Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-18, 21:19   #3181
86Paula
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
niee, w B-stoku musi coś być, pamiętam jak przy każdej wizycie w Łapach u przyjaciółki jeździłam do B-stoku do orsaya i innych markowych sklepów, bo w Lublinie nikt o nich jeszcze nie słyszał
no co ty? ale ja do tej pory nie slyszalam by tu gdzies takowy sklep sie znajdowal.... a przyznam szczerze ze chetnie bym sie wtedy do takiego wybrala, pomierzyla, zobaczyla co mi bardziej pasuje ale zapewnie kupowala w necie... bo jak widze te ceny...
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:21   #3182
curry
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

i jestem w szoku, bo cienie są na swoim miejscu jak normalnie wystarczalo żebym oko otworzyła...
Baza Joko?

curry jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:25   #3183
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no co ty? ale ja do tej pory nie slyszalam by tu gdzies takowy sklep sie znajdowal.... a przyznam szczerze ze chetnie bym sie wtedy do takiego wybrala, pomierzyla, zobaczyla co mi bardziej pasuje ale zapewnie kupowala w necie... bo jak widze te ceny...
teraz już są i w lubku takie sklepy, ale jakieś 10 lat temu, to Lubek-miasto wojewódzkie z 5 uczelnimi wyższymi był modową pustynią
ceny w sklepach powalające.. jakiś czas temu za gaję paris płaciłam ponad 120 zł ;(
teraz obczajam ebaya, ale że kasą, póki co, nie grzeszę, to czekam n jakąś super okazję

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:28   #3184
spot
Rozeznanie

upadł nieludzki, dobrze że teraz pada, nawet przeboleje te pokaz sztucznych ogni na, który miał o północy być - może nawet będzie, ale raczej beze mnie
a ja dziś totalnie ugotowana, bo przygotowywałam obiad uroczysty na urodziny mamy
i w kuchni było chyba 50 stopni
śmietanę do bezy pavlowej na deser 3! razy musiałam wyrzucić i ubijac jeszcze raz, mimo że to robiłam trzymając miskę w drugiej z wodą i lodem

Cytat:
dobre espresso nie jest złe, a jak sie jeszcze ma do tego cisnieniówkę:-
od kiedy sobie zafundowalismy Jurę, wybredni się zrobilismy bardzo a pomyśleć, że do tego czasu rozpuszczalna szła, teraz się wole nie napic niż pić rozpuszczalną

cienie:
powieka ruchoma EDM Romance Novel
kącik wewnetrzny EDM Ballet Slipers
załamanie powieki Joppa Hadassah [frantic, ten cien jest idealnie jak obwodka mojej teczowki, cudny
kreska kredka Inglot antracyt
dobór cieni byl zupełnie przypadkowy, ćwiczyłam technikę

i jestem w szoku, bo cienie są na swoim miejscu jak normalnie wystarczalo żebym oko otworzyła...
oczko ładne, ładne
a co to za baza? bo mnie się cienie nie trzymają

z kawą ja tez tak mam, że wolę wcale niż byle jaką (dlatego w pracy wogóle nie piję kawy)
i zawsze gorącą, jeszcze z mleczkiem podgrzanym, jak wystygnie jest dla małza - on pije hektolitry kawy, o każdej temperaturze
a dziś mi zmiksował taką z lodem - i wychłeptałam od razu, pycha
Stary 2009-07-18, 21:39   #3185
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Paula sprawdź w wątku stanikowym, ale z tego co kojarzę to najbliżej uświadomiony sklep masz chyba w Jedwabnem.

Ilona świetne oko

A u mnie dzisiaj od rana szaro i pada W sumie i tak nie mam ochoty nigdzie wyjść, bo z lekka umieram tak mi brzuch daje do wiwatu. Przynajmniej nadrabiam zaległości książkowe i kombinuję co by tu zamówić z Mazideł. Chce mi się zrobić jakiś krem, ciekawe co mi wyjdzie
Hanneke jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:47   #3186
pranie
Wtajemniczenie

A ja zamowilam, zamowilam! frakcje sojowa, orzechy piorace, mother of pearl, maseczke peel-off... Humor mi sie poprawil
pranie jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:48   #3187
IlonaP
Zakorzenienie

dzięki
a baza Lumene
miałam ArtDeco ale się nie polubiłyśmy jakoś

aha, burza u nas się zaczyna, dawno nie było

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-07-18 o 21:49
IlonaP jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:53   #3188
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
to może jest szansa, że jednak z Lumenką się polubisz I wiesz już dlaczego ja ani z artdeco ani z joko się nie zaprzyjaźniłam
fajne oko
U mnie dzisiaj hardcorowo Mega mocny makijaż i wszystko się trzyma od rana (poza podkładem - prasowaniec EDM spłynął mi po 12 godzinach i musiałam poprawki robić).

Chciałam odpocząć od mineralnych tematów i pomyślałam, że sprawdzę, czy mi jeszcze telewizor działa.. Sprawdzam program tv i co widzę? FRANTIC Normalnie gdzie się nie obejrzę wizażowe skojarzenia
cathy jest offline  
Stary 2009-07-18, 21:57   #3189
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
teraz już są i w lubku takie sklepy, ale jakieś 10 lat temu, to Lubek-miasto wojewódzkie z 5 uczelnimi wyższymi był modową pustynią
ceny w sklepach powalające.. jakiś czas temu za gaję paris płaciłam ponad 120 zł ;(
teraz obczajam ebaya, ale że kasą, póki co, nie grzeszę, to czekam n jakąś super okazję
domyslam sie ze juz sa ja tez wole poczekac na jakas okazje.
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-18, 22:02   #3190
anna1112
Zadomowienie

Cytat:
niee, w B-stoku musi coś być, pamiętam jak przy każdej wizycie w Łapach u przyjaciółki jeździłam do B-stoku do orsaya i innych markowych sklepów, bo w Lublinie nikt o nich jeszcze nie słyszał
Widzę że wizażanki do każdej miejscowość zawitały/zawitają, nawet do Łap, mojej miejscowości.
anna1112 jest offline  
Stary 2009-07-18, 22:02   #3191
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

No i powróciłam
Strasznie szybko mi ten czas zleciał Teraz po powrocie czuję jakbym w ogóle nie wyjeżdżała Najchętniej na stałe bym się gdzieś przeprowadziła, mam dość Warszawy Z TŻ-tem stwierdziliśmy że przeprowadzamy się na austriacką wieś Najchętniej do Mutters

Na razie po 8 godzinach w pociągu i komunikacji miejskiej nie mam siły
Na samym przekopywaniu poczty zeszło mi się godzinę
Może jutro trochę po nadrabiam

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-07-18, 22:12   #3192
pranie
Wtajemniczenie

Cathy, ja tez to mialam...
Btw, niezle sie usmialam na Twoim blogu / wpis puff jarowy
pranie jest offline  
Stary 2009-07-18, 22:29   #3193
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, ja tez to mialam...
Btw, niezle sie usmialam na Twoim blogu / wpis puff jarowy

ha, to już wiem, skąd tam nagle 10 osób oglądających bloga się wzięło
cathy jest offline  
Stary 2009-07-18, 22:44   #3194
pranie
Wtajemniczenie

Pod wplywem Twoich swatchy zamowilam cienie z SN, co prawda zaden z opisywanych, ale takie ladne mi sie wydaly.. Wzielam Bone i do niego Buttery Yellow czy jakos tak, a po spotkaniu zegrzynskim mam nadzieje, ze wreszcie bede wiedziala, jakimi kolorami malowac moje piwne oczy
pranie jest offline  
Stary 2009-07-18, 23:09   #3195
frantic
Zakorzenienie

Ilona bardzo fajne oko zmalowałaś, cieszę się że granat z Joppa Ci podszedł, też go lubię bardzo. Ale wiesz, ja czekam na ten look z Twojego avka i bordowym cieniem Meow.:P

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Chciałam odpocząć od mineralnych tematów i pomyślałam, że sprawdzę, czy mi jeszcze telewizor działa.. Sprawdzam program tv i co widzę? FRANTIC Normalnie gdzie się nie obejrzę wizażowe skojarzenia
A ja nick wybierałam właśnie po obejrzeniu tego filmu. O ile fabułę kojarzę tak sobie, o tyle bardzo lubię piosenkę Grace Jones Strange.

A ja wróciłam niedawno z działki. Zachciało mi się kosić trawniki, a że upał niemiłosierny to po wszystkim byłam cała mokra, aż czułam jak krople potu mi po nosie ciekną. Ale co najlepsze podkład mi nie spłynął tylko wtopił się idealnie w skórę i ani rusz. Najgorsze jest jednak to, że jak zwykle zapomniałam posmarować filtrem ręce i dekolt i się porządnie w tych miejscach opaliłam.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-07-18 o 23:11
frantic jest offline  
Stary 2009-07-19, 10:13   #3196
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
ja mam takie same wymiary wcześniej nosiłam 75D, a dalej buły zboeram spod pach..
a mi te effuniaki estetycznie nie podchodzą.. że nei wspomnę już o tym, że zamówienie ich na czarną magię zakrawa..
Tylko to nie były moje wejściowe wymiary. Takie mam teraz bo mi zmigrowało, a miałam 78/93
A ja wczoraj na imprezce rodzinnej byłam i u nas w nocy straszliwie lało i była burza, taka, że błyski co 10 sekund

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-19, 10:28   #3197
IlonaP
Zakorzenienie

u nas też, ale nie lało, leje teraz
wstyd się przyznać - wstałam dopiero, no ale poszlam spać o 3 nad ranem
zaliczyliśmy horror The Strangers z Liv Tyler - dziwny
idę na kawkę bo jakos sama nie chce przyjść
Stary 2009-07-19, 10:33   #3198
Dominkab

Cytat:
zaliczyliśmy horror The Strangers z Liv Tyler - dziwny
idę na kawkę bo jakos sama nie chce przyjść
ja właśnie też dopiero wstałam i to w sumie tylko dlatego, że mnie helikopter tuż nad dachami lecący obudził
Ilonko piękny Ci ten makijaż wyszedł

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-19, 10:44   #3199
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ja właśnie też dopiero wstałam i to w sumie tylko dlatego, że mnie helikopter tuż nad dachami lecący obudził
Ilonko piękny Ci ten makijaż wyszedł
o rany, dziękuję
wynika z tego, że muszę zacząć ćwiczyć częściej - jak jeszcze dojdą pedzelki z CS
sek w tym, że jakbym chciała się pomalowac specjalnie to by wyszla za przeproszeniem - tez tak macie?

Dominiko, miałas takie wymiary jak ja, ta zmiana to tylko migracja czy schudłas w międzyczasie
Stary 2009-07-19, 11:26   #3200
Dominkab

Cytat:
o rany, dziękuję
wynika z tego, że muszę zacząć ćwiczyć częściej - jak jeszcze dojdą pedzelki z CS
sek w tym, że jakbym chciała się pomalowac specjalnie to by wyszla za przeproszeniem - tez tak macie?

Dominiko, miałas takie wymiary jak ja, ta zmiana to tylko migracja czy schudłas w międzyczasie
Nie wiem czy tak mam bo nie ćwiczę wcześniej, ale możliwe, że jakbym ćwiczyła to by się okazało, że te mejkapy na wyjścia to jakaś lipa Ale przyznam, że przez przebywanie na forum mój warsztat się zdecydowanie poprawił i rozwinął. A najlepsze jest to, że używam kolorów, na które wcześniej nawet bym nie spojrzała.
Co do wymiarów, to niestety ale nie schudłam nic czyli tylko migracja i nawet nie wiem jak to się stało, bo ja pod pachami to ja od początku tylko żebra wyczuwałam Może poprostu inne ułożenie biustu w dobrym staniku powoduje poprzez zmianę kształtu też zmianę wymiarów

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-19, 11:53   #3201
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja wróciłam niedawno z działki. Zachciało mi się kosić trawniki, a że upał niemiłosierny to po wszystkim byłam cała mokra, aż czułam jak krople potu mi po nosie ciekną. Ale co najlepsze podkład mi nie spłynął tylko wtopił się idealnie w skórę i ani rusz. Najgorsze jest jednak to, że jak zwykle zapomniałam posmarować filtrem ręce i dekolt i się porządnie w tych miejscach opaliłam.
Jaki to podkład? wow... Ja nawet nie śmiałam niczego wczoraj nakładać oprócz kaolinu. Zresztą w rezultacie i tak pojechałam na basen ze znajomymi. I mimo filtrów też mnie mocno opaliło. Jak wieczorem zdjęłam strój to aż mnie wgięło przesadziłam z przebywaniem na słońcu... na szczęście dzięki preparatom po opalaniu i chłodnej nocy moja skóra się uspokoiła. Teraz mam ładną brązową pewnie dostanę baty za to co powiem, ale lubię leżeć na słońcu i lubię być opalona. Tylko że nie w tak ekspresowym tempie lepiej nabierać tej opalenizny powoli...

Cytat:
A ja wczoraj na imprezce rodzinnej byłam i u nas w nocy straszliwie lało i była burza, taka, że błyski co 10 sekund
W Wieliczce to samo, pochowaliśmy wszystkie samochody itp. bo się wydawało, że się świat będzie kończył gradu co prawda jednak nie było, ale burza jak się patrzy. Hmm ale przynajmniej dobrze się spało w takim chłodzie, nareszcie przy otwartym oknie - ostatnie noce spałam przy wiatraku i zamkniętych oknach bo nie było czym oddychać (mieszkam na poddaszu, co prawda izolowanym ale i tak tu kumuluje się ciepło z całego domu).

Cytat:
Jaki tam wstyd ja poszłam spać przed północą i też wstałam przed 11 siedem godzin snu to dla mnie absolutne minimum, jak prześpię mniej to jestem nie do życia wam wystarcza siedem...?

Cytat:
o rany, dziękuję
Taaa, skąd ja to znam. Zawsze wtedy jak najbadziej mi zależy na makijażu, to wychodzi jakiś nie taki to samo z fryzurą. Dlatego na wyjścia stosuję tylko milion razy sprawdzone techniki, ewentualnie ćwiczę do upadłego
A Twój makijaż mnie też się bardzo podoba! Ten różowy cień jest boski, czuję się kuszona

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-07-19, 12:28   #3202
Dominkab

Ja mam taką malutką sypialenkę na poddaszu właśnie, spady to się zaczynają przy samym wejściu i poprzednią noc z klimatyzatorem non stop włączonym, a on prawie przy samym łóżku stoi Bałam się że się obudzę chora, ale szczęśliwie sie skończyło. Co najlepsze klima się wyłącza jak w pokoju zostanie osiągnieta wymagana temperatura, a ten klimatyzator nie wyłączył się nawet na chwilę. A dzisiaj rzeczywiście wreszcie dało się spać >uff<
Ja generalnie mało sypiam, zazwyczaj do szczęścia wystarczy mi 4-6 godzin snu, ale zdaża się czasem (ale to rzadko i zazwyczaj w weekendy) że potrzebuję 9-ciu. Za to często sie w nocy budzę No i oczywiście często też się zdaża że śpię po 3 godziny, ale jakoś źle się z tym nie czuję A poza tym zawsze miałam lekki sen

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:28   #3203
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam taką malutką sypialenkę na poddaszu właśnie, spady to się zaczynają przy samym wejściu i poprzednią noc z klimatyzatorem non stop włączonym, a on prawie przy samym łóżku stoi Bałam się że się obudzę chora, ale szczęśliwie sie skończyło. Co najlepsze klima się wyłącza jak w pokoju zostanie osiągnieta wymagana temperatura, a ten klimatyzator nie wyłączył się nawet na chwilę. A dzisiaj rzeczywiście wreszcie dało się spać >uff<
Ja generalnie mało sypiam, zazwyczaj do szczęścia wystarczy mi 4-6 godzin snu, ale zdaża się czasem (ale to rzadko i zazwyczaj w weekendy) że potrzebuję 9-ciu. Za to często sie w nocy budzę No i oczywiście często też się zdaża że śpię po 3 godziny, ale jakoś źle się z tym nie czuję A poza tym zawsze miałam lekki sen
Masz klimę? Szczęściara u mnie jest deko inna sytuacja bo moje poddasze jest naprawdę duże, dwupoziomowe, trzy pokoje (ale bez drzwi, otwarta przestrzeń), izolowane watą szklaną i steropianem - a spać i tak się nie dało dopiero dzisiaj, uff.

Za te dawki snu to Cię szczerze podziwiam, nie dałabym rady sypiać tak mało jak już pisałam - 7 godzin to minimum, żebym mogła powiedzieć że wypoczęłam. Zdrowiej też na pewno niż 3 h ogólnie sen też mam lekki, zawsze wiem kiedy się obracam, przeważnie raz koło 3-4 w nocy wstaję do wc / żeby napić się wody. A po tym "wstaniu" śpi mi się najlepiej, ogólnie nad ranem mam najlepszy sen. W weekendy zdarza się, że śpię po 12 h pod warunkiem że jest chłodno, bo w ciepłe dni budzę się wcześnie (8:00 ) i wstaję zadowolona

A jak już rozmawiamy o spaniu... właśnie mi się przypomniało, że czeka mnie wizyta u lekarza rok temu miałam przez przypadek zrobione prześwietlenie odcinka szyjnego kręgosłupa (miałam prześwietlić tylko klatkę piersiową, a po mnie miała wejść mama na prześwietlenie szyi - ale babka się pomyliła widząc to samo nazwisko i zrobiła mi oba badania ) - i dobrze się stało, bo okazało się że mam "niestabilny kręgosłup" cokolwiek to znaczy (pani nie odsyłała prześwietlenia do opisu żebym nie musiała płacić za jej pomyłkę)... Olałam to wtedy, ale teraz widzę że czas się tym zainteresować - ostatnio często boli mnie kark. I tu nawiązanie do spania - śpię na dwóch raczej płaskich poduszkach + jasiek, i często przewracam się na brzuch - w takiej pozycji kręgosłup jest nienaturalnie wygięty (co nie zmienia faktu, że jest mi wygodnie), może m.in. to ma wpływ na moje bóle trzeba się wybrać na ponowne prześwietlenie i do lekarza...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:49   #3204
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Tylko to nie były moje wejściowe wymiary. Takie mam teraz bo mi zmigrowało, a miałam 78/93
no ja również zaczynałam z 77/92 i myślę, że u mnie jeszcze nie jest to koniec migracji.
u nas też w nocy koszmarnie duszno było, Nina budziła się z płaczem.. klima niewiele dawała ;(

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-19, 14:54   #3205
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

pomęczę Was trochę w poszukiwaniu idealnego biustonosza wypatrzyłam na intymnej http://www.intymna.pl/s2/kostar/0017-1-8.jpg na początek może byłby dobry tylko nie wiem znowu jaki rozmiar http://www.intymna.pl/help/index/hel...d/1/helpId/958 wg tego to było by 70C moje wymiary to 75/88 dziękuję za pomoc
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-07-19, 15:13   #3206
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Jaki to podkład? wow... Ja nawet nie śmiałam niczego wczoraj nakładać oprócz kaolinu. Zresztą w rezultacie i tak pojechałam na basen ze znajomymi. I mimo filtrów też mnie mocno opaliło. Jak wieczorem zdjęłam strój to aż mnie wgięło przesadziłam z przebywaniem na słońcu... na szczęście dzięki preparatom po opalaniu i chłodnej nocy moja skóra się uspokoiła. Teraz mam ładną brązową pewnie dostanę baty za to co powiem, ale lubię leżeć na słońcu i lubię być opalona. Tylko że nie w tak ekspresowym tempie lepiej nabierać tej opalenizny powoli...
EGM formuła cover me. W upały tylko ona się u mnie sprawdza i stary prasowaniec EDM. Oba wtapiają się genialnie w skórę i nic nie spływa. Nakładam je na czystą krzemionkę lub primer od JMW. Normalnie jednak bym sobie podkład odpuściła, ale rano wydawało się, że będzie pochmurnie, dopiero potem słońce zaczęło prażyć.
A dzisiaj jest chłodno, pochmurno i bardzo przyjemnie. Nawet się dzisiaj nie filtrowałam.
frantic jest offline  
Stary 2009-07-19, 16:11   #3207
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
EGM formuła cover me. W upały tylko ona się u mnie sprawdza i stary prasowaniec EDM. Oba wtapiają się genialnie w skórę i nic nie spływa. Nakładam je na czystą krzemionkę lub primer od JMW
O rany, zostałam skuszona (znowu ). Widzę w Twoim profilu, że masz suchą skórę - ja mam mieszaną, zamówię próbki i sprawdzę jak zachowa się na mnie. Celowo użyję w jakiś upalny dzień odsypka krzemionki leci do mnie z wymianki, będę testować. Dzięki lecę na zakupowy

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-07-19, 17:06   #3208
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
pomęczę Was trochę w poszukiwaniu idealnego biustonosza wypatrzyłam na intymnej http://www.intymna.pl/s2/kostar/0017-1-8.jpg na początek może byłby dobry tylko nie wiem znowu jaki rozmiar http://www.intymna.pl/help/index/hel...d/1/helpId/958 wg tego to było by 70C moje wymiary to 75/88 dziękuję za pomoc
Kostar jest podobno bardzo rozciągliwy , poza tym te modele nie są polecane jako nieładnie kształtujące biust. Od siebie mogę dodać, że nie warto korzystać z kalkulatorów zamieszczonych na stronach producentów (z wyjątkiem Effuniak, La Senzy i Mileny ale tez nie zawsze). Dobrym punktem wyjścia do ustalenia rozmiaru jest ten kalkulator
Ja bardzo lubię linie Cleo i Masquerade od Panache, dziewczyny polecają też La Senze czy Effuniaki.
Hanneke jest offline  
Stary 2009-07-19, 17:29   #3209
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Hanneke dzięki wielkie za oświecenie teraz wiem czego szukać
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-07-19, 20:10   #3210
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

melduję że żyję i będę w necie do środy, potem znowu na działkę.
Co u Was?

agabil1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości