Nudny wygląd - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-31, 09:49   #31
aktaga13
Zakorzenienie

Dot.: Nudny wygląd

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Ci w kucyku, czyli powinnaś zdecydować się na krótką fryzurkę. Nie bój się zmian, wyjdą Ci na dobre. Mama musi zrozumieć, że to Twoje włosy i masz prawo nosić fryzurę jaką chcesz. Jeśli zostałaś zauważona przez dobrą agencję modelek, to na pewno tam również powiedzą, że powinnaś skrócić włosy.
Stary 2009-05-31, 10:03   #32
viorica23
Raczkowanie

Ja za to widzę bardzo ładny pokój w tle
Zetnij sie na krócej.Na pewno wywal te dłuższe włosy bo to źle wygląda a Ty jesteś ładną dziewczyną wiec po co Ci to?
viorica23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 23:04   #33
All_that_jazz
Zakorzenienie

Dziewczyno! Masz śliczną twarz jak Audrey Hepburn i nie jest ona wcale okrągła! Już prędzej trójkątna (ale tak giniesz w tych włosach, że jej kształtu nadal dobrze nie widać).
Tnij się śmiało.Ładna jesteś.Chcesz być modelką?
Idź do fotografa, zamów sesję , zrób portfolio i wyślij-choćby do agencji Mango.
Jeśli masz warunki i przypadniesz agencji do gustu to sami do ciebie przyjdą.
Dla agencji ważny jest wzrost i ładna cera więc o nią dbaj.Nie reguluj też zbyt mocno brwi.Jeśli myślisz o modelingu-próbuj swoich sił ale w dobrych, znanych agencjach.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 10:21   #34
podusia
Rozeznanie

Masz prześliczną twarz, i tak jak tu dziewczyny pisały ona po prostu ginie wśród tych włosów. Zdjęcie w kucyku bardzo ładne,też jestem zdania że te długie włosy ci nie pasują, i są źle obcięte, różnice między warstwami są za długie. Ja sama mam o wiele krótsze włosy i kilka dni temu obcięli mnie tak że różnica między najkrótszą warstwą a najdłuższą bardzo mi nie odpowiadała i skróciłam ten tył i jest lepiej. Długie włosy są bardzo ładne, krótkie w sumie też, ale zarówno jedn jak i drugie muszą być dobrze obcięte a wydaje mi się że u ciebie nie są. Miałam takie koleżanki którym mama nie pozwalała ścinac włosów, nie rozumiem tego. I często tak jest że dziewczynka/dziewczyna ma nie ciekawe włosy ale mamy na siłe im zapuszczają.
Może się komuś narażę ale ja o zdanie mamy bym nie pytała. Od czasu jak będąc nastolatką mama zabroniła mi obciąć włosy zrobiłam to bez jej zgody i od tego czasu się nie wtrącała.
Myślę że w krótszej fryzurce będziesz wyglądała ślicznie, bo masz taka ładną buźkę że tylko ją odsłonisz bardziej przypominasz mi na zdjęciu w kucyku Monikę Brodkę w tej jej nowej krótkiej fryzurze daj znać czy coś zrobiłaś z włoskami pozdrawiam

podusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:50   #35
BeBe44
Przyczajenie

Co do agencji to niestety mango i inne tego typu nie interesują się mną... Podejrzewam że to dlatego iż mam za dużo cm w talii... Staram się je zgubić ale to nie takie łatwe. Co do profesjonalnych zdjęć zapraszam na moje portfolio www.esperantess.maxmodels.pl . Jestem już po fryzjerze i w sumie są już lepsze niż wcześniej, różnicy aż tak nie widać, włosy są skrócone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00DSC08424001.jpg (34,5 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00DSC08428001.jpg (66,1 KB, 175 załadowań)
BeBe44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:22   #36
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BeBe44 Pokaż wiadomość
Co do agencji to niestety mango i inne tego typu nie interesują się mną... Podejrzewam że to dlatego iż mam za dużo cm w talii... Staram się je zgubić ale to nie takie łatwe. Co do profesjonalnych zdjęć zapraszam na moje portfolio www.esperantess.maxmodels .pl . Jestem już po fryzjerze i w sumie są już lepsze niż wcześniej, różnicy aż tak nie widać, włosy są skrócone
podtrzymuje swoja opinie,jestes sliczna. ale wolalabym Cie bez tych włosów, które aż się proszą o CIACH, CIACH!
jak na profesjonalna sesje, to zdjecia dosc slabe ... czepiam sie...
Stary 2009-06-02, 15:21   #37
Nuova
Zakorzenienie

Szczerze? Nie widę różnicy. Twoje włosy są strasznie suche, matowe i brzydko ścięte. Długie łosy wyglądają ładnie tylko wtedy, gdy są zadbane, błyszczące, nawilżone, a Twoje niestety są takie tylko na tych fotograficznych przeróbkach. Szczególnie ta warstwa na samym dole wygląda smętnie.
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:22   #38
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie widę różnicy. Twoje włosy są strasznie suche, matowe i brzydko ścięte. Długie łosy wyglądają ładnie tylko wtedy, gdy są zadbane, błyszczące, nawilżone, a Twoje niestety są takie tylko na tych fotograficznych przeróbkach. Szczególnie ta warstwa na samym dole wygląda smętnie.
tym bardziej dziwiłam się, że większość osób na tamtej stronie zachwycała się włosami właśnie
Stary 2009-06-02, 15:32   #39
Nuova
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
tym bardziej dziwiłam się, że większość osób na tamtej stronie zachwycała się włosami właśnie
Fotoszop i odpowiednie światło robią swoje jednak. A dziewczyna ma śliczną twarz, szkoda zakrywać ją włosami, tym bardziej takimi bez wyrazu. Ale to tylko moja opinia, żeby nie było, że krytykuję ; )
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:46   #40
BeBe44
Przyczajenie

to co ja mam w końcu zrobić z nimi ?
Stary 2009-06-02, 16:31   #41
untouchable
Wtajemniczenie

wybacz ale w takim razie moze napisz co MOZESZ zrobic, bedzie prosciej doradzac. bo tak oczekujesz ze bez jakiejkolwiek ingerencji we wlosy, nabiora one ksztaltu. zle trafilas, z tym to tylko do boga
Stary 2009-06-02, 18:28   #42
podusia
Rozeznanie

Hmmm ja też nie widzę różnicy. A może ty nic nie chcesz zmieniać? Bo nie można zmienić twojej fryzury nie obcinając włosów które jak tu już ktoś zauważył aż się proszą o ścięcie.Nie narzucam swojego zdania ale naprawdę powinnać coś zmienić bo ta różnica w cieniowaniu jest duża i te całe cieniowanie nie jest dobre.....

Stary 2009-06-02, 18:30   #43
aktaga13
Zakorzenienie

ciach, ciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (24,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (18,3 KB, 7 załadowań)
Stary 2009-06-02, 18:47   #44
podusia
Rozeznanie

Wydaje mi się że teraz jeszcze bardziej widać tą różnicę między warstwami. Na zdjęciach w portfolio widać że twoje włosy są "ulepszone" a na tych tutaj widać że są trochę zniszczone. Pisałaś że chcesz zmiany, poszłaś do fryzjera a zmiany nie widać,a jesli już to bardziej na niekorzyść....Jesteś naprawdę śliczna,ale chyba sama nie wiesz czego oczekujesz ( nie chcę cię obrazić!) i jakiej zmiany chcesz. Bo na zdjęciach gdzie pozujesz masz włoski śliczne,ale na tych które tu zamieściłaś jest inaczej.

Stary 2009-06-02, 21:44   #45
BeBe44
Przyczajenie

Ściełam włosy 5 cm i zostały wycieniowane, te włosy które się zawijają (widoczna różnica) to aby zatrzeć całkowicie różnicę to fryzjerka powiedziała że musiałaby zcieniować również długie ale tego nie zrobi bo by te długie stały się bardzo przerzedzone i cienkie. Na pewno nie zetne się na boba czy coś w tym rodzaju. Teraz zamierzam wykurować włosy żeby nie byly matowe ani suche. Póki co teraz się bardziej sobie podobam niż wcześniej a to wasza zasługa że mnie przekonałyście Ja z resztą wszystko robię małymi kroczkami więc może za jakiś czas znowu pójdę do fryzjera
Stary 2009-06-03, 08:06   #46
podusia
Rozeznanie

rany ale ty się na te cieniowanie uparłaś...... bez ścięcia włosów będziesz wyglądać tak samo jak teraz obojętnie jak ścieniujesz. a i zregenerować te włosy będzie ci trudno.ale to moja opinia.może się mylę.

Stary 2009-06-03, 11:26   #47
aktaga13
Zakorzenienie

pytasz nas, a i tak uparcie robisz swoje nikt nie zmusi Cię do zmian, ale nie rozumiem sensu... kolejny wątek w stylu: "chwalcie mnie"?
Stary 2009-06-03, 13:34   #48
BeBe44
Przyczajenie

Ja nie uważam się za naj, również nie oczekuje od kogoś żeby mnie chwalił. Po prostu napisałam tutaj aby mi ktoś pomógł tylko po to, co do włosów nie mają one ani jednej rozdwojonej końcówki (ściełam je) wiec pewnie tak samo będzie jak zetne się krócej ( czyli gatunek włosa pozostanie nadal taki sam). Wydaje mi się że mam taki gatunek włosa i tyle, jedyne co moge robić to nawilżać je.
Mimo wszystko jednak dziękuję Wam, bo czuje się lepiej w obecnych
Stary 2009-06-03, 17:44   #49
soniaBG
Przyczajenie

moim zdaniem powinnaś ściąć włosy. ja siebie w krótkich też nie akceptowałam i to przez pół roku, a teraz?co innego. sądzę, ze w długich włosach jakie miałam było mi dość brzydko. a miałam włosy Twojej długości. aktualnie mam lekko za brodę. więc pomyśl poważnie nad obcięciem ich trochę... a do tego wystopniowaniem ich. te wartstwy wyglądają nijak szczerze mówiąć. mocniej wycieniowane na pewno by wyglądały korzystniej. i nie bój się zmian. włosy odrastają
Stary 2009-06-03, 20:18   #50
Kajula
Raczkowanie

Bebe, powiem Ci jedno. Dopoki nie zetniesz wlosow, to czego bys nie uzywala to te wlosy nie 'odzyja'. Sa zniszczone i to strasznie, widac ze masz suche koncowki - ZETNIJ JE i to duzo. Jak sie dlugo nie scina wlosow to sciecie 5cm nic nie zmieni. Musialabys sciac conajmniej 15cm zeby te wlosy troche odzyly. To sa juz koncowki, ktorych nie da sie zregenerowac, jedynie zlepic tak jak na profesjonalnych sesjach.

Szczerze? Wolalabym sciac wlosy na krotko ale o nie na nowo zadbac i wiedziec, ze teraz sa zdrowe.

Zrobisz sobie zdjecie z upieta grzywka?

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:56   #51
BeBe44
Przyczajenie

Zrobie sobie zdj. z upiętą grzywką. Oglądałam swoje końcówki i nie są rozdwojone ani nic, te zniszczone zostały ścięte, po prostu mam taki gatunek włosa i tyle (po mamie).
Stary 2009-06-03, 23:51   #52
Kajula
Raczkowanie

zadam Ci jedno pytanie.
Podobaja Ci sie te 3 schody ktore masz z tylu?

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 08:44   #53
podusia
Rozeznanie

nie żebym się czepiała ale czego ty tak naprawdę chcesz? bo ewidentnie stajesz przy swoim że włosy nie zaniszczone, że się super w nich już czujesz. ok, może nie zniszczone ale są fatalnie obcięte, nie wiem kto cię tak załatwił, bo fryzura nie jest dobra. te schody naprawdę nie wyglądają dobrze. chcesz żeby ktoś tu cie upewnił że masz świetną fryzurę. czekasz aż ludzie wyrażą opinię a jak już to zrobią to ty nadal swoje. nie rozumiem tego naprawdę. a każdy dobrze ci radzi bo ta obecna fryzura nie dodaje ci uroku,zasłania twoją ładą twarz tylko i wogole tył tej fryzury jest nieciekawy.
Ale to tylko moja opinia. pozdrawiam,pa

Stary 2009-06-04, 09:26   #54
Mojitooo
Zadomowienie

Też uważam, że przyda się tutaj diametralne cięcie. Twoja twarz ginie w długich włosach. A poza tym ta fryzura jest naprawdę fatalna :/W krótkich włoskach byłoby Ci ślicznie Ja teraz noszę krótkiego boba, choć jeszcze 2 miesiące temu miałam włosy do łopatek. Ale stwierdziłam, że nie chce mi się już ich zapuszczać. Lubię zmiany. Moje najkrótsze włosy to fryzura na zapałkę, najdłuższe-za pupę. I tą długość za pupę ścięłam właśnie na zapałkę. Btw. też nie rozumiem jak mama może wtrącać się w to, jaką fryzurę ma nosić jej córka. Rozumiem, jakieś drastyczne zmiany, ale tutaj te włosy i ta fryzura woła o pomstę do nieba :/ Bez obrazy, ale nie wygląda to dobrze.
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości