jakie pasemka??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-28, 19:49   #1
teegan114
Przyczajenie

jakie pasemka???

hej na poczatku moze sie przywitam bo jest to moj pierwszy post na tym forum mam 18 lat i dopiero zaczynam z makijazami fryzurami itp. nigdy wczesniej sie nie malowalam. nie uzywalam nawet blyszczyka i nigdy nie farbowalam wlosow. teraz postanowilam to wszystko zmienic. chce zrobic sobie pasemka ale nie na calej glowie tylko tak z 3-4 paseczki. nie mam tylko pojecia jaki kolor bylby najlepszy. moj naturalny kolor wlosow jest taki:
http://img29.imageshack.us/gal.php?g=hpim5087.jpg

moglby ktos doradzic jaki kolor bylby odpowiedni???

dzieki ;P
teegan114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:43   #2
Destiny007
Przyczajenie

GG do Destiny007
Dot.: jakie pasemka???

A to moja pierwsza odpowiedź na tym portalu Postaram się coś poradzić. Sama wiem jak to było gdy pierwszy raz zrobiłam "coś" z włosami Po pierwsze masz bardzo fajny kolor włosów. Po drugie radziłabym Ci pasemka dobrane do koloru skóry, oprawy i koloru oczu. Pomyśl też co chcesz w sobie podkreślić? Ciemniejsze pasemka dodadzą Ci powagi, jasne natomiast podkreślą Twoją dziewczęcy urok. Najlepiej będzie jeśli zrobisz pasemka o ton lub dwa różniące się od Twojego naturalnego koloru. Wybór - jaśniejsze\ciemniejsze- pozostawiam Tobie.
Staraj się narazie zbytnio nie eksperymentować na głowie z kolorami, bo nie wiadomo jak Twoje kosmyki zareagują na farby, utleniacze, itp.
Pozdrawiam i życzę udanej wizyty u fryzjera Chętnie popatrzę na efekty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości