Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-02, 14:31   #391
AnkaFranka
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
A mi zaginęła paczka EDM napisało, że zwraca forsę, ale tylko za produkty...

ooo! napisz coś więcej proszę (moze na priv?) bo ja ciągle czekam na średniego kita z 4 maja, a tymczasem dużego kita z 8 maja już dawno dostałam.
mam kilka pytań - czy odczekałaś 25 dni roboczych zanim ich powiadomiłaś? czy wysłali Ci ship confirmation number i czy dopiero wtedy załatwiałaś sprawę na swojej poczcie? i wreszcie - na jakiej zasadzie zwrócą Ci kasę? - wystarczy, że im napisałaś, że nie doszła, czy potrzebują jakiś skanów reklamacji z poczty?
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:33   #392
biedronqa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wiem, ale ja nie widze u Ciebie tonow oliwkowych tylko cieple zoltobrzoskwiniowe. Niedawno o tym pisalam ze odklad powinno sie dobrac do tonow w cerze, bo inaczej mineralny(w przeciwienstwie do klasycznych) bedzie"oddawal i wybijal" inne tony, mozesz uzyc pozniej pudru sunlight i efekt bedzie fajny
taka jest moja rada, a jak masz almonda to daj na pol buzi i popatrz po godzince do lustra, moze zdjecia mi nie oddaja Twojego koloru
Zamówiłam na allegro odsypki podanych przez Ciebie kolorów - spróbuję, a nuż będą mi pasować

Mam takie lekko offtopowe pytanko - czy puder bambusowy z BU może być także używany jako "wykończenie " makijażu mineralnego, czy tylko jako baza matująca/primer?

I co lepiej się sprawdza jako primer i "wykańczacz" - Kaolin Powder Sunlight EDM czy wspomniany już puder bambusowy BU?

Aha, a używał ktoś może tego bambusowego, ale z jedwabiem? Jeżeli tak, to jakie macie wrażenia?
biedronqa jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:35   #393
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam z poczty everyday resort. Dwa najjaśniejsze cienie są cudowne
natomiast te ciemniejsze to brązy z rózem. Łatwo można wrzucić coś innego. Bardzo się cieszę
Rozi, a mogłabyś sprawdzić ile mają pojemności, proszę?
(i może można by to dorzucić do pierwszej strony, do info o pojemnościach?)
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:35   #394
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ooo! napisz coś więcej proszę (moze na priv?) bo ja ciągle czekam na średniego kita z 4 maja, a tymczasem dużego kita z 8 maja już dawno dostałam.
mam kilka pytań - czy odczekałaś 25 dni roboczych zanim ich powiadomiłaś? czy wysłali Ci ship confirmation number i czy dopiero wtedy załatwiałaś sprawę na swojej poczcie? i wreszcie - na jakiej zasadzie zwrócą Ci kasę? - wystarczy, że im napisałaś, że nie doszła, czy potrzebują jakiś skanów reklamacji z poczty?
ja Ci moge odpowiedziec. Ja czekalam 25 dni roboczych, bo trzeba. Najpierw sugerowali, żebym sprawdzila w Urzedzie Celnym, jak nie bedzie to zwroca mi pieniadze bez kosztow przesylki. Zadnego ship confirmation number mi nie dawali bo nie prosilam. Po tygodniu napisalam do nich, że jednak prosze o zwrot pieniedzy. Oni zmienili status paczki na zaginiony i przelali mi pieniadze na konto, wszytsko w tempie blyskawiacznym. Mila korenspondencja i bezstresowo wsztsko sie odbylo

(mialam podobna sytuacje w polskiej firmie- przelalam pieniadze na konto, ale nie wyslano mi paczki- dzwonilam, probowalam sie skontaktowac przez miesiac. O ile tel odbierali i obiecywali ze przeleją pieniadze-zadnych przelewow nie robili, na moje meile wogole nie odpisywali. Do tej pory pieniedzy nie odzyskalam, chodz teraz juz po miesiacu, napisali mi meila ze pieniadze wkrotce powinny dojsc na konto. Tylko trzeba bylo posunac sie do grozb z mojej strony. Dobrze z EDM takie przykre sytuacje mnie ominely)

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-06-02 o 14:39
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:38   #395
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja Ci moge odpowiedziec. Ja czekalam 25 dni roboczych, bo trzeba. Najpierw sugerowali, żebym sprawdzila w Urzedzie Celnym, jak nie bedzie to zwroca mi pieniadze bez kosztow przesylki. Zadnego ship confirmation number mi nie dawali bo nie prosilam. Po tygodniu napisalam do nich, że jednak prosze o zwrot pieniedzy. Oni zmienili status paczki na zaginiony i przelali mi pieniadze na konto, wszytsko w tempie blyskawiacznym
o! dzięki! Twoja odpowiedź też błyskawiczna
to już przynajmniej wiem co dalej
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:44   #396
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
o! dzięki! Twoja odpowiedź też błyskawiczna
to już przynajmniej wiem co dalej

Może jeszcze dojdzie Twoj kit, bo na srednim kicie pewnie dość dużo stracisz. Ja na jednym pedzlu za 10$ stracilam 21zł. Wiem, że można się jeszcze dogadac z EDM żeby Ci wyslali paczke jeszcze raz (a ty placisz tylko za przesylke) napewno korzystniej na tym sie wychodzi

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-06-02 o 14:45
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:44   #397
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Sprawdź koniecznie w Celnym, oni potrafią tam trzymać naprawdę długo. Jak się tam znajdzie to o tyle stres mniejszy, że będziesz wiedziała że jest na co czekać.
Właśnie mi wspólne przeleżało tydzień ponad w Celnym, nie miałam pojęcie, że to aż tyle może tam leżeć
Ehh, i teraz widzę,że faktycznie lepiej brać kita bez dodatkowych rzeczy poza kitem, bo to już nawet nie o te 22% chodzi co bardziej o czas.
alkaxy jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:47   #398
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rozi serdeczne dzieki Dwa najjasniejsze musza byc moje (ten drugi pikny ).

też tak myślę (że muszą być Twoje i że pikny)

Cytat:
Rozi, a mogłabyś sprawdzić ile mają pojemności, proszę?
(i może można by to dorzucić do pierwszej strony, do info o pojemnościach?)
z tyłu jest napisane, że 6g- czyli po 1,5g na każdy?
na oko pół sampla.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-06-02, 15:42   #399
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Sprawdź koniecznie w Celnym, oni potrafią tam trzymać naprawdę długo. Jak się tam znajdzie to o tyle stres mniejszy, że będziesz wiedziała że jest na co czekać.
Właśnie mi wspólne przeleżało tydzień ponad w Celnym, nie miałam pojęcie, że to aż tyle może tam leżeć
Ehh, i teraz widzę,że faktycznie lepiej brać kita bez dodatkowych rzeczy poza kitem, bo to już nawet nie o te 22% chodzi co bardziej o czas.
Mogłabyś podpowiedzieć, w którym? Będę próbowała się jeszcze dowiedzieć, wolałabym moje zamówionko niż zwrot kasy :/ To byłby moje pierwsze minerały w ogóle i pierwsze ichnie pędzle... i zonk Przesyłka droga nie była, chyba 26 dolców, więc nie sądzę, żeby urząd się czepnął :/

A jeśli chodzi o odczekiwanie, to czekałam naprawdę długo, 17 kwietnia było "shipped", napisałam 1,5 tyg. temu, że nie ma, na co dali numer przesyłki i zasugerowali, żebym poczekała do końca maja. Do wczoraj przesyłka nie dotarła, co im napisałam. Od razu odpowiedzieli, że zwracają kasę za produkty.
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-06-02, 15:52   #400
gosiaaaa1
Rozeznanie

Ja tez mam problem z ta paczka ja weszlam na swoje konto na edm to tam przy zamowieniu nadal jest Pending, to znaczy ze te pieniadze nie weszly? czy nie zawsze sie status zmienia?
Moze kto mi przeslac przykladowego e-maila jak sie pisze przy zaginieciu paczki? albo moze lepiej sie zapytac czy pieniadze weszly a paczka zostala wyslana? juz sama nie wiem...
gosiaaaa1 jest offline  
Stary 2009-06-02, 15:55   #401
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
Ja tez mam problem z ta paczka ja weszlam na swoje konto na edm to tam przy zamowieniu nadal jest Pending, to znaczy ze te pieniadze nie weszly? czy nie zawsze sie status zmienia?
Moze kto mi przeslac przykladowego e-maila jak sie pisze przy zaginieciu paczki? albo moze lepiej sie zapytac czy pieniadze weszly a paczka zostala wyslana? juz sama nie wiem...
status Pending znaczy ze zamowienie jest kompletowane chyba.
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-02, 16:02   #402
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Mnie się zwykle zmieniało od razu. A z konta ściągnęło Ci pieniądze?

fanka_fiorda -Ajć , w którym Ci nie podpowiem, może dziewczyny z W-wy będą wiedziały gdzie dzownić. Chociaż jak taka "tania" - jak dla Celnych, to obawiam się, że jednak zginęła

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-06-02 o 16:05
alkaxy jest offline  
Stary 2009-06-02, 16:16   #403
anonyme
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
swatche od najjaśniejszego, łatwo da się obczaić który jest który.
Paletka trochę przysypana, wybaczcie
Dziękuje bardzo upewniłaś mnie, że Parasail musze mieć koniecznie, calego resorta nie chce
anonyme jest offline  
Stary 2009-06-02, 16:16   #404
wiedzma86
Rozeznanie

Cześć Dziewczyny,
Ja kiedyś przez Wizaż nie dość, że zbankrutuje to jeszcze nic innego robić w życiu nie będę tylko Was ( Nas ) czytać
Do tej pory jakoś nie udzielałam się na forach... ale postanawiam poprawę
Od dłuższego czasu śledzę Wasze pogawędki o minerałach... i wpadłam po same uszy
Zaczęłam od podkładu i oczywiście Flat Topa - rewelacja! Chyba nie miałam tak miękkiego pędzla ! Z kolorem trafiłam od pierwszego razu Nawet się śmieję, że miałam więcej szczęścia jak rozumu Kupiłam na allegro od razu pełnowymiarowe opakowanie... Jak tylko się porządnie nauczę aplikacji to wklejam foty na "Przed i Po" a jak Do odważnych świat należy... yyy podobno
Moja przygoda z proszkami się dopiero zaczyna... ale na pewno się szybko nie skończy
wiedzma86 jest offline  
Stary 2009-06-02, 16:26   #405
M0niczk4
Rozeznanie

Hej Dziewczyny! W końcu mam czas, żeby cos tu naskrobać
Może ktoś jest ciekawy jakież to gratisy dodaje EDM do kitów za 50$, otóż ja dostałam 3 mini róże (2,5g) i gąbeczkę celulozową - także uważam, że całkiem fajnie to zrobili
M0niczk4 jest offline  
Stary 2009-06-02, 16:53   #406
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
A mi zaginęła paczka EDM napisało, że zwraca forsę, ale tylko za produkty...
Wczoraj mi również dali taką odpowiedź, bo mój duży kit z 17 kwietnia również nie dotarł

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-06-02, 16:54   #407
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
fanka_fiorda -Ajć , w którym Ci nie podpowiem, może dziewczyny z W-wy będą wiedziały gdzie dzownić. Chociaż jak taka "tania" - jak dla Celnych, to obawiam się, że jednak zginęła
Nieeeeeeeeeeeee!!!
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:06   #408
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Robiłam zamówienie w sobote i u mnie na zamówieniu juz pisze Shipped. A jak placilaś?

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:17   #409
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Jaki efekt uzyskam jesli na dermacol naloze puder mineralny? a moze to nie najlepszy pomysl? Pytam poniewaz podklad z EDM trzyma mi sie na twarzy ok 2 godzin i chcialam przedluzyc jakos jego trawalosc zanim dojdzie do mnie kaolin,ktory podobno jako primer przedluza makijaz . Pewnie starym wyjadaczkom tematu odpowiedz jest oczywista,ale podkreslam,ze dopiero zaczynam w tej kwestii (dzieki Wam zreszta )
Stary 2009-06-02, 17:18   #410
86Paula
Zakorzenienie

mnie cos ostatnio kusi zeby zakupic sobie kilka duzych rozy... i nie wiem czy to ma sens... bo moze mi sie jakis znudzi hmm... chociaz te ktore biore pod uwage sa dla mnie slicznie (przynajmniej na zdjeciach edm, musze zerknac na jakies swatche) no i troche wkurzaja mnie juz walajace sie sloiczki probkowe..(chyba musze ogolnie pomyslec o innym domku dla mineralow, coby tak nie lataly wszedzie )
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:27   #411
inc0rrect
Zakorzenienie

A ja doszłam do wniosku że bez dwoch Flat Topów ani rusz, i czeka mnie kolejne zamówienie.

Tutaj wszysycy mają po dwa pędzle do podkładów, czy ktoś potrafi poradzić sobie z jednym?

inc0rrect jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:30   #412
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Zamówiłam na allegro odsypki podanych przez Ciebie kolorów - spróbuję, a nuż będą mi pasować

Mam takie lekko offtopowe pytanko - czy puder bambusowy z BU może być także używany jako "wykończenie " makijażu mineralnego, czy tylko jako baza matująca/primer?

I co lepiej się sprawdza jako primer i "wykańczacz" - Kaolin Powder Sunlight EDM czy wspomniany już puder bambusowy BU?

Aha, a używał ktoś może tego bambusowego, ale z jedwabiem? Jeżeli tak, to jakie macie wrażenia?
Proszę z tymi pytaniami iść do odpowiednich wątków.
frantic jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:32   #413
carmelova
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm, ja zapłaciłam dzisiaj rano i wlasnie sprawdzilam i mam status shipped
carmelova jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:35   #414
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Jaki efekt uzyskam jesli na dermacol naloze puder mineralny? a moze to nie najlepszy pomysl? Pytam poniewaz podklad z EDM trzyma mi sie na twarzy ok 2 godzin i chcialam przedluzyc jakos jego trawalosc zanim dojdzie do mnie kaolin,ktory podobno jako primer przedluza makijaz . Pewnie starym wyjadaczkom tematu odpowiedz jest oczywista,ale podkreslam,ze dopiero zaczynam w tej kwestii (dzieki Wam zreszta )
Jeżeli już musisz, to spróbuj tej metody, ale ogólnie dermacol jako primer przedłużający makijaż to w ogóle mi się nie widzi. A najlepiej to w ogóle już nie stosuj dermacolu, toż to istny tynk.
frantic jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:48   #415
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli już musisz, to spróbuj tej metody, ale ogólnie dermacol jako primer przedłużający makijaż to w ogóle mi się nie widzi. A najlepiej to w ogóle już nie stosuj dermacolu, toż to istny tynk.
Tak wiem ale raz w miesiacu nic nie jest w stanie zakryc wulkanow na mojej twarzy i wtedy sie ratuje dermacolem.
Mam nadzieje,ze dzieki pelnemu makijazowi kosmetykami EDM nie bede musiala juz sie uciekac do tak drastycznych srodkow jakim jest dermacol.
Jednak poki caly zestaw nie wpadnie w moje rece myslalam ze sie podratuje wlasnie tym "tynkiem"
Stary 2009-06-02, 17:58   #416
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
wg mnie nałożenie dermacolu mija się z ideą używania kosmetyków mineralnych. A poza tym nie wyobrażam sobie takiej mieszanki. Dermacol jest dość tłusty wbrew pozorom, mimo że tępy i tynkowy (nie wiem, czy to ma sens) i podejrzewam ,że podkład mineralny na czymś takim nie tylko dlugo nie wytrzyma, ale i nie będzie zbyt dobrze wyglądał. Sam dermacol na twarz z założenia jest dość ciężkim kalibrem, do tego jeszcze podkład mineralny.. Ja bym się nie odważyla, bo mi najbardziej w minerałach odpowiada m.in to, że są lekkie nie czuję, że coś mam na twarzy. U mnie na bank tapetę bym miała po takiej mieszance Ja samego dermacolu nie odważyłam się nigdy położyć na twarz, jedynie punktowo go stosowałam, choć dzisiaj uważam, że więcej szkody mi narobił niż pożytku z niego było.

Oczywiście- to Twój wybór Dopóki nie spróbujesz, to się nie przekonasz

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-02 o 18:01
cathy jest offline  
Stary 2009-06-02, 18:02   #417
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
A ja doszłam do wniosku że bez dwoch Flat Topów ani rusz, i czeka mnie kolejne zamówienie.

Tutaj wszysycy mają po dwa pędzle do podkładów, czy ktoś potrafi poradzić sobie z jednym?
ja w pewnej chwili tez mialam "goraczke" na pedzle, myslalam ze koniecznie musze miec ze dwa flaty i LHK. ale teraz mi przeszlo. jeden flat i LHK zupelnie mi wystarczaja. jak je wypiore i porzadnie strzepie krople wody i odcisne to wysycha szybciutko i znow moge ich uzywac. leci do mnie duo fiber z cs i podobno tez nadaje sie do podkladu ale planuje uzywac go do rozy.
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-02, 18:03   #418
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Tak wiem ale raz w miesiacu nic nie jest w stanie zakryc wulkanow na mojej twarzy i wtedy sie ratuje dermacolem.
Mam nadzieje,ze dzieki pelnemu makijazowi kosmetykami EDM nie bede musiala juz sie uciekac do tak drastycznych srodkow jakim jest dermacol.
Jednak poki caly zestaw nie wpadnie w moje rece myslalam ze sie podratuje wlasnie tym "tynkiem"
Gdyby jednak (odpukać) pełny makijaż kosmetykami EDM nie podpasował Ci, to proszę nie zrażaj się do minerałów. Jest sporo firm, których minerały kryją bardziej, u wielu osób lepiej się trzymają na buzi, itd. Dermacol to jedna z najgorszych opcji i mam nadzieję, że niedługo odstawisz go w ogóle. Zwłaszcza cerze z rozszerzonymi porami taki tynk nie służy, ale to na pewno wiesz. Ale jak się wciągniesz na dobre w minerały, i może jeszcze w naturalną pielęgnację, to i wulkany będą się coraz rzadziej pojawiać.
frantic jest offline  
Stary 2009-06-02, 18:04   #419
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wg mnie nałożenie dermacolu mija się z ideą używania kosmetyków mineralnych. A poza tym nie wyobrażam sobie takiej mieszanki. Dermacol jest dość tłusty wbrew pozorom, mimo że tępy i tynkowy (nie wiem, czy to ma sens) i podejrzewam ,że podkład mineralny na czymś takim nie tylko dlugo nie wytrzyma, ale i nie będzie zbyt dobrze wyglądał. Sam dermacol na twarz z założenia jest dość ciężkim kalibrem, do tego jeszcze podkład mineralny.. Ja bym się nie odważyla, bo mi najbardziej w minerałach odpowiada m.in to, że są lekkie nie czuję, że coś mam na twarzy. U mnie na bank tapetę bym miała po takiej mieszance Ja samego dermacolu nie odważyłam się nigdy położyć na twarz, jedynie punktowo go stosowałam, choć dzisiaj uważam, że więcej szkody mi narobił niż pożytku z niego było.

Oczywiście- to Twój wybór Dopóki nie spróbujesz, to się nie przekonasz

Oj to juz wole nie probowac
Teraz mi wstyd za tak glupie pomysly i pytanie.
W takim razie co moglabym zrobic zeby makijaz trzymal sie dluzej niz te 2 godziny jak do tej pory?
Stary 2009-06-02, 18:10   #420
86Paula
Zakorzenienie

uzywaj primera, dobrze nawilzaj cere, nie nakladaj za duzo proszkow na twarz (duzo wcale nie znaczy lepiej, przeciwnie czesto szybciej sie warzy i znika) i poczekaj az cera sie przyzwyczai do nowego rodzaju kosmetykow- jak pisalam niedawno u mnie troche tez to trwalo a teraz makijaz wytrzymuje o wiele dluzej
86Paula jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości