Mój Pin Up Inspred By Eva - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-11, 10:47   #1
kkknnn
BAN stały

Mój Pin Up Inspred By Eva

Pin Up w moim wykonaniu - zainpirowany sesją pin up Evy dla Vanity Fair. Miało być kobieco i wesoło- wyszlo cos w klimacie Dynastii Tudorów mrocznie i smutno trochę.
Użyłam
Rouge Absolu Lancome Caprice
Oczy Super Liner L'Oreal Czarny
Cień Estee Lauder Rose Confetti (z palety Bali Dream)
YSL Faux Cils

Buzia
Face Fabric Armani
High Precision Retouch Armani
Le Blanc de Chanel
Poudre Majeur Lancoem odcień 01 Translucide

Mój pierwszy pin up
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72976_glamour-france_august-2008_005_122_81lo.jpg (145,1 KB, 381 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn.jpg (25,6 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn1.jpg (29,7 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn4.jpg (25,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn5.jpg (23,3 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn eye eye.jpg (22,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnneye.jpg (21,2 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnneyeseyes.jpg (14,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnnlips.jpg (16,3 KB, 85 załadowań)
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:06   #2
kkknnn
BAN stały

Dot.: Mój Pin Up Inspred By Eva

I jeszcze oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkknnneyes.jpg (146,9 KB, 168 załadowań)
Stary 2009-05-11, 11:29   #3
little.b.blue
Zakorzenienie

niestety nie podoba mi się. szczególnie kreska, jest za gruba i krzywa, jakby na początku ci nie wyszła, a później poprawiałaś i robiła się coraz grubsza. widać też prześwity miedzy nią a rzęsami. po drugie twoja twarz wygląda trupio, nie widzę tu żadnego modelowania. po opisie widać, że używasz bardzo dobrych kosmetyków, jednak muszę powiedzieć, że po efekcie końcowym tego nie widać. nie twierdzę, że skłamałaś w opisie, bo to przecież byłyby bez sensu, tylko piszę co widzę.

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:30   #4
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Sprobuj wyciagnac bardziej kreske i zwezyc ją w środkowej części lub konsekwentnie ciagnac ja o takiej grubosci do konca, bo jest troszke za gruba na srodku powieki

Jednak uwazam ze to twoj najlepszy makijaz!!!

Sprobuj kreske namalowac w taki sposob
http://farm4.static.flickr.com/3205/...1ce58919f4.jpg

Edytowane przez jestemtutylkonachwile
Czas edycji: 2009-05-11 o 11:33
jestemtutylkonachwile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:38   #5
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
niestety nie podoba mi się. szczególnie kreska, jest za gruba i krzywa, jakby na początku ci nie wyszła, a później poprawiałaś i robiła się coraz grubsza. widać też prześwity miedzy nią a rzęsami. po drugie twoja twarz wygląda trupio, nie widzę tu żadnego modelowania. po opisie widać, że używasz bardzo dobrych kosmetyków, jednak muszę powiedzieć, że po efekcie końcowym tego nie widać. nie twierdzę, że skłamałaś w opisie, bo to przecież byłyby bez sensu, tylko piszę co widzę.
Nie widzisz modelowania, ale ja nic nie pisałam o różu i żadnym modelowaniu zobacz odnośnie buzi pisałam tylko o podkładzie, pudrze i korektorze a i bialej bazie. A były one po to żeby osiagnąć tę bladość. Dla Ciebie ona jest trupia i ja to szanuję, ale ja uwielbiam bladą skórę i tylko taka u siebie uznaję. Oczywiscie nie skłamałam w opisie kosmetyków, ale wogóle nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy czym to wykonywałam. Czemu automatycznie pojawia się oczekwianie, że skoro makijaż był wykonany kosmetykami selektywmnymi to będzie świetny. To jakiś mit, bo przecież makijaż to 90% ręce i 10% kosmetyki. Najtańszym kosmetykiem można stworzyć cudo, ale spaprać mogę też Chanel. Więc dla św. spokoju zdjęcie kosmetyków zaraz dodam, bo dtugi raz sie zdarza, że ktoś wątpi w moją prawdomówność.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jestemtutylkonachwile Pokaż wiadomość
Sprobuj wyciagnac bardziej kreske i zwezyc ją w środkowej części lub konsekwentnie ciagnac ja o takiej grubosci do konca, bo jest troszke za gruba na srodku powieki

Dziękuje za radę
Stary 2009-05-11, 11:44   #6
Silloe
Zakorzenienie

Faktycznie kreska nie do końca Ci wyszła, ale za to usta mmmm... cud, miód, malinka
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:45   #7
little.b.blue
Zakorzenienie

ale ja nie wątpię w twoją prawdomówność, wierzę, że używłas tych kosmetyków o których napisałas. może będę teraz nieprzyjemna, ale po prostu nie widać, że użyłaś tak dobrych kosmetyków.

co do braku modelowania, owszem, zauważyłam, że nie podałaś żadnych róży, czy brązerów, ale napisałam swoje zdanie, czyli ża wyglądasz trupio. bo to, że to ma być pin up nie znaczy że nie powinno się czymś ożywić buźki.

mam nadzieję, że się nie obrażasz, bo nie mam tu na celu obrażania cię. jesteś piękną dziewczyną a krytyczne uwagi służą tylko temu, byś potrafiła jeszcze bardziej podkreślić swoją urodę a nie ukrywać ją pod nieładnym makijażem.

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:48   #8
Loretta8
Rozeznanie

Troszkę popracować nad kreską i będzie super! Ale w tym makijażu cudownie się prezentujesz. Wyglądasz tak uwodzicielsko i kusząco

Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:50   #9
madie
Zakorzenienie

Przy czerwonej szmince niezwykle ważny jest obrys, który powinien być perfekcyjny. Bardzo łatwo o efekt rozmazanych, "rozjechanych" ust. Wydaje mi się że powinnaś dolną wargę obrysować powyżej naturalnego konturu, szczegolnie po bokach, bo teraz Twoje usta nie wyglądają najlepiej.
Kreski są za grube, po środku zwłaszcza i faktycznie widać prześwity.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 11:51   #10
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
ale ja nie wątpię w twoją prawdomówność, wierzę, że używłas tych kosmetyków o których napisałas. może będę teraz nieprzyjemna, ale po prostu nie widać, że użyłaś tak dobrych kosmetyków.

co do braku modelowania, owszem, zauważyłam, że nie podałaś żadnych róży, czy brązerów, ale napisałam swoje zdanie, czyli ża wyglądasz trupio. bo to, że to ma być pin up nie znaczy że nie powinno się czymś ożywić buźki.

mam nadzieję, że się nie obrażasz, bo nie mam tu na celu obrażania cię. jesteś piękną dziewczyną a krytyczne uwagi służą tylko temu, byś potrafiła jeszcze bardziej podkreślić swoją urodę a nie ukrywać ją pod nieładnym makijażem.
Nie wiem moze źle odebralam to, ale chciałam wyjaśnić tę kwestię kosmetyków bo to nie było pierwszy raz (oczywiście nie z Twojej strony). dlatego wklejam zdjęcia i żałuje, że nie zawsze je wklejałam. Jeżeli ten makiajż jest zły to wina tylko mojej ręki. Nie obraziłabym sie nigdy za krytykę makiajżu (wiadomo jakie to dzieło ja mogę stworzyć ) ani wygladu (jedego zdaniem mogę byc nawet piękna innego brzydka czy przeciętna to normalne). Ale na punkcie kosmetyków jestem wrażliwa, bo nie chciałabym żeby było to odebrane, że piszę tylko o Chanel czy YSL a maluję sie czym innym stąd przerażajacy efekt. Wiem, że nie to miałaś na mysli, ale wolę już niech będą te zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (32,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki1.jpg (43,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki2.jpg (33,2 KB, 90 załadowań)
Stary 2009-05-11, 11:53   #11
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Troszkę popracować nad kreską i będzie super! Ale w tym makijażu cudownie się prezentujesz. Wyglądasz tak uwodzicielsko i kusząco
Dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Przy czerwonej szmince niezwykle ważny jest obrys, który powinien być perfekcyjny. Bardzo łatwo o efekt rozmazanych, "rozjechanych" ust. Wydaje mi się że powinnaś dolną wargę obrysować powyżej naturalnego konturu, szczegolnie po bokach, bo teraz Twoje usta nie wyglądają najlepiej.
Dziękuję za radę

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Faktycznie kreska nie do końca Ci wyszła, ale za to usta mmmm... cud, miód, malinka
Jak miło
Stary 2009-05-11, 12:17   #12
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Eva Green ma troche posępna urode wiec to raczej dobrze ze nie wyszło wesolo .
Co do makijazu to wlasciwie wszystko zaotało napisane. Dolna warga jest pomalowana troszke za daleko a kreska troszke za gruba i faktycznie jest mały przeswit ALE nie zmienia to faktu ze całosc mi sie podoba , Tobie pasuje taki mroczny wyglad, nawet jestes troche do Evy podobna (jedynie troszke ta warga psuje bo mam wrazenie rozmazanej szminki).
No i powiedzmy sobie szczerze jezeli w takim makijazu wyjdziesz np do knajpy to nikt nie bedzie Ci az tak przygladał w poszukiwaniu niedociagniec i suwmiarka mierzyl długosc i grubosc kreski .
Jak na 1 pin up jest fajnie
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:24   #13
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Eva Green ma troche posępna urode wiec to raczej dobrze ze nie wyszło wesolo .
Co do makijazu to wlasciwie wszystko zaotało napisane. Dolna warga jest pomalowana troszke za daleko a kreska troszke za gruba i faktycznie jest mały przeswit ALE nie zmienia to faktu ze całosc mi sie podoba , Tobie pasuje taki mroczny wyglad, nawet jestes troche do Evy podobna (jedynie troszke ta warga psuje bo mam wrazenie rozmazanej szminki).
No i powiedzmy sobie szczerze jezeli w takim makijazu wyjdziesz np do knajpy to nikt nie bedzie Ci az tak przygladał w poszukiwaniu niedociagniec i suwmiarka mierzyl długosc i grubosc kreski .
Jak na 1 pin up jest fajnie
Zależy kto w tej knajpie będzieA jak się z MM ktos trafi? Nie wiem ja lubię taka trupiość trochę, w sumie wybielam się i chronię cały rok przed słońcem. Boję sie zastosować nawet brązera, bo odrazu inaczej wyglądam, tak nieswojo. Za komplement bardzo dziękuję.
Eva to dla mnie absolutny ideał kobiety.A usmiechać się jakos na zdjęciach nie lubię też. Zawsze mam posępne oblicze mimo planów że będzie inaczej.
Stary 2009-05-11, 12:29   #14
kkknnn
BAN stały

Z tą dolną wargą to tu jest tak jak chcialam to też Eva oczywiście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41643181tn6.jpg (19,3 KB, 147 załadowań)
Stary 2009-05-11, 12:35   #15
marioladabr
Zakorzenienie

Popracujesz troszkę nad kreską i będzie świetnie. Mnie i tak podobasz się w tym wydaniu najbardziej ze wszystkich prezentowanych na MM.
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:39   #16
Natek89
Zadomowienie

Mi się bardzo podobasz w tej kolorystyce czerwone usta wyglądają zjawiskowo na Twojej drobnej dziewczęcej buźce o zastrzeżeniach dziewczyny napisały. Eva ma pociągnięte oko dołem... Myśle że też byś w takim super wyglądała... Na pewno ładniej niż Eva. W kazdeym razie podobasz mi się bardziej niż ona.

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:26   #17
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Myślę, że kreseczka powinna być mniej więcej tak równolegle do załamania powieki
rzeczywiście, troszkę za gruba jest.
jakie usta
ogółem podoba mi się ten make up

kobri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:30   #18
żurawinka
Zakorzenienie

A mi się ten efekt alabastrowej cery bardzo podoba - nie każdy musi być "ztrzaskany" na brąz Kreseczka ma swoje niedociągnięcia ale na miniaturce prezentuje się dobrze i widać że look pin up Ci pasuje.
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:01   #19
nirenanovak
BAN stały

Dzięki twoim makijażom coraz więcj wiem o Evie Green hehe.
Szczerze mówiąc nie jestem w gronie dziewczyn, które uznają Evę za piękną,dla mnie to przeciętna uroda, ale to moje zdanie i off top.
Co do makiajżu to nie obraź się, ale skrytykuję:
-kreseczka do poprawki, ale to zrozumiałe, że są problemy z linerem na początku. Trzeba ją robić jednej grubości, nie na środku grubszą po bokach cieńszą.
-bladość, konsekwentnie tą bladość podkreślasz.
Efekt jest taki, że ciagle przypomina mi się film Królestwo Niebieskie.
Wyglądasz na zmęczoną z powodu tego koloru albo jakbyś spała za długo.
Nie mówię, żebyś próbowała samoopalaczy ale lekki brązer naprawdę by nie zaszkodził a mógłby ożywić.
Swoją drogą Green chyba nigdy nie była opalona.
nirenanovak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 15:12   #20
biedronka91
Zakorzenienie

Fajnie aczkolwiek dla mnie jakoś smutnie, melancholijnie, płaczliwie. Kreska jest okej, ale twarz.. Zdecydowanie za blado, widziałam Twoje wcześniejsze, "opalone" makijaże, muszę stwierdzić, że wyglądałaś o wiele lepiej. Tylko nie wiem, czy tak też się czułaś..
Stary 2009-05-11, 15:19   #21
coldold
Proszkonizatorka

Faktycznie kreska trochę za gruba, ja zawsze robię taką by przy otwartym oku nie dochodziła do załamania, wiesz co mam na myśli?
Twoja bladość mi się podoba, bo nie wyglądasz na chorą tylko na zdrową kobietkę o jasnej karnacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkknnneyeseyes.jpg (15,2 KB, 39 załadowań)
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 15:40   #22
Dzindzej
Zakorzenienie

Post Dot.: Mój Pin Up Inspred By Eva

Kreseczka troszkę Ci nie wyszła, ale całość podoba mi się.

Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:12   #23
tajlaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jestemtutylkonachwile Pokaż wiadomość

tak samo uważam i twierdzę

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:25   #24
kkknnn
BAN stały

Dziewczyny dziękuję za każdą opinię - postaram się tę kreskę malować wg. zdjęcia - swoja drogą ładny ma makijaż ta pani Co do bladości - taka już jestem, że mam fioła na jej punkcie. Próbowałam z brązerem, ale czułam się "umalowana". A taka blada czuję się sobą.Kiedyś usłyszałam nawet żartem "półtrupek"ale to był żart
Stary 2009-05-11, 18:10   #25
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
dokladnie...usta wydaja sie strasznie rozjechane i powinnas popracowac nad obrysowywaniem ich
a kreska pozostawia wieeeeeeeeeeeeeele do zyczenia..bardzo krzywa a i nawet sprawia wrazenie ze nie jest idealnie przy lini rzes bo widze przeswit skory miedzy krecha a rzesami..no ale czlowiek nie praktykujacy nie uczy sie..Ty cwiczysz wiec na pewnoe z czasem bedzie lepiej

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:45   #26
Zuzka20
Zadomowienie

GG do Zuzka20

[quote=kkknnn;12248980]Nie widzisz modelowania, ale ja nic nie pisałam o różu i żadnym modelowaniu zobacz odnośnie buzi pisałam tylko o podkładzie, pudrze i korektorze a i bialej bazie. A były one po to żeby osiagnąć tę bladość. Dla Ciebie ona jest trupia i ja to szanuję, ale ja uwielbiam bladą skórę i tylko taka u siebie uznaję. Oczywiscie nie skłamałam w opisie kosmetyków, ale wogóle nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy czym to wykonywałam. Czemu automatycznie pojawia się oczekwianie, że skoro makijaż był wykonany kosmetykami selektywmnymi to będzie świetny. To jakiś mit, bo przecież makijaż to 90% ręce i 10% kosmetyki. Najtańszym kosmetykiem można stworzyć cudo, ale spaprać mogę też Chanel. Więc dla św. spokoju zdjęcie kosmetyków zaraz dodam, bo dtugi raz sie zdarza, że ktoś wątpi w moją prawdomówność.

Zgadzam się w 100 %, dobre, a raczej nie "dobre" tylko drogie kosmetyki nie gwarantują pięknego, perfekcyjnego makijażu. Ja sama mam zróżnicowane kosmetyki i nie tylko pod względem cen, ale także i jakości i wcale nie mam tu na myśli tego, iż to właśnie te tańsze są gorsze

Kochana co do makijażu to uważam, że to jeden z lepszych
Naprawdę bardzo ładnie wyglądasz, dziewczyny tu już pisały o tzw "ale" czyli kresce na oku i pomadce na ustach, ale spokojnie, dojdziesz do wprawy

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

Moje makijaże:

http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711

NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:45   #27
aassiiaa11
Rozeznanie

a ja tam lubie bladosc za duzo spalonych skwar chodzi po ulicach moze dlatego ;D co do makijażu kreska jest OK jesi chodzi o rownosc , tylko nastepnym razem chetnie zobacze odrobinke ciensza w srodkowej czesci powieki makijaz w skali akademickiej na 4+
Stary 2009-05-11, 19:20   #28
kkknnn
BAN stały

Dziewczyny dziękuję
I stopień dostałam akurat taki jaki lubiłam najbardziej Co do opalenizny czesto spotykam dziewczyny, którym jest w niej pieknie i są takie, których sobie bez niej niewyobrażam np. nieopalona Adriana Lima(:0) byłaby zaskakująca.
Candy - oglądalam Twój make up ślubny i jest boski. Nigdy pewnie nie nauczę się tak jak Ty malować tych kresek, ale będę napewno się starać.
Stary 2009-05-11, 19:34   #29
hahahaha
Raczkowanie

Mnie się niestety nie podoba Bladość może być super, jeśli do tego twarz jest fajnie wymodelowana różem (lub brązerem). Niewymodelowana twarz jest zawsze po prostu.. niewymodelowana

No i jak już wcześniej dziewczyny pisały: kreska do poprawy (moim zdaniem powinna być dłuższa i rozszerzająca się przy samym zewnętrznym kąciku oka, a nie na środku powieki no i chyba rzeczywiście są prześwity. I usta.. przepraszam, że to powiem, ale bardzo mi się nie podoba ten efekt, wygląda jakbys się rozmazała

Ogólnie bardzo mi się podobają Twoje makijaże i jestem pod wrażeniem Twojej urody, ale ten makijaż mi się niestety nie podoba zupełnie
hahahaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:22   #30
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez hahahaha Pokaż wiadomość
Mnie się niestety nie podoba Bladość może być super, jeśli do tego twarz jest fajnie wymodelowana różem (lub brązerem). Niewymodelowana twarz jest zawsze po prostu.. niewymodelowana

No i jak już wcześniej dziewczyny pisały: kreska do poprawy (moim zdaniem powinna być dłuższa i rozszerzająca się przy samym zewnętrznym kąciku oka, a nie na środku powieki no i chyba rzeczywiście są prześwity. I usta.. przepraszam, że to powiem, ale bardzo mi się nie podoba ten efekt, wygląda jakbys się rozmazała

Ogólnie bardzo mi się podobają Twoje makijaże i jestem pod wrażeniem Twojej urody, ale ten makijaż mi się niestety nie podoba zupełnie
Dziękuję za opinię. Każda jest tak samo cenna
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości