7 KB, 222 załadowań)
kornelia0055 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:04   #504
magda3647
Przyczajenie

Witajcie, co powiecie o takiej fryzurze jak poniżej i nalejazu dla osoby o w miare kwadratowej twarzy, brązowych wlosach, niebeiskich oczach? Jakie kolory zostały tu uzyte?

Ewentualnie co możecie zaproponowac? Może macie jakieś inne zdjęcia ceimnych "baleyage"?

dzięki,
pzdr

G]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3f3350ecc730feffc60ec38a0ccec352.jpg (60,2 KB, 745 załadowań)
magda3647 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:38   #505
Villanella
Przyczajenie

powiedzcie proszę jakie są na tych włoskach kolory? : love:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mar_01po.JPG (23,6 KB, 198 załadowań)
Villanella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:24   #506
elliz76
Raczkowanie

Witam!
Swietny watek i bardzo ladne zdjecia.Szkoda,ze nie znalazlam go zanim poszlam do fryza,ale i tak mam chyba fajnie zrobione wloski
Ja mialam kladziony zimny braz na poziomie 5 goldwella na platynowym blondzie i wyszlo takie bardzo zimny braz,gdzie niegdzie prawie czarno-brazowy,z jasnymipasmami.Wlosy wyszly braz z odcieniem popieluZdecydowanie zimny odcienKolorek brazu w sumie taki jak moje naturalne
Tak wiec odpowiadajac na pytanie zadane w tym watku jakie kolory klasc brazow,by pasma blondu nie robily sie zolte,to polecam brazy w tonacji zimnej.Jak sie spytalam fryzjerki czemu takie popielaty odcien sie zrobil na wlosach odpowiedziala,ze zawsze blondy takie sie robia z zimnymi brazami.
I prawda tez jest,ze wszystko zalezy od wlosa.Niektore poprostu nigdy nie wyjda czysto biale/no chyba,ze sie je spali na maksa/
Ja tez zawsze mialam kiedys kladzione czekolady...gorzkie i te normalne i zawsze pasma biale nabieraly zoltego odcienia wtedy.
Teraz mam braz z poswiata szarosci.Polecam...fajny efekt
Szkoda tylko,ze nie zdecydowalam sie na kladzenie pasm 2 biale,1 braz...lepiej by bylo widac te pasemka jasne,bo tak sie troche zgubily i trzeba sie przyjrzec.Mimo to tez fajnie jest.
I choc dostalam szoku,to lustra z wrazenia nie zbilam choc zmiana byla drastyczna z platynowej blondynki... brazowo-szara szatynka/cos kolo tego w kazym badz razie/

Pozdrawiam
Ps.Postaram sie jutro wkleic fotki,bo dzis juz pozno

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:12   #507
karma.coma
Raczkowanie

up! genialny wątek, sama szukam dla siebie blondów w chłodnej tonacji
karma.coma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:34   #508
dodus_dublin
BAN stały

Farbowanie WARSTWOWE-fryzura 'na skunksa'?;)

Hej! Niebawem wybieram sie do fryzjera i bardzo chcialabym sprobowac pofarbowac wlosy jak to duzo osob mowi 'na skunksa'-bardzo zabawna ta nazwa swoja droga Chodzi o polozenie na calosci wlosow - z gory blond, a od dolu czarny.Czytalam na innych forach wiele niepochlebnych komentarzy na ten temat,ze jest to tandetne i dla dziewczyn z remizy

Co wy o tym sadzicie?Jestem naturalna blondynka o jasnej cerze wiec martwie sie o ten czarny;/ Jednak jak dam czekolade lub jakis ciemny braz,to po paru myciach robi mi sie wyplowialy ten kolor;/

Doradzcie cos!

pozdrawiam
dodus_dublin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:41   #509
HelenaTrojańska
Rozeznanie

Dot.: Farbowanie WARSTWOWE-fryzura 'na skunksa'?;)

Ja na twoim miejscu odpuścilabym sobie skunksa na rzecz podkreślenia naturalnego kolorku. Jeśli dodasz fotki to dziewczyny doradzą ci kolor.
Stary 2008-01-27, 14:50   #510
lalaine
Raczkowanie

Dot.: Farbowanie WARSTWOWE-fryzura 'na skunksa'?;)

am moim zdaniem to może całkiem fajnie wyglądac kto nie ryzykuje ten nie ma

Tagi
balejaż, blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości