Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku造 i newsy

Notka

Artyku造 i newsy Dyskusje o artyku豉ch i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-05-08, 14:50   #1
redakcja
(ro)BOT

Wiadomo軼i: 25 080
Smaczny profil redakcja
Smaczne przepisy1
Moda dla dojrza造ch kobiet

Niezale積ie od wieku kobiety chc by modne. I bardzo dobrze! Z wielk przyjemno軼i podpowiadamy, kt鏎e z tegorocznych trend闚 pasuj kobietom dojrza造m. czytaj wi璚ej

Edytowane przez KasiaT
Czas edycji: 2009-05-13 o 14:40
redakcja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-08, 14:53   #2
dusia139
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 624
Dot.: Moda dla dojrza造ch kobiet

Bardzo fajny artyku. Lubi, gdy kobieta w ka盥ym wieku o siebie dba, a propozycje s ciekawe
Nie jest za p騧no!
dusia139 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-12, 18:20   #3
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 835

Wkurza mnie trend postarzania kobiet 50letnich Artyku jest o paniach po pi耩dziesi徠ce, a zdj璚ie cho sympatycznej pani, ale oko這 siedemdziesi徠ki Troch wyobra幡i droga redakcjo

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-05-12 o 23:18
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-12, 22:00   #4
Weroniczkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

No kto tu oszala! Ta sympatyczna pani na zdj璚iu jest po siedemdziesi徠ce a artyku o pi耩dziesi徠kach!! Prosz sie bardziej przyk豉da do swojej pracy!!!!!
Stary 2009-05-13, 14:39   #5
KasiaT
Redaktor

Wiadomo軼i: 14

Przede wszystkim prosz o spok鎩. Zapewniam, 瞠 nie oszala豉m, a i wyobra幡i mi nie brakuje Artyku, cho jest r闚nie odpowiedzi na przyk豉dowe listy od 55-cio i 59-latki dotyczy, jak ju sam tytu wskazuje, kobiet dojrza造ch. W naszym odczuciu przesympatyczna Pani na zdj璚iu ma 60 kilka lat, a 60-latki s r闚nie adresatkami tego artyku逝. A trend postarzania kogokolwiek? Przecie m鎩 tekst zawiera mas porad na odm這dzenie wizerunku

Pozdrawiam serdecznie
KasiaT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 21:11   #6
arrachnee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 851

Bardzo dziwny tekst. Do jednego worka wrzucone zosta造 wszystkie kobiety, kt鏎e sko鎍zy造 pi耩dziesi徠 lat. Ubrania pokazane w tek軼ie skierowane s raczej do pa 50+, zdj璚ie przedstawia kobiet sporo starsz - zdecydowanie 70+ jak nie wi璚ej.
Zdecydowanie nale瘸這by oddzieli kobiety pracuj帷e od kobiet w wieku emerytalnym. Inny styl 篡cia, inne potrzeby.
Wydaje mi si, 瞠 tekst napisa豉 osoba, kt鏎a naprawd niewiele wie o modowych potrzebach kobiet dojrza造ch - o rozmiar闚ce, figurze, stanie sk鏎y. Zaproponowane ubrania nadaj si w豉軼iwie tylko dla bardzo szczup造ch kobiet - nie tylko ze wzgl璠u na kr鎩,ale i rozmiar闚k, jak mo積a znale潭 w wymienionych sklepach.

PUSTAK BLOG
r騜ne wersje lakier闚 essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 08:51   #7
pauulkax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Niestety, ale moim zdaniem tak瞠 owa sympatyczna Pani ze zdj璚ia ma najwy瞠j 60 lat; zobaczycie, jak Wy b璠ziecie wygl康a造 w jej wieku... ;-)
pauulkax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 09:34   #8
alicjajar86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Te ciuchy s przeznaczone dla pa kt鏎e maja figure. S szczup貫. Nie ma co si oszukiwa wiekszosc Pa w tym wieku s grupsze i nic nie mog dla siebie znalesc eleganckiego. Dla takich Pa s worki. M闚ie to z do鈍iadczenia mojej mamy (ma 60 lat, rozmir 52). W zadnej z tych rzeczy nie wygl康a豉 by dobrze. Czekam na propozycje dla puszystych pa ko這 60 - si徠ki a nie w rozmoarze S.
alicjajar86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 10:08   #9
kundel
Przyczajenie

Z wyborem ubra nie mam k這pot闚, bo jestem w rozmiarze S. le makija? Tu mam wielkie problemy, wszystkie nowoczesne trendyv w makija簑 wymagaj m這dej i bezproblematycznej sk鏎y. Czy po pi耩dziesi徠ce skazana jestem na nijaki babciny makija? Prosz o rady!
My郵, 瞠 temat b璠zie coraz bardziej nagl帷y, bo coraz wi璚ej zadbanych kobiet dobiega do 50, a na razie nad捫aj za tym tylko kosmetyki piel璕nacyjne!
kundel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 11:26   #10
miszka52
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
GG do miszka52

Zagl康am tu czasem, czy mo瞠 pojawi si jakie nowe wskaz闚ki dla szerszego grona pa dojrza造ch - mniej lub bardziej. Dziwi si tym, kt鏎e oburzaj si, 瞠 kobieta na zdj璚iu ma ok. 70-tki. No i co z tego? Nie to jest problemem. Nie wydaje mi si bowiem, 瞠by akurat jej pasowa ten str鎩, bo nie wygl康a w nim elegancko... Raczej jakby wyci庵n窸a na chybi-trafi co z szafy swojej wnuczki. Nie uwa瘸m, 瞠by te "ciuszki" ( bo inaczej ich nazwa nie mo積a - pasowa造 dojrza造m paniom, kt鏎e szczeg鏊nie powinny zwraca uwag na jako嗆 materia逝, kr鎩 i fason. M這do嗆 ma to do siebie, 瞠 w ka盥ej (prawie) szmatce wygl康a wdzi璚znie i 鈍ie穎. Tego samego nie mo積a powiedzie o pani ubranej w dziwczy雟kie ciuchy, ods豉niaj帷e przywi璠陰 sk鏎 i inne mankamenty w豉軼iwe temu wiekowi.
Wszystkie elementy stroju powinny by dobrane szceg鏊nie starannie, aby kobieta dojrza豉 wygl康a豉 elegancko i modnie. I to wcale niezale積ie od tego czy jest jeszcze czynna zawodowo, czy ju nie.
A ten artyku rozczarowa mnie sk徙 i ma這 r騜norodn ilo軼i przyk豉d闚. Ubrania przedstawione na zdj璚iach do niczego nie zainspiruj kogo, kto szuka porady jak si ubra stosownie do figury (przecie dojrza貫 kobiety to nie zasuszone staruszki, tylko przewa積ie panie w rozmiarach od 44 wzwy), jak dobra do siebie elementy stroju, by tworzy造 harmonijn ca這嗆. Ta publikacja zaledwie musn窸a powierzchownie temat, niewiele pomagaj帷 osobom, do kt鏎ych zosta豉 zaadresowana. Dlatego wypatruj rozwini璚ia, dalszego ci庵u... No i jako nie moge si doczeka. Szkoda... Bo temat - rzeka... m鏬豚y wi璚 pop造n望...
Pozdrawiam... i czekam dalej

Moje zdj璚ia s tutaj

Edytowane przez miszka52
Czas edycji: 2009-05-20 o 11:28
miszka52 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 12:03   #11
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KasiaT Poka wiadomo嗆
Przede wszystkim prosz o spok鎩. Zapewniam, 瞠 nie oszala豉m, a i wyobra幡i mi nie brakuje Artyku, cho jest r闚nie odpowiedzi na przyk豉dowe listy od 55-cio i 59-latki dotyczy, jak ju sam tytu wskazuje, kobiet dojrza造ch. W naszym odczuciu przesympatyczna Pani na zdj璚iu ma 60 kilka lat, a 60-latki s r闚nie adresatkami tego artyku逝. A trend postarzania kogokolwiek? Przecie m鎩 tekst zawiera mas porad na odm這dzenie wizerunku

Pozdrawiam serdecznie
No niestety pytanie samo wskazuje, 瞠 chodzi o kobiety mieszcz帷e si w przedziale wiekowym 50-59 lat, a odpowied sugeruje, 瞠 kobiety dojrza貫 to mieszcz帷e si w tym przedziale wiekowym.

Cytat:
Napisane przez miszka52 Poka wiadomo嗆
Zagl康am tu czasem, czy mo瞠 pojawi si jakie nowe wskaz闚ki dla szerszego grona pa dojrza造ch - mniej lub bardziej. Dziwi si tym, kt鏎e oburzaj si, 瞠 kobieta na zdj璚iu ma ok. 70-tki. No i co z tego? Nie to jest problemem.
To jest problem i nie pisa豉m w kontek軼ie tylko tego artyku逝. Moja mama mie軼i si w tym przedziale wiekowym i wiem jak wygl康a ona i jej kole瘸nki. 50-latki pokazywane s w mediach jak 60/70latki, a 60latki jak 70/80latki, a 瞠by by這 jeszcze 鄉ieszniej to kobiety po 40 s odm豉dzane i wygl康aj jak 30latki. Okolice 50tki to trudny okres dla kobiety, a jeszcze si je dobija sugeruj帷, 瞠 w ci庵u jednej dekady postarza造 si o dwie, czy trzy.
Tym bardziej, 瞠 pani w wieku 50 lat i 70 lat, to cz瘰to matka i c鏎ka

Co do propozycji ubra, nie uwa瘸m, 瞠by by造 z貫. Sukienki a'la princesski wygl康aj 豉dnie na kobietach w ka盥ym przedziale wiekowym, og鏊nie ciuchy kt鏎e s pokazane w artykule. Raczej problemem jest figura, ale w kt鏎ym wieku to nie jest problem
Stary 2009-05-20, 12:33   #12
arrachnee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 851

Po menopauzie zwyczajnie zmienia si figura - ma這 kt鏎a kobieta zachowuje wyra幡e wci璚ie w talii, wszystkie maj wystaj帷y brzuszek. Wi瘯szo嗆 kobiet w tym wieku ma obwis貫 ramiona, kt鏎ych nie chce eksponowa. Metabolizm ju te nie ten, wi璚 kobiety 50+, kt鏎e mieszcz si w rozmiarach poni瞠j 42, to naprawd mniejszo嗆. Z czasem rozmiar raczej si jeszcze powi瘯sza.
Po raz kolejny o zdj璚iu kobiety umieszczonym w artykule. Oczywi軼ie kobiety r騜nie si starzej, ale moja Mama (troch po sze嗆dziesi徠ce) i jej kole瘸nki tak nie wygl康aj. Moja Babcie wygl康a豉 por闚nywalnie w wieku mniej-wi璚ej 75-u lat.

Porady modowe dla kobiet poni瞠j 50ki s podzielone na dekady: mamy propozycje dla nastolatek, 20-latek, 30-latek, 40-latek. Jak ju kobieta sko鎍zy te pi耩dziesi徠 lat to ju si nie zmienia? Nie wyobra瘸m, 瞠by moja Mama i moja Babcia (85) ubiera造 si tak samo.

Trend postarzania troch "inspirowany" jest nasz ulic. Niestety du瘸 cz窷 kobiet 60+, czyli w wieku emerytalnym kompletnie przestaje si interesowa w豉snym wygl康em. Same siebie klasyfikuj jako "kobiety przezroczyste" - niezauwa瘸lne i ignorowane przez otoczenie.

PUSTAK BLOG
r騜ne wersje lakier闚 essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 13:35   #13
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 669
Smaczny profil AgaZ
Smaczne przepisy13

Drogie Panie
Przecie ten tekst nie traktuj o doborze stroju do konkretnej figury, ale o trendach letnich, kt鏎e mo瞠my z powodzeniem dopasowa r闚nie do kobiet dojrza造ch.
To, czy Pani ma rozmiar 34 czy 44, czy ma lat 50 czy 70 - nie jest tematem tego artyku逝. Chodzi generalnie o trendy.
Kwestia doboru stroju, fasonu to ju rzecz bardzo indywidualna. Dla nas najwa積iejsze by這 przes豉nie - kobieta dojrza豉 nie mo瞠 zapomina r闚nie o modzie. nie dajmy si zaszufladkowa, 瞠 kobieta dojrza豉, to kobieta smutna i buro-szara, czy nosz帷a namiot zamiast seksownej sukienki.
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-20, 13:48   #14
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Poka wiadomo嗆
Porady modowe dla kobiet poni瞠j 50ki s podzielone na dekady: mamy propozycje dla nastolatek, 20-latek, 30-latek, 40-latek. Jak ju kobieta sko鎍zy te pi耩dziesi徠 lat to ju si nie zmienia? Nie wyobra瘸m, 瞠by moja Mama i moja Babcia (85) ubiera造 si tak samo.
Dla mnie to dow鏚 na to, 瞠 osoby zajmuj帷e si mod czy te stylizacj po prostu nie maj pomys堯w na osoby powy瞠j 50 lat, wi璚 wrzucaj wszystko do jednego wora
Stary 2009-05-21, 18:55   #15
krysia99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Przyk豉dy stroju dla 50+ s takie bez wyrazu. Takie mono... ,opr鏂z jednej sukienki w kwiaty.Kochane Kole瘸nki o篡wiajcie si kolorami i wzorami;drobne kwiatki.groszki i inne cude鎥a.Zak豉dajcie bi簑teri na szyj, r璚e i du穎 si u鄉iechajcie.Do g豉dkich ubior闚 - kolorowe torebki i apaszki, i nie g這軼ie wszem,瞠 stukn窸o Wam tyle i tyle lat. Umiar we wszystkim wskazany,poradzi si mo積a c鏎ki albo przyjaci馧ki/篡czliwej oczywi軼ie/,dobra sobie kolorystycznie i 鄉iga w Polsk.Przecie to najpi瘯niejszy 鈔odek 篡cia- nie marudzi prosz i do dzie豉 drogie Panie!!!Kochajmy wi璚ej siebie!!!
krysia99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-29, 10:00   #16
kajbor
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5

Drogie Wiza瘸nki!!!
Niebawem w Katowicach na ulicy 3 maja 19 zostanie otwarte nowe Studio Artystyczne w kt鏎ym b璠zie mo積a kupi unikatow odzie dzianinow, dodatki oraz upominki. Studio b璠zie mie軼i這 si w drugiej oficynie. Otwarcie planowane jest na stycze 2010.
Serdecznie zapraszam!!!
kajbor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 12:54   #17
sweet_family
Przyczajenie

Nie wiem czemu wrzucacie wszystkie do wora jednego pod tyt. nie wiadomo ile ma lat ale jest stara.
chcialam zaprzeczyc, poniewaz to sprawa dbania o siebie, sprawa genetyki jak wygladamy..
Pewnie,ze sa miejsca takie jak dlonie na zewnatrz i czesto, gesto szyja kiedy ew. mozna okreslic wiek ..ale to wszystko da sie ukryc ..a sylwetka i twarz nie zawsze pokazuja na kalendarz.Mam 60 lat- szczupla budowe ciala i dbam o siebie .
Zdjecie tej pani w kapeluszu wskazuje moim zdaniem na 80 lat.
Starosc ..w pojeciu sprzed 50 lat jest straszna ale teraz ..tylko trzeba miec troche milosci od innych..potrafic zadbac o siebie i nie stwarzac wrazenia smiesznej 25latki w ubiorach ...
Niekoniecznie musi to byc moda dla 70latki...rownie dobrze czuje sie w zwyczajnej ponadczasowj sukience ...
sweet_family jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-07, 11:47   #18
miszka52
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
GG do miszka52

Eee... na razie nic specjalnie ciekawego tam nie widz... Troch zdj耩 atrakcyjnej - przyznaj - kobitki w r騜nych konfiguracjach sytuacyjnych, ale tre軼i przydatnych dla kogo szukaj帷ego rady, troch ma這.

Moje zdj璚ia s tutaj
miszka52 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
dojrza貫 kobiety, moda dla dojrza造ch kobiet, porady stylisty

Nowe w徠ki na forum Artyku造 i newsy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a