Tygrysie oko na br您owe w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-05-14, 18:17   #1
sak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Tygrysie oko na br您owe w這sy?

Czy ktora z was farbowa豉 w這sy Safir firmy wella TYGRYSIE OKO 8/73 na br您owe w這sy?

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=378252

Jestem ciekawa efekt闚. Bardzo bym prosi豉 o fotki.
Z g鏎y wielkie dzi瘯i!

P.S czy robi造軼ie to z dekoloryzacj, czy bez? (je郵i tak to jaki rozja郾iacz polecacie)?
sak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-14, 18:30   #2
xsenia35
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 198
Dot.: Tygrysie oko na br您owe w這sy?

hej.kiedys farbowalam ta farba, bylam b.zadowolona. kolorek super, niepowtarzalny, oryginalny. ale farba gdzies zniknel za sklepow i teraz farbuje lorealem popielaty blond - w sumie podobny
xsenia35 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-14, 18:33   #3
sak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Poka wiadomo嗆
hej.kiedys farbowalam ta farba, bylam b.zadowolona. kolorek super, niepowtarzalny, oryginalny. ale farba gdzies zniknel za sklepow i teraz farbuje lorealem popielaty blond - w sumie podobny
A farbowa豉 je na br您owe w這sy? z dekoloryzacj? czy jak?
Stary 2009-05-14, 21:11   #4
xsenia35
Raczkowanie

moje naturalne w這sy to taki mysi blond, ale od zawsze farbowa豉m albo na ciemny blond albo na odcienie rudo軼i, br您u. I w豉郾ie na temn kolor nak豉da豉m tygrysie oko, i by這 ok, bez dekoloryzacji. Ale nie oceniam dobrze trwa這軼i tej farby, po 2 tyg. kolor wyp逝kuje si a wlosy przestawa造 sie uk豉da, by造 taki bez po造sku. Teraz farbuje lorealem popielaty blond, kolor naprawde podobny eychodzi a farba o niebo lepsza, po miesi帷u w這sy b造szcz, dobrze sie uk豉daj. Mam gdzies zdjecie obecnego koloru , jak znajde to wstawie

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1242236725

zdjecie obecne
Stary 2009-05-14, 21:28   #5
sak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Poka wiadomo嗆
moje naturalne w這sy to taki mysi blond, ale od zawsze farbowa豉m albo na ciemny blond albo na odcienie rudo軼i, br您u. I w豉郾ie na temn kolor nak豉da豉m tygrysie oko, i by這 ok, bez dekoloryzacji. Ale nie oceniam dobrze trwa這軼i tej farby, po 2 tyg. kolor wyp逝kuje si a wlosy przestawa造 sie uk豉da, by造 taki bez po造sku. Teraz farbuje lorealem popielaty blond, kolor naprawde podobny eychodzi a farba o niebo lepsza, po miesi帷u w這sy b造szcz, dobrze sie uk豉daj. Mam gdzies zdjecie obecnego koloru , jak znajde to wstawie

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1242236725

zdjecie obecne
Bardzo 豉dny kolor..w豉郾ie chc taki uzyska taki karmelowy jest ;D
Stary 2009-05-14, 23:00   #6
QsQs
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 820

fajny ten kolor tygrysie oko ale niestety ten kolor ze zdj璚ia xseni nie jest podobny do tego na pudelku Safiry . a ja bym chciala taki jak na pudelku...
Czy kto wie czy ta Safira nie ma 瘸dnych odcieni rudo軼i i czy bardziej jest taka jak na pudelku czy na wklejonym realnym zdjeciu?
QsQs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-15, 08:16   #7
xsenia35
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez QsQs Poka wiadomo嗆
fajny ten kolor tygrysie oko ale niestety ten kolor ze zdj璚ia xseni nie jest podobny do tego na pudelku Safiry . a ja bym chciala taki jak na pudelku...
Czy kto wie czy ta Safira nie ma 瘸dnych odcieni rudo軼i i czy bardziej jest taka jak na pudelku czy na wklejonym realnym zdjeciu?

Bo to nie jest kolor safiry tylko popielatego blondu loreala (dziwny ten blond swoja drog). Kolory sa inne ale podobne. Tygrysim okiem farbowa豉m kiedys i by taki jak na opakowaniu
Stary 2009-05-15, 11:51   #8
sak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez QsQs Poka wiadomo嗆
Tak, Safira ma odcienie rudo軼i:

http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp - tu jest tabela odcieni...

Wydaje mi sie, 瞠 np. Z這cisty cynamon (mniej rudo軼i) b康z p這mienny granat (wi璚ej) wchodzi豚y w gr...
Stary 2009-05-15, 16:07   #9
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 425

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28217-big.jpg to jest podobne i bardzo 豉two dostepne

ja farbowa豉m ni 瞠by zakry 鄴速ko na g這wie kt鏎e b康 co b康 豉dnie pokry這... ale nie wiem jak wyjdzie z br您em - pewnie trzeba by delikatnie rozjasni.

Btw - jakby si na ni zdecydowa豉 to ostrzegam,瞠 wychodzi ciemniejsza ni na opakowaniu i dopiero po 2-3 myciach osiaga kolor z opakowania ale za to identyczny ;D

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-15, 17:18   #10
bumkyckyc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

tez sie zastanawiam, czy nie pofarbowac sie ta farba... , ale boje sie, ze nie pokryje mi mej rudosci 2 cm odrostow i sprany mocno kolor, poza tym od miesiaca rozjasniam dodatkowo rozjasniaczem w spreju Joanna "Reflex cos tam cos.." (nie pamietam pelnej nazwy :P ), ale spodziewalam sie chyba lepszych efektow...
jedna z was napisala, ze pokryl bez problemu braz, ale farbowany?? bo naturalny wiem, ze nawet bardzo ciemny lapie (kolezanka miala), no ale jak to jest z farbowanymi juz wloskami...
bumkyckyc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-17, 19:53   #11
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 328

bumkyckyc i jak kolor wyszed Twojej kole瘸nce? Jest bardziej rudy, czy taki jak na opakowaniu?

Sama mam naturalnie br您owe wlosy, nie farbowane i chyba si skusz na t tygrysie oko, ale boj si, ze nie zalapie albo b璠zie wpadac w rudy.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2009-05-17 o 19:55
mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-18, 01:27   #12
sak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mila17 Poka wiadomo嗆
bumkyckyc i jak kolor wyszed Twojej kole瘸nce? Jest bardziej rudy, czy taki jak na opakowaniu?

Sama mam naturalnie br您owe wlosy, nie farbowane i chyba si skusz na t tygrysie oko, ale boj si, ze nie zalapie albo b璠zie wpadac w rudy.
to czekam na fotk
ja si jednak boj, bo mam ciemny kolor na g這wie
Stary 2009-05-18, 15:46   #13
bumkyckyc
Raczkowanie

Cytat:

Mia豉 naturalne ciemnobr您owe w這sy (do tego naturalnie kr璚one, ale codziennie prostowane) i farbowa豉 pierwszy raz. Jej celem by kolor Trzebiatowskiej, jej si wydawa這, ze to rudy taki, ale jak dla mnie to by fajny blond wpadaj帷y leciutko w taki bardzo jasny rudy. Po kilku miesi帷ach przefarbowa豉 si na marchewkowy rudy i wtedy w por闚naniu stwierdzi豉, 瞠 Tygrysie Oko to raczej odcie blondu (mnie si bardziej podoba豉 w tygrysim ni w marchewie, ale to jej w這sy). Skar篡豉 si te, 瞠 ta farba strasznie szybko si zmywa豉 :/

Osobi軼ie ja sama te si skusze pr璠zej czy p騧niej na ten kolor
Stary 2009-05-18, 18:16   #14
mila17
Zakorzenienie

Ooo, to 鈍ietnie Ja mam 鈔edni br您, tzn moje w這sy od czubka g這wy po konce maj ca趾iem inne odcienie, u gory ciemny, pozniej sredni, na dole juz calkiem jasny br您 By豉m dzisiaj w drogerii obluka t farb i pani powiedziala, ze powinna wyjsc bo utleniac jest 9%

A jak si zmywal kole瘸nce, to na jaki kolor? Bo wlosy sa juz rozjasnione, wi璚 przy zmywaniu ciemniej/jasniej?

Ja juz sie zdecydowalam, zafarbuj na pewno, tylko strasznie mi wypadaj wlosy i nie wiem czy chwilk nie odczeka, zeby je troche podreperowa, ale moze zafarbuje jeszcze w tym tygodniu jak mnie mocno we幟ie

Zdj璚ia oczywi軼ie wklej

EDIT: farba wdrogerii w ktorej bylam kosztowala 29 z, a ze potrzebne mi b璠 2 opakowania (mam d逝gie w這sy) b璠 szuka豉 gdzies bardziej przyzwoitej ceny

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2009-05-18 o 18:20
Stary 2009-05-19, 19:19   #15
bumkyckyc
Raczkowanie

Koniecznie wklej zdj璚ia !! Nie wiem, jak to jej si zmywa這, bo tylko 2 razy j w tym kolorku widzia豉m - potem si rozjecha造鄉y na studia.
No a p騧niej si przefarbowa豉. Pami皻am tylko, 瞠 m闚i豉, 瞠 si jej szybko zmywa豉.

Farby Safiry raczej w這s闚 nie niszcz - przynajmniej nie spotka豉m si nigdy z tak opini A co do ceny, to u mnie w drogeriach wsz璠zie s po ok. 25 z, a w promocjach po 20 z, wi璚 nie przep豉caj!!
Stary 2009-05-20, 00:05   #16
mila17
Zakorzenienie

oj kusisz, kusisz Juz bym z ch璚i j kupila tylko dalej troche si zastanawiam, boje si ze wlosy wyjd mi za rude i za cieple, bo w takich mi niezbyt. Na opakowaniu kolor jest sliczny, ale jak wyjdzie u mnie- nie mam poj璚ia ; )

A moze moglabys za zgod kolezanki pokazac chociaz fragmencik jej wlosow na jakims zdjeciu?
Stary 2009-05-20, 02:16   #17
sak
Raczkowanie

Cytat:
oj kusisz, kusisz Juz bym z ch璚i j kupila tylko dalej troche si zastanawiam, boje si ze wlosy wyjd mi za rude i za cieple, bo w takich mi niezbyt. Na opakowaniu kolor jest sliczny, ale jak wyjdzie u mnie- nie mam poj璚ia ; )

A moze moglabys za zgod kolezanki pokazac chociaz fragmencik jej wlosow na jakims zdjeciu?
te bym zobaczy豉...
Stary 2009-05-20, 19:50   #18
bumkyckyc
Raczkowanie

s瘯 w tym, 瞠 nie mam chyba jej zdj耩 z tamtego okresu, ale poszperam i wklej jak b璠
Stary 2009-05-20, 20:42   #19
mila17
Zakorzenienie

b璠ziemy bardzo wdzi璚zne
Stary 2009-05-22, 15:12   #20
bumkyckyc
Raczkowanie

no niestety, zdj耩 nie b璠zie przeczesa豉m zdj璚ia i tylko kolor marchewkowy... nie chc jej prosi, 瞠by mi jakie przes豉豉, bo ma teraz do嗆 powa積e problemy ze zdrowiem i takimi duperelami nie chc jej g這wy zawraca

ale mo瞠cie wierzy na s這wo, 瞠 powinno wszystko dobrze wyj嗆
u mnie b璠zie lepsze show, je郵i zdecyduj si po這篡 t farb na moje rude
Stary 2009-06-24, 18:15   #21
marttyna15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Hej ) Dziewczyny pom霩cie..!!
Chcialabym taki kolor wlosow jak na stronie ale nie wiem jaki to jest odcien (
Doradzcie Mi
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
marttyna15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-14, 14:16   #22
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Poka wiadomo嗆
Hej ) Dziewczyny pom霩cie..!!
Chcialabym taki kolor wlosow jak na stronie ale nie wiem jaki to jest odcien (
Doradzcie Mi
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
JA TEZ CHCE COS TAKIEGO NA GLOWE:d:d:d POWIEDZ ZNALAZLAS FARBE CO DAJE ZBLIZONY KOLOR??
Stary 2009-09-14, 16:50   #23
Tyris
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

heh.. ja mam identyczny kolor na wlosach ...ale tylko na pasemkach.. Przepis? trzeba miec czarne wlosy farbowane garnierem 100% + kilka innyh farb na to nakaldamy rozjasniacz joanny.. i wychodzi dokaldnie taki kolor. A tak serio.. to faktycznie jestem szatynka arbowana na czarno i zamarzyly mi sie pasemka jasne.. Nalozylam rozjasniacz joanny i po dokladnie 25 minutach uchylajac folie odkrylam taki miedziany(ale chlodny) odcien.. Spodobal mi sie wiec splokalam zanim zrobilo sie zoltko. Jestem bardzo zadowolona.. pasma wygaldaja swietnie i nie bledna heh
Tyris jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-26, 21:09   #24
unstar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Cool Dot.: Tygrysie oko na br您owe w這sy?

rozja郾iacz b.niszczy w這sy ...... moze jednak pokusic sie o znalezienie farby ?? ten kolor jest wprost idealny ,
unstar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-21, 13:54   #25
doominika184
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do doominika184

tak rozja郾iacz bardzo niszczy w這sy, tak by這 u mnie.

Mam pytanie jakiej u篡 farby 瞠by mi wyszed taki kolor w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1220882803.jpg (139,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg catskkkkkkkk.jpg (36,1 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez doominika184
Czas edycji: 2011-07-21 o 14:00
doominika184 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.