Rozmowa Kwalifikacyjna w Biurze Podróży - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes Szukasz pracy, pracujesz, prowadzisz własny biznes, masz wiele pytań i wątpliwości, a może masz wiedzę, którą chciałabyś się podzielić z osobami, które jej poszukują. To forum jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-11, 20:23   #1
MWA
Przyczajenie

Rozmowa Kwalifikacyjna w Biurze Podróży

Witam was wszystkie

Mam pytanie odnoście rozmowy kwalifikacyjnej w biurze podróży
Czy możecie mi powiedzieć jakich pytań mogę spodziewać się na stanowisku obsługi klienta ??

I na jakie zarobki mogę liczyć ?

Dzięki
MWA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:05   #2
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna w Biurze Podróży

Pytac moga o doświadczenie zawodowe, jakie kraje znasz, czy znasz systemy rezerwacyjne. Jak obsługa klienta, to raczej będziesz telefonicznie rozmawiac z ludxmi i omawiac oferty Waszego biura oraz rozmawiac z osobami które do biura przychodzą.

Co do zarobków, to w turystyce nie zarabia sie dużo, możesz dostać 1000 - 1500 zlotych.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:47   #3
MdM
Zakorzenienie

Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna w Biurze Podróży

Ja bylam na rozmowie kwalifikacyjnej w biurze podrozy i pytali mniej wiecej o to, co pisze kolezanka wyzej. Na wstepie nie powiedzieli mi jakie beda zarobki. Pracowalam tam 1 dzien, po czym zrezygnowalam, gdyz dowiedzialam sie od dziewczyn tam pracujacych, ze marnie placa i czesto trzeba robic nadgodziny, ktore sa bezplatne a na dodatek umowe podpisuje sie pod koniec miesiaca i jest to umowa na zlecenie. No i poza tym szef zaproponowal weekendowy wyjazd sluzbowy i jak zapytalam czy bede miec ubezpieczenie na ten weekend to sie rozesmial i spytal czy ja sobie zartuje wiec podziekowalam mu i powiedzialam, ze w takim razie my sie zegnamy. Ale palant mial mine...
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości