pedicure w gdansku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-17, 21:56   #1
mysia82
Zakorzenienie

pedicure w gdansku

czescchcialabym sie wybrac na pedicure.ale wolalabym jakis sprawdzony salon.czy mozecie polecic mi jakies miejsce w gdansku- najlepiej w centrum lub na chelmie? jakie sa ceny? na basenie na chelmie babka bierze od ok 70 zl-czy to duzo???pozdrawiam
mysia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:25   #2
nelvana
Raczkowanie

Dot.: pedicure w gdansku

z czystym sumieniem mogę Ci polecić salon KLEOPATRA który mieści się na deptaku w Pruszczu Gdańskim w Salonie Urody Anna.Jest to kawałeczek drogi bo 20 min autobusem 207.Ale naprawdę jest tam bardzo fajnie wiesz mi miałam tam praktyki kosmetyczne zabiegi są bardzo fachowo wykonywane i oczywiście wszystko w najwyższej sterylnośc.Sam pediciure kosztuje tam 55 zł więc jest stosunkowo tani a p.Kasia jest bardzo sympatyczną osobą.Z czystym sumieniem Ci polecam i napewno będziesz bardzo zadowolna jak się zdecydujesz

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 14:28   #3
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1
Dot.: pedicure w gdansku

a żel lub akryl na stopy w Gdańsku lub w ogóle w trójmieście ktoś poleci? proszę o strony lub zdjęcia efektów końcowych by łatwiej było mi wybrać salon w którym spełnią moje estetyczne wymagania

dziękuję
mmm3m jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości