Żmiana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-02, 20:24   #1
nyssia
Przyczajenie

Żmiana?

Jestem tutaj nowa ale liczę, że mi pomożecie

W poniedziałek idę do fryzjera co prawda na rekonstrukcję włosków, ( są takie zniszczone! )ale zamarzyła mi się jakaś zmiana... Może kolorek włosów albo jakieś cięcie?. Tylko problem w tym, że sama nie mam pojęcia w czym byłoby mi ładnie. Umiem doradzać ale jeśli chodzi o mnie to mam istny mętlik w główce.

Niżej załączę zdjęcie aby było łatwiej coś poradzić
Kobietki liczę na Waszą pomoc.

Monia.jpg

Łatwiej byłoby gdybyście zamieściły link z kolorkiem włosków albo fryzurką
nyssia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:31   #2
sunny belle
Rozeznanie

Dot.: Żmiana?

masz bardzo ładne włosy wg mnie. nie wiem sama co bym zmieniła, dobrze Ci jest tak jak jest teraz, ewentualnie mogłabyś zrobić grzywkę na bok.

sunny belle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:36   #3
Kimusia
Raczkowanie

Według mnie to jakoś specjalnie się zmieniać nie musisz, ale skoro już chcesz to mogę doradzić regulację i jakąś srednio brązową henne brwi, balejaż i grzywkę, no i oczy troszkę mocniej zaakcentuj =)
Kimusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:42   #4
nyssia
Przyczajenie

hmmm... mam grzywkę na bok Tutaj mi jakoś podwiało;P Myślałam też o przyciemnieniu ale boję się, że będę wyglądać zbyt poważnie i smutno... Z drugiej strony w moim domu wszyscy są ciemni tylko ja taki wybryk natury. Ogarnęła mnie taka monotonia... Czuje się taka brzydka;/

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimusia Pokaż wiadomość
Według mnie to jakoś specjalnie się zmieniać nie musisz, ale skoro już chcesz to mogę doradzić regulację i jakąś srednio brązową henne brwi, balejaż i grzywkę, no i oczy troszkę mocniej zaakcentuj =)

Tylko właśnie sęk w tym, że dokładnie nie wiem jak je zaakcentować Jeśli użyję kreski oczy będą bardziej wklęsłe a chodzi o to aby je wydobyć... Używam odcieni różu, brązu, czasem bawię filetem. Lubię też mieszać kolory z białym. No nie wiem wakacje się zbliżają Chciałabym coś zmienić
Dziękuje za rady. Nie sądziłam, że będą takie szybkie odpowiedzi
Stary 2009-06-03, 20:00   #5
All_that_jazz
Zakorzenienie

Oj,ja bym skróciła do brody.Bo masz pociągłą twarz a te długie włoski dodatkowo ją wydłużają.Jeśli masz zniszczone włosy farbowania nie polecam choć jasny ciepły brąz-taki karmelowy bardzo by ci pasował.Ale najpierw podlecz włosy.
Natomiast ciecie i lekki wycieniowanie po bokach przy twarzy polecam.
Co do makijażu oka -możesz spróbować z brązami.
Próbowałabym ciemny (zbliżony do tęczówki) na zewnątrz,jaśniejszy (a la piasek pustyni) wewnątrz.Ale tu przydałoby się lepsze i wyraźniejsze zdjęcie oka (na którym widać jaki masz typ oczu, barwę tęczówki, kształt powiek).
Możesz tez spróbować z granatami i z ciemną zielenią.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

włosy osoby o twarzy pociągłej nie powinny być dłuższe niż do obojczyka jeśli mają nie zaburzać proporcji twarzy i "nie ciągnąc jej optycznie w dół".
Polecam klasycznego boba.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:44   #6
nyssia
Przyczajenie

Właśnie wszystkie fryzjerki doradzają mi długie włoski. Zaczęłam zapuszczać dopiero od dwóch lat i mówią, że zdecydowanie lepiej. Zamieszczę moje stare zdjęcie... Robione chyba rok temu...

9a282c4e99.jpg
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości