Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-18, 23:57   #2521
frantic
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Hedonia Pokaż wiadomość
hey. nie karćcie mnie za to, że to pewnie było itd. dopiero zainteresowłam się minerałami i nie ogarniam tej kuwety. , ale chciałabym tylo wiedzieć, czy na allegro nie opłaca się bardziej? np. za przesyłkę 12 produktów płaci się 20 $ + jeszcze ceny tych produktów .. jak to u Was wygląda w praktyce?
W praktyce absolutnie nie opłaca się kupować minerałów na Allegro, przepłaca się średnio dwukrotnie. Polecam wątek "wspólne zakupy kosmetyków mineralnych", w pierwszym poście jest wyliczone ile kosztuje jeden produkt.
frantic jest offline  
Stary 2009-07-19, 00:30   #2522
ferguusson
Zakorzenienie

Potrzebuje Waszej pomocy!!!
bo zaraz tu oszaleje.. I tż tez, bo zamowilam juz 3 kity sampli i nadal nie jest do konca dobrze.
Historia ferguussona jest nastepujaca:
szukam odcienia ODROBINKE jasniejszego od Fairly Light Neutral w formule intensive(dokladnie ta sama tonacja) Po sprawdzeniu 9 roznych jasnych odcieni w roznych formulach-Olive w OG jest niemal idealne(na "ciemniejsze"dni, po uzyciu samoopalacza, mieszam z odrobinka FLN w formule albo intensive albo OG) ale Olive w intensive nie mam. Czy ktoras z Was ma porownanie Olive w obu formulach? Bo juz naprawde powinnam dla przyzwoitosci zamowic biga(co by tz nie stekal przy nowej przesylce) ale nie chce znowu nie trafic..

przepraszam za narzekanie ale pomozcie.

TUTAJ swatch odcieni ktore posiadam, ale zaden z nich nie pasuje.. moze macie jakis pomysl..
Czuje ze bede dozywotnio skazana na rozjasnianie FLN jakims innym..

Dziekuje

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-07-19 o 00:37 Powód: zly swatch
ferguusson jest offline  
Stary 2009-07-19, 01:40   #2523
Lena4
Rozeznanie

Ferguusson mam identyczny problem. Ciekawa jestem zdania Wizażanek. Osobiście nie znalazłam innego wyjścia jak mieszanie FLN z Linen. Wtedy otrzymuję swój idealny odcień.

Lena4 jest offline  
Stary 2009-07-19, 07:46   #2524
201604211131
Konto usunięte

Dziewczyny, możecie mi doradzić jaki odcień minerałów będzie dla mnie najlepszy - załączniku moja facjata. Skórę mam mieszaną, wrażliwą - będą to moje pierwsze minerały - z chęcią przyłączę się do wspólnego zamówienia bo nie mam Paypala ani konta w banku (pieniążki będą z konta mamy). Podpowiedzcie mi też formułę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 009.jpg (35,8 KB, 116 załadowań)
201604211131 jest offline  
Stary 2009-07-19, 10:46   #2525
vril
Zakorzenienie

Wirlandia witaj
Skore masz jasniutka i bardzo ladna, nie potzrebujesz krycia, wiec polecam EDM Buff - Fair Neutral w formule original glo A zamiast korektora, o ile bedzie ci w ogole potrzebny wez ten sam kolor podkladu ale w formule intensive.
Jest watek o wspolnych zakupach podpiety na samej gorze, zamow pedzel (polecam Flat Top) i zestaw darmowych probek.
vril jest offline  
Stary 2009-07-19, 11:40   #2526
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi doradzić jaki odcień minerałów będzie dla mnie najlepszy - załączniku moja facjata. Skórę mam mieszaną, wrażliwą - będą to moje pierwsze minerały - z chęcią przyłączę się do wspólnego zamówienia bo nie mam Paypala ani konta w banku (pieniążki będą z konta mamy). Podpowiedzcie mi też formułę.
no proszę i Wirlandia tutaj
Tak jak Vril napisała już - z pewnością nie potrzebujesz formuły intensive, więc możesz przetestować 3 pozostałe. Choć o glo przy mieszanej nie zawsze się sprawdza, zwłaszcza w upały. Ja osobiście ją bardzo lubię, ale sporo dziewczyn na nią narzeka. Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. Jednak, jeżeli masz taką możliwość, zamówiłabym najpierw próbki darmowe sama, albo z pomocą którejś z wizażanek. Bo formuły matte i semi matte też warto poznać, choć mają mniej fanek
Korektora też bym nie brała do krycia problemów, bo ich nie masz, ewentualnie coś, co będzie wielofunkcyjne (czyli np. pearl jakiś na oczy pod łuk albo jako cień, albo trochę ciemniejszy do używania zamiast różu).
Co do odcienia podkładu - niestety, ja w tak jasnych kolorach jestem kompletnie zielona
cathy jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:16   #2527
Leila:)
Rozeznanie

Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej,
dostalam wczoraj (w koncu) moje pierwsze mineralki z edm!
probowalam na szybko sie miznac nimi przed wyjsciem, jestem zadowolna, dzis jeszcze wiecej poeksperymentuje. Nawet tz zauwazyl ze lepiej wygladaja niz moj zwykly podklad
tylko nie do konca jestem zadowolna z tego, jak sie prezentuja na policzkach-a moze zle nakladam, bo strasznie podkreslaja powiekszone pory na nich(niestety, nie jestem posiadaczka gladziutkiej buzi) , i nie wtapiaja sie w nie jak zwykly podklad. W zaleznosci od oswietlenia, wyglada to tak sobie albo po prostu zle. Macie na to jakies sposoby?
Dodam, ze nakladalam na sucho, pedzlem rzecz jasna, na buzi mialam tylko troszke zelu hialuronowego.
Stary 2009-07-19, 13:49   #2528
selya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wszystko sie zgadza - płaskie, szerokie pudełko wielkości mniej więcej puderniczki
Dziękuję za pomoc

dear darkness

selya jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:50   #2529
curry
Zadomowienie

Sprobuj po nalozeniu postemplowac twarz wilgotnym wacikiem U niektorych sprawdza sie rowniez "psik" na twarz(np. woda termalna, hydrolatem). Ja osobiscie wole 1 sposob. Podklad powinien sie przez to ladnie wtopic

curry jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:59   #2530
vril
Zakorzenienie

Tez polecam nakladanie na mokro, sposob dowolny. I raczej nie stosuj zelu HA solo, bo na dluzsza mete moze zaszkodzic taka aplikacja.
vril jest offline  
Stary 2009-07-19, 14:34   #2531
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
przy okazji stwierdzilam, że Fairly Summer jest jaśniejszy od Perfect
O kurka, a myślałam że FS jest najciemniejszy z Buffów mam biga. A sampel Perfecta właśnie leci do mnie z wymianki, zobaczymy. Byłoby dobrze, żeby był ciemniejszy od FS, bo ten drugi jest deko za jasny teraz kiedy jestem dość mocno opalona. Będę testować i pewnie czekają mnie kolejne zakupy bigowe ale zobaczymy jeszcze jak sprawdzą się próbki podkładów Meow i Lumiere (powinnam je mieć w ciągu kilku dni). Ilona a o jakiej formule napisałaś?

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-07-19, 15:12   #2532
Malinn
Zakorzenienie

A ja stwierdzam, ze FS jest ciemniejszy od perfecta... a przynajmniej bardziej intensywny wiecej w nim pomaranczy...
Stary 2009-07-19, 15:33   #2533
Leila:)
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Sprobuj po nalozeniu postemplowac twarz wilgotnym wacikiem U niektorych sprawdza sie rowniez "psik" na twarz(np. woda termalna, hydrolatem). Ja osobiscie wole 1 sposob. Podklad powinien sie przez to ladnie wtopic
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez polecam nakladanie na mokro, sposob dowolny. I raczej nie stosuj zelu HA solo, bo na dluzsza mete moze zaszkodzic taka aplikacja.
dzieki za porady, ide wlasnie sprobowac triku z termalka, i podziele sie pozniej rezultatami

vril- sporo jeszcze nie wiem o 'mazidlach', zelu na szczescie uzywam od niedawna, jakie moga byc skutki stosowania go samego?? wogole troche mi sie rolowal na buzi po wyschnieciu, wiec faktycznie widac ze powinien byc z czyms polaczony.
Stary 2009-07-19, 16:56   #2534
nccz
Wtajemniczenie

Od niedawna dręczy mnie róż Light Pink . Mam bardzo jasną cerę, więc jakiś efekt będzie widać. Poszukałam trochę informacji, ale dalej nie do końca wiem, czego się spodziewać. Złotawe rozświetlające drobinki powinny mi odpowiadać. Ale jak to jest z jego różowością? Uwielbiam Pick Me Up Pink. Może któraś z was mogłaby porównać ich różowość?

Dzięki dziewczyny za każdą pozytywną wzmiankę o Viki's Radiant Creation . Pod waszym wpływem poszukałam go na wymiankowym. Sama nigdy nie zwróciłabym na niego uwagi . Cudny jest. W najbliższym czasie koniecznie zamówię biga .
nccz jest offline  
Stary 2009-07-19, 17:55   #2535
86Paula
Zakorzenienie

a ja mimo ze bardzo lubie roze EDM, mam z nimi ewidentny problem...nie tyle sie ocieplaja (choc to tez) co poprostu znikaja mi z policzkow... dzis przy malowaniu nalozylam Lavender, na to DVR i odrobine Pink Ribbon. wyszlo bardzo widocznie i ladnie (moim skromnym zdaniem ) a teraz spojrzalam w lusterko i NIE MA rozu!... wyglada jakbym go w ogole nie nakladala.
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-19, 17:58   #2536
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Paula, mam to samo zdążyłam sie juz przyzwyczaić, ze róż muszę co jakiś czas poprawiać

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-19, 17:59   #2537
Malinn
Zakorzenienie

Tez tak mam... ale u mnie raczej problem z oceplaniem sie i znikaniem... w ogole nie widac, ze cos mam... a jak naloze to wszystkie wygladaja identycznie i juz zwatpilam w kupowanie kolejnych... Nie wazne czy naloze ciemny, jasny, brzoskwiniowy, rozowy, fioletowy to zawsze wygladaja tak samo... Teraz czekam na lavendera... mam nadzieje, ze mi pomoze
Stary 2009-07-19, 18:01   #2538
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Paula, mam to samo zdążyłam sie juz przyzwyczaić, ze róż muszę co jakiś czas poprawiać
tak ale ja jak narazie chyba najbardziej lubie go nakladac duo fiberem z CS, bo ten z SN sprawia mi jeszcze male problemy w obsludze... a troche za duzy zeby wladowac go w torebke i zabrac do pracy. a malym fiberkiem nie jestem zwykle pewna czy nie robie se plamy bo w pracy koszmarne swiatlo mam w lazience...
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-19, 18:04   #2539
IlonaP
Zakorzenienie

Fairly Summer mam o-glo a porównywałam do Perfect intensive i matte - fs był najbardzie neutralny
na mojej skórze
w pierwszym poście jest link do klasyfikacji odcienia od najjasniejszego do najciemniejszego i dla Buff sa dwie, raz jasniejszy raz ciemnijszy od Perfect
Stary 2009-07-19, 18:09   #2540
vril
Zakorzenienie

Leila zel HA stosowany solo wysuszy skore, dodawaj krople lub dwie do kremu i nakladaj razem

Nccz Light Pink to rozswietlacz, bardzo podobny do Pearl Pick Me Up ale nie do Pick Me Up Pink, ten ma widoczny kolor, a LP jest bialawy.
vril jest offline  
Stary 2009-07-19, 19:33   #2541
Malinn
Zakorzenienie

Wrzucam moje swarche z buff
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2886.jpg (17,4 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2887.jpg (16,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2895.jpg (11,6 KB, 92 załadowań)
Stary 2009-07-19, 20:37   #2542
ozanna
Raczkowanie

nccz, Light Pink jest naprawdę baaardzo jasny. Przede wszystkim daje efekt rozświetlenia, nie widac wiele samej różowości. Niestety nie mam porównania z korektorem, o którym mówiłaś. Jakiego koloru podkładu używasz? Jeżeli ciemniejszego niż Olive Fair, uzyskasz efekt rozjaśnienia zamiast przyróżowienia policzków Na OF Light Pink jeszcze wygląda troszeczkę różowo, na ciemniejszej skórze uzyskasz to o czym mówiłam.

pamiętaj że to moje subiektywne odczucie
ozanna jest offline  
Stary 2009-07-19, 21:41   #2543
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez nccz Pokaż wiadomość
Od niedawna dręczy mnie róż Light Pink . Mam bardzo jasną cerę, więc jakiś efekt będzie widać. Poszukałam trochę informacji, ale dalej nie do końca wiem, czego się spodziewać. Złotawe rozświetlające drobinki powinny mi odpowiadać. Ale jak to jest z jego różowością? Uwielbiam Pick Me Up Pink. Może któraś z was mogłaby porównać ich różowość?
Ja też mam prównanie.
LP jest jaśniejszy od tego korektora, to taka biel zmieszana z odrobinką różu. Rzeczywiście ma złotawe drobinki, ale są bardzo "skromne" w tym sensie, że nie ma ich tam za dużo. Tak czy inaczej jest swietnym cieniem bazowym, po dodaniu do niego intesywnego rozświetlacza jest pięknym "łagodnym" rozświetlaczem, a po zmieszaniu go z ciemnym różem daje fajne efekty
adusiadu jest offline  
Stary 2009-07-19, 23:14   #2544
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Potrzebuje Waszej pomocy!!!
bo zaraz tu oszaleje.. I tż tez, bo zamowilam juz 3 kity sampli i nadal nie jest do konca dobrze.
Historia ferguussona jest nastepujaca:
szukam odcienia ODROBINKE jasniejszego od Fairly Light Neutral w formule intensive(dokladnie ta sama tonacja) Po sprawdzeniu 9 roznych jasnych odcieni w roznych formulach-Olive w OG jest niemal idealne(na "ciemniejsze"dni, po uzyciu samoopalacza, mieszam z odrobinka FLN w formule albo intensive albo OG) ale Olive w intensive nie mam. Czy ktoras z Was ma porownanie Olive w obu formulach? Bo juz naprawde powinnam dla przyzwoitosci zamowic biga(co by tz nie stekal przy nowej przesylce) ale nie chce znowu nie trafic..

przepraszam za narzekanie ale pomozcie.

TUTAJ swatch odcieni ktore posiadam, ale zaden z nich nie pasuje.. moze macie jakis pomysl..
Czuje ze bede dozywotnio skazana na rozjasnianie FLN jakims innym..

Dziekuje
Witaj zaraz mnie ktoś zjedzie z góry na dól, ale dla mnie jaśniejszą wersją FLN jest Olive Fair (noszę z upodobaniem oba, w zależności od pory roku).
Wszak FLN to najbardziej żółty z Buffów.

Tylko jeszcze kwestia, co dla Ciebie znaczy "odrobinę"

A w Linen wyglądam szaro i słabowicie.

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-07-19 o 23:15
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-07-20, 10:14   #2545
201604211131
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wirlandia witaj
Skore masz jasniutka i bardzo ladna, nie potzrebujesz krycia, wiec polecam EDM Buff - Fair Neutral w formule original glo A zamiast korektora, o ile bedzie ci w ogole potrzebny wez ten sam kolor podkladu ale w formule intensive.
Jest watek o wspolnych zakupach podpiety na samej gorze, zamow pedzel (polecam Flat Top) i zestaw darmowych probek.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no proszę i Wirlandia tutaj
Tak jak Vril napisała już - z pewnością nie potrzebujesz formuły intensive, więc możesz przetestować 3 pozostałe. Choć o glo przy mieszanej nie zawsze się sprawdza, zwłaszcza w upały. Ja osobiście ją bardzo lubię, ale sporo dziewczyn na nią narzeka. Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. Jednak, jeżeli masz taką możliwość, zamówiłabym najpierw próbki darmowe sama, albo z pomocą którejś z wizażanek. Bo formuły matte i semi matte też warto poznać, choć mają mniej fanek
Korektora też bym nie brała do krycia problemów, bo ich nie masz, ewentualnie coś, co będzie wielofunkcyjne (czyli np. pearl jakiś na oczy pod łuk albo jako cień, albo trochę ciemniejszy do używania zamiast różu).
Co do odcienia podkładu - niestety, ja w tak jasnych kolorach jestem kompletnie zielona
Dzięki dziewczyny za pomoc Postaram się załapać na jakieś wspólne zakupy.
Więc podczas zamówienia wezmę Buffa - fair Neutral w formule Orginal Glow i w formule intensive - jako sample. I flat topa do nakładaniaa. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
201604211131 jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:58   #2546
T3kla
Raczkowanie

GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla

Dostałam drugiego kita samplowego z EDM, liczyłam że tym razem ustrzelę kolor podkładu, ale chyba lipa i proszę oceńcie i pomóżcie. Na zdjęciu wymazałam się 6 różnymi podkładami. Medium jeśli wygląda na niezły to niestety kiepskie zdjęcia - najgorszy, bo różowy jak niemal cień do powiek albo róż. Gdyby ktoś chętny to z przyjemnością wymienię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2kitEDM.jpg (146,6 KB, 120 załadowań)
T3kla jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:10   #2547
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Dostałam drugiego kita samplowego z EDM, liczyłam że tym razem ustrzelę kolor podkładu, ale chyba lipa i proszę oceńcie i pomóżcie. Na zdjęciu wymazałam się 6 różnymi podkładami. Medium jeśli wygląda na niezły to niestety kiepskie zdjęcia - najgorszy, bo różowy jak niemal cień do powiek albo róż. Gdyby ktoś chętny to z przyjemnością wymienię.
Hmm z tych to Light Medium najlepiej odpowiada odcieniowi skóry na szyi. Ciekawe jak wygląda rozprowadzony na buźce. Spróbuj najpierw z tym, reszta chyba faktycznie niezbyt. Multi Tasking mógłby służyć jako korektor pod oczy - tak samo pink tan.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:18   #2548
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Ja jestem już po 1,5 miesiąca testowaniu sampli i chyba czas na pełnowymiarowe opakowania

Wydaje mi się tylko, że kilka odcieni idealnie stapia się ze skórą
Sandy Fair i Fair Neutral na pewno.
Umiejętnie nałozony Olive Fair również się nie odcina, ale jednak wolę powyższe dwa. Również po nałożeniu Golden Fair tragedii nie ma, może ciut za ciemny, ale trzeba by się bardzo dokładnie przyjrzeć
Ivory nie odważyłam się spróbować, boję się różowawych nut

Więc albo te kolory są bardzo do siebie zbliżone, albo się tak ze mną stapiają
Wybiorę chyba Sandy Fair, jeszcze dzisiaj pomaziam się przed lustrem.

Zastanawiam się jeszcze nad Kaolin Powder i Rive Powder - muszę się na jeden z nich zdecydować, chociaż opinie są strasznie rozbieżne

No i w Personal Custom Kit wolałabym mieć do wyboru cienie do oczu, niż pomadki do ust, echh ale chyba się na niego zdecyduję.

W gruncie rzeczy to wpadłam Wam podziękować za namowę do spróbowania EDM i idealne dobranie odcieni sampli
Stary 2009-07-20, 12:27   #2549
wiewiora1986
Raczkowanie

GG do wiewiora1986

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
No i w Personal Custom Kit wolałabym mieć do wyboru cienie do oczu, niż pomadki do ust, echh ale chyba się na niego zdecyduję.
W Personal Custom Kit i Super Custom Kit możesz wziąść wszystko oprócz Best Sellers Tak więc cienie możesz dobrać jak najbardziej.
Stary 2009-07-20, 12:34   #2550
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
W Personal Custom Kit i Super Custom Kit możesz wziąść wszystko oprócz Best Sellers Tak więc cienie możesz dobrać jak najbardziej.
A to nie jest tak, że jak mam wymienione:

Makeup Brushes (standard)
Base (big)
Blushes & Face Colors (big)
Concealers (big)
Eye Colors (mini)
Face (big)
Lips (large)
Pressed Powders (large)
natural balms (large)

To muszę wziąć po jednej rzeczy z tych wymienionych?

Tagi
minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości