Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-19, 16:10   #1
edytek69
Przyczajenie

Question

Szukam dobrego fryzjera w Juracie lub okolicy

Proszę o pomoc, jadę na najblizszy weekend do Juraty. W czasie pobytu szykuje mi sie ważna impreza i potrzebuje skorzystać z pomocy fachowca-fryzjera. Nie mam pojęcia gdzie mogę sie udać, aby efekt końcowy był zadowalajacy. Pozdrawiam
edytek69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 18:52   #2
kasialemon
Przyczajenie

Dot.: Szukam dobrego fryzjera w Juracie lub okolicy

Witam!
w tam tym tygodniu byłam w Hotelu Velaves w Władysławowie czesałam się u fryzjera i byłam bardzo zadowolona. To nie jest Jurata ale blisko i chyba najbardziej profesjonalnie w okolicy.Pozdrawiam i powodzenia
Kasia
kasialemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 17:02   #3
lukasz4321
Przyczajenie

Dot.: Szukam dobrego fryzjera w Juracie lub okolicy

Cytat:
Napisane przez edytek69 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, jadę na najblizszy weekend do Juraty. W czasie pobytu szykuje mi sie ważna impreza i potrzebuje skorzystać z pomocy fachowca-fryzjera. Nie mam pojęcia gdzie mogę sie udać, aby efekt końcowy był zadowalajacy. Pozdrawiam
witam , jezeli szukasz dobrego fryzjera to nie pomoge Ci ale chetnie podpowiem gdzie w juracuie nie chodz do fryzjera. bylem ok 2 godziny tremu w juracie u fryzjera przy hotelu Lido i starsza pani powiedziala ze strzyze tez mezczyzn i szczerze to nikt nigdy jeszcze mi tak nie spiepszyl wlosow!!! tragedia ona wogole nie ma pojecia o strzyzeniu nie wiedziala co oznaczaja numery na nakladkach, poprosilem o najprostsza fryzure boki na 3 milimetry gory zeby wogole nie ruszala i miala tylko wycieniowac!!! wszystko sknocila najpierw z jednej strony kawalek wlosow ogolina na zero a chcialem na trzy potem z drugiej strony inna dlugosc.... brak slow co ona wyprawiala!!!moj kolega siedzial za mna tez mial sie ostrzyc ale jak zobaczyl to tylko glowa krecil!!!tragedia panowie!!!! reke jej latala jak alkocholikowi ktory nie pil kilka dni!!!! wstalem i wyszedlem z taka spiepszona fryzura pojechalem na hel tam mi pani poprawila chociaz nie tak jak chcialem ale milion razy lepiej jak ta w juracie!!! specjalnie sie zalogowalem zeby opisac to kobiete bo jescze tak beznadziejnego fryzjera to w zyciu nie spotkalem!!!!!!!
lukasz4321 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości