Kolorowe soczewki- kto nosi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-20, 15:18   #1
sofiadanseuse
Raczkowanie

Kolorowe soczewki- kto nosi?

Jestem posiadaczka zwyklych soczewek i zastanawiam sie nad kupnem kolorowych. W jakich cenach sa mniej wiecej? Chodzi mi o takie 3 miesieczne.Mozna je "przymierzyc" u optyka w celu sprawdzenia jaki kolor przybiora na oczach?
sofiadanseuse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:57   #2
Krolewna Sniezka
Raczkowanie

Dot.: Kolorowe soczewki- kto nosi?

Ja nosze soczewki "zerowki" w kolorze czarnym. Odcien nazywa sie "balck dolly". Soczewki takie wygladaja dobrze jednynie przy sztucznym lub slabym swietle. Wtedy masz duze zrenice, nie widac twojego koloru teczowki. Gdy masz male zrenice, wyglada to sztucznie. Mozesz tez kupic soczewki jedynie podkreslajace kolor teczowki, a nie zmieniajece je - wtedy oczy ladnie sie prezentuja, nie tylko wieczorowa pora. Ceny sa przerozne. Moje kosztowaly chyba 67 zl.
Krolewna Sniezka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:09   #3
sofiadanseuse
Raczkowanie

mam oczy zielone i myslalam o jakims fajnym odcieniu blekitnego. Mam wade wzroku wiec czy w zwiazku z tym soczewki beda drozsze? twoje soczewki sa 3 miesieczne?
Stary 2009-05-20, 17:15   #4
Krolewna Sniezka
Raczkowanie

Tak, trzymiesieczne. Kiedys mialam tez polroczne. Ja w soczewki zaopatruje sie na allegro. Nie interesowalam sie nigdy soczewkami korekcyjnymi. Kiedys kupilam soczewki zielone i na moich niebieskich oczach wygladaly beznadziejnie
Krolewna Sniezka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 18:53   #5
Delave
Raczkowanie

ja noszę z focusa zielone soczewki, mam naturalnie takie niebieskie z zielenią i brązem tuż przy źrenicy i uważam, że moje zielony, intensywny kolor był strzałem w dziesiątkę. Z bardzo bliska widać,że to soczewki. kolor też prezentuje się naturalnie.
Stary 2009-05-20, 21:49   #6
Ćwirka
ćwir ćwir

Na plotkowym jest duży wątek o kolorowych soczewkach. Ceny, producenci, zdjęcia na Wizażankach, opinie...
Stary 2009-05-20, 22:58   #7
Sylwusskaa
Przyczajenie

GG do Sylwusskaa
Unhappy Mam Pytanie?

Wlasnie zastanawiam sie nad soczewkami kolorowymi ... nigd jeszcze nie nosilam wiec niewiem co mam robic .. jaki rozmiar i wgl czy mi beda pasowac...mam kolor oczu naturalny piwny .. a chcialabym niebieskie... jak mozecie pomozcie mi i wytlumaczcie jak mam zrobic aby mi dobrze lezaly te soczewki gdzie mam sie zglosic i wgl z góry Dzieki .. ;*

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

jak mozecie odpisz mi ktoosss na gg 6489411.. lub na prv ... zalezy mi na tym ;( a wgl sie na tym nie znam .. !;(
Sylwusskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:22   #8
sofiadanseuse
Raczkowanie

wiecie w jakich cenach sa takie soczewki w vision express?
Stary 2009-07-01, 16:25   #9
Leila:)
Rozeznanie

Dot.: Mam Pytanie?

Cytat:
Napisane przez Sylwusskaa Pokaż wiadomość
Wlasnie zastanawiam sie nad soczewkami kolorowymi ... nigd jeszcze nie nosilam wiec niewiem co mam robic .. jaki rozmiar i wgl czy mi beda pasowac...mam kolor oczu naturalny piwny .. a chcialabym niebieskie... jak mozecie pomozcie mi i wytlumaczcie jak mam zrobic aby mi dobrze lezaly te soczewki gdzie mam sie zglosic i wgl z góry Dzieki .. ;*

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

jak mozecie odpisz mi ktoosss na gg 6489411.. lub na prv ... zalezy mi na tym ;( a wgl sie na tym nie znam .. !;(
zeby dobrac rozmiar, trzeba sie wybrac do optyka na mierzenie; ale z tego co wiem popularne produkowane soczewki sa robione w 'uniwersalnych'rozmiarach . (z reguly pasuja) Chcac dowolny rozm. na zamowienie, byloby super- drogo, i tylko wybrani producenci.
Ja mam soczewki Bausch and Lomb platinum, na ciemnych brazowych oczach sa zielone/niebieskie zalezy od swiatla. Nie nastawialbym sie jednak ze beda wygladac bardzo naturalnie, bo duzo soczewek rzuca sie w oczy , i mozna poznac ze nasze zrenice sa wspomagane sztucznym kolorem.
Stary 2009-07-01, 18:48   #10
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja tez mysle nad kolorowymi soczewkami, Mam zielone oczy z lekką zolcia gdzie niegidzie i mysle nad bardzi jasnym blekitem (cos jak Amy Lee z Evanescence) lub brązowym. Ale niebieski bardziej mnie ciagnie...
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:36   #11
pakunia83
Raczkowanie

a ja właśnie sobie zamówiłam soczewki --pierwszy raz----mam zielone oczy a wzięlam sobie fioletpowiekszajace...e fekty?zobaczymy za tydzien bo sama juz nie moge sie doczegaccena soczewek 2 z przesyłką 47,98 .
TAKIE JAK MÓJ AVATARBAJECZNE
pakunia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:41   #12
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A ja mysle nad kupnem bardzio jasnych błękitnych. Narazie noszę zwykle korekcyjne a chcialabym kolorowe korekcyjne.

Myslicie ze do zielonych oczu blekitne będą dobre?
Stary 2009-09-24, 13:46   #13
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja mysle nad kupnem bardzio jasnych błękitnych. Narazie noszę zwykle korekcyjne a chcialabym kolorowe korekcyjne.

Myslicie ze do zielonych oczu blekitne będą dobre?
Ja mialam niebieskie, wygladalam wg siebie samej srednio. Innym sie podobalo
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:00   #14
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Hmmmm... to moze po prostu zielone zeby podkreslic swoj naturalny zielony kolor?

Chociaz mi sie marzą takie jak ma Amy z Evanescence. Piękne są bardzo jasne błękitne

I juz sama nie wiem
Stary 2009-09-24, 14:03   #15
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Hmmmm... to moze po prostu zielone zeby podkreslic swoj naturalny zielony kolor?

Chociaz mi sie marzą takie jak ma Amy z Evanescence. Piękne są bardzo jasne błękitne

I juz sama nie wiem
Dostalam w prezencie poprostu tak czy siak sie cieszylam Smieszne uczucie jak ludzie patrza Ci sie w oczy i sie zastanawiaja czy to naturalny kolor:P
Daje fotke dla porownia
Stary 2009-09-24, 14:07   #16
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ślicznie!!!!
Tylko, ze Ty masz tutaj niebieskie takie ciemniejsze, a ja chce bardzo jasne błękitne

Coś jak tutaj - kolor "Solar Blue"

http://www.allegro.pl/item739506933_...lka_0_pln.html
Stary 2009-09-24, 14:18   #17
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Ślicznie!!!!
Tylko, ze Ty masz tutaj niebieskie takie ciemniejsze, a ja chce bardzo jasne błękitne

Coś jak tutaj - kolor "Solar Blue"

http://www.allegro.pl/item739506933_...lka_0_pln.html
U mnie w city jest sklep z soczewkami i niektore wygladaja inaczej niz na fotce. Ale takie blekitne sa extra
Mialam kiedys soczewki w kolorze hmm..miodowym? Jasnym brazie?, byly transparentne i w polaczeniu z kolorem moich oczu dawaly niezly efekt bardzo jasnej zieleni

jedyny minus jaki byl tych kolorowych,.to przy naglym ruchu gałka np. w lewo/prawo soczewka mi sie nasuwala na źrenice, troche mnie to irytowalo :P Ale dla samego efektu warto
Stary 2009-09-24, 14:21   #18
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Hehehe No ja się chyba skusze na te blekitne... wygladam tak jak na swoim avatarze (moja fota) i chyba by mi w miare pasował taki kolor - jak myślisz?

Moze postaram sie zrobic fote koloru swoich oczu to moze bys mi doradzila?
Stary 2009-09-24, 14:26   #19
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Hehehe No ja się chyba skusze na te blekitne... wygladam tak jak na swoim avatarze (moja fota) i chyba by mi w miare pasował taki kolor - jak myślisz?

Moze postaram sie zrobic fote koloru swoich oczu to moze bys mi doradzila?

pewnie
Mysle ze mozesz interesujaco wygladac z biala skora,ciemnymi wlosami i blekitnymi oczami
zajrze dzisiaj do tego sklepu,zobacze jak cena z all sie ima do ceny w sklepie. Kukne tez na zywo
Kiedys Ewcia z MM dala mi link, gdzie mozesz sobie robic metamorfozy fruzur,makijazy i mozna tez zmienic sobie kolor oczu, poznije moge Ci podeslac ten link .
Stary 2009-09-24, 14:30   #20
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Oooo jasne! Jestem ciekawa i porówniania cen sklepowych do All i link jak najbardziej mi podeślij Pobawie sie dzisiaj troche Kochana jestes
Stary 2009-09-24, 16:11   #21
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Oooo jasne! Jestem ciekawa i porówniania cen sklepowych do All i link jak najbardziej mi podeślij Pobawie sie dzisiaj troche Kochana jestes
Kosztuja 80 zł, nie sa jakies super kryjace. Facet mi powiedzial,ze jak ktos ma ciemne oczy to efekt bedzie mizerny. One nie sa cale niebieskie,tylko maja pelno takich niebiskich zylek imitujących zrenice.
Zrobilam fotke komorka, jakosc kiepska ale mam nadzieje ze cosik widac...
Stary 2009-09-24, 16:54   #22
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja mam jasno zielone oczy wiec moze by sie nadaly. Ale jesli juz bede sie decydowac to najpierw kupie te tanie z All na przetestowanie zeby nie tracic za jednym razem 80zł

Dziekuje bardzo
Stary 2009-09-24, 17:25   #23
pakunia83
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam jasno zielone oczy wiec moze by sie nadaly. Ale jesli juz bede sie decydowac to najpierw kupie te tanie z All na przetestowanie zeby nie tracic za jednym razem 80zł

Dziekuje bardzo

zobacz sobie tutaj

http://www.allegro.pl/item741083742_...wki_manga.html

jak nie chcesz wydawac duzo kasy...jedna soczewka ok 20 zł..za komplet zapłacisz ok 50 z przesyłka..to są 3-miesięczne...zobacz wszystkie jakie maja w ofercie

http://sklep.geooptica.com/

jak dla mnie są bajeczne..a jesli chcesz wiedziec jak beda wygladaly na twoim oku..twoim kolorze..zadzwon powiedz ktory kolor cie interesuja a kobiecinka wszystko ci powie.bardzo mily kontakt....

i wydaje mi sie ze 50 zł to jeszcze nie tak duzo.
Ja tez dzis pierwszy raz zamowilam...dzwonilam tam powiedzialam co i jak i kobieta mi wszystko wytłumaczyła...co do koloru i do tego jak beda wygladaly.Jasne ze to jest zalezne od mojego koloru....ale zdecydowalam sie na te co mam w awatarkumam nadzieje ze bedzie bjecznie..o to mi chodzi

Mi najbardziej podobaja sie te MANGI
powiekszajace oczy...są przesliczne..kurcze mam nadzieje ze dadza taki sam efekt na moich oczach...ale bede zadowolona...nawet do pracy bede w nich chodzila..hehehe

Edytowane przez pakunia83
Czas edycji: 2009-09-24 o 17:27
Stary 2009-09-24, 17:59   #24
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pakunia83 Pokaż wiadomość
zobacz sobie tutaj

http://www.allegro.pl/item741083742_...wki_manga.html

jak nie chcesz wydawac duzo kasy...jedna soczewka ok 20 zł..za komplet zapłacisz ok 50 z przesyłka..to są 3-miesięczne...zobacz wszystkie jakie maja w ofercie

http://sklep.geooptica.com/

jak dla mnie są bajeczne..a jesli chcesz wiedziec jak beda wygladaly na twoim oku..twoim kolorze..zadzwon powiedz ktory kolor cie interesuja a kobiecinka wszystko ci powie.bardzo mily kontakt....

i wydaje mi sie ze 50 zł to jeszcze nie tak duzo.
Ja tez dzis pierwszy raz zamowilam...dzwonilam tam powiedzialam co i jak i kobieta mi wszystko wytłumaczyła...co do koloru i do tego jak beda wygladaly.Jasne ze to jest zalezne od mojego koloru....ale zdecydowalam sie na te co mam w awatarkumam nadzieje ze bedzie bjecznie..o to mi chodzi

Mi najbardziej podobaja sie te MANGI
powiekszajace oczy...są przesliczne..kurcze mam nadzieje ze dadza taki sam efekt na moich oczach...ale bede zadowolona...nawet do pracy bede w nich chodzila..hehehe
tez zamowilam i chetnie zobacze Twoje efekty na wizazu... swoje tez zamieszcze z tym ze ja mam oczy piwno zielone a soczewki zamowilam brazowe... mi zalezy na ciemnym brazie takim np jak ma Kim Kardashian

w 3miescie jest sklep z kolorowymi soczewkami ( i takimi zwariowanymi ) cena za pare to 40zł

czytalam tu na wizazu ze soczewki Big eyes ColorUve daja bardzo fajne efekty
Stary 2009-09-24, 18:06   #25
pakunia83
Raczkowanie

to będą moje pierwsze soczewki..ale juz kiedys bardzo chciałam mieć fioletowe..takie zwariowane.. te sa przesliczne i jeszcze ta obramówka dająca powiekszenie..mmm..juz nie moge sie doczekac..tylko mam nadzieje ze nie bede wygladała w nich jakos kiczowato hehe....

pozniej bede chciala zobaczyc jakies ciemniejsze własnie jakies brazy...

napewno wkleje fotke jak juz je bede miala..tylko mam nadzieje ze poczta mnie nie zawiedzie

A masz już te brązowe?zamawiałaś tez z tych duzych?

Ja mam takie oczka...zielone..i ciekawe jak beda na nich wygladały te duze filetowe soczewki

Edytowane przez pakunia83
Czas edycji: 2009-09-24 o 21:48
Stary 2009-09-25, 22:48   #26
smileofangel
Zakorzenienie

pierwszy raz zamawialam kolorowe i do tego korekcyjne, o dziwo moje dzis przyszly i niestety zadowolona nie jestem... w aukcji bylo ze silnie zmieniaja kolor tym czasem to sa te z serii podkreslajacych... sa zolto brazowe :/ a mialy byc brazowe... na moich oczach efekt jest sporego powiekszenia teczowki ale czy zmiany koloru? raczej nie z reszta wkleje zdjecia moze jutro mi sie uda... za jakis czas zamowie Bigeyes brazowe
Stary 2010-03-24, 23:12   #27
pelek
Raczkowanie

Kupiłam dziś Sexy Brown z tych soczewek Big Eye i.. nie dość, że widzę jak za mgłą gdzieniegdzie (napiszcie czy też tak macie), nie jest to takie bardzo duże, ale wkurzające; i jeszcze te soczewki nie wiem jak maja być... bo niby są ok ale mi skaczą.. ;/ próbowałam odwrocić na lewą stronę ale było jeszcze gorzej... ;/ co jest grane? zawsze używałam soczewek bezbarwnych z johnsona, o śdernicy 8,6 te tez taką mają przeciez...

Edytowane przez pelek
Czas edycji: 2010-03-24 o 23:13
pelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:30   #28
tuesdaychild
BAN stały

Nosiłam kiedyś kolorowe soczewki i jako ciekawostkę powiem Wam, że widzi się przez nie świat w nieco innych kolorach Niestety nie na różowo, a raczej na żółtawo - tak było u mnie, miałam kolor niebieski. Gdy zakładam najpierw jedną soczewkę, widziałam różnicę w kolorystyce otoczenia w porównaniu do tego, co widziałam drugim, "gołym" okiem
tuesdaychild jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:10   #29
olaaaaa
Przyczajenie

Czesc, moze ja opowiem wam moja historie z kolorowymi soczewkami kiedys kupilam za 120 zl u optyka na 3miesiace z j&j brazowe, byly bardzo ladne, powiekszaly oko i dobrze w nich widzialam, ale co prawda przez pare dni zanim sie przyzwyczailam widzialam jak sie troche zsuwaja z oka to wtedy kolor na zrenica nachodzi i jest mgla ale po paru dniach to mija, teraz ciagle kupuje soczewki na allegro, i wyczailam takie 3m-czne za okolo 50zl mialybyc blue skyale wyszly granatowe co prawda tez fajnie wygladaly ale oko mialam jak manga teraz nosze z innej firmy nie te powiekszajace oko zielono-zolte a oczka mam szarozielone i wygladam za***iscie;p kolor jest taki wyrazny soczysty mm.. nie mam problemow z mgla ani innym kolorem widzenia, tyle ze w tych 3m-nych nie probowalam wytrzymac do konca bo przy codziennym noszeniu po 2 m-cach czesto oczy mialam suche ale tak na lato czy zeby zaszalec to polecam
a jakiego plynu wy uzywacie? ja na poczatku mialam sauflon a teraz mam opti free.
a mam pytanie czy ktos mozemi powiedziec o plynie horien? widzialam na allegro 14,20zl za 500ml)
olaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:02   #30
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22

a jak się zakłada takie soczewki??boli to coś??bo myślałam nad kupnem ale powiem szczerze, że na ten temat nic nie wiem..;P opiszcie po koleii co i jak. dodam, że nie mam żadnej wady wzroku..
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości