morski i pomarańczowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-07, 19:42   #31
kkknnn
BAN stały

Dot.: morski i pomarańczowy

Cytat:
Napisane przez jestemtutylkonachwile Pokaż wiadomość
a ja sie zainspirowalam dzis Toba i wstawilam pierwszy make up chcialam wyprobowac te kolory... Twoje wykonanie- jak dla mnie wyglada jakbys sie rozmazala, moze to wina kosmetykow moze precyzji, nie mam pojecia...
nie, kosmetyki są niewinne

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Myślę, że pomysł był bardzo dobry tylko wprawy brak dlatego gdzieniegdzie są niedociągnięcia, fakt faktem wg mnie cień nieco wyżej na zewnątrz ten turkus to tak nie zbyt wyszedł :P zdecydowanie pomarańcz nie jest Twoim kolorem, ale jak tu sie dowiedzieć nie kombinując ? no i usta są takie jakich nie lubię za bardzo ale to mój gust Ach ach piękne brwi

no trzeba próbować, zresztą lubię czasem coś takiego innego

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

[QUOTE=madziamn;12199242]pomimo malych niedociagniec bardzo mi sie podoba pomysł z pomaranczem i turskusem jedynei za rzesy[/QUOTE

za rzęsy zasłużyłam

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Usta super kolor błyszczyka oryginalny i ładny...Co do oczu byłoby lepiej bez tego pomarańczu ...Gdybyś zostawiła tylko tą morską bazę która otacza oko byłoby super.Nieco mi ten pomarańcz psuje efekt...Twoja uroda broni się sama właściwie więc nie ujmuje Ci ten pomarańcz uroku ale nie jestem co do niego przekonana.
Spróbuję turkus solo i moze faktycznie lepiej będzie

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Pomysł bardzo ciekawy, ale niestety niestarannie. Oczka wygladaja nie na cieniowane tylko na rozmazane, no i te rzesy... Bardzo Cie przepraszam za mocne słowa, mam nadzieje, ze Cie nie uraze

Sposob na dolna powieke- czarna miekka kredka a na to cien turkusowy tak wciskany punktowo w "podkład" z kredki, wtedy sie przyklei i bedzie super widoczny

Młoda Ty mnie nigdy nie urazisz. Jesteś dla mnie mistrzem pędzli
Twoja rada zawsze mile widziana, a jeszcze w połączeniu z Twoim stylem bycia (bardzo symaptycznym) to już wogóle
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:49   #32
zafascynowana1
Zakorzenienie

Hmmm... Bardzo podoba mi sie połączenie kolorystyczne. Samo wykonanie również, ale ciupkę rzeski sie posklejały

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

zafascynowana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:53   #33
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Hmmm... Bardzo podoba mi sie połączenie kolorystyczne. Samo wykonanie również, ale ciupkę rzeski sie posklejały
Oj posklejały się i to bardzo nawet
Stary 2009-05-07, 21:55   #34
Asia1990
Zadomowienie

a mi się podoba tylko na dolej powiece zostawiłabym sam turkus lub dodała czerń ale tylko wewnątrz powieki bo tak troszkę Ci się rozmazało.
ale ogólny look bardzo fajny z taką urodą można szaleć do woli
Asia1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:58   #35
gwizaa
Raczkowanie

Taka jak inne dziewczyny uważam że ten tusz to chyba nie najlepszy, ale poza tym to makijaż bardzo ładny, super cienie
gwizaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:14   #36
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez gwizaa Pokaż wiadomość
Taka jak inne dziewczyny uważam że ten tusz to chyba nie najlepszy, ale poza tym to makijaż bardzo ładny, super cienie
No rzęsy posklejane jak nic.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
a mi się podoba tylko na dolej powiece zostawiłabym sam turkus lub dodała czerń ale tylko wewnątrz powieki bo tak troszkę Ci się rozmazało.
ale ogólny look bardzo fajny z taką urodą można szaleć do woli
Dziękuję Kochana, kupiłam to musze szalećWewnątrz powieki pomalowac to moje marzenie tylko się boję,ale spróbuję
Stary 2009-05-07, 23:26   #37
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
To fajnie że nadal eksperymentujesz. Ja mam ciągle takie wrażenie, jakby makijaż spływał Ci z powiek.Nie wiem czy to wina aparatu, ale na zdjęciach ( nie tylko w tym makijażu) wyglądasz na zmęczoną...

Zgadzam się!
Wybacz ale nie podoba mi się ten makijaż oczy są niestarannie pomalowane jedyne co to usta na tak
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 23:39   #38
Copykat
Zakorzenienie

Ja bym zrezygnowala z ciemnej kreski dookola, tzn nie dociagala az do wewnetrznych kacikow - zamyka oko

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 00:59   #39
Candy Killer
Zakorzenienie

niedawno robilam podobny makijaz tyle ze zamiast turkusu dalam zielenjesli chodzi o Twoj makijaz to zrezygnowalabym z tej czarnej krechy i wzmocnilabym turkus tak jak Zuzka pisze jak chcesz juz koniecznie kreske to rob ja dokladnie zeby byla wyrazna bo rozmyta na tle kolorow srednio wyglada

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 07:50   #40
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się!
Wybacz ale nie podoba mi się ten makijaż oczy są niestarannie pomalowane jedyne co to usta na tak
Dziękuję za opinię

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja bym zrezygnowala z ciemnej kreski dookola, tzn nie dociagala az do wewnetrznych kacikow - zamyka oko
Kiedyś kończyłam ją jakby w połowie, teraz coś mnie kusiło żeby zakończyć. To eksperyment jak kolor

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
niedawno robilam podobny makijaz tyle ze zamiast turkusu dalam zielenjesli chodzi o Twoj makijaz to zrezygnowalabym z tej czarnej krechy i wzmocnilabym turkus tak jak Zuzka pisze jak chcesz juz koniecznie kreske to rob ja dokladnie zeby byla wyrazna bo rozmyta na tle kolorow srednio wyglada

Candy chyba musze ja robić linerem bo kreską to mimo starań jest rozmyta, chyba, że nie mam wprawy (to też napewno)
Stary 2009-05-08, 11:19   #41
tajlaa
Zadomowienie

mi niestety ale się nie podoba. źle wykonany jak dla mnie. jedynie odcień pomarańczy jest ładniutki ale pzrecież nikt nie powiedział, że wszytsko musi być cudne także nie przejmuj się co pisze;p

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 11:27   #42
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
mi niestety ale się nie podoba. źle wykonany jak dla mnie. jedynie odcień pomarańczy jest ładniutki ale pzrecież nikt nie powiedział, że wszytsko musi być cudne także nie przejmuj się co pisze;p
Każdy eksperyment jest fajny niezaleznie od efektów
Stary 2009-05-08, 14:54   #43
Dzindzej
Zakorzenienie

Post Dot.: morski i pomarańczowy

Oczy mi się nie podobają, ale usta są po prostu śliczne.

Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:03   #44
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Młoda Ty mnie nigdy nie urazisz. Jesteś dla mnie mistrzem pędzli
Twoja rada zawsze mile widziana, a jeszcze w połączeniu z Twoim stylem bycia (bardzo symaptycznym) to już wogóle
Dziekuje Ci bardzo za tak miłe slowa . Ciesze sie, ze nie jestes zła
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:28   #45
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Oczy mi się nie podobają, ale usta są po prostu śliczne.
Dziękuję

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo za tak miłe slowa . Ciesze sie, ze nie jestes zła
Stary 2009-05-08, 16:34   #46
yamiss
Zadomowienie

GG do yamiss

a moim zdaniem to super połączenie i pewnie w "na żywo" wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach- kwestia światła, ustawienia obiektywu itd.
jeszcze tylko minimalna poprawka zdjęc, jak już dziewczyny wcześniej wspomniały i byłoby super

you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:57   #47
wścibiuszka
Zadomowienie

A mi się podoba tak jak jest. Delikatnie roztarłabym pomarańcz, żeby nie był na prosto tylko bardziej łukowato. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że kolorki Ci nie pasuję bo masz bladą cerę... wręcz odwrotnie nie wyobrażam sobie na opalonej buzi takich kolorków.

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:08   #48
sylwia532
Zakorzenienie

a mnie kolorystyka sie bardzo podoba!!!i mysle ze Tobie ona pasuje
wiadomo ze jest pare niedociagniecale podoba mi sie to ze jest w koncu inaczej jakies kolorki cois innego-i za to plus-a nastepnym razem przylozyc sie i postarac by makijazyk byl na 6
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:12   #49
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
a moim zdaniem to super połączenie i pewnie w "na żywo" wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach- kwestia światła, ustawienia obiektywu itd.
jeszcze tylko minimalna poprawka zdjęc, jak już dziewczyny wcześniej wspomniały i byłoby super
Bardzo dziękuję

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
A mi się podoba tak jak jest. Delikatnie roztarłabym pomarańcz, żeby nie był na prosto tylko bardziej łukowato. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że kolorki Ci nie pasuję bo masz bladą cerę... wręcz odwrotnie nie wyobrażam sobie na opalonej buzi takich kolorków.
Widziałam też połączenia z opaloną cerą (której raczej nie będę miała) było fajnie. ale też jest sporo połączeń z bladą.Dziękuję za miłe słowa

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
a mnie kolorystyka sie bardzo podoba!!!i mysle ze Tobie ona pasuje
wiadomo ze jest pare niedociagniecale podoba mi sie to ze jest w koncu inaczej jakies kolorki cois innego-i za to plus-a nastepnym razem przylozyc sie i postarac by makijazyk byl na 6
Postaram się
Stary 2009-05-12, 09:23   #50
Tyris
Rozeznanie

Idea makijazu i kolorystyka jak najbardziej ok - chociaz ten turkus to bardziej przypomina mi mirskie algi. Wykonanie straszne niestety musze to napisac. Uzywasz tak dobrych kosmetykow, niestety nie robisz im reklamy. Bardzo niestarannie. Wyglada jakby wykonala go 9latka. Wszystko wyglada znowu an mokre i jakby zeszlo z buzki. Generalnie wyglada dobrze jak sie zmruzy oczy i nie widac tych wszystkich niedociagniec i nierownosci. Nie wiem czy jest sens zebym pisala o minusach. Napewno najbardziej rzuca mi sie w oczy bardzo nieregularna kreska wokol oka, ktora gdzies w polowie gornej powieki zanika a zbera sie w wewnetrznym kaciku oka(jakby makijaz byl noszony na 4 godiznach wfu). Okropnie wytuszowane rzesy. Ja nie mowie ze kazdy musi miec firanki, bo sama mam sredniawe, ale wygladaja na bardzo zlepione i jakbys wyszla wlasnie z basenu.

A taka rada, dodala bym na policzki troche rozu w kolorze brzoskwini zeby ladnie sie komponowal z pomaranczowym cieniem.
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:13   #51
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Idea makijazu i kolorystyka jak najbardziej ok - chociaz ten turkus to bardziej przypomina mi mirskie algi. Wykonanie straszne niestety musze to napisac. Uzywasz tak dobrych kosmetykow, niestety nie robisz im reklamy. Bardzo niestarannie. Wyglada jakby wykonala go 9latka. Wszystko wyglada znowu an mokre i jakby zeszlo z buzki. Generalnie wyglada dobrze jak sie zmruzy oczy i nie widac tych wszystkich niedociagniec i nierownosci. Nie wiem czy jest sens zebym pisala o minusach. Napewno najbardziej rzuca mi sie w oczy bardzo nieregularna kreska wokol oka, ktora gdzies w polowie gornej powieki zanika a zbera sie w wewnetrznym kaciku oka(jakby makijaz byl noszony na 4 godiznach wfu). Okropnie wytuszowane rzesy. Ja nie mowie ze kazdy musi miec firanki, bo sama mam sredniawe, ale wygladaja na bardzo zlepione i jakbys wyszla wlasnie z basenu.

A taka rada, dodala bym na policzki troche rozu w kolorze brzoskwini zeby ladnie sie komponowal z pomaranczowym cieniem.
Tyris wiesz z tymi rzęsami to robię jakiś ogromny błąd, bo kiedy umaluje mnie wizażystka to mam firanki. Sama jak maluję wychodzą posklejane strasznie. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że uczę sie dopiero, cześciej malował mnie ktoś niż ja sama i pewne rzeczy, ktore 18 latka umie zrobić perfect (pomalować rzęsy) ja 22latka robię beznadziejnie. BTW Jesteś jedna z osób, na które nie umialabym się obrazić choćby napisaly, że wyglądam jak pół d...y zza krzaka. Wiem, że piszesz szczerze i w dobrej intencji.
Stary 2009-05-12, 13:52   #52
Tyris
Rozeznanie

hehe o kurcze, to bardzo mi milo. Fajnie ze ktos patrzy nie z perspektywy urazonego ego, tylko traktuje krytyke konstruktywnie, to siwadczy glownie o dojrzalosci.

A probowalas lekko pudrowac rzesy przed nalozeniem maskary? Ja tez zawsze czekam az tusz troche podeschnie w opakowaniu. Wstyd przyznac , ale taki geesciejszy, sciety latwiej sie dla mnie naklada. A moze np niepotrzebnie nakladasz 2 warstwy tuszu?
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:51   #53
nirenanovak
BAN stały

Ja niestety jestem na nie.
Sam pomysł jest fajny, kolorki przyjemne i wiele makijaży widziałam w takich, ale do ciebie one nie pasują.
Może to też wina jasnej cery, do kolorowych cieni pasuje lekka opalenizna.
Inaczej widać wszystkie niedoskonałości.
Nałożenie cieni generalnie ok, ale ten makijaż nie podkreśla urody.
nirenanovak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:04   #54
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
hehe o kurcze, to bardzo mi milo. Fajnie ze ktos patrzy nie z perspektywy urazonego ego, tylko traktuje krytyke konstruktywnie, to siwadczy glownie o dojrzalosci.

A probowalas lekko pudrowac rzesy przed nalozeniem maskary? Ja tez zawsze czekam az tusz troche podeschnie w opakowaniu. Wstyd przyznac , ale taki geesciejszy, sciety latwiej sie dla mnie naklada. A moze np niepotrzebnie nakladasz 2 warstwy tuszu?
Dwie warstwy? I trzy czasem nakładam. Może muszę mieć inny tusz. Nie upierać sie przy tym FC.Pudrować rzęs nie próbowalam ,ale spróbuję następnym razem.Dzięki za rady

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem na nie.
Sam pomysł jest fajny, kolorki przyjemne i wiele makijaży widziałam w takich, ale do ciebie one nie pasują.
Może to też wina jasnej cery, do kolorowych cieni pasuje lekka opalenizna.
Inaczej widać wszystkie niedoskonałości.
Nałożenie cieni generalnie ok, ale ten makijaż nie podkreśla urody.
Być może pomarańcz bardziej pasuje opalonej cerze, u mnie był eksperymentem i zabawą.Natomiast turkus uważam, że i bladym pasuje.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości