owłosione łapy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-15, 17:45   #1
ZbuntowanaRebeldomanka
Raczkowanie

Thumbs down

owłosione łapy ;)

heY! Mam taki dylemat i chcę się was poradzić w sprawie woskowania rąk.Czy to dobry pomysł? W czerwcu kilka dni przed zakończeniem roku chce się wybrać do kosmetyczki na woskowanie.Czytałam gdzieś że po tym zabiegu są podrażnienia dlatego pójde kilka dni przed żeby potem nie pokazywać ludzią łapek czerwonych;/
Dodam foty "moich kudłów" chyba się zgodzicie że muszę to zrobic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0018.jpg (61,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0019.jpg (37,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0020.jpg (59,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0021.jpg (41,0 KB, 98 załadowań)
I think I know"

JEstem SobĄ!!!
ZbuntowanaRebeldomanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:49   #2
201604210939
Konto usunięte

Dot.: owłosione łapy ;)

Jakie kudły, nie przesadzaj podaję ci linka do wątku o depilacji rąk, może tam najprędzej dostaniesz odpowiedzi i porady dotyczące depilacji niechcianych włosków http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166072 . Pozdrawiam
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:06   #3
201612291251
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ZbuntowanaRebeldomanka Pokaż wiadomość
heY! Mam taki dylemat i chcę się was poradzić w sprawie woskowania rąk.Czy to dobry pomysł? W czerwcu kilka dni przed zakończeniem roku chce się wybrać do kosmetyczki na woskowanie.Czytałam gdzieś że po tym zabiegu są podrażnienia dlatego pójde kilka dni przed żeby potem nie pokazywać ludzią łapek czerwonych;/
Dodam foty "moich kudłów" chyba się zgodzicie że muszę to zrobic?
fakt faktem jezeli wlosow jest duzo nie wyglada to estetycznie
ja poszlam 2 razy na wosk, a teraz juz depiluje rece sama depilatorem
po woskowaniu nie mialam zadnego podraznienia, bo kosmetyczka posmarowala mi rece olejkiem, ktory wlasnie takim podraznieniom zapobiega
201612291251 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:32   #4
miska84
Przyczajenie

ja też mam dużo włosów na rękach ale ich nie golę bo potem będzie ich więcej i będą mocniejsze, teraz od czasu do czasu trochę je przerzedzam maszynka do golenia i jest oki a po prostu już sie do nich przyzwyczaiłam. Ktoś mi kiedyś powiedział że jak masz dużo włosów na rękach to będziesz bogata
miska84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:09   #5
201612291251
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez miska84 Pokaż wiadomość
ja też mam dużo włosów na rękach ale ich nie golę bo potem będzie ich więcej i będą mocniejsze, teraz od czasu do czasu trochę je przerzedzam maszynka do golenia i jest oki a po prostu już sie do nich przyzwyczaiłam. Ktoś mi kiedyś powiedział że jak masz dużo włosów na rękach to będziesz bogata
dlatego tez ja ich nie gole maszynka, tylko depiluje depilatorem
po depilacji woskiem czy depilatorem wloski odrastaja ciensze, slabsze i jasniejsze
Stary 2009-05-16, 07:44   #6
miska84
Przyczajenie

a pomyślałaś jak to będzie wyglądać jak włosy zaczną ci odrastać. dopiero będzie to nie ładne. ja kiedyś też tak goliłam i zdarzyło mi się że niektórzy mnie wyśmiali " co ty golisz sobie włosy na rękach hahahah...." radziła bym jednak nie zgalać wszystkich włosów. ale to juz decyzja należy do ciebie jaką się akceptujesz)))
Stary 2009-05-16, 10:38   #7
201612291251
Konto usunięte

Cytat:
a pomyślałaś jak to będzie wyglądać jak włosy zaczną ci odrastać. dopiero będzie to nie ładne. ja kiedyś też tak goliłam i zdarzyło mi się że niektórzy mnie wyśmiali " co ty golisz sobie włosy na rękach hahahah...." radziła bym jednak nie zgalać wszystkich włosów. ale to juz decyzja należy do ciebie jaką się akceptujesz)))
a pomyslalas, ze ja to robie juz od ilus lat? a wloski odrastaja tak cienkie i jasne, ze nawet ich nie widac
nie bardzo rozumiem co ma byc w tym nieladnego
wole miec wydepilowane cialo niz owlosione jak malpa, bo nadmierne owlosienie jest dla mnie nieestetyczne.
i nie mowmy o goleniu, bo ja wlosow nie gole, nigdzie, depiluje depilatorem, a miedzy zgoleniem wloskow, a wyrwaniem ich jest ogromna roznica
Stary 2009-05-16, 11:29   #8
miska84
Przyczajenie

jeśli twierdzisz że włoski odrastają tak jasne i delikatne, że nawet ich nie widać to po co je depilujesz????
Stary 2009-05-16, 12:01   #9
ZbuntowanaRebeldomanka
Raczkowanie

Question Dot.: owłosione łapy ;)

Cytat:
jeśli twierdzisz że włoski odrastają tak jasne i delikatne, że nawet ich nie widać to po co je depilujesz????
no właśnie też mnie to ciekawi
a tak w ogóle to żałuje że jak byłam w podstawówce to przyjażniłam się z taką jedna dziewczyną,ona miała dużo włosów na rękach *taka była z niej panusia że chodziła na woskowanie.I opowiadała mi że to nie odrasta itd, więc nie chciałąm być gorsza i ogoliłam ręce;/ potem jeszcze kilka razy,a teraz postanowiłam ich nie golić i tak było ok. roku.Ale teraz głupio się czuję przy moich kol. które mają tak mało włosków i są one takie jasne;/ Sama nie wiem co robić.Nie chce depilować ich często a poza tym teraz zdaża mi się że mój starszy brat mi dogryza :"Ale ty masz włosy na rękach,jak małpa.Ile razy je goliłaś?" I skąd on wie że je goliłam ja sie tego wypieram bo głupio mi to powiedzieć jemu;/ A teraz tak myśle że jak wydepiluje je teraz to będzie gadał że jestem łupia że je gole;/ i co ja mam zrobić;/?
Są może jakieś sposoby żeby je rozjaśnić?? I żeby one nie odstawały?? Bo jak są mokre lub jak je posmaruje balsamem to sie ukladają ale tylko na moment;/Macie jakieś sposoby? Bo już nie jestem tak bardzo pewna depilacji;/
I think I know"

JEstem SobĄ!!!
ZbuntowanaRebeldomanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:10   #10
miska84
Przyczajenie

nie wiem czy sa sposoby na rozjasnienie tych włosów ale uwierz mi też mam ich dużo. I tak jak pisałam wcześniej trochę je przerzedzam maszynką i jest nawet ok. Niestety juz taka nasza uroda i poco sie tym zadręczać każdy jest inny i wyątkowy na swój sposub.
Stary 2009-05-16, 12:24   #11
pineapple
Raczkowanie

miska84=> w takim razie będę milionerką
Zbuntowana nikt ci nie powie jak będzie po woskowaniu bo jest to sprawa indywidualna. Ja pomimo bardzo jasnej skóry miałam chwilowe zaczerwienienie, więc już na drugi dzień mogłam pokazać ręce. Sama musisz się przekonać. Jeśli będzie to zbyt bolesne, albo nie będziesz zadowolona z efektu to wtedy poszukasz czegoś innego. Z całą pewnością odradzałabym golenie. Zrobiłam to dwa razy w życiu i to był mój największy błąd.
pineapple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:46   #12
caja21
Raczkowanie

Jejku ja sobie kiedyś jak byłam mała maszynką taty przejechałam ręce...dzicięca głupota... troche się kremami ratowałam, jakieś pół roku temu depilator, ale podrażniał strasznie! więc zostałam przy rozjaśnieniu.
caja21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:54   #13
miska84
Przyczajenie

caja21 jak je rozjaśniasz i czym?
Stary 2009-05-16, 15:35   #14
Wenress
Zakorzenienie

Ja raz użyłam kremu do depilacji, i do teraz część włosów mi nie odrosła problem jest taki, że ten krem zrobił mi masakre na rękach, przy zmywaniu schodziła mi skóra miejscami, bolało i długo sie goiło. Może niedługo spróbuję innym kremem, bo efekt był świetny, przez długi czas zero włosów
Co do rozjaśniania, ja mam włosy jaśniutkie, w kolorze skóry, ale i tak je czasem widać... więc to raczej nie jest idealna metoda.

Ćwiczę!
Wenress jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 16:09   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Ja bym Ci poleciła żebyś poszła do kosmetyczki ale nie na woskowanie tylko na cukrowanie. To mniej podrażni skórę, nie będzie taka czerwona i obolała przez dłuższy czas.
Ja od paru lat w sezonie wiosenno-letnim traktowałam włosy na rękach woskiem, ale w tym roku spróbowałam depilacji cukrowej i podrażnienia miałam znacznie mniejsze.

Jeśli Ciebie te włosy krępują to oczywiście że się ich pozbądź, po co masz się męczyć, znosić jakieś nieprzyjemne komentarze i wahać się przy zakładaniu letnich bluzek.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:43   #16
Mary Louu
Zakorzenienie

Ja swoje rączki goliłam maszynką od 4 klasy podstawówki i to był mój największy błąd w życiu Potem odrastały , czasami je przerzedzałam, Potem całościowo goliłam aż pięknego dnia zostałam wyśmiana przez kolegę z klasy "No co ty, golisz włosy na rękach hahaha" Tego dnia nigdy nie zapomnę bo czułam się strasznie obciachowo Było to dla mnie logiczne że wszystkim rozpowie i każdy będzie się patrzył na moje łapy Jeśli moje ręce będą idealnie gładkie to każdy będzie wiedział o co chodzi
Dla tego wzięłam się za depilację depilatorem Chcę je doprowadzić do takiego stanu gdzie one będą na rękach ale chce aby były cienkie, jasne i mniej rzucające się w oczy Mam nadzieję że ten dzień kiedyś nastąpi Powiem szczerze że jeśli któraś z was ma naprawdę rażące włosy na rękach to polecam depilator i wosk Ale trzeba wtedy dbać o ręce aby nie było widać odrostu i aby włoski nie wrastały Bo wtedy ręce wyglądają jeszcze gorzej
Mary Louu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości