Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-20, 14:50   #4771
jaglanka
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
No niestety... mogły zgniąć... i mnie tak zginęły 3 paczuszki A czy przesyłki są rejestrowane to zależy od tego, jaką wzięłaś przesyłkę Jednak każda przesyłka ma swój numer (przynajmniej tak mi się wydaję) więc w razie czego (odpukać! ) trzeba dzwonić do UC czy taka przesyłka w ogóle do nich dotarła. Czego Ci nie życzę
O matko, 3 paczki Ci zginęły i się nie zniechęciłaś w zamówieniach? Wybrałam tą tańszą przesyłkę First Class ..... Na e-maila dostałam jednak numer przesyłki. Liczę na to, że taka większa przesyłka idzie jednak dużej niż próbki.
jaglanka jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:52   #4772
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

A ja dalej czekam na moje dwie paczuszki echhhh
Stary 2009-10-21, 08:41   #4773
jaglanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A ja dalej czekam na moje dwie paczuszki echhhh
A jak długo już czekasz?
Do mnie wczoraj ekspresem doszły próbki tych nowych róży. Zamówiłam 15.10 a 20.10 już były w skrzynce

Niestety czekam jeszcze z testowaniem na te nieszczęsne pędzle
jaglanka jest offline  
Stary 2009-10-21, 19:41   #4774
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

są korektory nawilzajace !

wkoncu zamowilam

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-10-21, 19:54   #4775
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
są korektory nawilzajace !

wkoncu zamowilam
wow, a jakie to konkretnie?

Stary 2009-10-21, 20:00   #4776
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość

A takie

http://www.everydayminerals.com/stor...ollection.html

http://www.everydayminerals.com/stor...ollection.html

wiedzma86 jest offline  
Stary 2009-10-21, 20:04   #4777
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kusicielki
a jeśli komuś 'suche' robiły więcej szkód niż dobrego, to będzie się z nimi lubić?

edit>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >

własnie oprzytomniałam.. w składzie ma moje 'ulubione' składniki.. trójglicerydy
no nic. nie dla mnie to, nie dla mnie ;-/

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-10-21 o 20:08 Powód: oprzytomnienie
efelka jest offline  
Stary 2009-10-21, 20:12   #4778
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kusicielki
a jeśli komuś 'suche' robiły więcej szkód niż dobrego, to będzie się z nimi lubić?
edit>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >
własnie oprzytomniałam.. w składzie ma moje 'ulubione' składniki.. trójglicerydy
no nic. nie dla mnie to, nie dla mnie ;-/
Ja nie kuszę i nie namawiam bo ja w nich nic specjalnego nie widzę Wolę "starego" minta, którego wielbię i zdradzać nie zamierzam
Dla mnie ten "nowy" jest ... dziwny i za zielony

wiedzma86 jest offline  
Stary 2009-10-21, 20:56   #4779
amandine
Raczkowanie

hej jako amatorka edm chcialam zzlozyc pierwsze zamwoienie z tym ze gubie sie calkowicie w doborze wlasciwego odcienia podkladu, waham sie miedzy odcieniami beige a buff, a tak wogole to chcialam dobrac edm do koloru podklau LRP toleriane - light beige - moze ktoras z Was wlasnie taki odcien uzywa - znalazla amiennik??? Aha pobralam plik z porownaniami ale tam lrp nie ma, a "Na tej stronie można znaleźć wiele zdjęć produktów zarówno w pojemniczach jak i na skórze" link nie dziala!!
amandine jest offline  
Stary 2009-10-21, 21:13   #4780
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:

ja ich jeszcze nie mialam, ale tu kilka dziewczyn chwalilo;p

ja i tak nie uzywam korektorow wiec nie wiem jak je wyproboje, ale zle bym sie czuła gdybym czegos nie miala

wsumie bardzo tanio wychodza, bo jeszcze pedzelek jest w komplecie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez amandine Pokaż wiadomość
hej jako amatorka edm chcialam zzlozyc pierwsze zamwoienie z tym ze gubie sie calkowicie w doborze wlasciwego odcienia podkladu, waham sie miedzy odcieniami beige a buff, a tak wogole to chcialam dobrac edm do koloru podklau LRP toleriane - light beige - moze ktoras z Was wlasnie taki odcien uzywa - znalazla amiennik??? Aha pobralam plik z porownaniami ale tam lrp nie ma, a "Na tej stronie można znaleźć wiele zdjęć produktów zarówno w pojemniczach jak i na skórze" link nie dziala!!

kieruj sie tym na poczatku że buff to calkowite neutrale, a w beige znajdziesz domieszki brzoskwini, rozu, szarosci (czesto wszytsko w jednym) - tak w uproszczeniu;p

bo lepiej by bylo gdybys powiedziala w jaka jasnosc celujesz;p

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-10-21, 21:14   #4781
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny czy ktoras z was mogla by mi przedstawic odcienie Light Martian, Light Almond i Neutral z OLIVE Bede z gory bardzo wdzieczna

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-10-21 o 21:18
*milka* jest offline  
Stary 2009-10-21, 21:16   #4782
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was mogla by mi przedstawic odcienie Light Martian, Light Almond i [B] Neutral [/B ]z OLIVE Bede z gory bardzo wdzieczna

a patrzylas na swatche na blogu cathy??

inc0rrect jest offline  
Stary 2009-10-21, 21:59   #4783
amandine
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
kieruj sie tym na poczatku że buff to calkowite neutrale, a w beige znajdziesz domieszki brzoskwini, rozu, szarosci (czesto wszytsko w jednym) - tak w uproszczeniu;p

bo lepiej by bylo gdybys powiedziala w jaka jasnosc celujesz;p
hmmm w jaka jasnosc, wydaje mi sie ze na pewno nie ciemne odcienie, raczej jasne ale nie bardzo blade "makowe", dolaczam zdjecie policzka moze ktos pomoze, a wlasnie jak zrobilam to zdjecie bez niczego na twarzy to stwierdzilam ze raczej to ja mam jasniutka cere !!! ehhh sama nie wiem, juz dawno zadnych podkladow nie kupowalam a teraz mnie na edm naszlo - zeby jednak jkais delikatny makijaz sobie robic, chcialabym jakis odcien co by mojej cerze dodal ladnego naturalnego, cieplego koloru.

Edytowane przez amandine
Czas edycji: 2009-10-21 o 22:06
amandine jest offline  
Stary 2009-10-22, 08:39   #4784
biedronqa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was mogla by mi przedstawic odcienie Light Martian, Light Almond i Neutral z OLIVE Bede z gory bardzo wdzieczna
Ja miałam te 3 odcienie (wszystkie w formule intensive, ponadto Light Almond także w o-glo).
Light Almond jest najjaśniejszy z całej trójki i najbardziej ziemisty - szarozielony (formuła o-glo jest ciemniejsza od intensive i ma więcej złotych tonów w sobie). Light Martian i Neutral są bardzo zbliżone (nigdy nie potrafiłam ocenić, który z nich jest ciemniejszy, na mojej twarzy wyglądały prawie identycznie) - są mniej ziemiste i co najmniej o ton ciemniejsze od Light Almond, mają w sobie troszkę brzoskwiniowo-żółtych tonów.

Robiłam kiedyś swatche podkładów Aromaleigh - porównując je z EDM (są w nich te 3 odcienie; tylko zdjęcie troszkę przekłamuje kolory).

Jakbyś była zainteresowana, to sample/odsypki tych 3 kolorów oferuję w swoim poście wymiankowym (link w podpisie).

.

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-10-22 o 09:11
biedronqa jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:09   #4785
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
A jak długo już czekasz?
Do mnie wczoraj ekspresem doszły próbki tych nowych róży. Zamówiłam 15.10 a 20.10 już były w skrzynce

Niestety czekam jeszcze z testowaniem na te nieszczęsne pędzle
W sumie dopiero 5 dni czekam heh
Ale widzę, że ostatnio u Was paczki dochodziły ekspresowo moja ostatnia (jakoś w lipcu) doszła po około 2 tygodniach.

Jak zwykle zamartwiam się o UC

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

I jeszcze jedno
czy odcienie Fair Neutral, Sandy Fair i Linen w formule intensive są dużo jasniejsze/ciemniejsze od tych w formule matte?
Stary 2009-10-22, 09:24   #4786
Mini1991
Zakorzenienie

http://www.everydayminerals.com/stor...unflowers.html ma któras z was? interesuje mnie efekt tego

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-10-22, 11:59   #4787
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ja miałam te 3 odcienie (wszystkie w formule intensive, ponadto Light Almond także w o-glo).
Light Almond jest najjaśniejszy z całej trójki i najbardziej ziemisty - szarozielony (formuła o-glo jest ciemniejsza od intensive i ma więcej złotych tonów w sobie). Light Martian i Neutral są bardzo zbliżone (nigdy nie potrafiłam ocenić, który z nich jest ciemniejszy, na mojej twarzy wyglądały prawie identycznie) - są mniej ziemiste i co najmniej o ton ciemniejsze od Light Almond, mają w sobie troszkę brzoskwiniowo-żółtych tonów.

Robiłam kiedyś swatche podkładów Aromaleigh - porównując je z EDM (są w nich te 3 odcienie; tylko zdjęcie troszkę przekłamuje kolory).

Jakbyś była zainteresowana, to sample/odsypki tych 3 kolorów oferuję w swoim poście wymiankowym (link w podpisie).

.
Hej dziekuje za zdjatka jak na razie nie potrzebuje odsypek wlasciwie to czekam na paczuszke z EDM w ktorej ma byc NEUTRAL i Fairly Light Neutral, moj pierwszy pedzelek EDM i do tego probeczki rozu i cieni...Juz mi sie po nocach snia podklady Juz nie moge sie doczekac paczuszki i mam troche stresa, zeby przypadkiem gdzies sie nie zagubila...idzie juz do mnie 7 dni...
*milka* jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:10   #4788
saming
Zakorzenienie

Ja zamawiałam 14, 15 że niby wysłali, ale jeszcze nic do mnie nie doszło... mam nadzieję, że jak najszybciej jednak dostanę, bo nie mam już żadnych próbek... ;/ a moja twarz to okropna jest...

saming jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:52   #4789
Maqua
Zakorzenienie

Dziewczyny, przepraszam, jeśli narobię Wam kłopotu i bałaganu, ale nowa w minerałach jestem. potrzebuję na gwałt, na teraz podkładu, nie mam właściwie czasu na zabawę w dobieranie kolorów i zamawianie próbek. zwykle żółte podkłady są za żółte, rożowe za różowe. używam (właściwie kończę używać) podkładu revlon colorstay kolor ivory, (jest on już nieco za ciemny dla mnie, choć całkiem trafiony odcieniowo) - więc trudno mi ocenić 'kolor' mojej skóry. wydaje mi się, że dość neutralny. czy podkład edm w kolorze sandy fair będzie dla mnie dobry? bardzo proszę o zmiłowanie się

edit: czuję, że się trochę wygłupiłam poczytałam więcej i doszłam do wniosku, że nawet próbka będzie mi długo służyć, więc chyba jednak się zdecyduję na zabawę...
warto zamawiać edm z allegro? w tej chwili widzę jednego sprzedawcę z interesującą i bogatą ofertą

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2009-10-22 o 17:30
Maqua jest offline  
Stary 2009-10-22, 17:47   #4790
saming
Zakorzenienie

Maqua, a nie lepiej jednak zamówić próbki z EDMu?
Mimo wszystko wiesz, że orginalne, a może uda Ci się znaleźć coś w Try me free - więc płacisz za samą przesyłkę (coś ok. 12-13zł chyba), a jak widać przesyłki w ostatnim czasie zdarzają się ekspresowe ( a jak nie to do dwóch tygodni), więc może jednak warto ze stronki zamówić ?

Sama potrzebuję podkładu, ale że nie mam (nie chcę wracać do drogeryjnych) to tylko omiatam twarz korektorem (bo jeszcze jest ) i czekam cierpliwie na próbki... chyba że naprawdę nie masz czasu, wtedy zostaje jednak to allegro...

saming jest offline  
Stary 2009-10-22, 17:54   #4791
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, jeśli narobię Wam kłopotu i bałaganu, ale nowa w minerałach jestem. potrzebuję na gwałt, na teraz podkładu, nie mam właściwie czasu na zabawę w dobieranie kolorów i zamawianie próbek. zwykle żółte podkłady są za żółte, rożowe za różowe. używam (właściwie kończę używać) podkładu revlon colorstay kolor ivory, (jest on już nieco za ciemny dla mnie, choć całkiem trafiony odcieniowo) - więc trudno mi ocenić 'kolor' mojej skóry. wydaje mi się, że dość neutralny. czy podkład edm w kolorze sandy fair będzie dla mnie dobry? bardzo proszę o zmiłowanie się

edit: czuję, że się trochę wygłupiłam poczytałam więcej i doszłam do wniosku, że nawet próbka będzie mi długo służyć, więc chyba jednak się zdecyduję na zabawę...
warto zamawiać edm z allegro? w tej chwili widzę jednego sprzedawcę z interesującą i bogatą ofertą
Stawiam raczej na Ivory
Sandy Fair moze byc ciut za rozowy
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:07   #4792
Chaigata
Zakorzenienie

Tylko jak to wyjdzie np. z pędzlem.
Bo ja nie mam nawet tego.
znalazłam aukcję gdzie jest flat top z EDM i gratis 4 probki podkladu
Chaigata jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:10   #4793
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Tylko jak to wyjdzie np. z pędzlem.
Bo ja nie mam nawet tego.
znalazłam aukcję gdzie jest flat top z EDM i gratis 4 probki podkladu

Moim zdaniem nie opłaca się kupować na all... za jedną próbkę płacisz tyle, ile za 3. na stronie EDM.
A pędzelek wychodzi bardzo tanio we wspólnych zamówieniach

wiedzma86 jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:15   #4794
Maqua
Zakorzenienie

składam zamówienie na allegro, załatwi za mnie wszystko brat, koszta nie są wysokie, mam nadzieję, że szybko i sprawnie wszystko pójdzie. zamawiam kilka próbek i ten przed chwilą wspomniany pędzel, więc coś wybiorę na pewno
Maqua jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:26   #4795
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 14, 15 że niby wysłali, ale jeszcze nic do mnie nie doszło... mam nadzieję, że jak najszybciej jednak dostanę, bo nie mam już żadnych próbek... ;/ a moja twarz to okropna jest...

O prosze mi tez 15 wyslali ciekawe ktora z nas dostanie pierwsza przesylke . Daj znac jak dostaniesz paczuszke

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-10-22 o 18:36
*milka* jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:29   #4796
amandine
Raczkowanie

jestem w trakcie wyszukiwania odpwoiednich kolorow do swojej cery, co wogole nie jest latwe i wlasnie mam male pytanie czy primer start to finish ryzowy jeszcze istnieje bo szukalam na ich stronce i nie znalazlam, nie wiem moze zle szukma - czy ktos mi pomoze
a i jeszcze jedno - czy odcienie fair sa jasniejsze od light, bo tak mi sie przynajmniej wydajeale pewna to nie jestem bo dopiero zaczynam moja przygode z edm
amandine jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:32   #4797
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
jestem w trakcie wyszukiwania odpwoiednich kolorow do swojej cery, co wogole nie jest latwe i wlasnie mam male pytanie czy primer start to finish ryzowy jeszcze istnieje bo szukalam na ich stronce i nie znalazlam, nie wiem moze zle szukma - czy ktos mi pomoze
Niestety ryzia już nie ma

wiedzma86 jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:36   #4798
amandine
Raczkowanie

Cytat:
Niestety ryzia już nie ma
ehhh .....a czytalam ze fajny jako primer, a jest moze jakis zamiennik tego primera????
amandine jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:41   #4799
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
ehhh .....a czytalam ze fajny jako primer, a jest moze jakis zamiennik tego primera????
Hmmm... o ile się nie mylę to jest jeszcze kaolin i natural reflections, a tego drugiego posiadam i jestem bardzo zadowolona ALE.... jako primera używam pudru bambusowego z BU z NR jako finisz

edit: właśnie mnie oświeciło Ryzia szukaj na wymiankowym bo często go tam widuję

Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-10-22 o 18:42
wiedzma86 jest offline  
Stary 2009-10-22, 18:46   #4800
amandine
Raczkowanie

Cytat:
Hmmm... o ile się nie mylę to jest jeszcze kaolin i natural reflections, a tego drugiego posiadam i jestem bardzo zadowolona ALE.... jako primera używam pudru bambusowego z BU z NR jako finisz

edit: właśnie mnie oświeciło Ryzia szukaj na wymiankowym bo często go tam widuję
dzieki za info
amandine jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości