Totalna zmiana..oczywiście przy Waszej pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-21, 23:01   #31
MissHuffy
Zakorzenienie

Dot.: Totalna zmiana..oczywiście przy Waszej pomocy

W ciemnych też ci było ładnie. ale najlepiej jest jak jest bardzo ładnie wyglądasz, i jaka śliczna jestes
Stary 2009-05-23, 16:40   #32
miracle567
Raczkowanie

GG do miracle567

Fajnie by ci było w fryzurze J. Alby (zdjęcie 8)
miracle567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:43   #33
Kamilka24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aanniiaa56 Pokaż wiadomość
Szkoda, że Eva ma grube i proste włoski u mnie to nie zda egzaminu... wystarczy poranne, wilgotne powietrze a włosy zaczynają się puszyć i skrecać nie chce używać pianek ani lakierów, sylikony też odpadają, mam cieniutkie włosy i są wtedy przyklapnięte...
Ehhh znam ten ból, lecz niestety bez "wspomagaczy" nic nie wskórasz...w dobrym sklepach są naprawde super kosmetyki które nie niszczą włosów a nawet w jakimś stopniu poprawią ich stan, lecz są drogie, ale coś za coś...Jak już pisałaś jestes w fazie zapuszczania ich ;-) - dobry wybór, nadaj im delikatny kształt, co do koloru to dla Ciebie tylko brązy. Pasują Tobie loki. Chcesz zmiany?? obetnij grzywke na prosto lub na bok, pocieniowaną - obie bedą pasować.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

nie delikatny tylko lekki przepraszam ale nie moge teraz edytować tekstu (nie wiem czemu ) i musiałam odp pod spodem
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 23:36   #34
aanniiaa56
Raczkowanie

Okazało się, że mam jakies paskudne bakteryjne zapalenie na buzi, czy coś w tym rodzaju wyglądam fatalnie.....teraz nie w głowie mi zmiany fryzury muszę to wyleczyć bo oszaleje...nigdy nie miałam problemu z cerą, zawsze o nią dbałam, nie dotykałam, używałam dobrych kosmetyków, nie wiem co się dzieje...ehh

W tym problem, że nie widzę żebym była ładna tą skromność mam już od najmłodszych lat. Zawsze ważne było dla mnie to, żeby zdobyć wszystko nie za sprawą urody a inteligencji i pewnego rodzaju dobroci. Nigdy nie oceniam ludzi na podstawie tego jak ktoś wygląda. Poprostu przychodzi czas, że człowiek chce coś zmienić w swoim wyglądzie, dla lepszego samopoczucia i żeby zdobyć więcej pewności siebie? To zabawne, a;e mój obecny partner zakochał się we mnie nie wiedząc jak wyglądam to dla mnie historia jak z filmu, ale to inna bajka

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Tak, naturalnie mam włosy prawie jak u baranka. Mimo iż są cieniutkie z natury, to gdy złapią wilgoci zwiekszają objetość 10-krotnie wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że mam wtedy afro na głowie niedługo zamieszcze swoje nowe fotki i ocenicie czy coś się zmieiło
aanniiaa56 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 07:53   #35
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

to czekamy czekamy
Stary 2009-05-24, 16:56   #36
oryginalnaa
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Totalna zmiana..oczywiście przy Waszej pomocy

jak mam założyć wątek ?
oryginalnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:51   #37
laza
Zakorzenienie

według mnie najładniej ci tu..zrób sobie ciemny brąz + grzywka na bok i możesz kręcić włoski albo nie tak będziesz jeszcze śliczniejsza ;] no chyba, że masz z natury kręcone..ale w kręconych i łądniej

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

według mnie najładniej ci tu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1242755818 ..zrób sobie ciemny brąz + grzywka na bok i możesz kręcić włoski albo nie tak będziesz jeszcze śliczniejsza ;] no chyba, że masz z natury kręcone..ale w kręconych i łądniej
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:43   #38
Fioletowo Liliowa
Raczkowanie

GG do Fioletowo Liliowa

Powiem Ci, że miałam pewne wątpliwości, że to -->
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1242756146
Nie jesteś ty
Bo masz identyczne spojrzenie i w takiej fryzurce wyglądałabyś BOSKO!
Zastanów się nad tym, zwłaszcza że napisałaś, że Twoje włosy mają tendencje do skręcania się... ;-)
Bardzo ładnie wyglądasz też na tym zdjęciu z koleżankami przed autobusem.
Fioletowo Liliowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 06:22   #39
aanniiaa56
Raczkowanie

uff dawno mie nie było niestety ze zdjątkami musze poczekać bo obecnie jestem w trakcie doprowadzaja cery do porządku najgorsze jest to ze nic mi nie pomaga dziś zapisuje się do dermatologa, mam nadzieje, że będą wolne miejsca. Co do włosów to fakt, w kreconych lepiej aaale zawsze jest to jedno "ale"... będę musiała układać codziennie tą grzywkę. Mam ją wycieniowaną od poziomu oka aż do ucha...co dale jej niezłe pole do popisu gdy gdzieś wychodzę

Obiecuje, że gdy tylko pozbędę się tych intruzów z twarzy, zamieszcze nowe fotki a teraz lece bo niestety w poniedziałek trzeba gonić do pracy
Stary 2009-06-01, 10:37   #40
viorica23
Raczkowanie

Ale śliczna jesteś Wybierz się do dermatologa z tymi problemami skórnymi.Szkoda niszczyć ślicznej buzi wypryskami
A ile masz latek?

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Aaa juz widzę że 19 A wyglądasz na max 17 lat
viorica23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:26   #41
aanniiaa56
Raczkowanie

Okazało się,że mam bakteryjne zakażenie skóry na buzi dostałam antybiotyk, ponoć do soboty przejdzie A co do mojego wieku to tylko na zdjeciach wyglądam tak młodziutko na codzien ubieram się bardzo eleancko i to dodaje mi troche latek czasem nawet podpinam włosy do góry gdy nie muszę, staram się wyglądać bardziej naturalnie tzn, mniej albo wcale makijażu, na głowie dziki busz niektóre zdjątka to pokazują cieszę się, że piszecie, to dodaje mi trochę wiary przyznam, że ostatnio jestem troche podłamana tym problemem z cerą...

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

o wynalazłam kilka zdjątek ,na tym jednym smieszna mina wiec proszę o nie zwracanie zbytniej uwagi nie są super jakości ale wtedy z moją cerą było jeszcze całkiem ok poza brodą....
Stary 2009-06-01, 18:28   #42
aanniiaa56
Raczkowanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG000005.jpg (47,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000013.jpg (52,2 KB, 43 załadowań)
Stary 2009-06-01, 18:29   #43
aanniiaa56
Raczkowanie

ta grzywka jest prowizorczna w dodatku po deszczowym dniu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości