Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-03, 13:41   #2101
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny jest któraś chętna na Koalin Powder Fair na pół?
lalaith jest offline  
Stary 2009-07-03, 14:36   #2102
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Czyli najlepiej napisać do nich i zobaczyć co odpowiedzą Raz mi sie zdarzyło, że przesyłka do mnie wysłana ze Stanów szła równiutki miesiąc. I tez straciłam już wtedy nadzieję a tu tadam
Ze Stanów przesyłki potrafią iść ponad miesiąc. Może ta też tak sobie drepcze??

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2009-07-03, 14:57   #2103
ferguusson
Zakorzenienie

do Dublina dostaje po 10 dniach..Dlaczego tak sie wlecze do Polski??

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-07-03, 16:39   #2104
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
oki zrobione, teraz czekamy czy udało się zdązyć przed złożeniem wspólnego
Jejku oby sie udało

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Szczerze przeraziłam się jak to zobaczyłam, wizja, że z moim może się coś takiego stać, a nie mam zapasowego. I ile by trwało zanim by doszedł nowy.
Dobrze, że udało się jakoś skleić.
Dlatego chyba warto mieć 2 Flat Topy. Rety gdyby mojego to spotkalo... Masakra! Tym bardziej ze za 4 h temu go wyprałam. Chyba i tak zamowię jeszcze jeden. LHK tez fajny ale Flacik jest moim nr 1. Poza tym z LHK troche wloski wypadają

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-07-03, 19:50   #2105
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie

mam takie pytanie, bo z tego co piszecie większość z wam używa kremu pod podkład EDM
dzisiaj przyszła mi próbka 1ml podkładu z allegro i od razu wypróbowałam, nałożyłam na suchą umytą twarz i wszystkie suche skórki było widać, wiedziałam ze tak może być bo o tym wspominałyście ale u mnie to wygląda potwornie i teraz pytanie odnośnie bazy pod podkład: czy to może być taki zwyczajny krem np. z Under Tweny czy Garniera do niedoskonałości bo zauważyłam ze wy te kremy macie jakis lepszych firm o których nie słyszałam i które raczej trochę kosztują
prosze o rade
dodam ze mam tłustą skórą i używam preparatów złuszczających takich jak Acne derm i Isotrexin(teraz sporadycznie bo lato)
samotna w sieciiiiiii jest offline  
Stary 2009-07-03, 19:53   #2106
piratte
Zadomowienie

Ja używam najzwyklejszego kremu oliwkowego "lekka formuła" Ziai, jest dosyć tłusty, więc łączę go z żelem HA z BU i dzięki temu lepiej się rozprowadza i szybciej wchłania, jest to jedyny krem na którym nie rolują mi się minerały
piratte jest offline  
Stary 2009-07-03, 20:27   #2107
LadyDaisy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
mam takie pytanie, bo z tego co piszecie większość z wam używa kremu pod podkład EDM
dzisiaj przyszła mi próbka 1ml podkładu z allegro i od razu wypróbowałam, nałożyłam na suchą umytą twarz i wszystkie suche skórki było widać, wiedziałam ze tak może być bo o tym wspominałyście ale u mnie to wygląda potwornie i teraz pytanie odnośnie bazy pod podkład: czy to może być taki zwyczajny krem np. z Under Tweny czy Garniera do niedoskonałości bo zauważyłam ze wy te kremy macie jakis lepszych firm o których nie słyszałam i które raczej trochę kosztują
prosze o rade
dodam ze mam tłustą skórą i używam preparatów złuszczających takich jak Acne derm i Isotrexin(teraz sporadycznie bo lato)
większość dziewczyn z tego wątku odeśle Cie do tej lektury :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339063

ja np. uzywam zwykłego kremu nawilzajacego z ziaji lub z probek, ale prawdopodobnie bede mieszac je z jakims specyfikiem z BU
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-07-03, 20:30   #2108
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Samotna w sieci nie wiem czy zaglądałaś do tego wątku -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
Myślę, że warto
Hmm z tego co zauważylam to chyba spora grupa dziewczyn używa kremów z wysokim filtrem, na to jakiś puderek typu ryzik, koalin czy bambus i na to podkład.
Sama używam kremu Dermedica z filtrem 30 i na to żel hialuronowy z Biochemii Urody. I tyle

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-07-03, 20:43   #2109
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

No no no, są wieści z forum EDM : Przede wszystkim obiecane są nieziemskie doznania podczas zakupów na EDM Jakkolwiek by to rozumieć w szczegółach prezentuje się to tak
1) Sample kit-y będą dopasowane- więc dla nowonara(i zara-)żonych mineralnym maniactwem będzie łatwiej, bo będą komplety dla bladolicych itd (nie pisze czy beda bezplatne, czy bedzie mozna cos samemu kombinowac)
2)Pojawi się interaktywny program :"Find your perfect Color" - pomoże on dobrać nam odpowiedni kolor do naszej facjaty Hmmmm
3)DUZY KIT ZOSTAJE - i tu jakaś wzruszająca opowiastka, która wzruszyła Władze EDM na tyle, że postanowili go zatrzymać, nie wiadomo na jakich warunkach "Carina will have to make some adjustments to keep up with the times in a reasonable way" - czyli, że prawdopodobnie podrożeje, lub zmieni się ilość.
4)Będzie nowy Sample Custom Kit - szczegółów brak.
5)Oczywiście będzie jakieś super chruper forum dla tych co tam zaśmiecają wątki na stronie EDM (już to mówiłam i to potwierdzam, że to jeden wielki bełkot i ttylko swatche im wyszły )
6) pojawi się jakiś "Drop Box" żeby się kontaktować z Customer Service w każdym momencie. Nie wiem o co chodzi, ale wątpie, że ktoś będzie siedział 24h
7)Otwarcie nowej strony jeszcze nam niegrozi jednakże nadchodzi nieuchronnie i ogloszą go tydzień wcześniej kiedy strona będzie już "wypolskowana" (polished - czy to nie jest obraźliwe )
foxxxy jest offline  
Stary 2009-07-03, 21:01   #2110
Darianna25
Zakorzenienie

Tak sobie pomyślałam ,ze skoro będą wysyłać za pomocą Fedexu paczki powyżej 70$ to może duży kit zdrozeje do tej ceny. Oby nie.
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-07-03, 22:52   #2111
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Kochane potrzebuje pomocy a właściwie porównania kaolinu w odcieniu Sunlight a Soft Bronze czy one się bardzo różnią? chodzi mi głównie o kolor bo nie mogę się zdecydować który wybrać
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-03, 23:32   #2112
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze szybciutko obiecane róże, Kaolina(dwa odcienie) i korektory. Mam nadzieję, że pomogłam komuś

i klasycznie-nie dodałam załączników

1sze zdj-bez lampy, światło dzienne, ale u mnie tak ciemno jest non stop..
2gie-z lampa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizazpl.jpg (50,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazpl2.jpg (42,6 KB, 100 załadowań)

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-07-03 o 23:34
ferguusson jest offline  
Stary 2009-07-03, 23:35   #2113
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
i klasycznie-nie dodałam załączników

Kurcze ten Sunlight jasny jest... szkoda że nie masz dla porównania Soft Bronze.
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-03, 23:40   #2114
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Kochane potrzebuje pomocy a właściwie porównania kaolinu w odcieniu Sunlight a Soft Bronze czy one się bardzo różnią? chodzi mi głównie o kolor bo nie mogę się zdecydować który wybrać
dzisiaj musisz to wiedzieć ? Bo jutro mogę zrobić Ci swatche, ale dzisiaj w sztucznym świetle to kolory będą przekłamane Chociaż mogę spróbować
cathy jest offline  
Stary 2009-07-03, 23:43   #2115
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dzisiaj musisz to wiedzieć ? Bo jutro mogę zrobić Ci swatche, ale dzisiaj w sztucznym świetle to kolory będą przekłamane Chociaż mogę spróbować

Jutro rano mam dać znać czy biorę coś w wspólnych zamówieniach no i mój problem właśnie polega na wyborze jednego z nich Była bym bardzo wdzięczna za swatche
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-03, 23:50   #2116
cathy
Organizatorka

GG do cathy

to daj mi z 10 minut. muszę baterie podładować
choć ostrzegam, że zdjęcia robione wieczorem i z lampą, to średnie odwzorowanie rzeczywistych odcieni
cathy jest offline  
Stary 2009-07-03, 23:52   #2117
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
to daj mi z 10 minut. muszę baterie podładować
choć ostrzegam, że zdjęcia robione wieczorem i z lampą, to średnie odwzorowanie rzeczywistych odcieni

Oj dziękuję Ci kochana! w takim razie czekam! myślę że pomoże mi to w wyborze
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:11   #2118
cathy
Organizatorka

GG do cathy

no to wrzucam porównanie
tylko tak jak mówiłam - nie cierpię robić swatchy w sztucznym świetle, gdyż to przekłamuje zawsze trochę kolory. Starałam się wybrać takie zdjęcie (pstryknęłam chyba z 20), żeby w miarę były oddane odcienie.
I na swatchach są grube warstwy pudru - one są transparentne, więc oczywiście przy normalnej ilości wygląda to inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg soft bronze vs sunlight.jpg (42,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soft bronze vs sunlight swatche.jpg (41,0 KB, 99 załadowań)
cathy jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:16   #2119
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
no to wrzucam porównanie
tylko tak jak mówiłam - nie cierpię robić swatchy w sztucznym świetle, gdyż to przekłamuje zawsze trochę kolory. Starałam się wybrać takie zdjęcie (pstryknęłam chyba z 20), żeby w miarę były oddane odcienie.
I na swatchach są grube warstwy pudru - one są transparentne, więc oczywiście przy normalnej ilości wygląda to inaczej

Dziękuję za porównanie no ten sunlight faktycznie jasno wygląda używam podkładu w odcieniu Buttered Tan myślisz że Soft Bronze był by dobry? skoro są transparentne to chyba nie ma obaw że będzie za ciemny prawda
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:20   #2120
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Dziękuję za porównanie no ten sunlight faktycznie jasno wygląda używam podkładu w odcieniu Buttered Tan myślisz że Soft Bronze był by dobry? skoro są transparentne to chyba nie ma obaw że będzie za ciemny prawda
Za ciemny na pewno nie będzie, ale obawiam się, że z soft bronze mogą wyłazić czasem różowawe tony U mnie się tak czasem dzieje, ale tylko, gdy używam winged butter albo golden light. Gdy używam podkładów oliwkowych, nic takiego nie widzę
Podobnie dzieje się z NR Medium Bronzer.. Też niby opalony, ale u mnie na żółtawych podkładach wychodzą z niego różowe tony..
Sorry, jezeli bardziej Ci jeszcze namieszałam
cathy jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:25   #2121
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Za ciemny na pewno nie będzie, ale obawiam się, że z soft bronze mogą wyłazić czasem różowawe tony U mnie się tak czasem dzieje, ale tylko, gdy używam winged butter albo golden light. Gdy używam podkładów oliwkowych, nic takiego nie widzę
Podobnie dzieje się z NR Medium Bronzer.. Też niby opalony, ale u mnie na żółtawych podkładach wychodzą z niego różowe tony..
Sorry, jezeli bardziej Ci jeszcze namieszałam
LadyDaisy też pisała o tych różowawych tonach kurcze teraz to już się pogubiłam nie lubię niczego co daje różowawy efekt na twarzy poza tym różowe tony kompletnie mi nie pasują może bezpieczniej było by wziąć ten sunlight? tylko czy on nie będzie za jasny w porównaniu z podkładem?
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:37   #2122
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
LadyDaisy też pisała o tych różowawych tonach kurcze teraz to już się pogubiłam nie lubię niczego co daje różowawy efekt na twarzy poza tym różowe tony kompletnie mi nie pasują może bezpieczniej było by wziąć ten sunlight? tylko czy on nie będzie za jasny w porównaniu z podkładem?
u mnie Sunlight nie jest za jasny, bo jest w ogóle nie widoczny. Mam żóltawe tony na twarzy i Sunlight pasuje idealnie i nie wychodzą z niego żadne różowości. Ale przyznam, iż buttered tan nie miałam w rękach jeszcze, więc nawet nie mam jak sprawdzić I warmy to nie moja kategoria , bo u mnie zbyt brzoskwiniowe są. Więc może soft bronzer nie będzie zły?
Ale przyznaję bez bicia, że tylko teoretyzuję, bo nie wiem, jak wygląda buttered tan na żywo
cathy jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:55   #2123
ferguusson
Zakorzenienie

Siuniaaa, a Ty chcesz tego kaolinka uzywac jako baze czy wykonczeniowke..? jesli to ma byc bronzer to moze zamow jeszcze probke Natural Reflections Medium Bronzer, dodaj odrobine, wzmocni Ci on kolor Kaolina sunlight'a, przyciemni odrobine, i nie groza Ci zadne rozowe tony.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:59   #2124
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Siuniaaa - jakbyś nie miała jak zamówić próbki NR Medium Bronzer, to pisz, odsypię Ci trochę i będziesz miala do prób
U mnie stoi sporadycznie używany, bo różowości z niego u mnie wyłażą
cathy jest offline  
Stary 2009-07-04, 01:01   #2125
ferguusson
Zakorzenienie

Cathy-musze Ci wyznac=Ty mineraloholiczka, a ja cathy-blogo-holiczka piekny jest!!! Uaktualniaj go czesto Piekne czyste zdjecia i widac ze masz duzy zmysl plastyczny..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-07-04, 01:09   #2126
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy-musze Ci wyznac=Ty mineraloholiczka, a ja cathy-blogo-holiczka piekny jest!!! Uaktualniaj go czesto Piekne czyste zdjecia i widac ze masz duzy zmysl plastyczny..
ojej, dziękuję
i oczywiście uaktualniać go będę często, zwłaszcza teraz, gdy leci do mnie tyle nowych rzeczy
Niebawem pojawi się porównanie wszystkich moich pudrów wykończeniowych i primerów, ale to dopiero, jak dostanę w łapy te, które mają dotrzeć

i wiecie co? przez to gadanie znowu nabrałam ochoty na jakieś zakupy z EDM A myślałam, że na długo już mam spokój. Ale własnie odkryłam, że Champagne mi się kończy i z wykończeniówki też mnie jedna rzecz jeszcze kusi... Idę się rozejrzeć, może się jeszcze załapię na coś
cathy jest offline  
Stary 2009-07-04, 01:20   #2127
ferguusson
Zakorzenienie

doskonale Cie rozumiem ze kusi.. Ale jako usprawiedliwienie-pomysl jak niewielkim kosztem mozna dbac i o cere i o jej zdrowie.. A poza tym musimy miec na wizazu prekursora mineralow.

Dzis sie zastanawialam czy jest szansa ze stworza mineralny tusz bede pierwsza jaki go kupi i pokaze na "rzesiskach" efekty

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-07-04, 01:28   #2128
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
doskonale Cie rozumiem ze kusi.. Ale jako usprawiedliwienie-pomysl jak niewielkim kosztem mozna dbac i o cere i o jej zdrowie.. A poza tym musimy miec na wizazu prekursora mineralow.

Dzis sie zastanawialam czy jest szansa ze stworza mineralny tusz bede pierwsza jaki go kupi i pokaze na "rzesiskach" efekty
o tuszach już gdzieś pisałyśmy Nawet ktoś miał się podjąć eksperymentów w tej dziedzinie, tylko nie pamiętam kto
i uciekam z OT, zanim mnie moderatorki pogonią
cathy jest offline  
Stary 2009-07-04, 01:36   #2129
JoannaLN
Raczkowanie

Cytat:
do Dublina dostaje po 10 dniach..Dlaczego tak sie wlecze do Polski??
To zależy dokąd się wlecze. Ja zamawiałam 24 czerwca, przesyłka była u mnie 2 lipca. Najdłużej czekałam 3 tygodnie, w okolicach Bożego Narodzenia
JoannaLN jest offline  
Stary 2009-07-04, 08:12   #2130
LadyDaisy
Raczkowanie

Cytat:
nie wiem czy Ci pomoge, ale ja np. zamowilam buttered tan i do niego (i nie tylko) Natural Reflection Light, bo chyba ryzyk cos mnie zapycha
LadyDaisy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości