Problem z w這sami - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-08, 21:21   #1
kret1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

problem z w這sami

witam
Mam taki problem, 瞠 zawsze podczas mycia i czesania wypadaj mi w這sy. Przy wycieraniu r璚znikiem nad wanna zawsze to jest ok kilkadziesi徠 w這s闚. Czasami zauwa瘸m, 瞠 jak wypadnie jaki w這s to np czasami to s 3 w這sy naraz, ale wychodz帷e wszystkie z jednej cebulki . Od pewnego czasu mam te takie z逝szczone czo這, sk鏎e przy bako-brodach oraz po bokach grzywki Czy kto mo瞠 mi co na to poradzi? Czyta貫m, 瞠 podobno dobry jest humavit, silica i skrzypowita. Kt鏎e z nich polecacie i czy mo積a np i humavit i silice bra jednocze郾ie ? (np dziennie i jedna tabletke silicy i humawitu albo w jeden dzie humawit w drugi silice) Ewentualnie co jeszcze mo瞠cie poleci?

PROSZE O POMOC !!!
kret1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-08, 21:32   #2
Karmen_1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: problem z w這sami

sprobuje pom鏂.
Vitapil jest dobrym suplementem ale to nie wystarczy.
Chwal sobie szampon Garnier Neril,wyszukaj o nim, moze jeszcze napisz jakie masz w這sy,przet逝szczaj帷e, suche, 逝piez, 這jotok.
Karmen_1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-08, 23:07   #3
kret1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

raczej chyba przet逝szczaj帷e si, bo co 3 dzien musze my. ㄆpie trudno powiedzie tak na ca喚j glowie to mo瞠 nie tylko na skorze pod baczkami i po lewej stronie czo豉 te taka wysuszona schodz帷a sk鏎a.
kret1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-09, 10:53   #4
shinsa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 595

ja bym polecila skrzypowite, poprawia stan wlosow, paznokci, cery, wiec 3 w 1

Z ka盥ym dniem coraz bli瞠j Ciebie M.
shinsa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-09, 11:22   #5
Madlaine
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 720

kret id najlepiej do dermatologa, bo takie 逝szczenie na linii w這s闚 mo瞠 by wynikiem choroby i wtedy 瘸dnymi suplementami ani szamponami tego nie zwalczysz
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-09, 12:16   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez Madlaine Poka wiadomo嗆
kret id najlepiej do dermatologa, bo takie 逝szczenie na linii w這s闚 mo瞠 by wynikiem choroby i wtedy 瘸dnymi suplementami ani szamponami tego nie zwalczysz
Zgadzam si . Objawy , kt鏎e opisujesz nie swiadcz o "zwyk造m" wypadaniu w這s闚, tote nie wiadomo czy dany 鈔odek ( typu wymienione szampony) jeszce nie zaszkodzi. Witamini raczej nie pomog jesli to cos powazniejszego.Najpierw musisz uda si do dermatoga.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-26, 22:10   #7
201703061232
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 606
Unhappy Problem z w這sami

Mam problem, mianowicie moje w這sy by造 kiedy zupe軟ie proste, jakie 3, 4 lata temu zacz窸y brzydko falowa i si troszeczk kr璚i. Czy jest mo磧iwo嗆 powrotu do starego stanu moich w這sk闚?? Chodzi oczywi軼ie o jaki naturalny spos鏏.
201703061232 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-26, 22:16   #8
rozmarynek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 360
Dot.: Problem z w這sami

Cytat:
Napisane przez zbecka Poka wiadomo嗆
Mam problem, mianowicie moje w這sy by造 kiedy zupe軟ie proste, jakie 3, 4 lata temu zacz窸y brzydko falowa i si troszeczk kr璚i. Czy jest mo磧iwo嗆 powrotu do starego stanu moich w這sk闚?? Chodzi oczywi軼ie o jaki naturalny spos鏏.
jak to BRZYDKO falowac i krecic? co Ty wygadujesz:P to loczki i fale to to, co wyr騜鎙 z t逝mu, nadaje hm wyrazu i to co tygryski lubi najbardziej ZMien podejscie!
ZNam wiele dziewczyn, ktore przez lata mialy proste, a potem zrobily im sie falowane, krecone. SLyszalam gdzies ze strktura wlosa zmienia sie co 7 lat.

Albert Einstein

rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-26, 22:34   #9
201703061232
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 606

Ale ja nie chc, nie mog mie d逝gich rozpuszczonych bo wygl康am jak zaniedbane dziecko, s sztywne wi璚 prostownica na d逝go nie pomo瞠. Co mam zrobi???
One kr璚 si gdzie od po這wy d逝go軼i Mam ich do嗆!!
201703061232 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 00:13   #10
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Jak rozmarynek napisa豉 w這sy zmieniaj si wiele raz w ci庵u 篡cia. Ja r闚nie mia豉 kiedy ca趾owicie proste w這sy teraz s falowane. Na takie zmiany wp造wa bardzo wiele czynnik闚, ale jest to te zale積e od naturalnego wzrostu w這sa. Radz pokocha ten stan, nie ma sensu walczy z w豉snym organizmem.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 00:47   #11
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

radze zaopatrzyc sie w dobre odzywki nawilzajace, beda sie po tym slicznie ukladac, no i zapomnij o gestych grzebieniach. do czesania uzywaj rzadkich grzebieni badz wlasnych palcow polecam odzywke bez splukiwania do kreconych pantene

a co do zmiany struktury wlosa, tez mi sie to obilo o uszy. slyszalam tez, ze po pierwszej ciazy wlosy kobiety ciemnieja
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 11:40   #12
sandre
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442

moja dobra kole瘸nka ca陰 szko貫 podstawow mia豉 w這sy proste jak druty, a w szkole 鈔edniej zacz窸y jej si kr璚i. To by koszmar dla niej. Obecnie jest na 4 roku studi闚 i ma pi瘯n burz blond naturalnych lok闚. Ka盥y zwraca na ni uwag i wszyscy znajomi zgodnie twierdz ,瞠 wygl康a 郵icznie w tych w這sach. Zreszt teraz sama twierdzi ,瞠 nie zamieni豉 by ich na 瘸dne inne.....

sandre jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 13:28   #13
Justyneczkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

ja te bym chcias豉 aby mi si ju zmieni造 na jakie 郵iczne w這ski:P
Justyneczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-25, 16:40   #14
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548
Ja w podstaw闚ce te mia豉m pi瘯ne,proste w這sy. W liceum zacz窸y mi si delikatnie falowa. Potem dostawa豉m ju z tego powodu sza逝...Mam nadziej,瞠 kiedy zrobi si znowu proste Mojej fryzjerce w這sy zacz窸y si kr璚i po urodzeniu synka. Ja mam nadziej,瞠 kiedy jak urodz to mi si wyprostuj

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-25 o 17:10 Pow鏚: !
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 15:57   #15
Nac
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Problem z w這sami

Hej wszystkim
Jestem tu nowa i chcia豉bym zapyta si Was, czy jeste軼ie w stanie pom鏂 mi z moim problemem. Dotyczy on w這s闚.
Moje s 鈔ednio g瘰te, d逝go軼i do ramion. Problem polega na tym, 瞠 s p豉skie, wygl康aj jakbym sie nie czesa豉 (myje je codziennie, czesz co jaki czas, bo nie mog wytrzyma ich stanu). Jak pochylam g這w w bok to wygl康aj jak str彗i. Nie s ca陰 'grup' tylko 陰cz si w pasma...Czy to taki typ w這s闚 i ju nic z tym nie zrobi?
Nac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-13, 21:54   #16
kasiejos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

mo積a du穎 z tym zrobi.
1, nie myj ich codziennie. przyzwyczai豉 je do tego i teraz szybciej robi si nie 鈍ie瞠
2, je郵i chodzi o "p豉sko嗆" to jest najprawdopodobniej kwestia strzy瞠nia. wybierz si do dobrego, sprawdzonego fryzjera, kt鏎y b璠zie wiedzia co z nimi robi i jak ostrzyc oraz poradzi jak modelowa w domu i jakich kosmetyk闚 u篡wa.
kasiejos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-14, 19:40   #17
Demoniquue
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Musisz dobra sobie szampon, kt鏎y nie b璠zie obci捫a w這s闚, np do przet逝szczaj帷ych si. Je郵i nak豉dasz od篡wk, to nie nak豉daj jej od samej sk鏎y tylko jakies 10 cm od g這wy zacznij.

Dodatkowo przyda這by si obci璚ie, kt鏎e optycznie je podniesie i zwi瘯szy ilo嗆 w這s闚. Do嗆 mocne cieniowanie powinno by dobre.

Demoniquue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-14, 21:47   #18
*pi瘯na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 673

Cytat:
Napisane przez Demoniquue Poka wiadomo嗆
Musisz dobra sobie szampon, kt鏎y nie b璠zie obci捫a w這s闚, np do przet逝szczaj帷ych si. Je郵i nak豉dasz od篡wk, to nie nak豉daj jej od samej sk鏎y tylko jakies 10 cm od g這wy zacznij.

Dodatkowo przyda這by si obci璚ie, kt鏎e optycznie je podniesie i zwi瘯szy ilo嗆 w這s闚. Do嗆 mocne cieniowanie powinno by dobre.

zgadzam si ponad to mo瞠 czasem zmieniaj przedzai貫k ze srodka na bo i na drugi bok wtedy nie zd您a "oklapn帷"

*pi瘯na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-08, 19:22   #19
eloeloeloelo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
problem z w這sami

Witajcie kochani

Mam taki ,mo瞠 za bardzo wyolbrzymiony,problem z moimi w這skami Z jednej strony czo豉 jest ich mniej i robi sie taki "lizak" ze w這ski stoj do g鏎y ;p a z drugiej (lewej) normalnie, no i tez z tej lewej strony mam ogolnie mniej w這s闚 niz po stronie prawej , tak samo po bokach g這wy w這sy sa takie rzadkie ze wida prawie sk鏎e. I teraz pytanko: Co mi pomo瞠 瞠by nabra "objeto軼i" na g這wie i poprawi kondycje w這s闚. Dodam ,瞠 mam 17 lat i jestem bardzo chudy, nie odzywiam sie raczej zdrowo, ma這 te jem. Prawie w ogole warzyw, rzadko jakie owoce. To tez pewnie powoduje 這jotok na cerze i wypryski. Pole熯ie mi jakie sprawdzone i dzia豉j帷e witaminki, szampon albo cu w ten dese. Byle by podzia豉這 na te w這siska moje , o ile sie da cokolwiek podzia豉. Pozdrawiam

aa i jeszcze kiedy mia貫m tak ,瞠 jak drapa貫m sie po g這wie to mog貫m wydrapa w這sy z cebulkami : ( to chyba co ze sk鏎 na g這wie :/
eloeloeloelo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-07, 19:59   #20
dinka1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Problem z w這sami

Witam drogie forumowiczki. Mam pewien problem z w這sami, a mianowicie w這sy mi si strasznie zbijaj w str彗i, wida ka盥e pasmo, wisz jak sznurki, s 鈔edniej d逝go軼i, od razu m闚i, 瞠 myj je prawid這wo i dobrymi szamponami l'oreal elseve farbuj raz na dwa miesi帷e i prostuj, ale to w sumie co drugi dzie i tylko kilka razy przeje盥zam prostownic. W這sy od nasady s ok, ale od brody w d馧, masakra, nawet po umyciu tak w 2 godziny p騧niej w這sy wisz mi niesamowicie. Czy kt鏎a z was ma podobny problem? Znacie jakie dobre sposoby na to? Na ko鎍e nak豉dam jedwab, w這sy nie s jako bardzo obci捫one wi璚 nie wiem czemu tak si dzieje. Pozdrawiam.
dinka1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-07, 20:08   #21
ilustrowana inaczej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 620

Cytat:
Napisane przez dinka1988 Poka wiadomo嗆
Witam drogie forumowiczki. Mam pewien problem z w這sami, a mianowicie w這sy mi si strasznie zbijaj w str彗i, wida ka盥e pasmo, wisz jak sznurki, s 鈔edniej d逝go軼i, od razu m闚i, 瞠 myj je prawid這wo i dobrymi szamponami l'oreal elseve farbuj raz na dwa miesi帷e i prostuj, ale to w sumie co drugi dzie i tylko kilka razy przeje盥zam prostownic. W這sy od nasady s ok, ale od brody w d馧, masakra, nawet po umyciu tak w 2 godziny p騧niej w這sy wisz mi niesamowicie. Czy kt鏎a z was ma podobny problem? Znacie jakie dobre sposoby na to? Na ko鎍e nak豉dam jedwab, w這sy nie s jako bardzo obci捫one wi璚 nie wiem czemu tak si dzieje. Pozdrawiam.
a moze to wlasnie przez ten jedwab? fryzjerka mi mowila, ze nie mozna go za duzo nakladac na raz bo robi sie efekt tlustych wlosow ;>

<3
ilustrowana inaczej jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-07, 20:13   #22
dinka1988
Przyczajenie

Hmm w徠pi, bo jedwab daj tylko troszeczk i na konc闚ki w這s闚, ju sprawdza豉m, raz nie da豉m jedwabiu i by這 to samo niestety
Stary 2009-05-08, 19:23   #23
illa22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Jakiego szamponu i od篡wki u篡wasz? Je郵i masz szampon i/lub od篡wk z silikonami to tefgo w陰snie moga by takie efekty. Ja kiedy tak mia豉m i odk康 przerzuci豉m si na szapony np: dla dzieci, zio這we, Waxa, olejki rycynowe, jajko to jest o wiele lepiej
illa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-10, 10:38   #24
dinka1988
Przyczajenie

U篡wam r騜nych szampon闚 a wi璚 tak: kiedy u篡wa豉m taki br您owy z loreala, potem z cementem, mleczkiem kr鏊ewskim, wi璚 og鏊nie z loreala i mam nivea zwi瘯szaj帷y obj皻o嗆, ale nim tylko raz umy豉m. Te raz umy豉m z joanny z czarn rzep i w sumie nie by這 jakich zmian, a jedwab daje tylko na konc闚ki, i do tego od篡wka do w這s闚 do sp逝kiwania. I to by by這 na tyle
Stary 2009-05-10, 11:50   #25
Nice Sprite
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

mi zbija造 si w str彗i jak mia豉m pocieniowane, teraz wychodze z cieniowania wlosy odrastaja a problem znika. przerzucilam sie takze na szampony fryzjerskie kadusa i moja kochana odzywke kallosa mleczna
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-11, 20:16   #26
dinka1988
Przyczajenie

ja te mam pocieniowane w這sy ale ju mniej bo odrastaj i w sumie ten problem mam bardzo d逝go i ju powoli mam do嗆 bo nie wiem jakich szampon闚 mam u篡wa i co mam robi, 瞠by tak si nie dzia這 :/
Stary 2009-05-12, 19:51   #27
illa22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

No瞠 spr鏏uj przez jaki tydzie u篡wa np: szamponu joanny rzepa i jak捷 od篡wk delikatn np: z ziaji tylko j sp逝kuj. Poobserwuj moze b璠zie lepiej? A czy przypatkiem to nie masz d逝gich, cienkich, przet逝szczaj帷ych w這s闚-wtedy takie zachowanie jest normalne i nic niestety nie pomo瞠 jedynie wa趾i i codzienne mycie.
illa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 12:22   #28
Ka鄂a W.
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175

ja mia豉m ten sam problem. Zupe軟ie nie wiedzia豉m jak sobie z nim radzi, mia豉m do嗆 w這s闚 i ich ciaglego czesania. Jestem przekonana ze zbijanie sie w這s闚 w straki ma trzy powody:
po pierwsze to cieniowane w這sy- to g堯wny winowajca!!
po drugie wszelkie silikony w szamponach, odzywkach, nawet minimalne ilo軼i.
po trzecie to przet逝szczaj帷e sie w這sy

Odk徠 w這sy mi odros造, s ju jednakowej d逝go軼i i przesta豉m u篡wa silikon闚 w szamponach i od篡wakach problem na pewno sie zmniejszy. Do ko鎍a sie nie rozwi您a ale to ju jest na pewno wina moich strasznie przt逝szczaj帷ych sie w這s闚. Nie musze przynajmniej czesa w這s闚 co 5 minut.
Probonuje Ci zrezygnowa z silikon闚 przynajmniej w szamponach i odzywkach. Z tego co wiem te szampony kt鏎ych uzywasz maja ich sporo. Pisa豉s ze masz szampon nivea, one sa na pewno bez silikon闚- ja obecnie uzywam w豉snie tej lini (nivea hair care elastyczno嗆 i blask) i bardzo sobie chwale.

Ka鄂a W. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 12:38   #29
Nice Sprite
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

Spr鏏uj jesczze szampon babydream z rosmanna, zobacz na KWC, jest taniutki rz璠u 4 z, bez silikon闚, spieniaczy, doskonale oczyszcza, moze wtedy w這ski nabiora lekkosci ale po nim koniecznie leciutka odzywka "minut闚ka" jaka, bo trudno rozczesacz troszke wloski. I patrz na sk豉d, czym kr鏒szy to lepszy
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 18:50   #30
dinka1988
Przyczajenie

Dzi瘯uje bardzo za rady napewno si do nich zastosuj, niestety joanna z rzep nie dzia豉 lepiej ni inne szampony, owszem mam w這sy pocieniowane ale nie a tak bardzo jak kiedy. Nie s康z, 瞠by problemem by造 przet逝szczaj帷e si w這sy, bo myj je dok豉dnie i od sk鏎y nie s przetuszczone, nawet tak w 2 godziny po umyciu w這sy ju mi si zbijaj wi璚 to raczej nie przet逝szczanie, bo w這sy od nasady s ok tylko ko鎍e fatalne, s 鈔edniej d逝go軼i. Hmm ju sama nie wiem jakich szampon闚 mam u篡wa, mam od篡wk obecnie z nivei z ry瞠m i kwiatem lotosu. Macie mo瞠 jakie sugestie co do szamponu?? Bardzo dzi瘯uje za rady i pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.