włosy - ciemny brąz na kolor rudości (Kasia Zielińska) jaką farbę nałożyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-07, 12:22   #1
iignusiia
Przyczajenie

włosy - ciemny brąz na kolor rudości (Kasia Zielińska) jaką farbę nałożyć?

Hej mam problem. Chciałabym mieć taki kolor włosów jak Kasia Zielińska (aktorka występuje w "Kocham Cię POlsko" i "Barwy szczęscia") tylko mam ciemny brąz włosy (farbowane na Tabasco Cuba) co mam zrobić? proszę o pomoc
iignusiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:06   #2
diva29
Raczkowanie

Dot.: włosy - ciemny brąz na kolor rudości (Kasia Zielińska) jaką farbę nałożyć?

będzie ciężko :P ja miałam taki kolor i teraz farbowałam na ciemny brąz i też chciałabym wrócić do rudawo-czerwonych włosków... jednym ze sposobów jest rozjaśnienie włosów (czego nie polecam bo włosy wypadają po tym i są okropnie zniszczone) i potem nałożenie farby np.w kolorze winnej czerwieni albo rudawym... drugi sposób,który jest bardzo długotrwały to stopniowo farbować włosy na coraz jaśniejsze np. o jeden dwa tony... aż nie będą w kolorze jasnego brązu..wtedy po kilkakrotnym farbowaniu na rudo powinny złapać... ciężkie do realizacji...

Wzrost: 167cm
Waga: 63,5kg
Cel: 52-55kg
diva29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:16   #3
gosiekck
Rozeznanie

GG do gosiekck Send a message via Skype™ to gosiekck
Dot.: włosy - ciemny brąz na kolor rudości (Kasia Zielińska) jaką farbę nałożyć?

A może wybrać sie do dobrego fryzjera... chociaż ja miałam ciemny braz na głowie i zapragnęłam czerwieni i powiem wam ze mi odrazu ladnie zlapal kolorek wiec moje jak kupicie dobra forbe to i wam sie uda (ja polecam wellaton naturals)

Niema takich jak my dwoje <3

Sesja!
gosiekck jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:28   #4
Anness
Raczkowanie

GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness

2 sposoby -

'oszczedny' - kupujesz rozjaśniacz 4-5 tonów, nakładasz go - wlosy wtedy powinny być rude a jesli ten kolor jeszcze ci nie pasuje nakladasz swoją upatrzoną farbę. Oszczedzasz ale współczuje włosą.

Drugim sposobem jest zaplacenie u fryzjera w zaleznosci od dl wlosow 100-200zl za rozjasnienie i nalozenie odpowiedniego koloru. Przynajmniej włosy nie wypadną.
Anness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:55   #5
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Anness Pokaż wiadomość
2 sposoby -

'oszczedny' - kupujesz rozjaśniacz 4-5 tonów, nakładasz go - wlosy wtedy powinny być rude a jesli ten kolor jeszcze ci nie pasuje nakladasz swoją upatrzoną farbę. Oszczedzasz ale współczuje włosą.

Drugim sposobem jest zaplacenie u fryzjera w zaleznosci od dl wlosow 100-200zl za rozjasnienie i nalozenie odpowiedniego koloru. Przynajmniej włosy nie wypadną.
a przynajmniej nie az w takiej ilosci jak przy pierwszym sposobie
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:51   #6
iignusiia
Przyczajenie

ja niby jestem fryzjerką.. ale nie wiem co mam zrobić ;/ pomozcie !
Stary 2009-05-09, 18:38   #7
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iignusiia Pokaż wiadomość
ja niby jestem fryzjerką.. ale nie wiem co mam zrobić ;/ pomozcie !
jesteś fryzjerką i nie wiesz??????to mnie zadziwiłaś...
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 21:11   #8
iignusiia
Przyczajenie

próbowałam rozjaśniać.. i kolor ale to nie ten jednak ;/
Stary 2009-05-11, 16:51   #9
mixtape
Raczkowanie

widzicie mam podobny problem. chciałabym z prawie brunetki zrobić sobie roż. taki jak na zdjęciu. są dostępne takie farby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_d073060d84a34e04ad70117326e48981.jpg (53,4 KB, 116 załadowań)

www.myspace.com/killahmouse

close ur dilated eyez n listen how the pinapple express is puffin' !!!!
mixtape jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:56   #10
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iignusiia Pokaż wiadomość
próbowałam rozjaśniać.. i kolor ale to nie ten jednak ;/
myślę,że trzeba rozjaśnicć i potem nałożyć właściwy kolor jakiś miedziany rudy nie wiem na farbach i kolorach powinnaś się sama znać jako fryzjerka
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:28   #11
xkasiaczekx
Przyczajenie

Miałam jasne rude włosy..Chciałam pofarbować je na mój naturalny odcień jasnego brązu żeby wyrównać koloryt włosów i wyrównało tylko że wyszedł mi czarny ;(
Kompletnie mi nie pasował............
Na szczęście kolor się częściowo zmył i powoli wraca do naturalnego dzięki myciu dwa razy dziennie włosów szamponem przeciwłupieżowym......np . "head&shoulders".....efek t jest bardzo dobry i uzyskany w dość szybkim czasie, bo po trzech dniach
Mam nadzieję że uda mi się rozjaśnić czuprynkę jeszcze odrobinę mocniej...bo przyzwyczaiłam się już do moich rudaśnych włosków...............a pofarbowanie ich było najgorszą rzeczą jaką mogłam zrobić

Więc: szmpon jest dobrym sposobem na częściowe rozjaśnienie włosów.......poźniej polecam co raz jaśniejsze odcienie farb.....
xkasiaczekx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 15:23   #12
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

pwoiedzcie lepiej jaki kasia zielinska ma kolor na glowie, bo jest boski! szukam go juz od kilku miesiecy i nadal niewiem

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:57   #13
calinkamegi
Przyczajenie

Proszę o pomoc w odgadnięciu koloru włosów kasi zielińskiej oraz ewy minge

Witam
Mam wielką prośbę, czy któraś z was może wie jak uzyskać kolor włosów zbliżony do koloru włosów Kasi Zielińskiej oraz Ewy Minge tu jest link z kolorem włosów Kasi http://www.zeberka.pl/art.php?id=2396 oraz link z kolorem włosów Ewy http://www.pudelek.pl/artykul/14555/...ge_ma_sluzaca/ Proszę was o wasze typy, strasznie choruję na te kolory, może wiecie jak uzyskać podobne, chciałam dodać że mój kolor wyjściowy to rudy. Z góry dziękuje za każdą sugestię. Pozdrawiam
calinkamegi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:17   #14
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Proszę o pomoc w odgadnięciu koloru włosów kasi zielińskiej oraz ewy minge

Zadaj pytanie w watku o rudych farbach, ma bodajże 80 stron, tam dziewczyny znaja sie jak nikt na rudościach
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości