L' Oréal Paris Telescopic Explosion Mascara -nowy tusz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-07, 12:54   #31
yene
Przyczajenie

Dot.: L' Oréal Paris Telescopic Explosion Mascara -nowy tusz

po 2 tygodniach testów śmiało stwierdzam, że jak juś się człowiek nauczy tą szczoteczką operować to tusz jest godny polecenia. A na grudki znalazłam sposób, pocieranie w rękach tuszu ( jak z lakierem do paznokci) i daje radę. Faktycznie fajnie rzęsy wyglądają ale pod warunkiem że się go dobrze nałoży. poprostu trzeba cierpliwosci
yene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 08:40   #32
yene
Przyczajenie

jeszcze jedno nie wiem czy u was dzieje się tak samo ale szlag mnie trafia z powodu opakowania tuszu. wszystko czarne co było "nadrukowane" zeszło w taki sposób że brudzi mi wszystko w kosmetyczce o dłoniach nie wspomnę....duży minus za bublowe opakowanie
Stary 2009-08-15, 23:20   #33
wkretarka
Raczkowanie

GG do wkretarka

Cytat:
Napisane przez yene Pokaż wiadomość
jeszcze jedno nie wiem czy u was dzieje się tak samo ale szlag mnie trafia z powodu opakowania tuszu. wszystko czarne co było "nadrukowane" zeszło w taki sposób że brudzi mi wszystko w kosmetyczce o dłoniach nie wspomnę....duży minus za bublowe opakowanie
O tak, miałam to samo. Pozbyłam się tego ścierając cały nadruk płatkiem kosmetycznym.

Hey boy! I'm still in love with you!

wkretarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:54   #34
Reniacz
Przyczajenie

Czaiłam się na niego od dawna, ale stwierdziłam, że sporo kosztuje. W końcu jednak miałam okazje go wypróbować. Dała mi go ciocia, która sobie z im nie radzi, jest w kolorze brązowym. Zwykle jestem otwarta na tuszowe nowinki. Jeśli chodzi o tusze, to mam dość wprawną rękę - od dwóch lat maluję się codziennie. Zazwyczaj używam tych z sylikonowymi, dużymi szczoteczkami, ponieważ mam długie i gęste rzęsy, ale mało podkręcone i cienkie. Zaczęłam się malować.Tusz posklejał mi rzęsy w kępki, zaczęłam więc rozczesywać. Rzęsy stały się jeszcze cieńsze niż zwykle. Prawdę mówiąc całkiem ładnie je podkręcił. Ale cały efekt był zepsuty tym posklejaniem. A... i rzęsy nie chciały się ładnie układać, szły we wszystkie możliwe strony, mimo moich prób ich ułożenia. Z każdym dodatkowym ruchem szczoteczką było na ich coraz więcej tuszu i coraz bardziej się sklejały. Typowa pułapka. Jeszcze popróbuje, w końcu nic mnie nie kosztował... Ciocia mówiła, że dała za niego koło 70zł.
Osobiście wolę nowo zakupiony Bourjois Volume Glamour Ultra Black albo zwyczajny Avon Super Shock
Reniacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:30   #35
agnieszka9415
Przyczajenie

kurczę sama nie wiem, własnie kończy mi się tusz i zamierzam kupić tę mascarę ;p
mam krótkie, cienkie, blond rzęsy, więc oczekuję, że to naprawde będzie coŚ mam taką nadzieję, bo 60 zł to dużo ;p
agnieszka9415 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:56   #36
yene
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: L' Oréal Paris Telescopic Explosion Mascara -nowy tusz

agnieszka9415 jeśli to dla ciebie sporo to ja ci go odradzam nie warto. Moim zdaniem nie warto mija już trochę czasu od kiedy tego tuszu używam i z tym sklejaniem jest coraz gorzej.
ja mam bardzo krótkie rzesy i bardzo cienkie. i powiem tak - nie jestem z niego zadowolona wogóle. w dodatku przy mocniejszym makijażu oczu, wogóle rzęs nie widać.
Stary 2010-02-15, 13:59   #37
sandra_makeup
Przyczajenie

A ja zdecydowanie polecam - ale osobom cierpliwym
Rzeczywiście na początku mogą być problemy z posługiwaniem się szczoteczką, ale człowiek uczy się na błędach. Jest to chyba najlepszy tusz jaki używałam. Lubię nowinki i stwierdziłam, że spróbuje. Mam rzadkie rzęsy, ale średniej długości i opadające, a ten tusz zrobił z nich cudo ! Nie polecam osobom, które chcą wytuszować rzęsy szybko. Trzeba poświęcić trochę czasu, aby efekt był widoczny.

Edytowane przez sandra_makeup
Czas edycji: 2010-02-15 o 14:08
sandra_makeup jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości