Metamorfoza mojej przyjaciółki. Pomożecie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-09, 22:22   #1
KamilM93
Raczkowanie

Metamorfoza mojej przyjaciółki. Pomożecie ?

Witajcie

Piszę w imieniu przyjaciółki, która nie ma tutaj konta.

Otóż od dawna planuję ona zmienić swój styl. Fryzurą, styl ubierania, itp. Jak to z kobietami niestety, ale ciężko jej to idzie. W takim razie pytam się was drogie wizażanki, w której fryzurze wyglądałaby bardzo dobrze. Styl ubierania też nie jest najlepszy. Niektóre ubrania pogrubiają ją.
Teraz pora na makijaż. Niestety, ale ma ona problemy z cerą. Wiecie trądzik. Dermatolog zalecił jej, aby nie stosowała obecnie pudrów, itp…

W załączniku dodaje fotki.

Pozdrawiam i liczę na Pomoc

PS Mam nadzieje, że szanowny moderator przeczyta to co jest tutaj napisane i nie przeniesie tematu z moją przyjaciółką do mojego tematu SPRZED roku. Na dodatek jest to wątek o męskiej fryzurze. Ogólnie to jest paranoja. Przenosić aktualny wątek do tego sprzed roku. Wszystkim tak robicie ? Bo to już kolejny mój temat przeniesiony do wątku sprzed roku.
Najlepiej będzie jak założę jeden swój wątek, w którym będę pisał posty, aby wyręczyć moderatora. Liczę na to, że załoga mi odpowie dlaczego tak robi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09052009845.jpg (148,8 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09052009846-001.jpg (149,3 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09052009847-001.jpg (156,4 KB, 570 załadowań)
KamilM93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:30   #2
basia17
Przyczajenie

Dot.: Metamorfoza mojej przyjaciółki. Pomożecie ?

Może przyjaciółka powinna skócić włosy do ramion i wycieniować. Co do makijażu owszem przy tradziku nie jest wskazany , ale delikatny mineralnymi pudrami nie powinien zaszkodzić ,a do tego ładny brzoskwiniowy błyszczyk i oczywiście tusz do rzęs ( przecież kobiety muszą podkreślać swoje atuty). Przyjaciółka powinna ubierać się bardziej kobieco pastelowe kolory, bluzki z dekoldami,spódniczki rozszerzające się ku dołowi są jak najbardziej wskazane , do tego delikatna biżuteria. NIE możemy się wstydzić,że jesteśmy kobietami.
basia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:47   #3
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Mi jedyne co narazie przychodzi na myśl to żeby koleżanka brwi sobie wyregulowała. Tzn. najlepiej u kosmetyczki a później może już sama
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:18   #4
dottta
Zakorzenienie

Brwi do regulacji. Wysokie czoło - zrobić grzywkę. Zakupić dobry podkład bo cera nie za dobra. Czy koleżanka była u dermatologa? Nie wystarczy zakrywać - trzeba tez leczyć.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

ok doczytałam Są tez pudry/podkłady lecznicze. Może minerały by jej pomogły. Zasięgała rady innego dermatologa?
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:06   #5
madelaine_16
Rozeznanie

Co ja bym zrobiła na jej miejscu:
-brwi
-nie malowała czarnej kreski na dolnej powiece
-grzywka obowiązkowo
-dobry podkład plus dermatolog
-włoski wycieniowane w pazurki delikatnie wchodzące na buzie
madelaine_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 10:46   #6
iris_ek
Rozeznanie

A ja w związku z trądzikiem poczekałabym z grzywką, natomiast zaczesywałabym włosy an bok a nie do tyłu. Może to będzie nieuczciwa ocena, ale dziewczyna na zdjęciach wygląda jakby była po prostu nieuczesana.
Rzeczywiście, wypadałoby zrobić brwi.
I jakiś delikatny makijaż... jasny cień + tusz, jeżeli kredka to nie czarna (brązy, szarości, zielenie są wskazane ) i nie na dole, a raczej na górze/w kąciku.
Koleżanka jest według mnie naprawdę ładna, choć trądzik jej nie pomaga :/ Niech sobie nie robi krzywdy brakiem fryzury i tą kredką, która zmniejsza jej oko.
Co od stylu - na zdjęciach wiele nie widać, ale według mnie ma ładną kurteczkę Wydaje mi się, że styl ubierania to drugorzędna sprawa. Nawet dziewczyna w glanach i t-shircie może wyglądać ładnie i kobieco, gdy się umie kobieco zachować. Poza z pierwszego zdjęcia z żadnej strony nie jest kobieca... tak samo jak brak uśmiechu. Dziewczyna ma ładną buzię i powinna się uśmiechać.
iris_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:51   #7
untouchable
Wtajemniczenie

-na początek trądzik. tak dobrze niech leczy u deramtologa ale na dzień może stosować podkłady z apteki, np z firmy AA oceanic
-z brwiami koniecznie do kosmetyczki
-makijaż : czarna kreska wewnatrz dolnej powieki naprawde malo komu pasuje. zamiast tego proponuje czarna kreske u gory i wytuszowane rzęsy. niech kolezanka sobie kupi zalotke do podkrecania rzęs - tez daje duzy efekt . na usta jakies neutralne kolory, roze, beze, zlote odcienie
-fryzura : grzywka na bok i przyciemnilabym wlosy. albo chociaz poglebila ich kolor. moze kolezanka sobie kupic szampon koloryzujacy ton w ton, o podobnym odcieniu do swoich wlosow, albo ton ciemniejsze

zalaczalam przerobke
Stary 2009-05-11, 12:52   #8
untouchable
Wtajemniczenie

kurcze nie zalączylam. teraz powinna byc

aha jeszcze coś. ostatni post co do ust polecam uzywanie konturowki. podczas malowania podkladlem buzi nanies troche na usta (kontury) korygując je ( albo mozna to tez robic korektorem) a pozniej zaznaczyc ksztalt konturowką. najlepiej jakas jasna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1przerobka.jpg (84,3 KB, 335 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-14 o 19:08 Powód: post pod postem
untouchable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:33   #9
KamilM93
Raczkowanie

untouchable

Dzięki za fotomontaż. Wygląda bardzo dobrze Fryzura idealnie do niej, wg. mnie pasuję. Trochę rzęsy Ci nie wyszły.

Czekam na dalsze propozycje
Stary 2009-05-11, 22:29   #10
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KamilM93 Pokaż wiadomość
untouchable

Dzięki za fotomontaż. Wygląda bardzo dobrze Fryzura idealnie do niej, wg. mnie pasuję. Trochę rzęsy Ci nie wyszły.

Czekam na dalsze propozycje
hehe bo te rzęsy to są pędzle(ps), ale chcialam tylko pokazac wizualnie o co mi chodzi

i oczywiście pisz nam co i jak u koleżanki, jak przebiega metamorfoza, na co sie zdecyduje
Stary 2009-05-11, 23:13   #11
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
hehe bo te rzęsy to są pędzle(ps), ale chcialam tylko pokazac wizualnie o co mi chodzi

i oczywiście pisz nam co i jak u koleżanki, jak przebiega metamorfoza, na co sie zdecyduje

Koleżanka na początku chce schudnąć 15 kg w dół. Tyle schudła, ale jednak efekt jojo. Dlatego będę was na bieżąco informował jak nasza metamorfoza
Stary 2009-05-14, 16:23   #12
KamilM93
Raczkowanie

Może ktoś pomoże jeszcze ?
Stary 2009-05-28, 21:20   #13
KamilM93
Raczkowanie

Może ktoś jednak ?
Stary 2009-05-28, 21:34   #14
Madlenn
Raczkowanie

zaraz cos popróbuje zmontowac na zdjęciu
Madlenn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:38   #15
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madlenn Pokaż wiadomość
zaraz cos popróbuje zmontowac na zdjęciu
Dzięki
Stary 2009-07-07, 16:14   #16
KamilM93
Raczkowanie

Ktoś pomoże ?
Stary 2009-07-07, 20:19   #17
Fureyka
Wtajemniczenie

Dziewczyny podały wiele rad, dzięki którym będzie wyglądać dużo lepiej. Niech się do nich zastosuje i powiedz nam jak wygląda po zmianach
Fureyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:14   #18
nancy92
Raczkowanie

Dziewczyny powiedzialy juz bardzo wiele i jak dziewczyna zastosuje sie do tych rad to bedzie wygadac o niebo lepiej. Co się głównie rzuca w oczy? Brwi i niepotrzebna kreska na dolnej powiece- dodatkowo nie wymalowane rzesy zmniejszaja oko.
nancy92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 16:11   #19
Kamilka24
Raczkowanie

[QUOTE=KamilM93;12231860]Witajcie

Piszę w imieniu przyjaciółki, która nie ma tutaj konta.

Otóż od dawna planuję ona zmienić swój styl. Fryzurą, styl ubierania, itp. Jak to z kobietami niestety, ale ciężko jej to idzie. W takim razie pytam się was drogie wizażanki, w której fryzurze wyglądałaby bardzo dobrze. Styl ubierania też nie jest najlepszy. Niektóre ubrania pogrubiają ją.
Teraz pora na makijaż. Niestety, ale ma ona problemy z cerą. Wiecie trądzik. Dermatolog zalecił jej, aby nie stosowała obecnie pudrów, itp…

Jeżeli chce zmienić fryzurę to propozycja która dodała nam Untouchable (jezeli pomyliłam nick to przepraszam ) jest idealna, kolor może podkreślic malując włosy w odcieniu brazu. Styl ubierania...nie wydaje mi sie aby któraś z kobietek mogła doradzić coś w tej kwestii gdyż na siłę kogoś stylu nie da sie zmienic, jezeli ktoś słucha metalu nie będzie raczej ubierał sie na rózowo i nosił butów na szpilkach i odwrotnie - ktos o delikatnej osobowości nie nałozy glanów itd wiec jezeli chodzi o kwestie ubioru niech kolezanka ubiera sie tak w zym czuje sie najlepiej, jedyne co to mozesz dodac zdj całej sylwetki aby stwierdzić jaki ma typ budowy i określić jakich fasonów powinna unikać, a jakie nosić. Jeżeli ma problem z cerą i dermatolog nie zalecił aby uzywała pudrów - niech nie uzywa, lepiej sie pomęczyć przez jakis czas a potem skóra sie odwdzięczy Najlepszą receptą jest udanie sie do labolatorium i pobranie wymazu, po 3-4 dniach otrzymuje sie wyniki i odpowiednie leki. Aby przez ten czas odwrocic uwagę od tradziku podkreslaj oczy ciemna kreską na górze, nie na dole. No to mam nadzieje ze chociaz w niewielkim stopniu pomogłam
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości