meszek pod nosem ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-23, 20:58   #1
maxcom
Przyczajenie

meszek pod nosem ;/

mam mały maszek pod nosem... no nie bede sie oklamywala, wasik ;/ i chcialabym sie go pozbyc. tylko nie wiem w jaki sposob. myslalam cos o wosku ale nie wiem co ile bede musiala powtarzac zabieg i czy zostaja jakies slady po depilacji... aha! a co z odrastajacymi wloskami? jak to wyglada? i czy takie krociutkie wloski tez wosk usunie?

sorki za bledy
maxcom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 23:51   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie

Dot.: meszek pod nosem ;/

Ja usuwam razem z cebulkami pęsetą o płaskich końcach. plastrów nie polecam bo czasem nie usuwają z cebulkami i zostawiają często czerwony pasek nad wargą. A pęseta daje dobre efekty, włoski rosną coraz wolniej i coraz słabsze.Na początku troszkę boli.Trzeba łapać włoski jak najbliżej skóry.Można przemyć przed zimną wodą a po tonikiem i po pół godzinie skóra wraca do normy i nie śladu po jej podrażnieniu.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 00:58   #3
pineapple
Raczkowanie

Jeśli wosk to proponowałabym kosmetyczkę. Proponuje popołudnie kiedy wiesz że nigdzie nie musisz wychodzić na drugi dzień bo nie wiadomo jak skóra zareaguje. Wosk usuwa nawet krótkie włoski, jeśli odpowiednio szarpniesz. Moim zdaniem pęseta jest lepsza przy dłuższych, pojedynczych włoskach, ale jak kto woli.
pineapple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 01:35   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie

To raczej do wosku potrzebne są dłuższe włoski. Moim zdaniem lepsza niż wosk jest elektroliza ale jeśli ktoś jak ja ma skórę naczynkową to ten zabieg nie jest wskazany.
Stary 2009-05-24, 22:56   #5
maxcom
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Ja usuwam razem z cebulkami pęsetą o płaskich końcach. plastrów nie polecam bo czasem nie usuwają z cebulkami i zostawiają często czerwony pasek nad wargą. A pęseta daje dobre efekty, włoski rosną coraz wolniej i coraz słabsze.Na początku troszkę boli.Trzeba łapać włoski jak najbliżej skóry.Można przemyć przed zimną wodą a po tonikiem i po pół godzinie skóra wraca do normy i nie śladu po jej podrażnieniu.
hmm no tak, ale ja niestety mam duzo wloskow tam i peseta ich nie usune (juz probowalam ;/ )... a do kosmetyczki mi jakos tak glupio isc z prosba o usuniecie wasika... ;/
maxcom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:30   #6
Pola:)
Raczkowanie

A ciemny masz ten wasik? jesli nie, to moze lepiej sie z tym pogodzic, bo na stale tego nie usuniesz.
Sa plastry do samodzielnego uzycia, ale to juz musisz zrobic na wlasne ryzyko (skorzystaj z KWC zeby znalezc odpowiednie plastry)
Co do reakcji na wosk, bo kazdy reaguje inaczej. Dopoki nie sprobujesz, nie bedziesz wiedziala.
Poza tym skorzystaj z wyszukiwarki - bylo juz wiele tematow dot. usuwania owlosienia.
Pola:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 17:31   #7
All_that_jazz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maxcom Pokaż wiadomość
hmm no tak, ale ja niestety mam duzo wloskow tam i peseta ich nie usune (juz probowalam ;/ )... a do kosmetyczki mi jakos tak glupio isc z prosba o usuniecie wasika... ;/
A dlaczego głupio? Kosmetyczka, gabinet medycyny estetycznej właśnie od tego są, żeby m.in. usuwać zbędne owłosienie.
Stary 2009-05-25, 18:11   #8
Milian
Raczkowanie

Wcale nie głupio, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a kosmetyczka jest od tego, by Ci pomóc go zlikwidować i doradzić w metodzie wykonywania tej depilacji. To nic strasznego, polecam wosk na zimno, szybkie szarpnięcia i spokój na jakieś 2 tygodnie.
Milian jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości