rozjaśnianie, powrót do naturalnego koloru włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-30, 10:38   #1
delusionn
Przyczajenie

rozjaśnianie, powrót do naturalnego koloru włosów

Hej
No może niekoniecznie do naturalnego koloru bym chciała wrócić, ale to nie zmienia sytuacji za bardzo.
Tak, widziałam podobne tematy, przeszukałam google, ale nie mogę nigdzie znaleźć w miarę jednoznacznej odpowiedzi na swoje pytania

Od jakiegoś czasu, ok 8-9 miesięcy farbuję włosy. Na ciemny brąz, ale ten brąz widać tylko w słońcu tak naprawdę, z każdym farbowaniem włosy były coraz ciemniejsze.
Jako, że już te włosy mi się strasznie znudziły, myślę o przefarbowaniu ich na kolor jaśniejszy.
Czy definitywnie muszę iść do fryzjera? Nie stać mnie w tym momencie na wizytę w miejscu profesjonalnym, a jeśli mam iść do "zwykłego" to już wolę kupić lepszy rozjaśniacz, ale zająć się tym sama.
Czego użyć jeśli chcę wrócić do średniego brązu?
Rozjaśniacza, czy może np pofarbować włosy farbą w jakimś najjaśniejszym odcieniu blondu?
Czy jeśli i tak chcę później włosy pokryć farbą, to powinnam się bać o efekt pomarańczu, zielonego czy marchewki na głowie po rozjaśnianiu, czy farbowanie to załatwi?
I jeszcze jedno - czy mogę to zrobić sama, w domu (pod warunkiem oczywiście, że ktoś mi rozjaśniacz nałoży z tyłu głowy ), czy nie wyjdą jakieś wielkie plamy itp?

Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry za nie dziękuję.
delusionn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:12   #2
Leseratte
Zadomowienie

Dot.: rozjaśnianie, powrót do naturalnego koloru włosów

Jeśli chodzi o farbowanie najjaśniejszym odcieniem blondu - szkoda czasu, nie chwyci Ci nic a nic. Wiem z własnego doświadczenia...Sama mam podobny problem
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:24   #3
Edytkaa1
BAN stały

Dot.: rozjaśnianie, powrót do naturalnego koloru włosów

witam cie da rade zejsc z ciemnej farby bo ja zeszłam z czarnej do jasniutkiego blondu tylko profesjonalnym rozjasniaczem z hurtowni badz sklepu fryzjerskiego ja kupiłam za 50 zł superintensywny rozjasniacz nowej generacji Kameleon firmy LEO niwelujacy czerwony odcien i wode 9% rozjasniałąm 3 dni pod rzad na to nałozyłam garnier 111 i ma platynke włosy nie sa zniszczone ani sie nie łamia nic trakiego tylko przesuszone troche ale jak akzdy rozjasniony włos u fryzjera wierzyc mi nie chcieli ze tak mi sie udało i nie słuchaj bzdur typu sie nie da bo sie da tylko specjalnymi srodkami rozjasniacze tej firmy saprzystosowane do włsoow farbowanych wiec nei wiem czego uzywaja fryzjerzy w moim miescie joanny ze sklepu za 6 zł???a nie meiszkam na wsi .....da sie i mi si eudało nie jestem jakas małolatka ktora pisze bzdury aha nie stosuj silniejszej wody np 12%bo moze dac własnie bardzo zółty odcien na włosach rozwiałam z doradcą z tej firmy pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości