Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-10, 10:03   #4081
niusia212
Wtajemniczenie

GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

jejku ale mam wielką ochotę na zamówienie, chyba wydam swoją ostatnią kasę choć mam mało bo już na MAD zamówiłam:P ale EDM to koniecznie!!!

hmmm piszecie o bronzerach a ja mam fioła na punkcie bronzerów, jeżeli ten o którym piszecie nie jest ok (choć Siuniaa chwali ) to który jest taki delikatniejszy?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Już nie mogę siedoczekac moich zamówionych próbek, jak juz kupie chciałabym zamówić tez coś w rodzaju korektora. Nie mam problemu z cieniami po odczami, ale może wziełabym ten Sunlight pod oczy, by jakoś wymodelowac twarz. Potrzebuje tez coś na pryszcze i przebarwienia i nie wiem czy celować w minta czy lepiej w jakis nautralny kolor? Ktoś tutaj pisała, ze stosuje minta całościowo tzn omiata buzię pędzlem z mintem i na to podkład? Nie wiem czy to wystaczy w przypadku moich krost a że mint bywa kapryśny to chyba potrzbny byłby mi do niego jakiś pędzel? Czy lepiej po prostu darować sobie korektory i nakdładac punktowo jeden z jasniejszych odcieni podkładów EDM
no nie wiem czy to dobry pomysł bo mint jest niebieski + podkład to kolor może wyjść niciekawy tzn pigment możesz spróbować. Masz bardzo widoczne czerwone?
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-10, 10:14   #4082
manusiakubusia
Rozeznanie

hmmm piszecie o bronzerach a ja mam fioła na punkcie bronzerów, jeżeli ten o którym piszecie nie jest ok (choć Siuniaa chwali ) to który jest taki delikatniejszy?

Ja własnie zamówiłam sobie soft bronzer i jako ze podkład jeszcze do mnie nie doszedł pomalowałam się samym bronzerem zeby wypróbowac i jest ok z tym ze ja jestem dosc blada do takiej ciemniejszej karnacji pewne będzie za jasny.Nie ma w nim zadnych błyszczących drobinek co mnie osobiscie bardzo odpowiada

manusiakubusia jest offline  
Stary 2009-09-10, 10:28   #4083
aliś
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
U mnie wlasnie był listonosz i przyniosł paczuszkę z EDM
Alu dziękuję bardzo.
Nawt nie wiesz jak ci zazdroszę, ja zamawiałąm w poniedziałek rano z all i od razu wpłaciłam, ale jeszcze nie dostałąm zadnej informacji o wysyłce ani nic. Może ktoś kupował coś u gabi cos tam, bo nie pamiętam dokładnie nicku, ale ma spory jak na allegro asortyment edm?

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
no nie wiem czy to dobry pomysł bo mint jest niebieski + podkład to kolor może wyjść niciekawy tzn pigment możesz spróbować. Masz bardzo widoczne czerwone?
Ja to gdzieś tutaj na wizażu wyczytałam. Może faktycznie taka cieniutka mgiełka minta a na to podkład dają radę. A co do moich krost, no to nie są specjalnie wielkie, chyba, że pojawi się jakas gula. Ale mam czerwony nos i spore przebarwienia, z którymi walcze, ale wiadomo..długa droga przedemną. Z jednymi walczę a nowe pojawiają się po świeżych rozdaranych krostkach. A pozostałe korektory te Aussie itp wydają mie się dość ciemne do podkładów typu Golden Fair/olive fair

aliś jest offline  
Stary 2009-09-10, 10:40   #4084
niusia212
Wtajemniczenie

ja też lubię bez drobinek blada to pojęcie względne, ja też jestem blada

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

a może mint użyj na okolice oczu i policzkach koło nosa troche na środku czoła i reszty nie ruszaj, połóż na to podkład. Cera będzie wyglądała na zdrową......ale hmmmmmm nie wiadomo co z tym pigmentem, warto próbkę wziąć. Jeżeli nie przypasuje Ci to zawsze pod oczy się przyda po nieprzespanych nocach albo przy zmęczonych oczkach
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-10, 10:52   #4085
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
(...)

Mint niebieski? mój jest zielony
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-09-10, 11:06   #4086
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Mint niebieski? mój jest zielony
mój też
od dłuższego czasu mam jakieś poczucie odrealnienia
ale to chyba przepracowanie

oolong jest offline  
Stary 2009-09-10, 11:18   #4087
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

właśnie już o tym pisałam wcześniej, zdziwiona, że ktos tu pisze o mincie, który rzekomo jest niebieski a później patrząc na foki zielonego pisze tak, to ten o którym mówię

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-10, 11:29   #4088
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

aliś, to BARDZO dobra metoda. Leciutka warstewka minta na całą twarz a na to pokład to najlepsze rozwiązanie, bo przy punktowym nakładaniu moze się lekko wybijać. Pozwoli to na delikatne zredukowanie czerwonego odcienia, powrót do beżu
I mint jak sama nazwa wskazuje jest miętowy- zielony

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-09-10 o 11:31
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-09-10, 11:59   #4089
aliś
Zadomowienie

też mi się wydawało, że jest zielony, znaczy taki miętowy
Ta mgiełka na twarz wydaje mi się dobra metodą, ale czym ją najlepiej nakładać, bo na razie zamówiłam tylko Flat Topa. Będę jeszcze potrzbowała czegoś na ewentualne czerone gule, może wystarczy punktowo jasniejścy podkład EDM w formule intensiv nakładany na wierzch

aliś jest offline  
Stary 2009-09-10, 12:20   #4090
monik@_monik@
Zadomowienie

Właśnie zagościł na mojej toaletce Mint, ale obawiam się, że na moje wiecznie czerwone pucki nie wystarczy ta cienka warstwa i delikatne omiecenie całej twarzy Niemniej jednak spróbuję, trzeba kombinować
P.S Oczywiście, że Mint jest miętowy

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2009-09-10 o 12:22
monik@_monik@ jest offline  
Stary 2009-09-10, 13:24   #4091
aliś
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Właśnie zagościł na mojej toaletce Mint, ale obawiam się, że na moje wiecznie czerwone pucki nie wystarczy ta cienka warstwa i delikatne omiecenie całej twarzy Niemniej jednak spróbuję, trzeba kombinować
P.S Oczywiście, że Mint jest miętowy
Daj znać czy zakrywa pryszcze, czy tylko tuszuje zaczerwienienia I czym nakładasz. I czy miewasz suche skórki? Liczę na to że nie będą odstawać na zielono i nie będę wygądac tak

aliś jest offline  
Stary 2009-09-10, 13:51   #4092
CzarnaMaciejka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Nawt nie wiesz jak ci zazdroszę, ja zamawiałąm w poniedziałek rano z all i od razu wpłaciłam, ale jeszcze nie dostałąm zadnej informacji o wysyłce ani nic. Może ktoś kupował coś u gabi cos tam, bo nie pamiętam dokładnie nicku, ale ma spory jak na allegro asortyment edm?
Ja zamówiłam pędzel LK i do tego 4 próbki podkładu, płaciłam w piątek dostałam dzisiaj Cierpliwości na pewno jutro dostaniesz
CzarnaMaciejka jest offline  
Stary 2009-09-10, 13:53   #4093
niusia212
Wtajemniczenie

Kurczę! Aż spojjrzę na swój MINT pod światło

No dobra! Może i zielony:P Przepraszam za wprowadzony błąd Wybaczcie

Ja mam Pearl mint

Edytowane przez niusia212
Czas edycji: 2009-09-10 o 13:57
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-10, 14:10   #4094
MerylinMongol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Sposoby używania minta na różne przypadłości były opisywane wielokrotnie, a i tak trzeba próbować jaka metoda konkretnie Tobie najbardziej przypasuje.
Ja używam go na moje wieczne czerwoności na polikach i moja metoda pewnie nie jest odkrywcza, ale dodaję minta do mieszanki primerowej, w której znajduje się m.in. kaolin odcień Sunlight(pomaga tuszować wszelkie zaczerwienienia w przeciwieństwie do odcienia Fair) i stempluje, omiatam tą mieszanką całą twarz, a w szczególności właśnie poliki za pomocą Flata. Mimo tego, że używam bardzo jasnego odcienia (Fair z kategorii Cool) nigdy nic nie przebiło i żadne zielenie nie wyszły. Na primer korektor w miejsca gdzie potrzeba i na to podkład i całość wygląda i trzyma się (mimo cery mieszanej) bardzo dobrze.
Odkąd używam minerałów rzadko zdarzają mi się jakieś większe czerwone niespodzianki, ale jeśli już to wtedy minta mieszam z korektorami (w moim przypadku Multi-Intensive i Intensive Fair) i delikatnie nakładam Eye Kabuki i też nic nie przebija.
MerylinMongol jest offline  
Stary 2009-09-10, 14:14   #4095
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:

Mi odpowiada ale teraz jestem też opalona więc może dlatego podejrzewam że u mnie soft bronzer był by niewidoczny
Też mam fioła na punkcie bronzerów ale w EDM jakoś mało takich
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-09-10, 14:43   #4096
KasiaxQ
Zakorzenienie

Mówicie o Everyday Bronzer?
Ja tez jestem opalona (chociaż na twarzy mniej, bo filtruję) i Everyday Bronzer jest dla mnie za ciemny. Poza tym nadaje taki czerwono-ceglasty odcień. Mieszam go z innymi proszkami, w zależności od nastroju

Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-09-10 o 15:13
KasiaxQ jest offline  
Stary 2009-09-10, 15:10   #4097
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Mówicie o Everyday Bronzer?
Ja tez jestem opalona (chociaż na twarzy mniej, bo filtruję) i Everyday Bronzer jest dla mnie za ciemny. Poza tym nadaje takie czerwono-ceglasty odcień. Mieszam go z innymi proszkami, w zależności od nastroju

tak no kolor może i faktycznie nie jest do końca idealny ale do modelowania się nadaje daję odrobinkę i nie wygląda to źle
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-09-10, 15:16   #4098
vril
Zakorzenienie

Zapraszam wszystkich na watek o trikach i sposobach nakladania mineralow, poznacie tam tajniki innych mineraloholiczek i moze same sie rowniez wpiszecie ze swoimi
vril jest offline  
Stary 2009-09-10, 15:39   #4099
delan0ue
Raczkowanie

hej dziewczyny mogłybyście mi doradzic w jakie odcienie podkładów celowac?? chce zamówic próbki i nie wiem na jaka palete kolorów sie zdecydowac
delan0ue jest offline  
Stary 2009-09-10, 16:28   #4100
sayeeeda
Raczkowanie

A ja mam pytanko odnosnie korektora pick me up pink. Jak to z nim jest? Bo słyszałam ze dziewczyny stosuja go na zaczerwienienia (cos jak minta) ale nie pojmuje jak rozowy korektor ( bo jest rozowy tak?) moze je przykryc Kilka dziewczyn na YT stosuje go na poliki i wlasnie nie wiem czy on tez ma takie działanie jak mint czy jak to z nim jest?

sayeeeda jest offline  
Stary 2009-09-10, 18:53   #4101
KatarzynaD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Witam,
Moja przygoda z minerałami zaczęła się niedawno, chciałam zamawiać próbki, aż znajdzie się "ta jedyna" a tu zmiana szaty strony i utrudnienia. Teraz bardzo trudno mi porównywać kolory i nie chciałbym strzelać w ciemno więc bardzo bardzo proszę wszystkie ekspertki o pomoc w doborze:
1. podkładu - cerę mam raczej żółtawą, używałam wcześniej HR sand - idealnie stapia się z cerą. Próbki zamówiłam WINGED BUTTER - na mnie jest pomarańczowy nie żółty i się odcina a FAIR NEUTRAL z kolei jest zbyt jasny ziemisty. Mieszam je ale daleko temu do ideału...
2. korektora - używałam HR magic nr 2 - idealny. Mam próbkę MULTI TASKING ale nie kryje wystarczająco i jest jakby za jasny. Dodam, że chodzi o sińce pod oczami.
3. pudru sypkiego - nie mam próbek i pojęcia co wybrać ale chciałabym aby był transparentny ciepły. No i pytanie czy mam brać dwa - jeden jako wstęp przed podkładem a drugi "na wierzch" i do poprawek w ciągu dnia czy to jeden produkt?

Bardzo, bardzo z góry dziękuję za odpowiedzi

Jeszcze raz bardzo proszę o rady plisss
KatarzynaD jest offline  
Stary 2009-09-10, 20:53   #4102
olgicula
Raczkowanie

Hej dziewczyny, prosze o pomoc...
Ten watek moze nie do konca o tym, ale POGUBILAM SIE i nie dokonca wiem jak zamawiac te EDM.
Skąd je zamawiacie? We wspolnych zamowieniach?
Zalezy mi - jak najtaniej, ale nie wiem nawet czy mam wymieniac PLN na $
Pomocy...
olgicula jest offline  
Stary 2009-09-10, 20:56   #4103
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, prosze o pomoc...
Ten watek moze nie do konca o tym, ale POGUBILAM SIE i nie dokonca wiem jak zamawiac te EDM.
Skąd je zamawiacie? We wspolnych zamowieniach?
Zalezy mi - jak najtaniej, ale nie wiem nawet czy mam wymieniac PLN na $
Pomocy...

jeśli przeczytasz pierwszy post tego wątku, to się odnajdziesz

jeśli chodzi o zamówienia zbiorowe: tutaj

(kocham tą emotkę)

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-10 o 20:58
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-11, 09:11   #4104
niusia212
Wtajemniczenie

hehe, specjalnie dla zagubionych
Winly a Ty masz ochotę na coś z EDM? Może niedługo będziesz zamawiać coś?
nie chcę zamawiać próbek bo szkoda kasy na próbki a potem jeszcze i tak biga bym wzieła echh no już nie wiem co mam zrobić, a i nad tym bronzerem się zastaanawiam
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-11, 10:14   #4105
manusiakubusia
Rozeznanie

Niusia jesli chcesz to wkleję Ci zdjęcia tego soft bronzera,a widziałam u Cathy na blogu zdjęcia bronzerów .Dziewczyny co jaki czas zmieniają się Try me kit w EDM? Chodzi mi głownie o ten Go naturaly neutral kit

manusiakubusia jest offline  
Stary 2009-09-11, 10:20   #4106
vril
Zakorzenienie

Poprzednio zmieniono tylko Try Me Kit cieni, po dwoch tygodniach
vril jest offline  
Stary 2009-09-11, 10:33   #4107
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

z tego co pisali, mają się zmieniać co miesiąc... to by pasowało, bo zmieniły sie z nastaniem września chyba tak samo ma być z your picks

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-11, 11:56   #4108
niusia212
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Niusia jesli chcesz to wkleję Ci zdjęcia tego soft bronzera,a widziałam u Cathy na blogu zdjęcia bronzerów .Dziewczyny co jaki czas zmieniają się Try me kit w EDM? Chodzi mi głownie o ten Go naturaly neutral kit
poprosszę a na blog cathy zamierzam wlaśnie wejść
niusia212 jest offline  
Stary 2009-09-11, 12:17   #4109
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Jeszcze raz bardzo proszę o rady plisss
Poczytaj TUTAJ
Moimi kolorami w podkładach mineralnych też były zwykle "sand'y" z EDM najbardziej pasuje mi light neutral i buttered tan. A na sińce pod oczami najlepszy chyba jest sunlight

Edytowane przez enaiv
Czas edycji: 2009-09-11 o 12:18
enaiv jest offline  
Stary 2009-09-11, 15:17   #4110
aliś
Zadomowienie

Huraaa doszły próbki edm...wprawdzie zamiast Fairm neutral dostałam 3 Golden fair, ale to nic
Umyłam twarz, a że jestem 2-gi dzien po migdale to jest czerwona. W rzeczywistości moja cera nie wygląda tak fatalnie jak na zdjęciach
Wydaje mi się, że Soft Butter peach jest za ciemne, Najlepiej chyba wypada Golden Fawn i Linen, ale sama już nie wiem, zdjęcia są świeżo po nałożeniu patyczkiem do uszu. Oceńcie prosze
Ja poczekam jeszcze jak zmieni się kolor, ale nie wiem ile wytrzymam z taka nienasmarowaną skórą po tym kwasie bo mnie ciągnie
----
dokładam jeszcze zdjęcia szyi - jakaś taka czerwona wyszła

Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2009-09-11 o 15:35
aliś jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości