delikatne farby + prośba o pomoc w sprawie koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-16, 21:40   #1
lilmary
BAN stały

delikatne farby + prośba o pomoc w sprawie koloru

Witajcie drogie Kobietki

Zwracam się dziś do was o pomoc w kwestii moich włosów.
Otóż w styczniu tego roku zapragnęłam zmienić kolor (naturalny ciemny blond) na jakiś jasny brąz.
Udałam się do w miarę drogiego (220 zł za balejaż) i polecanego salonu w dużym mieście, gdzie Pani Fryzjerka zdecydowanie odradziła mi ten pomysł argumentując, że to dużo zmieni w moim wyglądzie, że będę musiała zmienić garderobę, bo zaczną pasować mi inne kolory itp. itd. I tak (o ja głupia!!! ) dałam się namówić na rozjaśnanie i blond balejaż. Skutki oczywiście opłakane. Kolor wcale nie wyszedł zbliżony do naturalnego, jak to obiecywała szanowna Pani, odrosty miały być "ledwo widoczne" tymczasem okazały się widoczne jak BYK!
Ale to było w styczniu. Przez te 4 miesiące nie chciałam zbytnio ruszać włosków (chociaż na głowie miałam nieprzeciętną szopę!) żeby nie niszczyć ich ciągłym farbowaniem.
Pewnego dnia w końcu się zdenerwowalam (a było to ponad tydzień temu i zakupiłam szampon do 24 myć - orzechowy blond, o z tej -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28404 serii.

Po koloryzacji byłam baaaardzo zadowolona. Kolorek wyszedł ciemniejszy niż na zdjęciu, bardziej brązowy. Pokrył częściowo odrosty i było pięknie. Niestety, włosy wymyłam ledwo 4 razy a kolor baardzo się wypłukał.
Po tym doświadczeniu dochodzę do wniosku, że chętnie zafarbowałbym włosy na jakiś miły brązik, ale już trwałą farbą.

I teraz zwracam sie do znawczyń tematu: farbowac zamierzam sama w domu zniechecona przykrym doswiadczeniem z fryzjerka i chcialabym uzyc do tego celu ktorejs z farb (lub innej...): L'Oreal Richesse de Diacolor, Matrix SoColor.beauty, Wella Koleston Perfect, L'Oreal Professionnel Majirel HT

Moze moglybyscie mi podpowiedziec, ktora nie zniszczy bardzo moich wlosow, ale jednoczesnie w miare trwale je pokryje i pomoze w osiagnieciu upragnionego odcienia?

PS1. W załączniku moje fotki z naturalnym kolorem, farbowanym blondem oraz kolorami, ktore mi sie podobaja. Zdaje sobie sprawe ze roznia sie od siebie natomiast liczę na to, że pomozec wybrac mi ten odpowiedni.
PS2. Przepraszam, że tak strasznie się rozpisałam!
Z gooorrry ogromnie dziekuje za pomoc,
buziaki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2379.jpg (170,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural.jpg (40,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (36,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2525d7ed223e2e65.jpg (40,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski2.jpg (35,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 472891468.jpg (49,8 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez lilmary
Czas edycji: 2009-05-16 o 21:47
lilmary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:00   #2
lilmary
BAN stały

Dot.: delikatne farby + prośba o pomoc w sprawie koloru

naprawdę nikt nie może mi pomóc?
lilmary jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości