Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-04, 15:02   #3991
aliś
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zerknelam do tamtego watku, wygladasz tam zupelnie inaczej, tez mi sie wydaje, ze jestes Wiosna z brzoskwiniowa buzia moze Olive Fair? chociaz on w sumie jest dosc podobny do Golden Fair, Soft Butter Peach moim zdaniem tez moglby pasowac, o ile nie bylby za ciemny, strasznie, zaluje, ze w kategorii Warm nie ma jasniejszego odcienia, soft Butter Peach wydaje sie na pierwszy rzut oka chlodny, ale na twarzy wyglada zupelnie inaczej, cieplo, ładnie. SBP w wersji intensive jest wyraznie chlodniejszy, bardziej niz w wersji matte, ktora jest wyraznie brzoskwiniowa

Fawn pewnie bedzie za zolty dla Ciebie, Light z Goldenow bedzie prawdopodobnie za pomaranczowy, chociaz kto wie? a moze Light Medium z Beige?
Dziękuję za sugestie, właśnie przeglądałam zdjęcia na forum i w internecie i faktycznie Fawn jest pomarańczowy, o Olive Fair pomyslałam, dopisze sobie jeszcze sugerowane przez ciebie LM z Beige i Soft Butter Peach.
wogóle po wstępnych oględzinach wypisałam sobie takie kolorki (na te pogrubione stawiałąm najbardziej, ale nie wiem czy nie za ziemistę będą - oliwka, linen i almond:
Light Neutral
Buff Fair Neutral
Sandy Fair (ale może być za jasny)
Olive Fair
Light Almond
Buff Ivory
Linen
Golden Fair (znowu)
i dodaję Light Medium z Beige i Soft Butter Peach, choć chyba będą za ciemne
Musze jeszcze przeglądnąć galerie i poszukac próbek na all, albo zapisać się do jakiś wspólnych zakupów.
----
Dodaję zdjęcia pomaziane podkładem, zrobione na dworze i ostatnie w domu. Jak widze jaki ciemny wyszedł Mary Kay ivory 200 to się dziwię, bo dzisiaj poszłam nim umalowana do pracy i nawet się nie odcinał od szyi (ale nakładałam na filtr to się może wybielił). Ciemność spowodowana może też być słabym roztarciem, bo wlaściwie nie rozcierałam tych kresek.
Od lewej: Mary kay Ivory 200, revlon Buff, EDM Golden Fair intensiv, Mary kay Ivory 200
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłąd 1.jpg (23,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłąd 2.jpg (37,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłąd 3.jpg (35,9 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2009-09-04 o 17:29
aliś jest offline  
Stary 2009-09-04, 18:25   #3992
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dziękuję za sugestie, właśnie przeglądałam zdjęcia na forum i w internecie i faktycznie Fawn jest pomarańczowy, o Olive Fair pomyslałam, dopisze sobie jeszcze sugerowane przez ciebie LM z Beige i Soft Butter Peach.
wogóle po wstępnych oględzinach wypisałam sobie takie kolorki (na te pogrubione stawiałąm najbardziej, ale nie wiem czy nie za ziemistę będą - oliwka, linen i almond:
Light Neutral
Buff Fair Neutral
Sandy Fair (ale może być za jasny)
Olive Fair
Light Almond
Buff Ivory
Linen
Golden Fair (znowu)
i dodaję Light Medium z Beige i Soft Butter Peach, choć chyba będą za ciemne
Musze jeszcze przeglądnąć galerie i poszukac próbek na all, albo zapisać się do jakiś wspólnych zakupów.
----
Dodaję zdjęcia pomaziane podkładem, zrobione na dworze i ostatnie w domu. Jak widze jaki ciemny wyszedł Mary Kay ivory 200 to się dziwię, bo dzisiaj poszłam nim umalowana do pracy i nawet się nie odcinał od szyi (ale nakładałam na filtr to się może wybielił). Ciemność spowodowana może też być słabym roztarciem, bo wlaściwie nie rozcierałam tych kresek.
Od lewej: Mary kay Ivory 200, revlon Buff, EDM Golden Fair intensiv, Mary kay Ivory 200
cos mi sie wydaje, ze półka odcieni dla Ciebie to Goldeny/Warmy, szarosci i odcienie rozu chyba nie beda podkreslac Twojej urody, wrecz przeciwnie te zarozowenia masz po kwasach, zolte/brzoskwiniowe podklady moglyby ladnie to wyrownac z szyja i dekoltem
  • moim zdaniem Golden Fair pasuje Ci, moze jest minimalnie za jasny
  • Fawn jest zolciutki, ale w sumie tez moglabys sprobowac, na mojej twarzy nie daje efektu Chinczyka, u mnie przechodzi w kolor brzoskwiniowy i mi pasuje.
  • Golden Light jest mniej zolty niz Fawn, blizej mu do brzoskwini, ale za to moglby byc juz dla Ciebie za ciemny
  • Fair neutral od razu wywal z listy, jest najjasniejszym odcieniem EDM, z Sandy fair tez dalabym sobie spokoj, skoro Golden Fair jest na Twojej dopuszczalnej granicy jasnosci, on ma w sobie rozowe nutki
  • Light Almond na Twojej cerze moze dawac zielonkawy efekt, bo ja u Ciebie oliwkowych tonow nie widze, u osoby naturalnie oliwkowej cerze zielonkowatosci podkladu nie bedzie widac, podklad bedzie wygladal naturalnie, tak samo jak z Fawnem, u niektorych daje efekt zoltaczki, ja mimo, ze nie mam specjalnie zoltej cery, raczej brzoskwiniowa, w fawn wygladam naturalnie, wtapia sie magicznie.
  • Olive Fair moim zdaniem nie ma w sobie takich zielonkawych nutek, smialo moglabys go sprobowac
  • Light Neutral bedzie raczej za ciemny, Ivory za szaro-rozowy
zawsze moglabys sprobowac przyciemnic lekko Golden Fair Golden Lightem albo Soft Butter Peach
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2009-09-04, 18:37   #3993
aliś
Zadomowienie

Cytat:
cos mi sie wydaje, ze półka odcieni dla Ciebie to Goldeny/Warmy, szarosci i odcienie rozu chyba nie beda podkreslac Twojej urody, wrecz przeciwnie te zarozowenia masz po kwasach, zolte/brzoskwiniowe podklady moglyby ladnie to wyrownac z szyja i dekoltem
  • moim zdaniem Golden Fair pasuje Ci, moze jest minimalnie za jasny
  • Fawn jest zolciutki, ale w sumie tez moglabys sprobowac, na mojej twarzy nie daje efektu Chinczyka, u mnie przechodzi w kolor brzoskwiniowy i mi pasuje.
  • Golden Light jest mniej zolty niz Fawn, blizej mu do brzoskwini, ale za to moglby byc juz dla Ciebie za ciemny
  • Fair neutral od razu wywal z listy, jest najjasniejszym odcieniem EDM, z Sandy fair tez dalabym sobie spokoj, skoro Golden Fair jest na Twojej dopuszczalnej granicy jasnosci, on ma w sobie rozowe nutki
  • Light Almond na Twojej cerze moze dawac zielonkawy efekt, bo ja u Ciebie oliwkowych tonow nie widze, u osoby naturalnie oliwkowej cerze zielonkowatosci podkladu nie bedzie widac, podklad bedzie wygladal naturalnie, tak samo jak z Fawnem, u niektorych daje efekt zoltaczki, ja mimo, ze nie mam specjalnie zoltej cery, raczej brzoskwiniowa, w fawn wygladam naturalnie, wtapia sie magicznie.
  • Olive Fair moim zdaniem nie ma w sobie takich zielonkawych nutek, smialo moglabys go sprobowac
  • Light Neutral bedzie raczej za ciemny, Ivory za szaro-rozowy
zawsze moglabys sprobowac przyciemnic lekko Golden Fair Golden Lightem albo Soft Butter Peach
Kurcze, chyba faktycznie wypróbuję te Olive fair. Te odcienie wybrałam posiłkując się zdjęciami z allegro. Tam na jednej aukcji były powrzucane linki z realnymi zdjęciami - można je było powiększyć i tak zrobiłam. Pootrwierałam te okienka obok siebie w rządku i porównywałam kolory. A co możesz powiedzieć o Linen? Wydaje mi się ciut ciemniejszy od Golden Fair? A poza tym zalezy mi na dosyć silnym ukryciu tych zaczerwienień i przebarwień/pryszczy więc chciałąbym intesiv. Z kolei on wysusza. Czy jest duża różnica w kryciu pomiędzy matte a intensiv? Jeszcze tu gdzieś czytałam, że Golden Fair w wersji Intensiv ma najbardziej neutralny kolor w porównaniu z pozostałymi GF

aliś jest offline  
Stary 2009-09-04, 19:06   #3994
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cześć,
mogłybyście mi też doradzić właśnie w sprawie rodziny kolorystycznej? Bo odcieni mam sporo, więc jasność sobie dobieram, ale nadal nie doszłam co mi pasuje
beige - wydaje się za szarawe i za rozowe
buff - niby ok, ale taka szara-bez zycia jestem- szyja bardziej zolta, matka mi mowi, że powinnam brac cos bardziej zoltego
warm - pieknie po nalozeniu, ale w innym swietle wygladam na chorą, za żółto
olive - nie mialam odwagi wyjsc z domu żeby przejrzec sie w innym swietle - wydaje mi sie że to rodzina nie dla mnie (bo ponoc nie dla typu urody słowianki)
golden- nie mam odpowieniej jasnosci odcienia

więc wkoncu nie wiem jak sie malowac, wkleje kilka swoich zdjec:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1247845400 -
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1247845400 - tu mam podklad wlasnie za pomaranczowy, zle wygladam
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1247845400
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1247845400

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-09-05 o 12:55
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-09-04, 19:12   #3995
masija
Zakorzenienie

Cytat:
strasznie szkoda, ze nie ma juz opcji wyboru odcieni probek na ich stronce
tak, wydaje mi sie, ze jestes Wiosenką pomysl tez z rozy nad All smiles i Summer stroll, teraz sa w zestawie probkowym, warto brac http://www.everydayminerals.com/stor...ach-blush.html, sa cieple i idealnie pasuja do delikatnej urody pani Wiosny, wiem, bo sama nią jestem
Oj, ja i tak bym z tej strony nie zamawiała
Przeczytałam wszystko jak się zamawia ale mimo wszystko bałabym się, a i trochę nieobeznana jestem w płatnościach, i tak jakoś...
Wolę chyba tradycyjnie na all, jakoś pójdzie
Jak przetestuję próbki to postaram się wkleić zdjęcia jak na mnie 'leżą' poszczególne odcienie.

Dziękuję za rady i za opinię co do Wiosny Też masz zielone oczy?

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Masija- stawiałabym raczej na golden lub warm- soft butter peach lub winged butter ewentualnie z neutrali light neutral/beige neutral (żółte oby dwa).
Z róży tak jak wcześniej- snuggle lub ewentualnie new car smell i jakieś brzoskwinki inne.
Tobie również dziękuję za poświęcony mi czas i rady
Dopiero się uczę minerałów więc proszę o wyrozumiałość
masija jest offline  
Stary 2009-09-04, 19:15   #3996
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Cześć,
mogłybyście mi też doradzić właśnie w sprawie rodziny kolorystycznej? Bo odcieni mam sporo, więc jasność sobie dobieram, ale nadal nie doszłam co mi pasuje
buff - niby ok, ale taka szara-bez zycia jestem- szyja bardziej zolta, matka mi mowi, że powinnam brac cos bardziej zoltego
olive - nie mialam odwagi wyjsc z domu żeby przejrzec sie w innym swietle - wydaje mi sie że to rodzina nie dla mnie (bo ponoc nie dla typu urody słowianki)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1247845400 - tu mam podklad wlasnie za pomaranczowy, zle wygladam
Mi się najbardziej podoba na ostatnim zdjęciu ślicznie
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-09-04, 20:04   #3997
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Kurcze, chyba faktycznie wypróbuję te Olive fair. Te odcienie wybrałam posiłkując się zdjęciami z allegro. Tam na jednej aukcji były powrzucane linki z realnymi zdjęciami - można je było powiększyć i tak zrobiłam. Pootrwierałam te okienka obok siebie w rządku i porównywałam kolory. A co możesz powiedzieć o Linen? Wydaje mi się ciut ciemniejszy od Golden Fair? A poza tym zalezy mi na dosyć silnym ukryciu tych zaczerwienień i przebarwień/pryszczy więc chciałąbym intesiv. Z kolei on wysusza. Czy jest duża różnica w kryciu pomiędzy matte a intensiv? Jeszcze tu gdzieś czytałam, że Golden Fair w wersji Intensiv ma najbardziej neutralny kolor w porównaniu z pozostałymi GF
ja wolę Matte, kryje dobrze, ale wyglada mniej tapeciarsko, mam wrazenie, ze odcienie w wersji Matte sa cieplejsze niz Int

sprobuj Matte, moze akurat Ci podpasuje, niedoskonalosci zawsze mozna korektorem zakryc.

zrobilam Ci zestawienie kolorow ze stronki EDM, jednak wydaje mi sie, ze Olive Fair jest odrobine jasniejszy i cieplejszy niz na zdjeciu
od lewej do prawej
1. golden fair
2.olive fair
3.fawn
4 light
5.soft butter peach
6. linen
Linen uzywa Chyba Phdwao i u niej wyglada bardzo naturalnie, chociaz jezeli ktos nie ma naturalnie troche ziemistych tonow, Linen moze go przyszarzac

sprobuj na pewno Olive Fair, mozesz tez wyprobowac Soft Butter Peach albo Light, zawsze pozostaje mieszanie

zalaczam jeszcze inne porownanie 1-OF i 2-GF, chociaz z tego co pamietam, wiele dziewczyn nie widzialo wielkiej roznicy miedzy tymi dwoma odcieniami
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Cześć,

edit: dodam jeszcze kolor opalinizny, może coś powie (pierwsze rozmazane)
doradzcie
moim zdaniem jestes bezowa po prostu, z tym, ze wiecej u Ciebie zoltego niz rozowego. a moze po prostu w EDM nie ma odcienia dla Ciebie? EGM maja duzo wiecej odcieni, na pewno cos bys dla siebie znalazla, tylko poruszanie sie po ich stronie to jakies nieporozumienie

a tak w ogole jestes sliczna dziewczyna, jak laleczka
Cytat:
Oj, ja i tak bym z tej strony nie zamawiała
Przeczytałam wszystko jak się zamawia ale mimo wszystko bałabym się, a i trochę nieobeznana jestem w płatnościach, i tak jakoś...
Wolę chyba tradycyjnie na all, jakoś pójdzie
Jak przetestuję próbki to postaram się wkleić zdjęcia jak na mnie 'leżą' poszczególne odcienie.
ja kiedys myslalam tak samo i pierwsze probki zamowilam przez Allegro, poczytalam troche wątek i jakos mi sie udalo, teraz uwazam, ze to jest banalnie łatwe, szkoda, ze zmienili system probkowy i wycofali podklady do wyboru

Cytat:
Dziękuję za rady i za opinię co do Wiosny Też masz zielone oczy?

Cytat:
Dopiero się uczę minerałów więc proszę o wyrozumiałość
kazdy musi jakos zaczynac, dla mnie na poczatku mineraly to jakas czarna magia byla teraz nie wyobrazam sobie powrotu do tradycyjnej kolorowki

zaczelam stosowac krzemionke z CS jako primer i wykonczeniowke, wiem, ze nie powinno sie uzywac jej w stezeniu 100%, ale na razie nie mam jej czym "rozcienczyc:" efekty sa powalajace, po 8h wygladalam identycznie jak zaraz po pomalowaniu sie, mimo upalu, wczesniej EDM po 3-4 h mi sie troche wazylo a nos swiecil sie jak latarnia, nawet zastanawialam sie czy nie probowac nowych firm mineralnych, ale majac krzemionke zostaje z EDM, bo efekt jest super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm.jpg (22,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivefair.jpg (14,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldenfairbeauty.jpg (14,4 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-09-04 o 20:12
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2009-09-04, 20:10   #3998
olgicula
Raczkowanie

Wlasnie zaczelam swoja przygode z EDM...

Kupilam (dzis zamowilam) na allegro najpierw próbki:
róże: pink ribbon, champagne (jako rozswietlacz)
korektor: intensive fair

Mam bardzo jasną cere. Dobrze zrobilam z tym kolorem korektora?
Jeszcze sie nie znam... Jak sie naklada ten korektor? Pedzelkiem, palcem?

Mam nadzieje, ze beda ok... Mam dosyc trucia buzki chemia z kosmetyków drogeryjnych...
olgicula jest offline  
Stary 2009-09-04, 21:36   #3999
guniaaa
Wtajemniczenie

Czy nie będę natretna,jesli poproszę o małą pomoc? Chodzi mi o porade jaki korektor jednoczesnie zakryje cienie pod oczami i zakryje wieksze wypryski na twarzy?? Multi-tasking nie radzi sobie z cieniami pod oczetami,choc ładnie kryje wypryski
Stary 2009-09-04, 22:45   #4000
okki3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Wlasnie zaczelam swoja przygode z EDM...

Kupilam (dzis zamowilam) na allegro najpierw próbki:
róże: pink ribbon, champagne (jako rozswietlacz)
korektor: intensive fair

Mam bardzo jasną cere. Dobrze zrobilam z tym kolorem korektora?
Jeszcze sie nie znam... Jak sie naklada ten korektor? Pedzelkiem, palcem?

Mam nadzieje, ze beda ok... Mam dosyc trucia buzki chemia z kosmetyków drogeryjnych...
Ten korektor jest super. U mnie sprawdza się najlepiej. Nakładam pędzelkiem z EDM do korektora, ale widziałam kiedyś na filmikach, że można też palcem. Mi osobiście wygodniej pędzelkiem.
okki3 jest offline  
Stary 2009-09-04, 23:39   #4001
alkaxy
biegam dla Zabawy

Nowe promocje - tzn. zniżki w ramach your picks
http://www.everydayminerals.com/stor...our-picks.html
alkaxy jest offline  
Stary 2009-09-05, 00:34   #4002
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Czy nie będę natretna,jesli poproszę o małą pomoc? Chodzi mi o porade jaki korektor jednoczesnie zakryje cienie pod oczami i zakryje wieksze wypryski na twarzy?? Multi-tasking nie radzi sobie z cieniami pod oczetami,choc ładnie kryje wypryski
Wszystko zależy od tego, jaką masz cerę. No i jakie cienie / wypryski chcesz zakryć.

Od początku przygód z minerałami testuję rozmaite cienie, ale nie znalazłam takiego, który dobrze maskowałby i cienie i zaczerwienienia (w tym wypryski). Chyba najbliżej tego jest właśnie multi-tasking. Ale też na mojej skórze może to wyglądać zupełnie inaczej niż u Ciebie.

Z moimi cieniami multi-tasking radził sobie średnio - zakrywał nieco, ale za słabo, jak na mój gust. Używałam go na cienie, dopóki nie trafiłam na Abbott's Perk Me Up, który radzi sobie z nimi znacznie lepiej (choć jednak nie doskonale). Na początku wydawało mi się, że Abbott's będzie dla mnie za ciemny (jest taki "brzoskwiniowy"), ale okazał się OK.

Wypryski i zaczerwienienia dobrze kryje Mint, u mnie sprawdza się też Fair Intensive.
Plurabellle jest offline  
Stary 2009-09-05, 01:09   #4003
picco0
Przyczajenie

Witam dziewczyny nie miałam jeszcze do czynienia z kosmetykami mineralnymi, dlatego bardzo zależy mi na rozpoczęciu tej przygody chcialabym zamówić bezpłatne próbki ze strony Eneryday Minerals i w związku z tym mam pytanko:
Widzę że są tam gotowe zestawy po 3 sztuki,np. 3 róże w różnych odcieniach, lecz zależało by mi na próbce 1 różu, 1 korektora i 1 podkładu...Czy jest to możliwe poprzez np. zaznaczenie w takim potrójnym zestawie samych podkładów, tylko jednego z nich? czy koniecznie trzeba zamówić gotowy już zestaw, np. 3 podkładów, potem ewentualnie 3 korektorów itd? Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
picco0 jest offline  
Stary 2009-09-05, 08:59   #4004
vril
Zakorzenienie

Picco0 przeczytaj prosze pierwszy i drugi post tego watku, znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania oraz wiele innych przydatnych informacji
vril jest offline  
Stary 2009-09-05, 09:51   #4005
aliś
Zadomowienie

Cytat:
ja wolę Matte, kryje dobrze, ale wyglada mniej tapeciarsko, mam wrazenie, ze odcienie w wersji Matte sa cieplejsze niz Int

sprobuj Matte, moze akurat Ci podpasuje, niedoskonalosci zawsze mozna korektorem zakryc.

zrobilam Ci zestawienie kolorow ze stronki EDM, jednak wydaje mi sie, ze Olive Fair jest odrobine jasniejszy i cieplejszy niz na zdjeciu
od lewej do prawej
1. golden fair
2.olive fair
3.fawn
4 light
5.soft butter peach
6. linen
Linen uzywa Chyba Phdwao i u niej wyglada bardzo naturalnie, chociaz jezeli ktos nie ma naturalnie troche ziemistych tonow, Linen moze go przyszarzac

sprobuj na pewno Olive Fair, mozesz tez wyprobowac Soft Butter Peach albo Light, zawsze pozostaje mieszanie

zalaczam jeszcze inne porownanie 1-OF i 2-GF, chociaz z tego co pamietam, wiele dziewczyn nie widzialo wielkiej roznicy miedzy tymi dwoma odcieniami
Wielkie dzięki Chyba zakupię pełnowymiarowy Olive Fair oraz jakieś próbki Linen, może Light albo Fawn. Ten Soft Butter wydaje mi się ciemny i za różowo-pomarańczowy, ale zobaczę. Muszę jeszcze dobrać jakies korektor i zdecydowac się na intensiv lub matte

aliś jest offline  
Stary 2009-09-05, 10:51   #4006
niusia212
Wtajemniczenie

GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212

dla mnie seria olive jest taka.................... zielona:/
moge sie wymienic jak coś.

Jeju czekam na zamowienie bo znalazłam w końcu swój odcień!!! i bym wzieła biga póki jest ze zniżką zamówienie a tu nikt nie robi a wcześniej sie nie załapałam
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-05, 11:15   #4007
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego, jaką masz cerę. No i jakie cienie / wypryski chcesz zakryć.

Od początku przygód z minerałami testuję rozmaite cienie, ale nie znalazłam takiego, który dobrze maskowałby i cienie i zaczerwienienia (w tym wypryski). Chyba najbliżej tego jest właśnie multi-tasking. Ale też na mojej skórze może to wyglądać zupełnie inaczej niż u Ciebie.

Z moimi cieniami multi-tasking radził sobie średnio - zakrywał nieco, ale za słabo, jak na mój gust. Używałam go na cienie, dopóki nie trafiłam na Abbott's Perk Me Up, który radzi sobie z nimi znacznie lepiej (choć jednak nie doskonale). Na początku wydawało mi się, że Abbott's będzie dla mnie za ciemny (jest taki "brzoskwiniowy"), ale okazał się OK.

Wypryski i zaczerwienienia dobrze kryje Mint, u mnie sprawdza się też Fair Intensive.
Nio uzywam light neutral podkładu,a multi-tasking korektor tez sobie srednio radzil z cieniami moze spróbowac z Abbott's Perk Me Up?
Stary 2009-09-05, 12:49   #4008
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej podoba na ostatnim zdjęciu ślicznie
a na tym zdjeciu to mam podklad z Loreala N3
czyli jakby nie tonacja kolorystyczne z EDM - Beige

Cytat:
moim zdaniem jestes bezowa po prostu, z tym, ze wiecej u Ciebie zoltego niz rozowego. a moze po prostu w EDM nie ma odcienia dla Ciebie? EGM maja duzo wiecej odcieni, na pewno cos bys dla siebie znalazla, tylko poruszanie sie po ich stronie to jakies nieporozumienie

a tak w ogole jestes sliczna dziewczyna, jak laleczka

zaczelam stosowac krzemionke z CS jako primer i wykonczeniowke, wiem, ze nie powinno sie uzywac jej w stezeniu 100%, ale na razie nie mam jej czym "rozcienczyc:" efekty sa powalajace, po 8h wygladalam identycznie jak zaraz po pomalowaniu sie, mimo upalu, wczesniej EDM po 3-4 h mi sie troche wazylo a nos swiecil sie jak latarnia, nawet zastanawialam sie czy nie probowac nowych firm mineralnych, ale majac krzemionke zostaje z EDM, bo efekt jest super

dzięki za odp
niestety formuly EGM są kompletnie nie dla mnie ale kolorek juz znalazlam z EGM z cover me to nawet 3 mi pasuja lepiej niz EDM narazue tylko intensive z EDM mi pasuje, pozniej VV ale ona na krotkie wyjscie, napewno nie do szkoly bo potrafi zniknac

takze uzywam silice w stezeniu 100% chociaz wiem że nie powinno się ale dla tego efektu no coz narazie poswiecam skore, mam nadzieje ze hormony przestana szalec i wroci ona do normy, staram się jakos na mniej wazne wyjscia uzywac innego primeru żeby nie bylo

edit: doszlam do wniosku po tym co powiedzialas że Light Neutral powinien mi pasowac
fairly summer jakos na zime moze....musze poszukac ich probki i pomalowac sie
Może ktoś ma dla mnie jeszcze jakies propozycje?
FLN - za neutralny-jasnosc na zime, Buttered Tan - za zolty, jasnosc dobra

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-09-05 o 12:56
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-09-05, 13:20   #4009
Hedonia
Zadomowienie

Dziękuję Wam bardzo za wcześniejsze odpowiedzi na moje pytania Zamówiłam kilka próbek na all.

Może jestem głupia, ale cóż za krzemionkę macie? Skąd ona, i czemu jest taka szkodliwa ? Bo właściwości, te opisane przez truskawkowąwiosnę ma super, tez mam problem ze świeceniem i warzeniem podkładu ..

Hedonia jest offline  
Stary 2009-09-05, 13:54   #4010
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
ja też stosuje krzemionke solo jako primer i żyję nic nie działa lepiej ale nie używam jej codziennie, od czasu do czasu (bo nie maluję sie codziennie)

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-05, 14:22   #4011
Hedonia
Zadomowienie

jej, co to za cudo, ta krzemionka, i skąd ona?

Hedonia jest offline  
Stary 2009-09-05, 15:26   #4012
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hedonia Pokaż wiadomość
jej, co to za cudo, ta krzemionka, i skąd ona?
Większość z nas ma ją z Coastal Scents. klik

Ale to temat o EDM nie CS...
enaiv jest offline  
Stary 2009-09-05, 15:50   #4013
little.b.blue
Zakorzenienie

ja używam podkładu light neutral a cienie pod oczami kryję podkładem linen. mam koretor sunlight, ale nie umiem go nakładać. a linen w roli korektora sprawuje się świetnie

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline  
Stary 2009-09-05, 15:50   #4014
Hedonia
Zadomowienie

dziękuję.

wiem, przepraszam, po prostu pisały dziewczyny o niej i zainteresowałam się, bo mam podobne problemy w związku z EDM. przepraszam za off-top.

Hedonia jest offline  
Stary 2009-09-05, 17:38   #4015
niusia212
Wtajemniczenie

GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Nio uzywam light neutral podkładu,a multi-tasking korektor tez sobie srednio radzil z cieniami moze spróbowac z Abbott's Perk Me Up?
a ja na cienie kładę korektor mint? ten niebieski, od razu wyglądam na wyspaną oczywiście jak kładziesz podkład bo sam concealer to wygląda strasznie na twarzy
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-05, 17:51   #4016
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
a ja na cienie kładę korektor mint? ten niebieski, od razu wyglądam na wyspaną oczywiście jak kładziesz podkład bo sam concealer to wygląda strasznie na twarzy
niebieski mint?

a odpowiadając na Twoje pytanie, które skierowałaś do Faa na zakupowym- promocja EDM trwa ciagle, to jest nowy sposób robienia zakupów u nich, wprowadzony zamiast starych KITów

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-05, 22:20   #4017
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
Mint?PowaZnie? A to ciekawe-myslałam,że to na zaczerwienienia,a nie sińce A opis abbout jest ciekawy,bo jest tam napisane,że pokrywa ciemne cienie pod oczami...a to by bylo to...hmm...
Stary 2009-09-05, 23:33   #4018
HappyChappi
Raczkowanie

Hej!
Zauważyłam zmiany na stronie EDM- wyświetla się m. in. obrazek "bamboo brushes" (czyli chyba jakaś promocja). Tylko że mi nie udaje się go otworzyć (wszystkie pozostałe tak). Czy tylko u mnie tak jest czy jeszcze nie uaktywnili tej promocji?
HappyChappi jest offline  
Stary 2009-09-06, 11:29   #4019
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HappyChappi Pokaż wiadomość
Hej!
Zauważyłam zmiany na stronie EDM- wyświetla się m. in. obrazek "bamboo brushes" (czyli chyba jakaś promocja). Tylko że mi nie udaje się go otworzyć (wszystkie pozostałe tak). Czy tylko u mnie tak jest czy jeszcze nie uaktywnili tej promocji?
U mnie też nie się nie otwiera
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-06, 11:33   #4020
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Napisane przez HappyChappi Pokaż wiadomość
Hej!
To nie promocja, tylko po prostu pędzle. To jest jakiś błąd na stronie, możesz wejść w to przez zakładkę na górze MakeUp-->Brushes.

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości