Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-01, 09:20   #2011
vril
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ma ktos porowanie dwoch cieni EDM - Southern Belle i Midnight Rose? One sie roznia w ogole?
vril jest offline  
Stary 2009-07-01, 09:31   #2012
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
aaa tam zaraz do serwisu może to kwestia ustawień
Nie nie przyciski menu nie działają, mogę nim tylko zrobić zdjęcie i to wszystko przypuszczam ze kolorki też teraz miesza.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-07-01, 09:33   #2013
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy moje sugestie cos Ci pomogą, ale napiszę Ci o moich odczuciach odnośnie tych 2 kolorków:
Buttered Tan - bardzo ładny ciepły odcień, z żółtawo-złotymi tonami skóry, dla lekko lub średnio opalonej cery, takiej o oliwkowym kolorze
Light Olive - również bardzo ładny odcień i też raczej do jasnych nie należy, taki zółtawo - oliwkowy, nieco zbliżony do buttered tan, ale...
20 tys. razy robiłam paski obu kolorow na skórze i strasznie ciezko mi bylo stwierdzić który lepiej pasuje Pomalowałam pół twarzy jednym i drugim kolorem i po jakimś czasie stwierdziłam, że light olive wybija lekko zielonkawe tony i cera robi sie blada (w moim przypadku), natomiast buttered tan bardzo ładnie stapia się z cera i eksponuje cieply złotawy kolor, taki ktory lubie.. Jeden lub drugi kolor dodaję w niewielkiej ilosci do Rice Soft Bronze i wtedy wychodzi mi cos fajnego, bardzo lekkiego na twarzy wszystko zalezy od tego jaka masz karnacje..
Soft Bronze - miałam probkę kaolinu, a teraz mam cały ryż, wedlug mnie kaolin miał lekko rózowawy kolor i jest ciut jasniejszy od ryzowego soft bronze,który wpada w jasno brązowy kolor, dla mnie oba kolory bardzo ładne, ciepłe, do średniej karnacji lub takiej "light-medium", ale 100% transparentne.. Ja po jednym i po drugim blyszcze sie dosyc szybko, ale mnie to nawet nie przeszkadza..
Dziękuję bardzo za szczegółową odpowiedź ja mam właśnie problem bo oba kolory wyglądają dobrze i bardzo podobnie lecz skoro piszesz o tych zielonawych tonach to może lepiej wezmę ten Buttered Tan
Wczoraj otrzymałam sample więc zaczynam testy i po wstępnych próbach ciężko mi stwierdzić... największy problem to szyja ciężko mi coś dopasować bo ona zawsze ma nieco inny odcień. Nie chcę już ryzykować z ciemniejszym podkładem zależy mi na tym aby ten był uniwersalny a jednocześnie żeby pasował do opalonej skóry. Teraz przynajmniej mam już jakiś punkt zaczepienia. A jeśli chodzi o ten kaolin skoro ma lekko różowawy odcień to sobie chyba podaruję bo lubię ciepłe kolory więc chyba na razie się wstrzymam chodziło mi głownie o coś matującego bazującego i wykańczającego makijaż.
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-01, 09:54   #2014
LadyDaisy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za szczegółową odpowiedź ja mam właśnie problem bo oba kolory wyglądają dobrze i bardzo podobnie lecz skoro piszesz o tych zielonawych tonach to może lepiej wezmę ten Buttered Tan
Wczoraj otrzymałam sample więc zaczynam testy i po wstępnych próbach ciężko mi stwierdzić... największy problem to szyja ciężko mi coś dopasować bo ona zawsze ma nieco inny odcień. Nie chcę już ryzykować z ciemniejszym podkładem zależy mi na tym aby ten był uniwersalny a jednocześnie żeby pasował do opalonej skóry. Teraz przynajmniej mam już jakiś punkt zaczepienia. A jeśli chodzi o ten kaolin skoro ma lekko różowawy odcień to sobie chyba podaruję bo lubię ciepłe kolory więc chyba na razie się wstrzymam chodziło mi głownie o coś matującego bazującego i wykańczającego makijaż.
myslalam ze tylko ja źle widze, ale dla mnie oba te kolory tez wygladaja identycznie (oba mam w formule int.) najlepiej zrob tak jak ja pomlauj pol twarzy jednym i drugim i wtedy zobaczysz ktory bedzie lepszy chyba widzialam ich swatche w albumie, ale musisz sie dokopac do nich..
a kaolin soft bronze to tez bardzo ladny odcien tylko lekko tracnięty rozem (w moim odczuciu), ale takim ktorego nie widac na buzi..ladnie wygladza i matuje, mysle ze sampla zawsze mozesz sobie zamowic i wyprobowac, ladnie stapia sie z cera, wiec mysle ze nie masz czego sie bac

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-07-01 o 09:57
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-07-01, 10:22   #2015
Malinn
Zakorzenienie

Siunia nie masz sie czego bac, zamow na poczatek probeczke i zobacz czy ci odpowiada...

Pudry sa transparentne... na mnie moj kaolin sunlight zostawia baaaaardzo delikatna poswiate i wygladam jak musnieta sloncem Co mi nie przeszkadza, bo efekt jest bardzo naturalny.. niestety z matem problem bo srednio mnie to matuje
Stary 2009-07-01, 10:36   #2016
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

co jest takim must have z edm-u (oprócz podkładów i pędzili, bo pierwsze mi nie pasują, drugie mam)? mam zaklepane dwa miejsca i nie wiem co wziąć
Stary 2009-07-01, 11:03   #2017
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
co jest takim must have z edm-u (oprócz podkładów i pędzili, bo pierwsze mi nie pasują, drugie mam)? mam zaklepane dwa miejsca i nie wiem co wziąć
Korektor Sunlight - bombowy pod oczy i nie tylko. i może jakiś fajny róż albo cień do powiek?? Zależy czy używasz.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-07-01, 11:11   #2018
tootsie
Zakorzenienie

Sunlight jest świetny Polecam

tootsie jest offline  
Stary 2009-07-01, 11:14   #2019
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

też bym na pierwszym miejscu poleciła sunlight poza tym rozświetlacze i róże

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-01, 11:39   #2020
tootsie
Zakorzenienie

Zastanawiam się czy nie kupić pelnego wymiaru Sunlight ale nie wiem kiedy zużyłabym całe opakowanie Mam próbkę i stosuję korektor praktycznie codziennie nie widze ubytku

tootsie jest offline  
Stary 2009-07-01, 11:46   #2021
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

o super, dziekuję!
mam próbkę to wezmę full,
a drugi typ? rozświetlacz - mam wet sand: jak dla mnie za dużo drobinek,
róze: próbki: dvr saturday, open day, best friends
Stary 2009-07-01, 11:54   #2022
86Paula
Zakorzenienie

ja mam duzy Time Share... zakochalam sie bardzo mi sie podoba na twarzy.
poza tym mint i multi intensive to moje must have niezleznie od tego jakiego podkladu uzywam. Lubie tez soft touch i soft bronze. Champagne lezy chwilowo zapomniany, wet sand dopiero zaczynam testowac NR cool pink jak i NR golden tan sa super.
hehe no to pomoglam
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-01, 11:54   #2023
Kung Fu Candy
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,
mam problem z zamówieniem z EDM, bo chciałam zamówic jak zwykle sample ale przy Ship Methods wyskakuje mi cały czas ze USPS jest niedostępny i żeby wybrać inną metodę wysyłki ale przy tym niema zadnej opcji do wyboru ;/ może któraś z Was tez tak miała i mi pomoże?
pozdrawiam
Kung Fu Candy jest offline  
Stary 2009-07-01, 12:00   #2024
~~ALa~~
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
mam problem z zamówieniem z EDM, bo chciałam zamówic jak zwykle sample ale przy Ship Methods wyskakuje mi cały czas ze USPS jest niedostępny i żeby wybrać inną metodę wysyłki ale przy tym niema zadnej opcji do wyboru ;/ może któraś z Was tez tak miała i mi pomoże?
pozdrawiam
taki problem sie pojawial. wejdz w swoj profil i sprawdz czy masz wpisane pelne dane adresowe (w szczegolnosci czy jest wybrany kraj). jakis blad na stronie EDM chyba byl, stad problemy
Stary 2009-07-01, 12:03   #2025
Kung Fu Candy
Raczkowanie

okej spóbuje czy to coś zmieni, dzięki
Stary 2009-07-01, 12:05   #2026
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
o super, dziekuję!
mam próbkę to wezmę full,
a drugi typ? rozświetlacz - mam wet sand: jak dla mnie za dużo drobinek,
róze: próbki: dvr saturday, open day, best friends
ja się właśnie nim wczoraj potraktowałam i fajnie jest ale te drobinki ciut za wyraźne
ja wolę Natural zdecydowanie

przypomnij mi co mi dołożyłaś do Anny, bo za diabła nie pomnę
Stary 2009-07-01, 12:12   #2027
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Ila, nie pamietam
Stary 2009-07-01, 12:15   #2028
Kung Fu Candy
Raczkowanie

grrr zaraz mnie trafi! faktycznie niemam kraju wpisanego ale jak próbuje go zmienić to wiesza sie strona i błedy wyskakują, masakra!
Stary 2009-07-01, 13:43   #2029
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
myslalam ze tylko ja źle widze, ale dla mnie oba te kolory tez wygladaja identycznie (oba mam w formule int.) najlepiej zrob tak jak ja pomlauj pol twarzy jednym i drugim i wtedy zobaczysz ktory bedzie lepszy chyba widzialam ich swatche w albumie, ale musisz sie dokopac do nich..
a kaolin soft bronze to tez bardzo ladny odcien tylko lekko tracnięty rozem (w moim odczuciu), ale takim ktorego nie widac na buzi..ladnie wygladza i matuje, mysle ze sampla zawsze mozesz sobie zamowic i wyprobowac, ladnie stapia sie z cera, wiec mysle ze nie masz czego sie bac

Gdy oba te kolory testowałam na ręce to wyglądały identycznie..
Mam teraz na twarzy Buttered Tan i wygląda nieźle zrobiłam kilka zdjęć i widać że nawet do szyi się dopasował więc myślę że kolor już mam wybrany boję się tej zieleni w Light Medium dlatego wybiorę Buttered tan Sampel kaolinu kosztuje 2,5$ prawda

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Siunia nie masz sie czego bac, zamow na poczatek probeczke i zobacz czy ci odpowiada...

Pudry sa transparentne... na mnie moj kaolin sunlight zostawia baaaaardzo delikatna poswiate i wygladam jak musnieta sloncem Co mi nie przeszkadza, bo efekt jest bardzo naturalny.. niestety z matem problem bo srednio mnie to matuje
To chyba najlepsze wyjście intensive kryje nieźle ale w taka pogode jak dziś trzeba było by coś matującego do tego dlatego tak podpytuje o ten kaolin
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-01, 14:08   #2030
ks222
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
mam champagne, czemu nie słyszałam szalonych ochów i achów?????? To jest to co szukałam kilka lat!!! (znów uwaga do trwałości dziś) walę na cała twarz!!! Normalnie przed wyjściem do sklepu po bułki czy po pranie do piwnicy!!! BOOOOOSKI. Według mnie na razie żaden znany mi nawet klasyczniak górnopółkowiec nie dorównał mu efektu wizualnego. No i nareszcie mnie rozświetlacz nie bieli, nie pojaśnia, nie zmienia odcienia, nie usztucznia
atoja poniewaz widze ze mamy podobne kolory to wyprobuje i ja champagne bo cos czuje ze mi sie spodoba

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
pozdrawiam
no to ja dokladnie o tym wczortaj chyba pisałam
w ustawieniach trzeba jeszcze raz Polska dopisac
ks222 jest offline  
Stary 2009-07-01, 14:21   #2031
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Tootsie a nie chcesz ze mna na pół sunlighta?
Stary 2009-07-01, 14:27   #2032
ks222
Raczkowanie

dziewczyny a te przesyłki to naprawde tak bardzo maja isc do góry? o cene mi chodzi
ks222 jest offline  
Stary 2009-07-01, 14:29   #2033
LadyDaisy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Gdy oba te kolory testowałam na ręce to wyglądały identycznie..
Mam teraz na twarzy Buttered Tan i wygląda nieźle zrobiłam kilka zdjęć i widać że nawet do szyi się dopasował więc myślę że kolor już mam wybrany boję się tej zieleni w Light Medium dlatego wybiorę Buttered tan Sampel kaolinu kosztuje 2,5$ prawda

To chyba najlepsze wyjście intensive kryje nieźle ale w taka pogode jak dziś trzeba było by coś matującego do tego dlatego tak podpytuje o ten kaolin
hehe ten light olive tez jest ladnym kolorkiem, tylko na mojej twarzy po jakims czasie robi taka bladosc (pomimo ze nie jest jasny) i wtedy dostrzegam te tony zielonkawe, generalnie buttered tan lepiej mi sie podoba i mozna go uzywac samodzielnie, a do light olive dosypuje ciutkę rice soft brozne lub czegos w innym odcieniu
nie mam juz kaolinowego soft bronze, bo bym ci podarowala, ale popytaj, moze na wymiankowym beda mialy dziewczyny, tak sampel wychodzi 2,50$ bo sprawdzałam ostatnio samplowy NR Light ;p
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-07-01, 16:01   #2034
ks222
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ojojoj dziewczyny, tak odradzać innym oliwki...
Ja używam Light Almond, a nie jestem ani Azjatką ani brunetką (jestem średnią blondynką z niebieskimi oczami).
Ten kolor jest idealnie dobrany do odcienia mojej skóry (jasny, ale nie ekstremalnie; bez różu, brzoskwini i dużej ilości żółci; po prostu taki jasno - brudny ). IDEAŁ
Dla mnie odcienie beige i buff mają niestety za dużo różu w sobie, podobnie z odcieniami golden - są one za bardzo żółte, a warmy są zbyt brzoskwiniowe, a coole to wiadomo - zbyt różowe.
Natomiast oliwki (przynajmniej w przypadku olive fair, sweet almond i light almond) wcale nie są bardzo zielone; olive fair jest bardzo podobny do golden fair, a sweet almond to odrobinę jaśniejsza i mniej "brudna" wersja light almonda.

no właśnie - oliwki są suuuuper
ja na razie za najlepszy dla siebie uznaje olive neutral teraz czekam na mediuj a dla porównania wzielam jednak buttered tan wiec jak tylko przyjda to porównam

oliwki górą
ks222 jest offline  
Stary 2009-07-01, 16:25   #2035
SaraSara
Raczkowanie

Na EDM wrócił pędzelek ANGEL tak przez wszystkich poszukiwany. Zamaiwam , a co tam... ;P
SaraSara jest offline  
Stary 2009-07-01, 16:40   #2036
wiewiora1986
Raczkowanie

GG do wiewiora1986

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Na EDM wrócił pędzelek ANGEL tak przez wszystkich poszukiwany. Zamaiwam , a co tam... ;P
Ten pędzel nadal jest OUT OF STOCK jeżeli masz an myśli pędzel do różu oczywiście...
Stary 2009-07-01, 16:54   #2037
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Ila, nie pamietam
takie różowe cóś, jakby z drobinkami
Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
Ten pędzel nadal jest OUT OF STOCK jeżeli masz an myśli pędzel do różu oczywiście...
ja tez go widzę na szaro
Stary 2009-07-01, 16:58   #2038
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
takie różowe cóś, jakby z drobinkami

ja tez go widzę na szaro
jakiś róż?
jeśli tak to któryś z tych: best frieds, dvr saturday,open day
Stary 2009-07-01, 18:52   #2039
viera
Zadomowienie

wczoraj obiecalam, ze wrzuce fotki cienia EDM butterfly kissess, prosze, oto one (moj aparat chyba 'leci' w druga strone, jesli chodzi o kolory... Bo cien w rzeczywistosci jednak jest troszeczkę żywszy ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cmokimotylkowe.jpg (18,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cmokimotylkowevol2.jpg (36,8 KB, 29 załadowań)
Stary 2009-07-01, 20:12   #2040
mysha25xx
Rozeznanie

Co to za kolor Fair Medium z prasowańców, nie widzę sypkiego odpowiednika Myślicie, że jak Light Medium jest OK to ten też może być?Miał ktoś?
Ech, pierdoła ze mnie, do tego ślepa, w kat. cool nie szukałam, jakoś mnie ten medium do beige pasował. Kurcze, jeśli one mają takie same odcienie jak sypkie, to raczej medium beige będzie za ciemny. Chyba mi się o oczy obiło,że ma być light mediu wprowadzony. Jeszcze zastanawiam sie nad fairly light, cięzki żywot

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-07-01 o 22:10
mysha25xx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości