Problem z w這sami - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-05-13, 19:27   #31
illa22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: Problem z w這sami

spr鏏uj np szampon闚 z Barwy zio這wych, Joanna z Apteczki Babuni, patrz poprostu na to, 瞠by nie zawiera造 sylikon闚.
illa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 20:02   #32
dinka1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ok Mam pytanie czy szampon z Joanny z czarnej rzepy zawiera silikon? bo pr鏏owa豉m go, i szczerze m闚i帷 nie widz 瘸dnej r騜nicy.
dinka1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-14, 17:48   #33
illa22
Raczkowanie

z tego co mi wiadomo to nie zawiera, ale rezultaty zauwa篡sz dopiero po oko這 tygodniu (tak by這 u mnie). Acha od篡wke te postaraj si zakupi bez silikon闚 np: ziaji do w這s闚 cienkich tylko koniecznie j sp逝cz, bo inaczej obci您a strasznie w這sy. Postosuj tak piel璕nacje w豉郾ie 7 dni i zobacz czy jest troche lepiej a wydaje mi si, 瞠 tak powinno by. Trzymam kciuki
Stary 2009-05-15, 13:14   #34
dinka1988
Przyczajenie

Wczoraj kupilam sobie szampon z rossmanna dla dzieci babydream dzisiaj nim umylam i nie widze roznicy po 2 godzinach mialam wiszace straki wiec juz sama nie wiem co mam uzywac, wydaje mi sie ze poprostu mam takie wlosy i nic nie pomoze, tylko czesanie ich co 5 min,. pozdrowienia.
Stary 2009-05-15, 15:09   #35
illa22
Raczkowanie

silikony - je郵i to ich wina nie zmyjesz jednym umyciem g這wy musi to potrwa, troch cierpliwo軼i
Stary 2009-05-16, 15:40   #36
dinka1988
Przyczajenie

Postaram si by cierpliwa, zastanawiam si jaka mo瞠 by inna przyczyna, je郵i to nie wina szampon闚. Nie s康z, 瞠by chodzi這 o to co mi powiedzia豉 fryzjerka, 瞠 w這sy s zniszczone, bo ostatnio podcie豉m je troch i wcale nie s zniszczone,mo瞠 troche suche na ko鎍ach. 疾by tak nie by這 to daj na same konc闚ki troszk jedwabiu i tyle.
Stary 2009-05-16, 16:05   #37
modnyfryzjer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256

Cytat:
Napisane przez dinka1988 Poka wiadomo嗆
Postaram si by cierpliwa, zastanawiam si jaka mo瞠 by inna przyczyna, je郵i to nie wina szampon闚. Nie s康z, 瞠by chodzi這 o to co mi powiedzia豉 fryzjerka, 瞠 w這sy s zniszczone, bo ostatnio podcie豉m je troch i wcale nie s zniszczone,mo瞠 troche suche na ko鎍ach. 疾by tak nie by這 to daj na same konc闚ki troszk jedwabiu i tyle.
W pierwszej kolejno軼i zdiagnozuj sw鎩 problem. By mo瞠 tw鎩 k這pot le篡 w sk鏎ze g這wy?
joanna z rzep nie dzia豉 lepiej ni inne szampony
szampon z czarn rzep jest stosowany do problem闚 przet逝szczania si sk鏎y g這wy lub w這s闚.
modnyfryzjer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-17, 11:27   #38
dinka1988
Przyczajenie

No w豉郾ie staram si go zdiagnozowa, ale to nie takie proste, gdybym wiedzia豉 w czym problem to bym wiedzia豉 jak go rozwi您a. A co do sk鏎y g這wy to nie s康z, bo po szaponach nie sw璠zi mnie ona, poza tym w這sy od nasady s ok tylko na ko鎍ach beznadzieja, wi璚 w徠pi, 瞠by to by這 od sk鏎y g這wy.
Stary 2009-05-18, 09:37   #39
modnyfryzjer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256

Cytat:
Napisane przez dinka1988 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie staram si go zdiagnozowa, ale to nie takie proste, gdybym wiedzia豉 w czym problem to bym wiedzia豉 jak go rozwi您a. A co do sk鏎y g這wy to nie s康z, bo po szaponach nie sw璠zi mnie ona, poza tym w這sy od nasady s ok tylko na ko鎍ach beznadzieja, wi璚 w徠pi, 瞠by to by這 od sk鏎y g這wy.
Zawsze mo瞠sz odwiedzi salon w celu dokonania prawid這wej diagnozy.Cz瘰to jest to us逝ga gratisowa.Szukaj salonu, kt鏎y posiada mikrokamer do bada sk鏎y g這wy i w這s闚.
modnyfryzjer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-30, 19:49   #40
dinka1988
Przyczajenie

Powracam z tematem, jaki czas temu by豉m u fryzjera podci望 konc闚ki i powiedzia豉m o swoich str彗owatych w這sach, fryzjerka stwierdzi豉, 瞠 mam bardzo wysoko rozdwojone ko鎍闚ki, a pod uszy, przez farbowanie i w這sy s suche, tak瞠, je瞠li kt鏎a z was ma ten sam problem to mo瞠 on le瞠 w rozdwojonych i zniszczonych w這sach.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.