Smooth legs - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-08, 20:50   #31
laszka14
Wtajemniczenie

Dot.: Smooth legs

a powiedźcie mi czy mówicie o tym: http://allegro.pl/item914773492_smoo...acji_k_ow.html

bo w wątku padła cena 14 i 3o zł.. a tutaj mam w Krakowie za 4 zł, to jest to samo ;>?

Pozdrawiam!
Stary 2010-03-17, 15:10   #32
paula309
Raczkowanie

No więc przystępuję do opisu tegoż specyfiku
I jak dla mnie całkiem fajny.. zastosowałam go do włosów na rękach i brzuchu (chociaż nie wiem czy był to dobry pomysł, bo choć miałam tam zwykle małą 'szczecinkę' widoczną mniej lub bardziej, zależy pod jakim kątem patrząc, ale nigdy wcześniej nic z tym nie robiłam, chociaż trochę mi przeszkadzały. Ale boję się, ze teraz urosną większe, grubsze, ciemniejsze etc... Mam nadzieję, że nie. Jeśli tak, to cóż - sama sobie jestem winna ;/
na nogach próbowałam, ale robiłam to tylko chwilkę więc efektów za bardzo nie ma. Jednak na rękach ok 5 minut i wygląda na prawde fajnie
Także polecam... chociaż nie wiem czy 'ruszanie' owłosienia na rękach było dobrym pomysłem dla mnie ;p
paula309 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:40   #33
Abrada
Przyczajenie

Ja sobie kupiłam ten zestaw w tamtym roku. Używałam go, ale od czasu do czasu. Przed chwilą wydepilowałam sobie nim moje nóżki, po 10 min tarcia nogi są gładkie (golę tylko od kolan w dół bo mam jasne), włoski miałam twarde, bo golę nogi od kilku lat.
Urządzenie działa, ale jest tylko 6 wkładów, a mi zostały tylko 3 z tych dużych i nie wiem gdzie je kupić...
Zestaw kupowałam na allegro.
Przy okazji powiem, że to nie boli. Próbowałam zrobić papierem ściernym wodnym, podobny do tych wkładów, ale zdarłam sobie skórę u nóg lekko... :| ( Chciałam wypróbować, bo pomyślałam, że jak podobne to będzie taki sam efekt)
Smooooth legs, wcale nie opóźnia porostu włosków.
Pozdrawiam

Teraz jak zobaczyłam na Allegro ceny, to przeżyłam szok...
Gdy to była nowość zapłaciłam za to niecałe 30 zł, a teraz widzę po 10 zł :|
A wkładów nigdzie nie ma (
Wie ktoś gdzie kupić same wkłady?

Edytowane przez Abrada
Czas edycji: 2010-03-31 o 22:43
Abrada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:09   #34
kaszta
Przyczajenie

Witajcie!
Ja kupiłam to na allegro za 1 zł, cały zestaw. Jeszcze nie doszło ale myslę, że mimo ceny nie ma różnicy, a skoro cały zestaw można kupić za takie grosze to po co szukać wymiennych wkładów
kaszta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 15:20   #35
schatz211
Przyczajenie

Smile Dot.: Smooth legs

właśnie znalazłam na allegro zahttp://www.allegro.pl/item1062470684_smooth_leg s_zestaw_do_depilacji_dep ilator_away_tv.html i zamierzam spróbować ,zwłaszcza teraz jak już ciepło się robi i można biegać w rybaczkach

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz2v344d6r8.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ioo1xqpkplxmigk6.png
schatz211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:52   #36
muszynianka
Zakorzenienie

HEJ HEJ te zestawy za 1 zł serio działają ??
muszynianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:33   #37
chanelpearl
Przyczajenie

d...blada!!!nic nie depiluje...beznadzieja i szkoda na to g...kasy!!!to jest,jak delikatny papier scierny,tak czy inaczej podraznia mocno skore nie depilujac....nawet,jak delikatnie tego uzywasz podraznisz skore..paski odklejaja sie i ,jak pisze-zero depilacji..nawet do tarki..mam tarke na nogach po wczorajszej depilacji i sprobowalam tego g...i oczywiscie-skora podrazniona a tarka jest....NIE POLECAM...nawet maszynki jednorazowe sa lepsze
Stary 2010-11-11, 11:21   #38
Zarja
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do Zarja

Właśnie testuję... na nodze specjalnie niegolonej przez parę dni. Usuwa włoski razem z naskórkiem (fuuuuj!), zostaje supergładka skóra, ale matko z córką, jak piecze!!!!

Twarde, ciemne włoski na specjalnie pozostawionym niewydepilowanym kawałku pachwiny też usunęło. Ale jakie to czasochłonne... Nie ma mowy. Wolę golić albo krem depilujący.

Odkładam do szuflady na wyjazd z plecakiem, gdzie może nie być warunków do ogolenia nóg. Bo działa i całkiem nieźle, ale są lepsze metody.
Zarja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 00:19   #39
partytura
Zadomowienie

Hmm.. też się zastanawiam czy nie kupić sobie tego smooth legs choć szału z pewnością nie będzie..
Czyli.. z tego co tutaj poczytałam "moje nogi odpadają" skoro silniejsze kłaczki nie dają się z"mieść z powierzchni.. skóry" :P

A prawdą jest choć siła włosków po? Osłabia je taka depilacja?
Albo przynajmniej nie sprawi, że się wzmocnią?
Bo mam ochotę użyć tego czasem na przedramionach i wolałabym by się nie wzmocniły
partytura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:59   #40
Zarja
Raczkowanie

No u mnie takie mocniejsze zjechało, te w pachwinie. Natomiast podrażnia skórę nieco.

Na pewno nie odrosną ani mocniejsze, ani słabsze, bo to po prostu ściera włos na wierzchu, to co wystaje ponad skórę. Cebulki nie rusza. Nie wydaje mi się także, aby jakakolwiek metoda depilacji wzmacniała włoski, w końcu to nie trawnik. Jeśli z czasem stają się mocniejsze, to nie z powodu depilacji, a po prostu z wiekiem, niestety (aż do stadium 90-letniej babci ze szczeciną na brodzie jak to często bywa).

A ostatnio się podłamałam słysząc w radio kosmetologa mówiącego, że nawet po laserze po jakiś 6 latach zaczynają odrastać. Jak ja nienawidzę tych włosków na nogach i wszędzie indziej
Stary 2010-11-26, 09:22   #41
chanelpearl
Przyczajenie

podraznia skore i to mocno....jestem blondynka,wloski mam dosc miekkie a i tak zanim kawaleczek wydepilujesz tym badziewiem to naskorek zedrzesz,bo sily musisz do tego troche zuzyc...dziala to na zasadzie papieru sciernego...o najmniejszej ziarnistosci....wiec sobie wyobraz papier scierny na skorze...a wloski odrastaja normalnie..ani mocniejsze ani slabsze...
chanelpearl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:59   #42
Zarja
Raczkowanie

Przyciskając zdzierasz strasznie skórę! A potem jest wysypka, ból itd., sama to sobie zrobiłam.

Lepiej nie przyciskać wcale, za to pocierać tym papierem w różnych kierunkach, raz kolistymi ruchami, raz pod włos, raz z włosem i tak dalej.
Stary 2010-11-26, 14:07   #43
partytura
Zadomowienie

Dziewczyny, jak przeczytałam Wasze "wrażenia" to mi się odechciało Chociaż chciałam tylko przedramiona tym potraktować.. ale chyba szkoda ryzyka ;/
A co do wzmacniania kłaków po zwykłym goleniu np. maszynką (która jak smooth legs usuwa bez cebulek) to zdecydowanie wzmacnia ono włosy - może nie każdej osobie, ale mi z pewnością i nie raz nie dwa o tym się rozmawiało.. robi się szczecina, a la broda i już. to chyba kwestia hormonów czy czegoś.. Więc i te smooth legs też pewnie działa różnie na różne osoby.. Ehh co ja się mam
Stary 2010-11-26, 21:09   #44
mhm_
Raczkowanie

partytura - jeżeli chcesz na przedramiona to raczej nie powinno być problemów, chyba, że masz bardzo delikatną skórę.. ja na nogach skórę mam bardzo wrażliwą i rzeczywiście raz się zdarzyło, że po takim zabiegu nóżki bardzo piekły. ale na rękach efekt u mojej siostry i kuzynki był super (ja sama nie próbowałam), kilka machnięć dłonią i masz spokój z włoskami na rękach na dosyć długi czas i na pewno nie odrastają mocniejsze
mhm_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:21   #45
partytura
Zadomowienie

mhm_ nie no rączki mam delikatnie obrośnięte choć z tą delikatnością skóry to chyba też do mnie pasuje.. W każdym bądź razie dziękuję za informację
Stary 2011-07-27, 14:32   #46
Taube
Mżonka

wczoraj odwiedzilam sklep u Chinczyka i właśnie zobaczylam ten produkt, weszłam na to forum, żeby sprawdzic co to takiego, bo na opakowaniu byla tylko informacja po angielsku.. Wy piszecie, ze kosztuje to ok 14 zł.. a u Chinczyka za 4zł. Myslalam zeby kupic,ale Wasze komentarze mnie zniechęcily, tym bardziej, ze mam bardzo wrażliwą skórę na nogach ;( wnoskuję, że ten produkt działa tak samo jak pumeks...

Edytowane przez Taube
Czas edycji: 2011-07-27 o 14:34
Taube jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 07:30   #47
SylverKa
Przyczajenie

Pierwszy raz użyłam Smooth Legs wczoraj i jestem dośc zadowolona. Co prawda w moim przypadku zestaw nadaje się jedynie do depilacji nóg - inne sfery (bikini, pachy) są zbyt wrażliwe. Na nogach nie boli ani trochę. Faktycznie te kryształki to taki papier ścierny, więc zdziera całą wierzchnią warstwę naskórka, mimo że wcześniej zrobiłam sobie peeling. Ktoś pisał, że nie działa na długie, czarne włoski... ja własnie takie miałam na nogach (no wiecie, zimno się zrobiło i nie ma po co golić nóg i Smooth Legs jakoś sobie z nimi poradził. Co prawda nie ze wszystkimi za pierwszym razem i trzeba było poprawiać w niektórych miejscach. Ogólny efekt mogę przyrównać do kremu do depilacji - niektóre włoski wyszły z cebulkami, niektóre złamały się u nasady. Myślę, że tak na co dzień mimo wszystko lepiej robić to maszynką niż Smooth Legs. Ja jednak pracuję nad zupełnym pozbyciem się włosków za pomocą oleju z krokosza, a w tej kuracji lepiej, gdy włoski wyrwane są z cebulką. Ciężko znoszę ból i nie jeste w stanie robić tego woskiem albo depilatorem xP także dla mnie Smooth Legs jak najbardziej pasuje.
SylverKa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 16:03   #48
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SylverKa Pokaż wiadomość
Pierwszy raz użyłam Smooth Legs wczoraj i jestem dośc zadowolona. Co prawda w moim przypadku zestaw nadaje się jedynie do depilacji nóg - inne sfery (bikini, pachy) są zbyt wrażliwe. Na nogach nie boli ani trochę. Faktycznie te kryształki to taki papier ścierny, więc zdziera całą wierzchnią warstwę naskórka, mimo że wcześniej zrobiłam sobie peeling. Ktoś pisał, że nie działa na długie, czarne włoski... ja własnie takie miałam na nogach (no wiecie, zimno się zrobiło i nie ma po co golić nóg i Smooth Legs jakoś sobie z nimi poradził. Co prawda nie ze wszystkimi za pierwszym razem i trzeba było poprawiać w niektórych miejscach. Ogólny efekt mogę przyrównać do kremu do depilacji - niektóre włoski wyszły z cebulkami, niektóre złamały się u nasady. Myślę, że tak na co dzień mimo wszystko lepiej robić to maszynką niż Smooth Legs. Ja jednak pracuję nad zupełnym pozbyciem się włosków za pomocą oleju z krokosza, a w tej kuracji lepiej, gdy włoski wyrwane są z cebulką. Ciężko znoszę ból i nie jeste w stanie robić tego woskiem albo depilatorem xP także dla mnie Smooth Legs jak najbardziej pasuje.
No to mnie zaciekawiłaś tym olejem z krokosza Muszę poczytać jak to ma działać, bo też bym chciała pozbyć się choć trochę owłosienia No i muszę przyznać, że zdanie mówiące o usunięciu z cebulkami przy pomocy smooth legs to dla mnie wielce zastanawiające Choć może i włoski mające wypaść tak zareagowały
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości