Lakier który po nałożeniu wygląda jak żel na paznokciu / tipsy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-10, 14:05   #1
Twirly
Raczkowanie

Question

Lakier który po nałożeniu wygląda jak żel na paznokciu / tipsy ;)

Lakier który po nałożeniu wygląda jak żel na paznokciu / tipsy

Jak w pytaniu
Znacie taki ?
Słyszałam ze sa takie bezbarwne lakiery które dają właśnie taki efekt .
Nie chce niszczyć paznokci żelem / akrylem , a chciałabym coś takiego ;]
Wiecie może co to za lakier ?
Taki w miarę tani
Twirly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 16:31   #2
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: Lakier który po nałożeniu wygląda jak żel na paznokciu / tipsy ;)

Nien sądze by w ogole istniał...
Z resztą co rozumiesz przez lakier wyglądający jak żle/akryl. to znaczy co? Przedłużający paznokcie, mający taką grubośc aby mozna było w nim zatopic ozdoby?

Poza tym przedłużanie paznokci ich nie niszczy o czym dziesiątki razy pisałyśmy na wizażu
Stary 2009-05-10, 18:00   #3
Twirly
Raczkowanie

On hmm... po prostu ma taki wygląd , pisano o tym , tak się mieni i wygląda właśnie na gruby

Nie niszczy ?
A spiłowywanie żelu ?
Twirly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:31   #4
iwonka p
Raczkowanie

prawidłowo zdjęta masa żelowa/akrylowa, nie zniszczy paznokci.paznokcie niszczą pseudostylistki które nie umieją obsługiwać się pilnikiem
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:35   #5
Veela1
Raczkowanie

Cytat:
Nie niszczy ?
Wręcz poprawia. Przez ten czas ich nie piłujesz, nie traktujesz acetonowym zmywaczem, nie mają szans się złamać, odrastają sobie piękne, mocne i długaśne.
Veela1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:28   #6
Albertyna
Zakorzenienie

Po raz nie wiem, który powtórzę- PRAWIDŁOWE ZDEJMOWANIE AKRYLU, CZY ŻELU NIE MA WPŁYWU NA NATURALNE PAZNOKCIE.
Moga byc zniszczone gdy:
-stylistka nie prawidłowo przygotuje paznokcie do przedłużania- np.; przepiłuje je
-źle wykonuje uzupełnienia j.w
-zostana nieprawidłowo usuniete przez stylistke
-zostaną zerwane/spiłowane przez samą klientke
-w salonie nie sa zachowane zasady higieny
-klientka nie słucha rad stylistki i sama podkleja, podpiłowuje itp wykonaene paznokcie

Wiele lakierów ma w nazwie/opisie, że wyglądaja jak żel, czy akryl. spotkytkam sie z tym od lat. I jeszcze nie widziałam, by choc jeden miał cokolwiek (poza reklamą) wspolnego z żelem, czy akrylem.
Stary 2009-05-15, 14:57   #7
betika
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Twirly Pokaż wiadomość
Lakier który po nałożeniu wygląda jak żel na paznokciu / tipsy

Jak w pytaniu
Znacie taki ?
Słyszałam ze sa takie bezbarwne lakiery które dają właśnie taki efekt .
Nie chce niszczyć paznokci żelem / akrylem , a chciałabym coś takiego ;]
Wiecie może co to za lakier ?
Taki w miarę tani
J mam naturalne paznokcie, które wyglądają jak tipsy i polecam Ci lakier constance caroll kolor rose i na to utwardzacz z bodajże pierre rene, nie wiem czy dobrze napisałam
betika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:52   #8
Tyris
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Po raz nie wiem, który powtórzę- PRAWIDŁOWE ZDEJMOWANIE AKRYLU, CZY ŻELU NIE MA WPŁYWU NA NATURALNE PAZNOKCIE.
Moga byc zniszczone gdy:
-stylistka nie prawidłowo przygotuje paznokcie do przedłużania- np.; przepiłuje je
-źle wykonuje uzupełnienia j.w
-zostana nieprawidłowo usuniete przez stylistke
-zostaną zerwane/spiłowane przez samą klientke
-w salonie nie sa zachowane zasady higieny
-klientka nie słucha rad stylistki i sama podkleja, podpiłowuje itp wykonaene paznokcie

Wiele lakierów ma w nazwie/opisie, że wyglądaja jak żel, czy akryl. spotkytkam sie z tym od lat. I jeszcze nie widziałam, by choc jeden miał cokolwiek (poza reklamą) wspolnego z żelem, czy akrylem.
przepraszam ze w tym watku to pisze.. ale mnie zatkalo.. (wiem wiem.. jestem tu "nowa") Ja sie morduje od prawie roku z moii paznokciami po tym jak mialam akryl! Mam bardzo dobra stylistke, dziewczyna robi cuda. Bardzo mocno piluje..poprosilam ja kilka razy zeby tego nie robila bo bol jest potem okropny, a jak paznokiec odpadnie to wogole maskara..zywe mieso.. to powiedziala ze nie bedzie sie wtedy dobrze akryl trzymal, bo plytke trzeba zmatowic Moje pazurki byly w takim stanie jak zdcydowalam sie na zdjecie sztucznych - grubosc kartki papieru.. miekkie, zolte. Bardzo dlugo czekalam az mi odrosna...moze to kwestia indywidualna, ale przyznam szczerze ze zastanowila bym sie teraz 3 razy zanim bym sobie zafundowala tipsy. W sumie nosilam je chyba 3 lata z przerwami. Identyczna sytuacje miala moja mama i koelzanki. Czyzby wszystkie stylistki w miescie byly niedouczone?

Co do lakieru, To to wogole jakas bzdura... Przeciez nawet sztuczne paznokcie wygladaja ladnie jak sa dosc cienko wyprofilowane. Osobiscie nie slyszalam o lakierze dajacym efekt zelu/akrylu/tipsa.... wogole by mi to do glowy nie wpadlo. Jezeli amsz naturalne paznokcie takie a nie inne (cienkie, mala plytka, brzydki ksztalt) to co ci lakier da?Chocby byl gruby? Przeciez to tylko warstwa.. nie wymodelujesz tym ksztaltu..od tego jest akryl/zel itp
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 11:06   #9
xandra23
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
przepraszam ze w tym watku to pisze.. ale mnie zatkalo.. (wiem wiem.. jestem tu "nowa") Ja sie morduje od prawie roku z moii paznokciami po tym jak mialam akryl! Mam bardzo dobra stylistke, dziewczyna robi cuda. Bardzo mocno piluje..poprosilam ja kilka razy zeby tego nie robila bo bol jest potem okropny, a jak paznokiec odpadnie to wogole maskara..zywe mieso.. to powiedziala ze nie bedzie sie wtedy dobrze akryl trzymal, bo plytke trzeba zmatowic Moje pazurki byly w takim stanie jak zdcydowalam sie na zdjecie sztucznych - grubosc kartki papieru.. miekkie, zolte. Bardzo dlugo czekalam az mi odrosna...moze to kwestia indywidualna, ale przyznam szczerze ze zastanowila bym sie teraz 3 razy zanim bym sobie zafundowala tipsy. W sumie nosilam je chyba 3 lata z przerwami. Identyczna sytuacje miala moja mama i koelzanki. Czyzby wszystkie stylistki w miescie byly niedouczone?

Co do lakieru, To to wogole jakas bzdura... Przeciez nawet sztuczne paznokcie wygladaja ladnie jak sa dosc cienko wyprofilowane. Osobiscie nie slyszalam o lakierze dajacym efekt zelu/akrylu/tipsa.... wogole by mi to do glowy nie wpadlo. Jezeli amsz naturalne paznokcie takie a nie inne (cienkie, mala plytka, brzydki ksztalt) to co ci lakier da?Chocby byl gruby? Przeciez to tylko warstwa.. nie wymodelujesz tym ksztaltu..od tego jest akryl/zel itp
Paznokcie się tylko matowi, a nie piłuje i nic nie ma prawa boleć, jeśli boli to trzeba uciekać, a nie dawać kończyć paznokcie.
xandra23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 16:18   #10
LadyBane
Rozeznanie

kiedys była odzywka/ lakier sally hansen i ona podobno miała dawacefekt akrylowych paznokci, a moze pazurki pokryte nią miały byc mocna jak akrylowe..? juz nie wiem, ale podobno guzik z petelką było to warte
jesli ktos ma cudne mocne pazurki o pieknym naturalnym kształcie i optymalnej długosci to nawet pomalowane byle odzywką `no name` beda wyglądały jak wymodelowane przez stylistke... moja siostra ma takie własnie paznokcie , które uwielbia pielęgnowac, bardzo czesto ktos przychodząc do mnie mówi ze chce takiego frencza jak ma moja siostra, bo tak pieknie i naturalnie ten jej akryl wygląda. . .
ból przepiłowywanej płytki jest nieznosny, nie dajcie sobie dziewczyny wmówic ze tak ma byc! bolec to moze borowanie u dentysty a nie stylizacja paznocki!

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 21:08   #11
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

są takie lakiery które nieco budują paznokieć
zawierają kopolimery akrylowe, takie np. są lakiery i-nails u nas, troszkę dają efekt grubszej warstwy, ale delikatnie.

jest też taki lakier z akrylem - Akrylowa Moc (też w sklepie)

jest też baza pod lakier wygładzająca - która wyrównuje powierzchnię paznokcia i nieco wygładza ją pod lakier - No more Ridger Yellow (Golden Rose).

sa lakiery które troszkę udają żele mleczne - też wygładzające i budujące nieco objętość: Smooths and Strenghthens - też Golden Rose.

są również żele UV które odwrotnie: udają lakier.
nazywają się easy-off, niestety jeszcze nie mam kolorowych ale sprowadzimy je. nakłada się je jak lakier do paznokci, utwardza w lampie i wyglądają jak elegancko polakierowane pazurki, a jednocześnie nieco wygładzają powierzchnię pazurka i budują jego objętość = troszkę pogrubiając go. Usuwa się je acetonem kosmetycznym.
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:39   #12
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
przepraszam ze w tym watku to pisze.. ale mnie zatkalo.. (wiem wiem.. jestem tu "nowa") Ja sie morduje od prawie roku z moii paznokciami po tym jak mialam akryl! Mam bardzo dobra stylistke, dziewczyna robi cuda. Bardzo mocno piluje..
Fakt, robiła źle tak mocno Ci spiłowując paznokcie. To Jej błąd i zniszczyła Ci paznokcie.
Nie znaczy to jednak, że tak robią wszystkie, to, że Ona partoliła sprawę, nie znaczy, że tak robi kazdy.
Czy z tego, ze jeden kierowca jeżdzi jak wariat i potracił 3 pieszych wynika, że kazdy kerowca jeżdzi jak wariat i zabija ludzi? Nie.
analogicznie ze stylistkami paznokci- to, że ta nie umiała prawidłowo matowić, nie znaczy, że tak robi kazda.

Na szkoleniu gdy dziewczyna boi sie matowić paznokcie daję jej gwarancje, że gdy po szkoleniu u mnie zdejmiemy razem akryl z paznokci- nie zauwazy różnicy. I zawsze słysze "Ojej, a ja myslałam, że będą zniszczone, a tu nic nie widac...."

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:42
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości