軼i望 czy nie?? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-05-13, 16:17   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 255
GG do rinoa_woman

軼i望 czy nie??

od jakiego czasu mam ochot zmieni fryzur bo ju bardzo d逝go nosz t sam, mianowicie d逝gie, nawet bardzo d逝gie(do pasa) proste w這sy z prost grzywk. Naturalnie jestem blondynk, moje pierwsze farbowanie by這 na kolor rudy taki ognisty i czu豉m si w nim rewelacyjnie, mo瞠 dlatego 瞠 m鎩 naturalny blond mia rudawe refleksy. Nast瘼ne farbowanie by這 na br您 a potem na czer, teraz mam ju do嗆 spore odrosty kt鏎e farbowa豉m na br您 瞠by 豉twiej wr鏂i do rudego. Obecnie bardzo pragn wr鏂i do rudych ale przy tak d逝gich w這sach jest to bardzo trudne bo dekoloryzacja strasznie zniszczy mi w這sy a poza tym jest piekielnie droga przy tej d逝go嗆. Od jakiego czasu rozmy郵am nad 軼i璚iem moich "pi鏎" ale z jednej strony boj si 瞠 b璠 tego 瘸這wa ale z drugiej strony mam do嗆 tej monotonnej fryzury. w majowym cosmo s propozycje 3 fryzur w tym jednej do嗆 kr鏒kiej w ognisto miedziano-rudym kolorze, ta fryzura jest teraz moj faworytk. Kolor mi odpowiada jak najbardziej, do takiego pragn wr鏂i, a je郵i chodzi o d逝go嗆 to tak kr鏒kie w這sy ju mia豉m wi璚 nie obawiam si o to czy b璠 w niej 幢e wygl康a. Fryzura jest z grzywk bo zale篡 mi na niej poniewa mam wysokie czo這 i grzywka fajnie je maskuje. Problem polega na tym 瞠 nie wiem czy si zdecydowa na tak radykaln zmian d逝go軼i...czy ma to sens?jak my郵icie?
Stary 2009-05-13, 16:39   #2
natka294
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 536
Dot.: 軼i望 czy nie??

ja mam to samo..znaczy mo瞠 nie doko鎍a 6 lat temu mia豉m d逝gie w這sy (do zapi璚ia biustonosza o mo瞠 tak powiem ) p霩niej zachcia這 mi si farobowa,p騧niej by造 zniszczone i sci窸am je..od tamtego momentu ci庵le pr鏏uj wr鏂i do tej d逝go軼i i ju mi sie prawie udaje jezcze 3 cm i b璠 happy..ale z drugiej strony one s ci篹kie wiecznie wypadaj ,problemy z myciem,uk陰daniem ..czasem mam do嗆.. do tego m鎩 m篹czyzna uwielbia kr鏒kie w這sy i te mam czasem ch耩 je sci望 i sama nie wiem co zrobi.jednak jak popatrze na inne dziewczyny z d逝gimi w這sami to pewnie bym za這wala gdybym je sciela..takze trwam w tej monotonnej bronzowej fryzurze ehh.

aczkolwiek zmiana na jaks super fryzurke ,bez wiekszego wysilku ukladania jest super..sama bym sie pewnie skusila gdyby naprawde dobry stylista wziol sie za moje wloski i doradzil ekstra fryza
natka294 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 16:40   #3
ob這czek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

Zmiany zawsze maj sens

a co do kwesti 瘸這wania.... nie jeste鄉y chyba w przedszkolu 瞠by p豉ka nad 軼i皻ymi wlosami

Wszyscy chc rozumie malarstwo, dlaczego nie pr鏏uj zrozumie 酥iewu ptak闚? (Pablo Picasso)

Edytowane przez ob這czek
Czas edycji: 2009-05-13 o 16:43
ob這czek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 18:16   #4
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

je郵i chodzi o to 瘸這wanie to mia豉m na my郵i nie sam "p豉cz" za 軼i皻ymi w這sami tylko o to 瞠 kiedy je zetn to nie b璠 mog豉 fantazjowa z fryzurami, bo przy d逝gich mog nosi rozpuszczone, zwi您ane, kok, warkocze, loki, proste itp a jak b璠 mia豉 kr鏒kie to pozostanie mi ta jedna jedyna. a je郵i chodzi o mojego m篹a to ta fryzura kt鏎 sobie upatrzy豉m bardzo mu si spodoba豉 a on nie przepada za kr鏒kimi, od kiedy go znam zawsze mia豉m d逝gie.
Stary 2009-05-13, 19:44   #5
asik123456789
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 306

A jak krotkie sa te wlosy ktore sobie wypatrzylas? Skoro masz az tak dlugie, to ja na Twoim miejscu najpierw scielabym je troche tzn na bezpieczna dlugosc. Moze do piersi. Napewno odswiezy to Twoj wizerunek a bedziesz miala jeszcze spore mozliwosci. Nie decydowalabym sie na krotkie bo z doswiadczenia wiem, ze to taki wybryk, ktory dlugo nie potrwa.A pozniej mozesz zalowac. No sama nie wiem. A uwzglednilas swoj typ wlosow w tej fryzurze? Czy beda sie dobrze ukladaly i nie narobia problemu?
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 20:46   #6
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

wygl康a to w豉郾ie tak.
tak jak ju wspomnia豉m to bardzo radykalna zmiana. Skracanie o kilkana軼ie cm to 瘸dne rozwi您anie bo nie b璠 czu豉 r騜nicy. W gr wchodzi radykalne 軼i璚ie albo zostawienie w這s闚 takie jakie s
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SS850080.jpg (151,1 KB, 76 za豉dowa)
Stary 2009-05-13, 21:23   #7
rochejaquelein
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Tnij i nie przejmuj si. Wybra豉 鈍ietny styl.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Opowie軼i o 瘸這waniu to doprawdy nudziarstwo. Bez przerwy widz tego typu wpisy: "Nie chc, bo b璠 瘸這wa" itd. W這sy to nie r瘯a, do kro犘et.
rochejaquelein jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-14, 15:49   #8
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

鈍ietna fryzurka. (kolor rowniez )
wiesz to raczej kwestia tego czy ci bedzie pasowac. a bez zdjecia sie nie da powiedziec. mi osobiscie dlugie wlosy do pasa sie nie podobaja bo s nudne
Stary 2009-06-05, 09:27   #9
braworka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 026

chyba 軼i望, zawsze odrosn,
a mo瞠 ju po wizycie u fryzjera?? pochwal si
braworka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-28, 17:13   #10
czoklettt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Unhappy Dot.: jaki kolor???????

.

Edytowane przez czoklettt
Czas edycji: 2009-07-29 o 18:33
czoklettt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.