Rekonstrukcja paznokcia! - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-25, 14:33   #1
magdziulkaa
Przyczajenie

Rekonstrukcja paznokcia!

Mam straszny problem;/ tańcząc na weselu zostalam kopnięta w duzy palec u nogi i odpadl mi całkowicie paznokiec co nie wyglada dobrze;/ ale słyszałam o rekonstrukcji paznokci i dlatego chcialam bym sie dowiedziec czy w tym wypadku mogla bym wykonac ten zabieg na moim paluszku i ile to wogole kosztuje?? za wszelkie informacje z gory dziekuje
magdziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:04   #2
LadyBane
Rozeznanie

Dot.: Rekonstrukcja paznokcia!

co dokładnie znaczy odpadł? jeslli pazurek bardzo mocno odłamał się, lub jesli jest go jeszcze troche, to po zagojeniu ranki mozesz pojsc na " oględziny" do dobrej stylistki pazurków, jesli jest na co połozyc akryl, to mozna odbudowac pazurka masą i wtedy znowu mozna chwalic sie pieknymi stopami jesli mozesz wstaw fotke, łatwiej bedzie stwierdzic co sie da zrobic

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 12:58   #3
mandarynkaaa
Raczkowanie

Dot.: Rekonstrukcja paznokcia!

mógł odpaść nawet cały. Mój brat mial podobny problem, przycisnął sobie palca u ręki między drzwiami, odpadł mu cału paznokieć, ale urósł nowy. Chyba że została jakaś tam odrobinka i ona była zalążkiem do nowego paznokcia. Ale zawsze mnie to zastanawiało, bo ja mam dosyc krótkie baszki, wiele lat obgryzałam paznokcie i tylko trochę odrosly, a jemu caly paznokiec. No chyba że juz taki urok moich paznokci.
mandarynkaaa jest offline   Odpowiedz cytując