Nudny wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-28, 19:47   #1
BeBe44
Przyczajenie

Nudny wygląd

Witajcie!
Na imię mam Basia. Mam długie włosy, dosyć mocno ścieniowane ( połowa włosów za kark a połowa za łopatki). Mam grzywkę. W tej fryzurze chodzę już ok. rok. Czuje się w niej źle, przytłacza mnie, bo cały czas tak samo. W sumie to nic nie da się z nimi zrobić prócz zakręcenia i wyprostowania. Mam bardzo małe pole do popisu gdyż nie mogę:
-zmienić koloru włosów
-ściąć więcej niż 5cm (brzydko mi w krótkich)
-powrócić do grzywki(brzydko mi)
-doczepić pasemek
-zagęścić czy wydłużyć włosy
-zrobić pasemek
Zostaje tylko jakieś fajne obcięcie, tylko jakie?
Nie chcę tych krótszych włosów ścinać i robić znowu takiej kopułki. Mało wyboru i chęć zmiany. Tak bardzo źle się czuje w tej fryzurze, wiem że kiedyś popełniłam błąd tak się ścinając ale musiałam zobaczyć jak to jest, po za tym kiedyś te górne włosy bardzo mi się puszyły co w sumie było gorsze niż teraz (wtedy były równej długości i były baaardzo zniszczone). Obecnie chcę dalej zapuszczać włosy ale chcę zainwestować w jakąś przejściową fryzurę. Proszę was o pomoc. W grupie siła Mam nadzieję że coś mi doradzicie Liczę na odpowiedzi.
Pozdrawiam gorąco !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00DSC08392001.jpg (45,9 KB, 1235 załadowań)
BeBe44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:03   #2
Anna Antonina
Wtajemniczenie

Dot.: Nudny wygląd

Mam wrażenie, jakby obcinał Cię ktoś bez wyobraźni. Masz zrobione, jedno ciach, jedna warstwa, drugie ciach, druga warstwa, schodek. A pomiędzy warstwami nic. Nie robi się takiej różnicy w długości warstw. Włosy powinnaś teraz skrócic o dobre 15 cm, u dobrego fryzjera. I porządnie wycieniowac, ja mam na głowie z 6 róznych długości (włosy do łokci). A włosy mam tak samo grube jak Ty. Nasze włosy nie mają się szansy dobrze układac bez dobrego obcięcia. A Twoje bez porządnego skrócenia dla zlikwidowania różnicy w długości warstw. Grzywka na bok Ci pasuje, ale ta jest źle obcięta. Powinnaś przesunąc przedziałek bliżej środka głowy i nosic dłuższą grzywkę. Ponadto powinnaś starannie układac włosy, unosic u nasady, dokładnie prostowac.

Mam na myśli dla Ciebie coś podobnego jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka07.jpg (19,9 KB, 138 załadowań)
Anna Antonina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:19   #3
Dosiak
Wtajemniczenie

Zgadzam się z poprzedniczką, musisz koniecznie ściąć te długie pasma. Taka różnica w długości nie wygląda najlepiej. Grzywkę zostaw na bok, włosy powinnaś mieć wycieniowane i wystopniowane. Wizyta u dobrego fryzjera załatwi sprawę.

Dosiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:50   #4
BeBe44
Przyczajenie

Wszystko byłoby dobrze ale jak zetne włosy to będę wyglądać gorzej niż teraz, zapłakałabym się na śmierć. Wiem że dla dobra ich tak powinnam zrobić ale ja nie wyobrażam sobie tego. Na pewno nic więcej nie pomoże ? Może jakbym troszkę wystopniowała te krótsze nie byłoby takiej różnicy i wyglądałoby lepiej ?
Stary 2009-05-28, 22:36   #5
visionAM
Zakorzenienie

teraz wyglądasz tragicznie (nie obraź się) i wycieniowanie tych włosów tak jak napisały dziewczyny na początku NA PEWNO Ci nie zaszkodzi, może tylko pomóc !!! Ogarnij się i zrób coś z sobą, nawet jak pozbędziesz się 15 cm tych dłuższych włosów, ale będą ścięte porządnie i dobrze wycieniowane to będziesz wyglądać fantastycznie...
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:52   #6
lalalabamba
Wtajemniczenie

Ja tu nie widzę nic tragicznego... Nie przesadzacie czasem? (Zastanawia mnie jak wygladają osoby, które zazwyczaj ostro krytykują wyglad innych).
Ja Ci nie radzę mocno cieniować włosów. Sama mam cieniowane i co najciekawsze, najbardziej zniszczone są te najkrótsze, po których fryzjerka leciała z brzytwą (a które wydają się być najmłodsze). A dodam, że od ubiegłego lata prostownicy użyłam tylko parę razy (sylwester, jakaś dyskoteka, pójście do fotografa), suszarki nie stosuję, nie chodzę spać z mokrymi włosami, używam maski, przez spory czas jadłam tabletki z wyciągiem ze skrzypu polsnego. A jak patrzę na te najkrótsze włsoy, to coś mnie trafia - taka sieczka.
Nie chcę ich jeszcze ścinać, bo znając fryzjerów, tak mnie opitolą, że nie będę w stanie związać tych najkrótszych pasemek.

Dlatego cieniowanie jest dobre, ale z umiarem, bo jeśli zechcesz wrócić do włosów jednakowej długości, nie bedzie łatwo.
lalalabamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:52   #7
Nuova
Zakorzenienie

Cieniowanie jest OKROPNE. Wyglądasz, jakbyś miała jedną fryzurę z krótszych włosów i do tego przyczepione pod spodem dłuższe kosmyki. Partia długich włosów w ogóle wisi sobie bez życia, jakby była oddzielną fryzurą. Koniecznie zrób coś z nimi - wycieniuj mocno - bo tylko Cię szpecą.
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 23:01   #8
All_that_jazz
Zakorzenienie

Masz drobną twarz i cienkie, długie włosy. Twarz ci w tych włosach ginie.Włosy są smętne i wyraźnie zmęczone tą fryzurą. Rok takiej długości dla cienkich włosków to dużo i bardzo je męczy. jeśli wymęczysz cebulki to za pewien czas możesz zacząć nawet łysieć. Zbyt obciążone za długimi włosami cebulki po pewnym czasie obumierają bo są źle ukrwione. Podetnij radykalnie, włosy odżyją,będzie widać twoją twarz. Poćwicz makijaż-umów się z kosmetyczką jeśli nie umiesz się malować. Twarz masz bardzo ładną ale drobną i w tak długich włosach wygląda ona źle. Jeśli zetniesz włosy mogą wyglądać tylko lepiej bo odżyją. Gorzej już nie może być, chyba,ze utlenisz się i jeszcze popalisz te zmęczone włosy. Każde cięcie sprawi,że będziesz wyglądać lepiej. Masz ciemne włosy.Wydaje mi się,że za ciemne do twojej cery. Może warto poradzić się fryzjera i odrobinkę je rozjaśnić? (farbą albo rozświetlającymi pasemkami.W modzie teraz jednolity kolor więc może jakaś farba? Ale jeśli masz zniszczone włoski to lepsze byłyby pasemka.Popytaj fryzjera.)

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

W długości do brody albo do policzków byłoby ci ślicznie-to widać po tym zdjęciu. Ładnie byłoby ci z grzywką. Jak nie lubisz gładkich to możesz podciąć i zakręcić.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 07:13   #9
Dosiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez BeBe44 Pokaż wiadomość
Wszystko byłoby dobrze ale jak zetne włosy to będę wyglądać gorzej niż teraz, zapłakałabym się na śmierć. Wiem że dla dobra ich tak powinnam zrobić ale ja nie wyobrażam sobie tego. Na pewno nic więcej nie pomoże ? Może jakbym troszkę wystopniowała te krótsze nie byłoby takiej różnicy i wyglądałoby lepiej ?
Chcesz zmienić fryzurę, ale nie ścinając przy tym włosów. Tak się nie da. Nawet jak wycieniujesz te pasma przy brodzie to i tak będzie zbyt duża różnica między najkrótszymi a najdłuższymi włosami. Moim zdaniem powinnaś bez żalu ściąć długie pukle, tak do brody i od razu poczujesz się lepiej.

Stary 2009-05-29, 09:21   #10
Santa0700
Raczkowanie

Ja też bym skróciła i zrobiła balejaż! Niby włosy się tak niszczą po rozjaśnianiu, ale ja kupiłam u fryzjerki serum i maskę, stosuję raz w tygodniu i włoski są jeszcze ładniejsze! Wtedy tylko myłam szamponem, nałożyłam tanie serum na końcówki i to w moim mniemaniu mi wystarczało. A teraz po wizycie u fryzjera i zrobieniu balejażu wyglądam o niebo lepiej (wiem, że to brzmi nieskromnie, ale wszyscy to chwalą, zarówno chłopaki jak i dziewczyny, czasami nawet oglądają się na ulicy) a włosy się ani nie rozdwajają (a mam bardzo długie) ani nie łamią (wypada mi tylko parę, zawsze sprawdzam czy jest cebulka na końcu). To Cię "odświeży", będzie Ci naprawdę ślicznie, bo buźkę masz super Tylko trzeba zmienić fryzjera... Popytaj koleżanek, na pewno polecą Ci kogoś zaufanego. Ja nawet obcą dziewczynę w szkole zapytałam gdzie się farbowała, bo mi się bardzo podoba! I teraz mam świetną koleżankę a tak to się zaczęło! Zobaczysz jaka będziesz pewna siebie a do takich chłopaki lecą jak muchy do miodu
Santa0700 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 11:03   #11
Kajula
Raczkowanie

Doskonale Cie rozumiem, bo tez uwielbiam dlugie wlosy. Wiele lat zapuszalam, ale doszlam do momentu, kiedy stwierdzilam, ze nie podobam sie sobie. Poszlam do fryzjera i powiedzialam "albo zostaja dlugie i zapuszczam grzywke, albo scinam lekko za ramiona i grzywka zostaje. Decyzja nalezy do Pani". I fryzjerka zrobila mi taka fryzure, w jakiej moge najlepiej wygladac. Sciela mi 20cm wlosow. I wiesz co? Jestem okropnie ZADOWOLONA! Mam wlosy za ramiona, fajnie pocieniowane, rewelacyjnie sie ukladaja, grzywka komponuje sie z nimi swietnie. Nie zaluje decyzji, jaka podjela moja fryzjerka. Zal mi troche moich dlugich wlosow, ale WŁOSY NIE ZĘBY - ODROSNĄ!

Na Twoim miejscu scielabym wlosy za ramiona minimalnie, pocieniowala z przodu, zeby ladnie podkreslaly Twoj owal twarzy, no i z tylu, zeby to jakos wygladalo Zrobic cos z grzywka fajnego, bo moim zdaniem za bardzo bierzesz ja z boku i bedziesz wygladac rewelacyjnie

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Aaa i jeszcze jedno. Skoro nie mozesz zafarbowac wlosow, to mozesz uzyc szamponetki, ktora nie niszczy wlosow tak jak farba, albo nawet robic sobie kapiele wlosow w cebuli, jezeli chcesz przyciemnic wlosy, lub w cytrynie w celu ich rozjasnienia

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Ja Ci nie radzę mocno cieniować włosów. Sama mam cieniowane i co najciekawsze, najbardziej zniszczone są te najkrótsze, po których fryzjerka leciała z brzytwą (a które wydają się być najmłodsze). A dodam, że od ubiegłego lata prostownicy użyłam tylko parę razy (sylwester, jakaś dyskoteka, pójście do fotografa), suszarki nie stosuję, nie chodzę spać z mokrymi włosami, używam maski, przez spory czas jadłam tabletki z wyciągiem ze skrzypu polsnego. A jak patrzę na te najkrótsze włsoy, to coś mnie trafia - taka sieczka.

Czas zmienić fryzjera
Kajula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:05   #12
Anna Antonina
Wtajemniczenie

Naprawdę masz śliczną buzię i nie masz powodu bac się, że będziesz źle wyglądac z krótszymi włosami
Anna Antonina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:11   #13
BeBe44
Przyczajenie

Dziękuję wszystkim za rady. Może i bym nawet ścieła trochę włosów z długości ale mam okrągłą twarz, czy takie cięcie mnie jeszcze bardziej nie pogrubi ? Teraz zaczyna się ważny okres w moim życiu, chcialabym wygladac ladnie, atrakcyjnie...
Jak tylko znajde wolniejsza chwile pokaze wam mnie w krotkich wlosach i moja twarz w kucyku.
Stary 2009-05-29, 16:29   #14
Kajula
Raczkowanie

pokaz koniecznie twarz w kucyku

i staraj sie rozjasniac wlosy, bedzie Ci bardzo ladnie w jasniejszych
Stary 2009-05-29, 16:51   #15
BeBe44
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
pokaz koniecznie twarz w kucyku

i staraj sie rozjasniac wlosy, bedzie Ci bardzo ladnie w jasniejszych
Właśnie ładuje aparat, za godzinkezrobie zdj i wam pokaze. Powiedzcie mi jeszcze jak rozjaśnić te włosy bez farb i pasemek ? Naturalność jest dla mnie priorytetem i dlatego nie chcę się farbować, po za tym odrosty... A co do rozjaśniania mniej inwazyjnymi metodami to pisałyście o cytrynie, naprawde pomaga? ile i jak trzeba robic taki "zabieg" ? Co do cięcia włosów miałoby to być coś takiego:http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura130612.htm ?
Stary 2009-05-29, 17:18   #16
Kajula
Raczkowanie

moglabys miec taka, ale zrob sobie inna grzywke. Nie wygladasz korzystnie gdy masz ja az tak mocno z boku. Zbliz sie z przedzialkiem bardziej do srodka

co do rozjasniania, poszukaj tematu na forum w dziale fryzur na pewno cos znajdziesz.
Z tego co ja kojarze to mozna rozjasniac rumiankiem, cytryna, woda utleniona.

Sama kiedys robilam sobie pasemka woda utleniona i suszylam na sloncu bardzo dobry efekt, z tym, ze nie wiem czy taki zdrowy :P
Stary 2009-05-29, 22:31   #17
BeBe44
Przyczajenie

Wybaczcie że tak długo, ale zasnęłam... Już wam się pokazuje w kucyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08406.jpg (70,7 KB, 385 załadowań)
Stary 2009-05-29, 22:47   #18
Kajula
Raczkowanie

dziewczyno! jestes przesliczna!

Scinaj te dlugie wlosy natychmiast, nawet nie wiesz ile uroku tracisz majac taka fryzure. W kucyku wygladasz pieknie! Juz sobie wyobrazam Ciebie w jakiejs fajnie wycieniowanej krotkiej fryzurce..mmm

Zapuszczam włosy
Stary 2009-05-29, 22:52   #19
BeBe44
Przyczajenie

Ja w kucyku pięknie? Oglądam te fryzury i one są strasznie krótkie, boję się takiej zmiany, okropnie się boję... A jak coś nie wyjdzie ? Przed łopatki na pewno nie obetne włosów, co najwyżej w połowie łopatek...
Stary 2009-05-29, 23:13   #20
Kajula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BeBe44 Pokaż wiadomość
Ja w kucyku pięknie? Oglądam te fryzury i one są strasznie krótkie, boję się takiej zmiany, okropnie się boję... A jak coś nie wyjdzie ? Przed łopatki na pewno nie obetne włosów, co najwyżej w połowie łopatek...
Powtorze sie, ale musze.

WŁOSY NIE ZĘBY - ODROSNĄ!

Zawsze przed scieciem sobie to powtarzam i nigdy nie zaluje

Zapuszczam włosy
Stary 2009-05-30, 07:57   #21
BeBe44
Przyczajenie

No ok. mnie już bardziej przekonałyście, więc chciałabym się umówić na wizytę na ten wtorek tylko sęk w tym że musze jeszcze przekonać mamę... Jakich argumentów mam użyć ? Co do fryzjera to jak mam mu powiedzieć co chce z włosami zrobić? Bo przecież nie tylko ściąć ale także ładnie wycieniować te krótkie. Może pokazać jakieś zdjęcie np. takie http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura82440.htm .A co z moją twarzą, na prawde nadaje się do krótkich włosów ?
Stary 2009-05-30, 12:01   #22
Madlenn
Raczkowanie

ojej te dlugie strąki sa straszne masz sliczna buzie, nie zaluj wloskow, bedzie duzo lepiej po wizycie
Madlenn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:10   #23
visionAM
Zakorzenienie

Mama chyba widzi jak wyglądasz więc powinna się zgodzić n ścięcie, po wizycie u fryzjera będziesz wyglądać o niebo lepiej, bo masz śliczną buźkę
Najlepiej wydrukuj sobie te fryzury, które Ci się podobają i pokaż je fryzjerce/ fryzjerowi. I nie martw się o swoje włosy, ścięcie na pewno im tylko pomoże. Rozumiem że jesteś tak do nich przyzwyczajona, że przeraża Cię fakt, że mogą być krótsze, ale kobieta zmienną jest, trzeba coś ze sobą zrobić na pewno nie będziesz żałowała.
Co do koloru to skoro Twoim priorytetem jest naturalność - nie farbuj włosów i nie baw się woda utlenioną. Naturalne tez są ładne
Czekamy na zdjęcia po wizycie u fryzjera

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Ja tu nie widzę nic tragicznego... Nie przesadzacie czasem? (Zastanawia mnie jak wygladają osoby, które zazwyczaj ostro krytykują wyglad innych).
jeżeli to jakaś osobista uwaga do mnie (bo ja napisałam, że dziewczyna wygląda tragicznie - sorry, ale tak po prostu jest, fryzura jest fatalna i nie zdziwiłabym się gdyby sama się ścinała i po to odezwała się na forum żeby usłyszeć rady innych więc szczerze odpowiedziałam...) to nie przesadzam, mówię co myślę, a jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądam to zajrzyj do wątku, który założyłam. Nie krytykuję dziewczyny tyko jej fryzurę, którą mam nadzieję już we wtorek zmieni, bo poza tymi włosami jest śliczna
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:42   #24
aktaga13
Zakorzenienie

po1. te wlosy nie wygladaja tragicznie. nie zgodze sie z tym. tzn. zachwycona nie jestem, ale nigdy nie nazwalabym tego tragedią

po2. autorko - gdybym miala tak ŚLICZNĄ buzię jak Ty, to obciełabym się na zapałkę zdjęcie w kucyku pokazuje, że przepięknie wyglądałabyś w króciutkiej fryzurce z grzywką na bok

jeśli nie chcesz, to chociaż idź do fryzjera, niech spróbuje zatuszować tą różnicę w warstwach - może się uda? włosy pozostaną długie, a będą wyglądały dużo lepiej
Stary 2009-05-30, 13:03   #25
eyo
Zakorzenienie

skoro nic nie chcesz zrobić to po co wątek ?! albo po co iśc do fryzjera ściąć 5 cm ? równie dobrze można nic nie robić bo i tak nie będzie różnicy

ja bym na Twoim miejscu ścięła na krótko tak część do ramiona, część do brody z jakąś fajną ostrą linią, pazurkami

masz śliczną buźkę i jak raz na jakiś czas będziesz miała krótkie a raz długie to nie bój się nic Ci się nie stanie trzeba od czasu do czasu coś zmienić bo ucięcie końcówek nic a nic nie zmieni

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

btw - pomysł z zapałką też dobry

buźkę masz jak Natalie Portman piękną i dziewczyna wygląda jak bogini na zapałke ;d Tobie naprawdę nic nie zaszkodzi...

zetnij je do ramion, pocieniuj, zetnij na krótko cokolwiek co ma charakter

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:22   #26
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
buźkę masz jak Natalie Portman piękną i dziewczyna wygląda jak bogini na zapałke ;d Tobie naprawdę nic nie zaszkodzi...
czyli nie tylko ja widzę ten potencjał
Stary 2009-05-30, 13:36   #27
BeBe44
Przyczajenie

Niestety mama mi póki co nie pozwala, tzn. waha się ale bardziej jest za zostawieniem długich wlosów... Uważa że jak je skrócę o te 6-7 cm to już nie będę miała możliwości zrobienia pięknych loków. Ona w ogóle nie widzi tej różnicy w długościach, zawsze chciała żebym miała długie włosy... Po za tym nie wiem czy mogę, bo to jeszcze jest druga sprawa. Mianowicie niedawno zostałam zauważona przez pewną agencję modelek i agentka uważa że i tak mam gęste włosy mimo obecnego cięcia ( może uważa tak bo jej włosy nie są za gęste). Nie wiem co zrobić, nie chce zostać przy obecnej fryzurze bo się źle czuje, po za tym źle mi się śpi w długich i przeżedzonych włosach, chciałabym coś zmienić, żebym wreszcie poczuła się jak ładna dziewczyna ( nie mówię piękna, po prostu ładna). Proszę pomóżcie mi, bo już sama nie wiem co mam robić...
Stary 2009-05-30, 13:53   #28
Kajula
Raczkowanie

przepraszam bardzo, ale czy to sa Twoje wlosy, czy Twojej mamy? Niech sie zainteresuje swoimi. To Ty masz sie w nich dobrze czuc, nie ona. To za Toba maja sie ogladac, to Ty masz czuc, ze jestes piekna, atrakcyjna, to TY masz wiedziec i decydowac co chcesz na glowie.

Co innego, gdyby powiedziala "Coreczko, nie pozwalam Ci farbowac wlosow, czy sciac na zapalke". Choc to ostatnie i tak do mnie nie przemawia.

Zapuszczam włosy
Stary 2009-05-30, 17:05   #29
Dosiak
Wtajemniczenie

Bardzo ładnie Ci w kucyku, czyli powinnaś zdecydować się na krótką fryzurkę. Nie bój się zmian, wyjdą Ci na dobre. Mama musi zrozumieć, że to Twoje włosy i masz prawo nosić fryzurę jaką chcesz. Jeśli zostałaś zauważona przez dobrą agencję modelek, to na pewno tam również powiedzą, że powinnaś skrócić włosy.

Stary 2009-05-30, 21:48   #30
monik@_monik@
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

zetnij je do ramion, pocieniuj, zetnij na krótko cokolwiek co ma charakter
Zgadzam się całkowicie

Jesteś bardzo ładna
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości