Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-05-29, 13:08   #1
n-nika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 147
Question P造n Loxon 5% - pytanie.

Drogie wiza篡stki, wiem 瞠 pewnie ten temat ju by kilka razy ale nie mam czasu na szukanie i przegl康anie ca貫go forum gdy potrzebuje porady odrazu.
Wi璚 dzi zakupi豉m p造n Loxon 5% - jest to p造n na porost wlos闚. Gdy mam straszny problem z wypadaniem w這s闚, wiem 瞠 problem tkwi w moim cz瘰tym prostowaniu i rozja郾ianiu farbami.
Ale nie o to pytam. Ot騜 chcia豉bym si dowiedzie czy kt鏎a z was stosuje ten p造n?? i jak dok豉dnie trzeba go stosowa, na ulotce tylko pisze 瞠 1ml co 12 godzin (2 razy na dobe) no, ale na suche w這sy pryska czy na mokre??
I czy powinnam zakupi jeszcze jaki specjalny szampon do wlos闚 瞠by wspomoc dzia豉nie?? czy zwyk造 taki jak u篡wam np. GARNIER fructis czy Nivea mo瞠 by??
No i czy dobrze zrobi豉m, 瞠 kupi豉m odrazu 5% czy powinnam zacz望 od ma貫j dawki 2% ?? ehh, mam strasznie rzadkie w這sy od tych zabiegow na w這sy 瞠 postanowi豉m kupi ten 5%. Teraz nie prostuje ju w這s闚 i przesta豉m je farbowa. Cho z odrostem nie dobrze si czuje

Dzi瘯uje za pomoc
-
Budujemy dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-30, 08:58   #2
callinecka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116
Dot.: P造n Loxon 5% - pytanie.

loxon jest na 造sienie androgenowe,jesli masz go przepisanego przez dermatologa to stosuj tak jak Ci wskaza.Na such skore g這wy .rano i wieczorem.Du穎 by pisa bo jest to 鈔odek dosyc kontrowersyjny i ma skutki uboczne,aczkolwiek pomaga niekt鏎ym w odro軼ie.Na w豉sn reke bez udzia逝 lekarza nie polecam osobi軼ie stosowania tego leku....skutki uboczne-faza linienia (mega wypadanie poprostu ob喚d !)moze trwa to kilka miesi璚y po linieniu powinien nast徙ic odrost.
Loxon niestety mo瞠 zwi瘯szy porost w這s闚 na ca造m ciele-najbardziej na twarzy,szyji i plecach.On zwi瘯sza ukrwienie mieszkow w這sowych niestety nie tylko tam gdzie przyskasz.Nie namawiam nie odradzam,pozdrwaiam
callinecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-01, 16:03   #3
Marzeniam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Jak moze powodowac porost wlosow na ciele kiedy smarujemy nim glowe?
Bardzo mnie to interesuje. Loxon dziewczyny na wizazu polcily przy odrastaniu brwi. Ale ja poprosilam lekarza o recepte z innego powodu.

Jestem 4 miesiace po operacji i anestezja wywolala u mnie wypadanie wlosow czego osobiscie nie moge przezyc. Ale nie chce wlosow gdzie indziej!!!!
Chce na glowie... Jakies uwagi?
Marzeniam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-20, 21:31   #4
dodeczka84
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 145

Mo瞠 kto jeszcze si wypowie..
Stary 2010-11-17, 12:07   #5
missajgon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do missajgon

Ja stosowalam plyn loxon5% kilka lat temu, mialam problemy z zaburzeniami odzywiania i to spowodowalo u mnie prawie lysienie, mialam tragedie na glowie ale regularne stosowanie loxonu sprawilo ze nowe wlosy zaczely szybko odrastac i w ogole wlosy zaczely mi szybko rosnac, stosowalam go przez dwa miesiace. Nie psikalam bezposrednio na wlosy (poczatkowo tak ale musialam wtedy myc glowe codziennie) tylko na dlon i opuszkami wmasowywalam preparat w skore glowy. Faktycznie zauwazylam, ze nad gorna warga pojawil sie "wasik" ktorego nigdy wczesniej nie mialam (widocznego). Raz usunelam i to wystarczylo wiecej zbednego owlosienia nie zauwazylam do dzisiaj. Teraz znowu bede stosowac loxon poniewaz po 4 miesiacach spedzonych w usa moje wlosy sa znowu w tragicznym stanie i wciaz wypadaja mimo preparatow doustnych.
missajgon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-10, 13:44   #6
Basia_85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Potwierdzam . Stosowalam Loxon 2 %... moje lysienie jest androgenowe-zespol policystycznych jajnikow i do tego podkusilo mnie odstawic hormony tarczycy na ktora sie lecze. wtedy zaczely mi wypadac PASMAMI! mialam przeswity zwlaszcza zakola itd, cala glowa. wrocilam do horm.tarczycy i zaczelam lykac Revalid oraz smarowac loxonem 2.

owszem, odrosly troche. jesli chodzi o glowe - warto bylo.
Jednak nigdy nie mialam nadmiernego owlosienia (a przy pcos to czesty problem), tak po loxonie mialam baczki, ciemne grubsze wlosy na rekach i 這nowe te! wysz造 dalej tak jakby, nawet z ty逝. depilowalam kremem do miejsc intymnych. odstawilam loxon i po kilku miesiacach te nadmierne wlosy zniknely a na glowie dalej mam zakola i lojotok od 13-tego roku 篡cia...
mysle czy nie wrocic do loxonu ale 5 % sie boje....

Jesli masz typowe zakola i za wysokie czolo, to polecam. ale licz sie z tym skutkiem ubocznym. zbadaj sie u ginekologa, usg dopochwowe koniecznie! czy nie masz pecherzykow. tradzik, lojotok, nadmierne owlosienie to objawy pcos. acha - i lecze sie yasmin. ale to dopiero po sensacjach z loxonem
jesli wypadaja z innego powodu, to raczej nie pomoze.
Basia_85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-11, 11:42   #7
zosia1496
Przyczajenie

Zgadza si. M鎩 znajomy u篡wa tego p造nu na 造sienie. Przypisa mu go dermatolog i stosuje go co rano On ma akurat 造sienie plackowate wi璚 na jeden placek dwa psiknieca

Edytowane przez zosia1496
Czas edycji: 2011-07-11 o 11:43
zosia1496 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-08, 12:51   #8
karoszka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

cze嗆 dziewczyny! choruje na 造sienie plackowete od 5 roku 篡cia, teraz mam 21 wiec m璚zarnia trwa ju 16 lat. od tamtej pory kiedy wypad造 pierwszy raz, jeszcze ani razu nie odrosly wszystkie. odrastaly pare razy na 1/3 powierzchni g這wy ale zaraz znowu wypada造. leczono mnie wszystkim czym sie da. mia豉m mro瞠nie, na鈍ietlanie, miliony r騜nych wcierek i witamin. leki byly nawet sprowadzane z niemiec i nic. wszystkie leki o ktorych tu piszecie s mi znane, tylko ze zaden nie pom鏬 mi w 100%. d逝go le瘸豉m w szpitalach i te nic. jakies 2 lata temu wypad造 wszystkie w這sy, da豉m sobie spok鎩, straci豉m nadzieje. ale 3 msc temu zobaczy豉m male鎥i meszek w niekt鏎ych miejscach, wiec znowu zaczelam dzia豉c, ale tym razem na w豉sn r瘯e, przeczytalam o lo廢n 5% i bez namys逝 kupi豉m go. stosuje go juz 2 msc i w這sy odrastaj, ca造 czas pojawia sie ich co raz wiecej..... to prawda 瞠 w這sy pojawiaj sie te w innych miejscach, ale czym jest pare wloskow wiecej skoro ja nie mialam ich nigdy..... pozdrawiam i nie martwcie sie tym tak.
karoszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-15, 14:28   #9
Havfrue
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Witam! Ja r闚nie zmagam si z nadmiern utrat w這s闚. Mo瞠 a tak bardzo nie wypadaj (w lecie prawie w og鏊e), ale 3 lata temu nad czo貫m po lewej i po prawej stronie pojawi造 si zakola i og鏊nie czupryna po bokach bardzo si przerzedzi豉, mam prze鈍ity... P馧 roku temu dermatolog przepisa mi w豉郾ie p造n Loxon 5%. Nie stosowa豉m go zbyt d逝go, mniej ni miesi帷, wi璚 mi nie pom鏬. Po jakim czasie zauwa篡豉m, 瞠 na moim ciele pojawi這 si dodatkowe ow這sienie (tj. na r瘯ach, nogach, brzuchu i klatce piersiowej.) Nie jest to mo瞠 jakie k這potliwe ow這sienie, ale mimo wszystko widoczne (zw豉szcza pod 鈍iat這). Zawsze na udach by豉m praktycznie g豉dziutka, depilacj n鏬 ogranicza豉m tylko od kolan w d馧. Je瞠li chodzi o r璚e, to dawniej niekt鏎zy nawet 瘸rtobliwie m闚ili mi, 瞠 chyba je depiluj, bo naprawd by這 na nich kilka - kilkana軼ie ,widocznych tylko pod 鈍iat這 kr鏒kich i jasnych w這sk闚. Teraz, nie do嗆, 瞠 pojawi這 ich si znacznie wi璚ej, to s one d逝gie i br您owe - widoczne w 鈍ietle dziennym. Je郵i chodzi o depilacj n鏬, to te ju niestety musz bra pod uwag r闚nie uda... Najbardziej martwi mnie jednak nadmierne ow這sienie na piersiach, dekolcie i brzuchu. Na klatce piersiowej s jasne w這ski, ale niestety na brzuchu pojawi造 si ju te br您owe... Kiedy si przebieram i 鈍ieci s這鎍e, albo po prostu bior k徙iel, to wyra幡ie widz meszek i cebulki. Wcze郾iej wymy郵a豉m sto r騜nych przyczyn tego, co u siebie zaobserwowa豉m (dieta, 造kanie skrzypu itp...), ale kiedy przeczyta豉m ten w徠ek na wiza簑 domy郵am si, 瞠 mo瞠 w owym p造nie tkwi w豉郾ie przyczyna... Chcia豉m si dowiedzie, czy istnieje mo磧iwo嗆 pozbycia si tego nadmiernego ow這sienia, wy陰czaj帷 depilacj? Boj si, 瞠 w這ski b璠 pojawia si nadal, a nie chcia豉bym wygl康a jak m篹czyzna... Szczerze m闚i帷, gdyby lekarz poinformowa mnie o skutkach ubocznych tego leku, nie zdecydowa豉bym si na stosowanie go... Przepraszam, 瞠 tak bardzo si rozpisa豉m, ale troszk nurtuje mnie ten problem. Prosz o jakie wskaz闚ki...
Havfrue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-12, 15:52   #10
tofzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Mo瞠 jeszcze komu si przyda ta informacja; ja stosowa豉m loxon 5% przez kilka miesi璚y 2 razy dziennie po 10 psikni耩, w這sy si wtedy bardziej przet逝szcza造, bo si je ci庵le "maca這", ale efekty by這 wida po ok. 1-2 miesi帷ach. Dodam kilka zdj耩 dla por闚nania.
Dla niezarejestrowanych: http://img543.imageshack.us/img543/185/wlosyyg.jpg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosyy.jpg (132,7 KB, 1061 za豉dowa)
tofzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-13, 00:48   #11
aneccia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

na 造sienie rozlane cierpi od kilku lat, nic nigdy mi nie pomog這, ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 wyrasta mi sporo w這sk闚 na czubku g這wy, jednak sza逝 nie ma mo磧iwe, 瞠 to za spraw skrzypowity lub siatki bioprzyswajalnej - przepisanej przez lekarza medycyny naturalnej, nadal jednak w這sy s przerzedzone i wygl康aj okropnie, codzienne mycie, stylizacja jest niesamowicie m璚z帷a, mo瞠 czas wypr鏏owa loxon 5%, dziwne, ale lekarz, kt鏎y stwierdzi 造sienie rozlane nie przepisa mi tego specyfiku, pora odwiedzi kolejnego(odwiedzi豉m ju dziesi徠ki) specjalist, i zapyta o porad...eh...ci篹ki temat
aneccia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-09, 19:57   #12
misiak17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Witam.
U mnie dermatolog stwierdzi 造sienie plackowate i przepisa mi w豉郾ie loxon 5%. Mam 1 造s plam na g這wie. W這sy zaczynaj powoli odrasta ( stosuj go jaki miesi帷 czasu) jednak przy tym strasznie wypadaj. Nie wiem ju sama co robi, czy odstawi p造n, czy stosowa go dalej. Za 4 miesi帷e mam 郵ub i boj si, 瞠 jeszcze bardziej mi powypadaj.

Rok 2015 b璠zie lepszy, musi by lepszy
misiak17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-15, 12:56   #13
Viktor69
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam wszystkich, tyle si pisze o 造sieniu, 瞠 postanowi貫m opisa w formie dziennika moj przygod z loxonem. Po kolei ... Mam 27 lat i od dw鏂h lat systematycznie wypada造 mi w這sy w coraz to wi瘯szych ilo軼iach, do tego stopnia, 瞠 czubek i prz鏚 g這wy w陰cznie z zakolami mia貫m mocno przerzedzony. Interesuje si troch biologi, poczyta貫m i uzna貫m, 瞠 jest to na razie najlepsze sprawdzony 鈔odek na 造sienie. Loxon zawiera minoxidil w dawce 2 i 5%(5% na recept ale w aptekach sprzedaj bez recepty. Minoxidil to substancja wp造waj帷a na lepsze od篡wienie mieszk闚 w這sowych i zapobiega ich miniaturyzacji. Lek ten sprawdza si w 造sieniu androgenicznym. My郵a貫m o kuracji z Vichy ale ten specyfik powoduje jedynie zmniejszenie 造sienie, nie wp造wa natomiast na porost nowych w這s闚. Loxon jako lek ma swoje wady ale my郵, 瞠 warto. Jedn ze w.w wad jest tzw. "linienie", czyli bardzo wzmo穎ne wypadanie w這s闚 przez 2,3 tygodnie, po 2-4 tygodniu rozpocz璚ia kuracji. W nast瘼nym po軼ie postaram si opisa jak to wygl康a這 w moim przypadku...z m瘰kiego punktu widzenia
Viktor69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-15, 13:06   #14
Viktor69
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Tydzie 8,9,10
Bez zmian, wypada mi dos這wnie na軼ie w這s闚 w ci庵u mycia, w這sy s fajne i wygl康aj na zdrowsze. Aplikuje raz, czasami dwa razy dziennie, bo jestem leniwy...i mam do嗆 tego ci庵貫go wmasowywania ale afekty s widoczne.
Tydzie 11, 12, 13
W這sy s g瘰te, wypada mi w dalszym ci庵u po kilkana軼ie w這s闚 podczas mycia
Nic z貫go si nie dzieje. WA烤E. Zapomnia貫m napisa, 瞠 zmieni貫m dawk po 1 tygodniu z 2 na 5%

Po 4 miesi帷ach. Jest bardzo dobrze, efekty si utrzymuj mog pokombinowa z fryzurami, w這sy s mocne, troszk matowe od alkoholu w loxonie, trudno.. co za co
To jest czas obecny, w kt鏎ym pisze te posty. Tym, kt鏎zy si podniecili i biegn do apteki napisze par MINUS紟, kt鏎e zauwa篡貫m:
- loxon dzia這 do 5 lat po utracie w這s闚 w danym miejscu
- aplikacja jest delikatnie pisz帷 wku...a. Mo積a przywykn望, to tak jak mycie z瑿闚
- s豉wnie "linienie" tak to by這 bardzo przykre. W moim przypadku rozpocz窸o si po 2 tygodniu i sko鎍zy這 w 4 tyg.
- niszczy w這sy, troszeczk rozja郾ia i matowiLoxon powinno si stosowa na nie ow這sion sk鏎 g這wy) Ja my郵 jednak, 瞠 wtedy nie mam ju po co
- po 6 miesi帷ach od zako鎍zenia kuracji 造sienie powraca
TO tyle powodzenia i wytrwa這軼i, mam nadzieje, 瞠 to co napisa貫m komu si przyda
POZDRAWIAM ow這siony Viktor
Viktor69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-06, 23:17   #15
opsik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Exclamation Dot.: P造n Loxon 5% - pytanie.

Dziewczyny zostal mi plyn LOXON 5% z kuracji. Okazalo sie ,ze wlosy wypadaja mi z zupelnie innego powodu niz LYSIENIE!!
Tak wiec jak jakas osoba jest zainteresowana prosze napisac na priv
opsik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 01:18   #16
l007
Przyczajenie

Witam,
Mam 27 lat i po trochu zacz窸o mi ubywac wlosow na srodku glowy.
Nie bylem u 瘸dnego dermatologa ani 瘸dnego lekarza.
Wyczyta貫m 瞠 Loxon 5% powinien pom鏂.
Zastosowa貫m, i tak ju od prawie miesi帷a psikam po 10razy w odpowiednie miejsce na glowie 2x na dobe (jak w instrukcji)
Nie mialem 瘸dnych problem闚 jak narazie z owym Loxonem (nie zauwa篡貫m dodatkowego wypadania w這s闚 czy linienia czy czegokolwiek jeszcze).

Chcia貫m jednak zapytac co do stosowania - jak nale篡 myc glowe podczas u篡wania Loxonu.
Tzn np popsikam, ale rozumiem 瞠 bez sensu je郵i po godzinie umyje g這w.
Wi璚 jaki jest czas 9np w godzinach) po psikaniu, po jakim mog umyc g這w?
Za堯禦y 瞠 jest jaka impreza, chc si wybrac ale wypada這 by umyc g這w np o 16 ale o 13 psika貫m loxonem - wi璚 jak wy to robicie?
Pozdrawiam
l007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 22:19   #17
fiaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251

ja zawsze my豉m rano w這sy, gdy go u篡wa豉m
albo psika豉m tu po myciu, kiedy jeszcze by造 troch wilgotne
fiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 22:34   #18
KONICZYNKA 47
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351

Cytat:
Napisane przez l007 Poka wiadomo嗆
Witam,
Mam 27 lat i po trochu zacz窸o mi ubywac wlosow na srodku glowy.
Nie bylem u 瘸dnego dermatologa ani 瘸dnego lekarza.
Wyczyta貫m 瞠 Loxon 5% powinien pom鏂.
Zastosowa貫m, i tak ju od prawie miesi帷a psikam po 10razy w odpowiednie miejsce na glowie 2x na dobe (jak w instrukcji)
Nie mialem 瘸dnych problem闚 jak narazie z owym Loxonem (nie zauwa篡貫m dodatkowego wypadania w這s闚 czy linienia czy czegokolwiek jeszcze).
I w aptece sprzedali Ci Loxon 5% bez recepty? Lepiej id do lekarza zamiast stosowa farmaceutyki na w豉sn r瘯, ot tak.
Mam nadziej, 瞠 sobie zdajesz spraw, 瞠 odstawienie loxonu sprawia i te w這sy kt鏎e dzi瘯i niemu wyros造 to wypadn?
I wydaje mi si, 瞠 20 psikni耩 dziennie to za du穎 - ten preparat te mo積a przedawkowa! Zbada貫 sobie chocia ci郾ienie?

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2012-01-15 o 20:07
KONICZYNKA 47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 18:52   #19
tofzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Cytat:
Napisane przez l007 Poka wiadomo嗆
Witam,
Chcia貫m jednak zapytac co do stosowania - jak nale篡 myc glowe podczas u篡wania Loxonu.
Tzn np popsikam, ale rozumiem 瞠 bez sensu je郵i po godzinie umyje g這w.
Wi璚 jaki jest czas 9np w godzinach) po psikaniu, po jakim mog umyc g這w?
Za堯禦y 瞠 jest jaka impreza, chc si wybrac ale wypada這 by umyc g這w np o 16 ale o 13 psika貫m loxonem - wi璚 jak wy to robicie?
Pozdrawiam
Dobrze rozumiesz. Nie ma sensu stosowania go tylko na godzin. Najlepiej jakby robi to rano, np. po umyciu w這s闚 i wieczorem przed p鎩軼iem spa. Nast瘼nego dnia rano znowu mo瞠sz my w這sy, chyba, 瞠 nie masz takiej potrzeby.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Poka wiadomo嗆
I w aptece sprzedali Ci Loxon 5% bez recepty? Lepiej id do lekarza zamiast stosowa farmaceutyki na w豉sn r瘯, ot tak.
Mam nadziej, 瞠 sobie zdajesz spraw, 瞠 odstawienie loxonu sprawia i te w這sy kt鏎e dzi瘯i niemu wyros造 to wypadn?
I wydaje mi si, 瞠 20 psikni耩 dziennie to za du穎 - ten preparat te mo積a przedawkowa! Zbada豉 sobie chocia ci郾ienie?
Mi r闚nie zdarzy這 si raz kupi loxon 5% w aptece bez recepty. 20 psikni耩 jest w sam raz, na ulotce jest napisane, 瞠 nale篡 go stosowa 2 razy dziennie po 10 psikni耩.
tofzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-19, 07:03   #20
l007
Przyczajenie

Dzi瘯i za odpowiedzi...
...I tak sprzedali mi loxon bez recepty. z tym nie ma problemu..
Jestem zdrowy jak ryba nigdy nie mialem problemow zdrowotnych.
Uwa瘸m 瞠 nie jest to jaki 鈔odek znacz帷o wp造waj帷y na stan zdrowia wi璚 si tak bardzo tym nie przejmuj.
Zacz窸y mi troche wypadac w這sy, nie mam jakiego problemu z tego powodu ale jak si dowiedzia貫m 瞠 mo積a spr鏏owac z tym loxonem, to postanowi貫m to zrobic.
Mo瞠 za 10 lat jak by mi te w這sy wypad造 w wi瘯szej ilo軼i a dowiedzia豚ym si 瞠 by豉 taka mo磧iwo軼 u篡cia loxonu a tego nie zrobi貫m, poprostu bym 瘸這wa 瞠 tego nie zrobi貫m, a tak p鏦i co jad wg instrukcji i zobaczymy co sie stanie

My郵e 瞠 dziewczyny maj wi瘯szy problem jak im w這sy zaczynaj wypadac ni faceci..
l007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 14:20   #21
sevendaysforme
Przyczajenie

Posiadam u篡wany jedynie kilka dni loxon 5, gdyby kto by zainteresowany - zapraszam na priv
sevendaysforme jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 14:31   #22
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 570

Po odstawieniu Loxonu w這sy lec tylko w przypadku 造sienia androgenowego, ja stosowa豉m wiele razy minoxidil (subst. czynna loxonu) i po odstawieniu nie straci豉m ani jedengo w這sa
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 22:33   #23
Ssendi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Hej mam nadzieje 瞠 ktos tu jeszcze zajrzy i odpowie , od ponad dw鏂h miesiecy wypadaja mi wlosy tak do 70-80 dziennie , najbardziej podczas mycia i rozczesywania, w ciagu dnia gdy sa suche nie wypadaj, by豉m u dermatologa kt鏎y zapisa mi loxon 5% na pierwszej wizycie bez bada , ale tsh , morfologie i paso篡ty mam dobre , czyta豉m 瞠 ten p造n jest do 造sienia androgenowego ale sk康 pewno嗆 ze ja to mam ?, gdzie moge szukac pomocy co zbadac by to stwierdzic? boje si stosowa tego loxonu , boje si tego lnienia , powiedzcie mi jak to wygl康a ile tych wlos闚 tak na oko wypada ? ja z regu造 zawsze mialam w這sy bardzo cienkie przez to wypadanie jest jeszcze gorzej.Nie wiem co mam robic ryzykowa czy poczekac obecnie biore merz spezial ,magnez, pije pokrzywe i drozdze , robie maseczki z nafty .Raz jest lepiej raz gorzej czasami wypada po 30-40 w這s闚 tak 3 dni a p霩niej 3 dni 70-80 , mam widoczne prze鈍ity gdy patrze z g鏎y najbardziej na czubku ale nie na ciemieniu tylko na samym czubku prawie 瞠 z tylu, jednak widz sporo odrastajacych w這sk闚 sa one cienkie ale rosna... czy przy androgenowym tak mo瞠 byc 瞠 samoistnie odrastaj bez loxonu i anty ? prosze o odpowiedz

Dro盥瞠 od 23.02.12
Pokrzywa od 24.02.12
Nafta kosmetyczna 22.01.12
Olej rycynowy 23.01.12

Odchudzam si
20.12.11 58kg
28.02.12 52kg
cel 47kg
158cm
Ssendi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-28, 14:39   #24
NatkaMarchewki
Przyczajenie

Witam wszytkich ! ja r闚nie u篡wa豉m loxon 5%, ale zacz窸am go stosowac w tym samym czasie co tabletki hormonalne a po ich odstawieniu okaza這 si, 瞠 loxon niestety nie pomaga wcale ... przez 3 lata przekonana, 瞠 wcieranie loxonu co da這 a tu nic ;/ wysz這 na to, 瞠 tabletki wszystko uregulowa造, cho w這sy nadal mi wypadaj dlatego zosta造 mi 2 opakowania loxonu 5%, kt鏎e ju mi si nie przydadz. Mo瞠 znajdzie si osoba ch皻na na te 2 opakowanka loxonu . Zapraszam! piszcie na nowa10@interia.pl pozdrawiam
NatkaMarchewki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-07, 19:51   #25
Katazinek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do Katazinek

hej wszystkim!
JA kiedys uzywalam 5% Loxon. Zazywalam rowniez tabletki Revalid by szybciej zahamowac wypadanie. Musze stwierdzic ze po tygodniu zaczely sie uspakajac, i wrecz przestaly wypadac w ogole. Moim zdaniem wszystko zalezy od powodu przez ktory wypadaja nam wlosy. Jesli ktos duzo sie denerwuje tak jak np ja to jak najbardziej polecam, bo jak wiadomo androgeny sa to hormony stresu. Jesli wypadaja ze wzgledu na zla diete brak witamin to zalecalabym inna terapie bo wtedy loxon nie pomoze a wrecz moze zaszkodzic. Ostatnio mialam bardzo duzo stresow w swoim zyciu, i zakupilam 2% rowniez pomogl od razu wlasciwie z dnia na dzien, napsikalam na glowe wmasowalam a nastepnie wysuszylam je suszarka , moze to dziwne ale u mnie nie wystapily zadne skutki uboczne. Dodam jeszcze ze moje wlosy "lubia" wypadac, wtedy nie stosuje odzywek do wlosow ani nic co obciaza, jedynie loxon i olejek arganowy
Katazinek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 11:34   #26
ell23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Witam, prosz powiedzcie mi stosuje loxon 5% od 2,5 tygodnia. W這sy zacz窸y mi wypada jeszcze bardziej. Ile czasu trwa ta faza wzmo穎nego wypadania w這s闚??? Tydzie, dwa czy wi璚ej...
ell23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-14, 16:09   #27
NatkaMarchewki
Przyczajenie

Cze嗆 ! ell23 w moim przypadku (z tego co pamietam) faza wzmo穎nego wypadania trwa豉 na pewno oko這 miesi帷a. Niestety nic przyjemnego. Najwa積iejsze, aby by造 efekty - czego Ci 篡cz.
Pozdrawiam
NatkaMarchewki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-17, 08:24   #28
ell23
Przyczajenie

O matko a miesi帷 tyle to ja chyba nie wytrzymam
Stary 2012-08-18, 15:05   #29
Katazinek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do Katazinek

Cytat:
Napisane przez Ssendi Poka wiadomo嗆
Hej mam nadzieje 瞠 ktos tu jeszcze zajrzy i odpowie , od ponad dw鏂h miesiecy wypadaja mi wlosy tak do 70-80 dziennie , najbardziej podczas mycia i rozczesywania, w ciagu dnia gdy sa suche nie wypadaj, by豉m u dermatologa kt鏎y zapisa mi loxon 5% na pierwszej wizycie bez bada , ale tsh , morfologie i paso篡ty mam dobre , czyta豉m 瞠 ten p造n jest do 造sienia androgenowego ale sk康 pewno嗆 ze ja to mam ?, gdzie moge szukac pomocy co zbadac by to stwierdzic? boje si stosowa tego loxonu , boje si tego lnienia , powiedzcie mi jak to wygl康a ile tych wlos闚 tak na oko wypada ? ja z regu造 zawsze mialam w這sy bardzo cienkie przez to wypadanie jest jeszcze gorzej.Nie wiem co mam robic ryzykowa czy poczekac obecnie biore merz spezial ,magnez, pije pokrzywe i drozdze , robie maseczki z nafty .Raz jest lepiej raz gorzej czasami wypada po 30-40 w這s闚 tak 3 dni a p霩niej 3 dni 70-80 , mam widoczne prze鈍ity gdy patrze z g鏎y najbardziej na czubku ale nie na ciemieniu tylko na samym czubku prawie 瞠 z tylu, jednak widz sporo odrastajacych w這sk闚 sa one cienkie ale rosna... czy przy androgenowym tak mo瞠 byc 瞠 samoistnie odrastaj bez loxonu i anty ? prosze o odpowiedz
czubek glowy i na zakolach to miejsca gdzie wlosy wypadaja z nerwow.. wlosy owszem moga odrosnac samoistnie ale nie musza... na pewno wyrosna ciensze nic poprzednio wiem bo sama tak mialam... loxon polecam z goracego serca u mnie faza wzmorzonego wypadania trwala gdzies 1,5 tygodnia.. wtedy odstawilam na chwile loxon a za jakis tydzien uzylam go ponownie wcirajac w glowe przysuszylam jeszcze suszarka u mnie byl efekt natychmiastowy... dziala jak reka odjal i chyba jestem szczesciara bo u mnie nie ma skutkow ubocznych. Polecam zazywac tabletki w celu wzmocnienia witalosci wlosow odrastajacych jak przede wszystkim dlatego ze odzywione beda grubsze i beda szybciej rosly ja po 3 tygodniach mam centymetr ponad pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglam choc w jednej tysiecznej
Katazinek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-19, 10:06   #30
ell23
Przyczajenie

1,5 tygodnia linienia bo瞠 jak ja Ci zazdroszcz ja ju nie wyrabiam na psychik mi ju siada a moje w這sy sta造 si moj obsesj kurcze czy to wypadanie si kiedy sko鎍zy ??????
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a