Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 22:44   #3031
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
atojka- będzie dobrze... może wymieniajcie się z mężem- on pracuje rano a Ty popołudniami? zawsze jakieś rozwiązanie jak nie będziesz miała z kim małej zostawić.

hah, nie ma najmniejszych szansów!!! on z domu o 6 wychodzi by na 8 w pracy być. jak wyjdzie punkt 4 to na 6 po południu ląduje... ale rzadko mu się zdarza wychodzić o czasie, zazwyczaj godzinę, dwie musi, taki to urok. Poza tym kiedyś było ich 300 teraz 7 zostało i wszystkiego musi dopilnować, do tego od kilku lat ciągle reorganizują, zmieniają swoje spółki giełdowe i końca nie widać, a teraz właśnie zaczał się u nich kolejny wywrot.... ja do pracy to w Warszawie musze również... Bo tu to tylko na mnie średniowieczne warunki w kufajkach zimą czekają.

a greckie wakacje za miesiąc planowaliśmy <mur> ojej ciężko się spada...

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-15 o 22:46
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:44   #3032
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Tootsie, Naamah (o tak wróżenie z fusów to dobre określenie ), Paula dzięki

Evelinek co to znaczy, że ubili Ci bohatera ? Ja w mange nie jestem wtajemniczona

Lemirko jestem za głosem MNiny i Atojki jaka w ogóle precyzja A Ty mówisz, że to ot tak sobie namalowałaś.

Atojka Paula i MamaNiny podobne miały problemy i wyszły z opresji, więc i Ty dasz radę. To tylko pierwszy dzień taki jest, bo się wszystko naraz zwaliło zobaczysz, że dzień za dniem będzie lepiej
Jakby co to my Cię tu postawimy na nogi

Spot ja kiedyś tego benefita okazyjnie kupiłam i powiem Ci, że na minerały to tak średnio, bo one się tak jakby namaczają tym high beamem i robi się troche mała papka jeśli można tak to określić.

Dalej mam gorączkę i już nie mogę mówić, katar mam i czuje sie fuj..... Niech ten koszmar się skończy...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:45   #3033
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Lemirko- piekne te Twoje dzieła Pełen profesjonalizm
Dziękuję , że tak myślisz, ale o profesjonalizm bym siebie nie podejrzewała
w takim razie Cathy, Agabil, Vodia, Tylkokasia, Candy, CzarnaKawa, Glizdka i wiele wiele innych to super hiper profesjonalistki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:53   #3034
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Atojka Paula i MamaNiny podobne miały problemy i wyszły z opresji, więc i Ty dasz radę. To tylko pierwszy dzień taki jest, bo się wszystko naraz zwaliło zobaczysz, że dzień za dniem będzie lepiej
Jakby co to my Cię tu postawimy na nogi
jakie śliczne zdrobnienie, a to ja bym na to nie wpadła..

Nie no na nogi mnie stawiać nie trzeba, tylko pracy na gwałtu szukać, by w przyszłum miesiącu nie myśleć o sprzedaży dobytków, a co gorsza minerałów... że mała da radę, to jestem pewna i o to się nie martwię. Tyle,że u nas opiekunka z ulicy bierze tysiąca 9nie mówiąc o jakiejś z polecenia), a ja 1200 na rękę na czarno miałam ... na moje zachciewajki starczało, ale gdy martyna doszła i jedna odpadła to tu klops... Musże po jakich portalach społecznościowych zacząć szukać bo mi nic do głowy nie przychodzi
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:00   #3035
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
oby nie, oby to tylko dzień... ale fakty są fakty...
Koniec końców muszę natychmiast wrócić do pracy, nie sądziłam,że tak szybko.... przyzwyczaiłam się do tego,że jestem z małą, choć czasem nie mam siły tak samotnie z nią całymi dniami, chłop mi nie bardzo ZNÓW może wziąć wolne, do tego zlikwidowali mu znaczną cześć składnika wynagrodzenia i w sumie rzeczy okazało się, że teraz na skromne życie ledwo starczy. Tylko gdzie ja wrócę do pracy????? wracać gdzie byłam nie miałam zamiaru, z resztą miejsce mi zajęto, nowej pracy nie mam, babcie wnusię mają w i nawet nie mam jej z kim zostawić choćby godzinkę dziennie. ech co to za życie...co ja zrobię, co ja zrobię....
Atoja, a może jednak nie będzie tak źle jak się teraz wydaje Nie zamartwiaj się na zapas - jesteś młoda, masz męża, rodzinę, znajomych - na pewno uda się Wam jakoś rozwiązać problemy . Nie wolno się załamywać - jesteś silną kobietą, dasz sobie radę Trzymam mocno kciuki

WI, prawie dwa tygodnie byłam nad naszym morzem (i nie lało nawet ) i kilka dni na wsi na działce. Fajnie było tylko to moje szalone dziecko nie pozwalało się nam za bardzo pobyczyć........Tyle miała tam energii, że ciężko było momentami za nią nadążyć .

aaaa, jestem zakochana w Viki's Radiant Creation z EDM, używam go codziennie na poliki na podkład albo i bez i jest super. A Ty sobie zamówiłaś?

Czy dostałyście już Wasze mydła od Pasterczki? Jestem ciekawa Waszych opinii na jego temat. Ja dostałam ale użyłam na razie tylko jeden raz więc niewiele mogę o nim jeszcze powiedzieć. Wygląda dziwnie, mój TŻ myślał, że to leży jakieś stare ciasto:ha haha:i chciał je mi wyrzucić

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Blondi!!! widziałam, że jesteś tu, jeju nie zaglądasz coś ostatnio??? pokaż się i opowiadaaj!!!
jestem, jestem. Urlopowałam sie i dlatego nie zaglądałam a teraz widzę, że przez ten czas Wy tyle natrzaskałyście postów, że do zimy bedę czytać zaległości.....
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:01   #3036
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jest i Blondi!!!!
Nie no jutro też jest dzień, chłop jakiś dziwnie spokojny i nie traci nadziei, choć mnie wszystkim dziś dobił. Coś mu się poprzestawiało, albo oszalał do reszty. A może wreszcie mój wieczny malkontent zaczyna się normalnie żyć????
Renia, jak młoda?? stara jestem!!! a po mału na czterdziestki zaczynam chodzić .... Nie no fajnie jest impreza jakaś wreszcie i na szczęście nie ja!!!!
a tak swoją drogą musze coś kupić na prezent. mają piękny nowy dom w starym stylu urządzony ze starociami, jak myślicie, czy taki haftowany obrusik, koroneczki,itp stylizowany, albo cukiernica taka jakby starodawna albo posrebrzana pasuje? tak do 100 chciałabym wydać... No i gdzie tu się zaopatrzyć?

z rodziną to na obrazek!!!!

Wiki cudna, ja na twarz nawet walę! Aż się tak przyglądałam, że ona ma idealny kolor, a podkład edm muszę mieszać... a i ostatniego gratisika cookie sheet jestem oszołomiona, jakoś tak pięknie mi modeluje twarz taka cegiełeczka, no normalnie ucze się, za wami kłaść wreszcie róże i rozróżniać ich kolory

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-15 o 23:05
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:06   #3037
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Blondi- zazdraszczam tego długaśnego urlopu Córkę rzeczywiście masz pełną energii ale to lepiej niż anemiczką miałaby być Poza tym radosna dziewuszka
Vikisa w końcu nie zamówiłam bo czekam na jakieś Twoje zdjęcia z wakacji z nim na twarzy

a Ty Foxxxy kuruj się bidoku
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 23:24   #3038
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Violett studiowałam metody ilościowe i tytuł pracy brzmi dość dziwnie : "Podejmowanie właściwych decyzji inwestycyjnych z wykorzystaniem narzędzi analizy szeregów czasowych oraz symulacji komputerowej" No to się podniósl poziom . Ok. praca nie jest aż tak kosmiczna jak by tytuł zapowiadał i ja też jestem(byłam) przerażona na jego widok


ja bym chyba umarła przy takim temacie przerażenie to zbyt delikatne słowo
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:32   #3039
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


ja bym chyba umarła przy takim temacie przerażenie to zbyt delikatne słowo
A tam zbyt delikatne Ty tam pisz lepiej licencjata I o czym piszesz ?

WI kuruje się, ale i tak ide jutro do pracy bo mnie zaraz wywalą, najwyżej wywalą mnie jutro do domu. W ogóle to nie wiem co się ze mną dzieje, ostatnio strasznie często choruje w porównaniu do liceum itd. I strzasznie mnie to męczy... Odżywiam się dobrze, nie wiem co jest nie tak.

Co do kuracji to robię sobie okłady z Nema (mojego futrzaka ) i robi się lepiej

AaA kupiłam Kocimiętkę w sprayu Nemo jest zachwycony reaguje jak Twój pysiak A Bulba jest niewzruszona

Evelinek poszłam na blok wschodni i dorwałam szampona maribellona Przychodzę pytam czy jest Maribell, a sprzedawczynie, że nie.. no to już zgłupiałam bo jak nie tam go kupie to gdzie ??!! Po czym pytam się czy na pewno nie ma szapomnu likwidującego żółty blond ? A ona aaaaaa Marion ( a to nazwa producenta ) no i mowi, że na napis Maribell nigdy nie zwróciła uwagi Ale uff dorwałam skurczybyka

Atojka no fajnie to wyszło to zdrobnionko

A gdzie jest nasz Pasterix ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-07-15 o 23:40
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:34   #3040
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Blondi- zazdraszczam tego długaśnego urlopu Córkę rzeczywiście masz pełną energii ale to lepiej niż anemiczką miałaby być Poza tym radosna dziewuszka
Vikisa w końcu nie zamówiłam bo czekam na jakieś Twoje zdjęcia z wakacji z nim na twarzy

a Ty Foxxxy kuruj się bidoku
Oj, nie wiem, czy się odważę pokazać .....a już w wakacyjnym wydaniu to wogóle (w większości czasu nie chciało mi sie malować i kładłam tylko wcześniej wspomniany Viki's i tusz do rzęs)
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:09   #3041
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wczoraj się tak rozpisywałyście na temat pasty cukrowej, to się skusiłam żeby spróbować stworzyć taką metoda domową.
Pierwsza próba skończyła się fiaskiem, wyszła za rzadka i chyba za krótko to wszystko podgrzewałam.
Dziś rano spróbowałam raz drugi, wsypałam do garnka szklankę cukru, mniej niż połowę szklanki wody oraz sok z całej cytryny, podgrzewałam to 40 min. Wyszło chyba bo spróbowałam na skrawku nogi i usunęła mi włoski całkowicie z tego skrawka.

W ogóle pierwszy raz tutaj usłyszałam o paście cukrowej i takim rodzaju depilacji. Postanowiłam spróbować bo depilatora nie mogę stosować, plastry z woskiem to koszmar nie działają, a maszynkę za często muszę stosować.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 09:41   #3042
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Oj Blondi wklejaj zdjęcia i nie marudź Masz ładną cerę i buzię ogólnie więc nie potrzebujesz na co dzień podkładu

Fox- kociśka super rozgrzewają także musisz się Nemuśkiem owinąć w okolicach szyi Obyś się tylko jego dłuugą i gęstą sierścią nie zadławiła jak Ci ogonem machnie
Uwielbiam reakcję kotów na kocimiętkę Może Bulba potrzebuje czasu?

a to ja- nigdy nie wpadłam na to żeby rozdzielić Twój nick Dobra jestem hehe
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:47   #3043
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxx, kuruj się biedaku - pamiętam jak moja Mefisto kładła się na mnie jak mnie coś bolało, fajne uczucie

Lemirko, fajne propozycje, jednak dla mnie trochę za mocne, to w końcu lato, może zrezygnować z antracytu, przesunąć żółty na środek a wewnątrz dać coś białego?

muszę się poskarżyć - wczoraj posiedziałam z Oli na tym skwarze zafiltrowana oczywiście a i tak mnie przypiekło trza będzie coś ciemniejszego na siebie wrzucić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:00   #3044
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A tam zbyt delikatne Ty tam pisz lepiej licencjata I o czym piszesz ?

(...)

AaA kupiłam Kocimiętkę w sprayu Nemo jest zachwycony reaguje jak Twój pysiak A Bulba jest niewzruszona
Piszę piszę tzn po niedzieli już siadam ostro - póki co dałam sobie 2 tygodnie nic-nie-robienia Ja piszę o roli i pozycji kobiety w rodzinie muzułmańskiej - temat sama sobie wymyśliłam i przeforsowałam u promotorki

Aaaa... a co to jest kocimiętka? proszę się nie śmiać ale nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
W ogóle pierwszy raz tutaj usłyszałam o paście cukrowej i takim rodzaju depilacji. Postanowiłam spróbować bo depilatora nie mogę stosować, plastry z woskiem to koszmar nie działają, a maszynkę za często muszę stosować.
Hmm ja też pierwszy raz się z tym spotykam, ale jakoś nie mogę nabrać przekonania... Jak się tego używa? Może spróbuję zrobić. Jak nie wyjdzie to pójdę w ślad dziewczyn i zjem

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
a to ja- nigdy nie wpadłam na to żeby rozdzielić Twój nick Dobra jestem hehe
luuuuz
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:18   #3045
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Piszę piszę tzn po niedzieli już siadam ostro - póki co dałam sobie 2 tygodnie nic-nie-robienia Ja piszę o roli i pozycji kobiety w rodzinie muzułmańskiej - temat sama sobie wymyśliłam i przeforsowałam u promotorki

Aaaa... a co to jest kocimiętka? proszę się nie śmiać ale nie mam pojęcia
To dobrze, że będziesz porządnie siadać do pisania

Kocimiętka to taki dziwny zapach, który bardzo lubią Koty Ja i WI mamy w sprau więc jak popsikasz jakies miesce to kot sie bedzie turlal tak próbujac się namaścic kocimiętką

Może Bulba taka niewzruszona bo na antykoncepcji jest...

Kuruje się, ale kiepsko mi to idzie...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:25   #3046
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Na antykoncepcji?! To ona sterylki nie miała?

Kocimiętka to inaczej kocia miętka czyli coś co koty lubią w sensie zapachu bo zachęca do zabawy Ja wszystkie zabawki psikałam kiedyś kocimiętką bo męczyła je wtedy po kilka godzin a ja spokój miałam
Często zabawki dla kotów mają suszoną kocimiętkę w środku ale ona jest słabo wyczuwalna stąd pomysł sprayu choć trzeba go często używać

No weź Fox- muszisz się wykurować bo jutro opijamy Pan J Cię wyleczy
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-16 o 10:26
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:34   #3047
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A tam zbyt delikatne Ty tam pisz lepiej licencjata I o czym piszesz ?

WI kuruje się, ale i tak ide jutro do pracy bo mnie zaraz wywalą, najwyżej wywalą mnie jutro do domu. W ogóle to nie wiem co się ze mną dzieje, ostatnio strasznie często choruje w porównaniu do liceum itd. I strzasznie mnie to męczy... Odżywiam się dobrze, nie wiem co jest nie tak.

Co do kuracji to robię sobie okłady z Nema (mojego futrzaka ) i robi się lepiej

AaA kupiłam Kocimiętkę w sprayu Nemo jest zachwycony reaguje jak Twój pysiak A Bulba jest niewzruszona

Evelinek poszłam na blok wschodni i dorwałam szampona maribellona Przychodzę pytam czy jest Maribell, a sprzedawczynie, że nie.. no to już zgłupiałam bo jak nie tam go kupie to gdzie ??!! Po czym pytam się czy na pewno nie ma szapomnu likwidującego żółty blond ? A ona aaaaaa Marion ( a to nazwa producenta ) no i mowi, że na napis Maribell nigdy nie zwróciła uwagi Ale uff dorwałam skurczybyka

Atojka no fajnie to wyszło to zdrobnionko

A gdzie jest nasz Pasterix ?
Przecież ten napis jest właśnie najbardziej widoczny Mam nadzieję, że bedzie Ci służył.

Właśnie miałam pytać, jak tam kocimiętka w sprayu

Foxxxy, lecz się A ja z kolei dziś wiszę nad wc, prawdopodobnie efekt zjedzonego wczoraj trzydniowego gyrosa. I tak od 5.30 Do pracy nie poszłam, może mnie nie wyrzucą, na szczęście gorączka mi spadła. Też nie wiem, co jest grane, ja choruje średnio raz na 5 lat przez 3 dni, a w tym roku jak nie jedno, to drugie.

No zabili mi moją ulubioną postać w mandze, smutno teraz będzie, bo raczej go nie wskrzeszą i w ogóle cała manga przobleka się w takie ponure wojenne klimaty, aż serducho pęka

Paterixowi to chyba jeszcze trochę zejdzie, najważniejsze, że macie już kontakt

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Wczoraj się tak rozpisywałyście na temat pasty cukrowej, to się skusiłam żeby spróbować stworzyć taką metoda domową.
Pierwsza próba skończyła się fiaskiem, wyszła za rzadka i chyba za krótko to wszystko podgrzewałam.
Dziś rano spróbowałam raz drugi, wsypałam do garnka szklankę cukru, mniej niż połowę szklanki wody oraz sok z całej cytryny, podgrzewałam to 40 min. Wyszło chyba bo spróbowałam na skrawku nogi i usunęła mi włoski całkowicie z tego skrawka.

W ogóle pierwszy raz tutaj usłyszałam o paście cukrowej i takim rodzaju depilacji. Postanowiłam spróbować bo depilatora nie mogę stosować, plastry z woskiem to koszmar nie działają, a maszynkę za często muszę stosować.
Mnie się to za bardzo lepi, za dużo zabawy, poza tym nie działa na mnie tak dobrze, jak depilator. Jest kilka wątków na kosmetyczce o paście cukrowej, tylko pewnie dawno nie odświerzanych więc musisz przejechać trochę niżej po wyszukiwarce.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Oj Blondi wklejaj zdjęcia i nie marudź Masz ładną cerę i buzię ogólnie więc nie potrzebujesz na co dzień podkładu

Fox- kociśka super rozgrzewają także musisz się Nemuśkiem owinąć w okolicach szyi Obyś się tylko jego dłuugą i gęstą sierścią nie zadławiła jak Ci ogonem machnie
Uwielbiam reakcję kotów na kocimiętkę Może Bulba potrzebuje czasu?

a to ja- nigdy nie wpadłam na to żeby rozdzielić Twój nick Dobra jestem hehe
Zaraz mi się przypomiało ja w dzieciństwie owczarek niemiecki wysmagał mnie ogonem po twarzy Ale była zabawa

A tak w ogóle, to wszystkim maniaczkom lekko kopniętych, pseudofantastycznych klimatów polecam film Push (cytat w podpisie:))

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-16 o 10:37
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:46   #3048
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja dla odmiany w temacie minerałów
chyba w poprzednim wątku padł pomysł użycia bronzera na nogi (takie proszkowe rajstopy w sprayu)
właśnie ostatnio próbowałam, ale na paszczę to ja najwyżej soft bronzer kładę (bo jasna jestem), a na nogi to jednak coś nieco ciemniejszego chyba
i tak się zastanawiam, czy mieszczać toto z balsamem czy pędzlem po nogach?
myślicie że NR Medium Bronzer się sprawdzi - bo mnie paluszki świerzbią, żeby zamówić? (skoro nawet TŻ zapytał czemu ostatnio nic do mnie nie przyszło a dolar spadł)

foxxy, dzięki za potwierdzenie mojego przeczucia z high beam, może to sobie przynajmniej oszczędzę, a zamiast tego poszaleję za EDM

a tak z innej beczki - gdzie się podziała Rozi?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:51   #3049
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozi się wakacjuje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 10:53   #3050
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Evelinek poszłam na blok wschodni i dorwałam szampona maribellona Przychodzę pytam czy jest Maribell, a sprzedawczynie, że nie.. no to już zgłupiałam bo jak nie tam go kupie to gdzie ??!! Po czym pytam się czy na pewno nie ma szapomnu likwidującego żółty blond ? A ona aaaaaa Marion ( a to nazwa producenta ) no i mowi, że na napis Maribell nigdy nie zwróciła uwagi Ale uff dorwałam skurczybyka
kochana gdzie ten Twój blok wschodni? ja również chcę ten szampon

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Wczoraj się tak rozpisywałyście na temat pasty cukrowej, to się skusiłam żeby spróbować stworzyć taką metoda domową.
Pierwsza próba skończyła się fiaskiem, wyszła za rzadka i chyba za krótko to wszystko podgrzewałam.
Dziś rano spróbowałam raz drugi, wsypałam do garnka szklankę cukru, mniej niż połowę szklanki wody oraz sok z całej cytryny, podgrzewałam to 40 min. Wyszło chyba bo spróbowałam na skrawku nogi i usunęła mi włoski całkowicie z tego skrawka.

W ogóle pierwszy raz tutaj usłyszałam o paście cukrowej i takim rodzaju depilacji. Postanowiłam spróbować bo depilatora nie mogę stosować, plastry z woskiem to koszmar nie działają, a maszynkę za często muszę stosować.
słuchaj a na jakim ogniu to podgrzewałaś? bo mnie się karmel zrobił.. twardy jak szkło.. nie dało się tego ugnieść do żółtego matowego czegoś, co by wyrywało włosy..
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
muszę się poskarżyć - wczoraj posiedziałam z Oli na tym skwarze zafiltrowana oczywiście a i tak mnie przypiekło trza będzie coś ciemniejszego na siebie wrzucić
ja dostałam czerwonej wysypki mimo filtra
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:08   #3051
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny pastę trzeba na małym ogniu podgrzewać, bo jak jest zbyt duży, to właśnie się karmelizuje.

Atoju nie trać nadziei, jeszcze wszystko się ułoży, zobaczysz.

Lemirko mnie się tak taki ostrzejszy makijaż podoba, szczególnie na Tobie, ale jaka to jest okazja? Bo coś mi dzwoni, że ślub, a wtedy zmalowałabym coś delikatniejszego
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:16   #3052
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mi się podoba smokey. Jest klasyczny i zawsze pasuje. No i ma dodatkowy atut - nawet na fotkach z głuptakowych aparatów wygląda się super, bo oko jest wraźnie zarysowane. I na fotkach robionych nad ranem nie widać zmęczenia dzięki takiemu makijażowi. Trochę o tym wiem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-16 o 11:17
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:18   #3053
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a ja dla odmiany w temacie minerałów
chyba w poprzednim wątku padł pomysł użycia bronzera na nogi (takie proszkowe rajstopy w sprayu)
właśnie ostatnio próbowałam, ale na paszczę to ja najwyżej soft bronzer kładę (bo jasna jestem), a na nogi to jednak coś nieco ciemniejszego chyba
i tak się zastanawiam, czy mieszczać toto z balsamem czy pędzlem po nogach?
myślicie że NR Medium Bronzer się sprawdzi - bo mnie paluszki świerzbią, żeby zamówić? (skoro nawet TŻ zapytał czemu ostatnio nic do mnie nie przyszło a dolar spadł)

foxxy, dzięki za potwierdzenie mojego przeczucia z high beam, może to sobie przynajmniej oszczędzę, a zamiast tego poszaleję za EDM

a tak z innej beczki - gdzie się podziała Rozi?
testowałam oba sposoby
z braku mineralnego bronzera wysmagałam się IsaDorą takim ogromnym pędzlem i nawet było znośni - ale trzeba uważać, coby sobie placków nie narobić
z babydream zmieszałam któryś z lucentów i też coś tam wyszło, ale trzeba naprawdę sporo
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:19   #3054
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
MamoNiny pastę trzeba na małym ogniu podgrzewać, bo jak jest zbyt duży, to właśnie się karmelizuje.
choroba, to już mniejszego nie wyczaruję
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:40   #3055
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mi się podoba smokey. Jest klasyczny i zawsze pasuje. No i ma dodatkowy atut - nawet na fotkach z głuptakowych aparatów wygląda się super, bo oko jest wraźnie zarysowane. I na fotkach robionych nad ranem nie widać zmęczenia dzięki takiemu makijażowi. Trochę o tym wiem
Ooo, nie wiedziałam. Szczerze, to nie lubię siebie na zdjęciach, więc nigdy nie zwróciłam uwagi.

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
choroba, to już mniejszego nie wyczaruję
To spróbuj dodać odrobinę więcej wody i wyłączyć, jak będzie jeszcze lejąca, żeby "doszła"
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:46   #3056
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny w pasażu na Natolinie jest taka mała Drogeria na końcu. Jak zajdzie potrzeba to Ci nabędę i spotkamy się w centrum jakos
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:53   #3057
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
Vril, możesz mi podrzucić namiary u kogo kupowałaś na ebay benetinta?
i w ogóle myślicie, że można położyć płynny rozświetlacz na minerały?
Benetinta, razem z polowa swoich Benefitow kupowalam u bardzo fajnej kobiety z HK, na jej dwoch roznych kontach, niestety oba ma juz zlikwidowane i nie wystawia nic na eBay, a szkoda, bo miala duzo kosmetykow tej marki w swietnych cenach i szybko wysylala pancerne paczki. Od niedawna Benefit jest na Tru, zagladaj tam, mzoe niebawem pojawi sie Benetin (teraz akurat nie ma). Mozna go nakladac na mineraly, Rozwielitka go tez uzywa i bardzo sobie chwali, ja jeszcze z nim trenuje, bo wychodza mi placki ale w kazdym razie paciaja sie nie robi, wiec nie ma obaw o rujnacje podkladu
Benetint to akurat roz, nie rozswietlacz ale ja uzywalam rozswietlaczy we fluidzie tez na podklad mineralny i sprawowaly sie dobrze, trzeba delikatnie wklepywac, a nie wcierac, wtedy nic sie nie rozmazuje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:56   #3058
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ooo, nie wiedziałam. Szczerze, to nie lubię siebie na zdjęciach, więc nigdy nie zwróciłam uwagi.
mało kto lubi siebie na zdjęciach. A na filmach to już wogóle
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:01   #3059
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość


słuchaj a na jakim ogniu to podgrzewałaś? bo mnie się karmel zrobił.. twardy jak szkło.. nie dało się tego ugnieść do żółtego matowego czegoś, co by wyrywało włosy..
Podgrzewałam na najmniejszym ogniu jaki udało mi się na mojej kuchence stworzyć. Grzało się tak z 40 min póki nie zrobiło się koloru bursztynowego, zdjęłam z ognia i ładnie zaczęło tężeć. Mnie też nie udało się ugnieść do żółtego matowego czegoś ale roztarłam to na nodze by powstał plaster oderwałam i wszystkie włoski zeszły razem z pastą
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:05   #3060
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ooo, nie wiedziałam. Szczerze, to nie lubię siebie na zdjęciach, więc nigdy nie zwróciłam uwagi.



To spróbuj dodać odrobinę więcej wody i wyłączyć, jak będzie jeszcze lejąca, żeby "doszła"
nom jak dokupię cytryn to będę dalej próbować mój małż amator karmelków, więc się nie zmarnuje
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
MamoNiny w pasażu na Natolinie jest taka mała Drogeria na końcu. Jak zajdzie potrzeba to Ci nabędę i spotkamy się w centrum jakos
nawet wiem, która drogeria mieszkałam kiedyś na stryjeńskich w weekend, ew. jakoś wieczorkiem mogę się do Ciebie przejechać tylko daj znać ile mam wypłacić pieniążków, bo ja głównie plastikiem płacę
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.