Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-20, 10:03   #3241
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie piszcie już o tej paście cukrowej bo zrobiłam sobie nią straszną krzywdę! O dziwo wyszła mi dobra może minimalnie za twarda ale dała się rozgnieść.
Ostygła całkowicie i po kilku godzinach przystąpiłam do ugniatania i nakładania na nogi i ręce. Na rękach mam siniaki a na nogach kolejne naczynka mi się posypały... Sama już się nigdy na takie zabiegi nie odważę! Na dodatek po 20minutach takiej zabawy przykleiła się do ciałą i zaczęła się babrać- namęczyłam się żeby ją ściągnąć.

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-07-20, 10:47   #3242
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Na pewno jest mocniej zabudowany niż Robyn i z dekoltów będzie wystawał, poza tym ta koronka jest ciut za wysoka i na samej górze nie przylega idealnie do piersi (nie widać tego pod bluzką) po prostu ten typ tak ma, ale ja jako perfekcjonistka zrobiłam mini zaszewki przy ramiączkach i jest idealnie, a zaszewek w ogóle nie widać. Jednak biust wygląda w nim fenomenalnie, nawet sutki się nie odznaczają. Noi jest wygodny, ale bardziej ścisły od Robyn.
Dziękuję, teraz wszstko wiem. Robyn nie jest zbyt ścisły więc chyba Harry w tym samym rozmiarze byłby ok, ale muszę przymierzyć. Z szycia jestem słaba, ale zaszewki jeszcze umiem zrobić. Jak mi też takie kulki zrobi jak Robyn to biorę
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
czaiłam się na Robyn ale ten kolor, o guziczkach nie wspomnę
teraz kusi mnie Charli, w sumie efekt powinien dać podobny
Harry`ego mam i faktycznie to koronka dość wysoko jest i ciut odstaje ale biust jest ładnie eksponowany
z krojem plunge jakos się nie polubiłam, zdecydowanie wole balkoniki
aha, i jeszcze po przymiarkach kilku rozmiarów Freya Rio okazalo się że ta moja fuksja 34 jest jakimś ewenementem - jest tak ścisła jak 32
i weź tu człowieku traf
Te guziczki można odpruć. Ja odprułam np te kokardki przy ramiączkach A staniki to jednak lepiej przymierzać. Ja przez internet teraz to będę kupować tylko to co wcześniej przymierzyłam i wiem że pasuje. Za droga zabawa
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie piszcie już o tej paście cukrowej bo zrobiłam sobie nią straszną krzywdę! O dziwo wyszła mi dobra może minimalnie za twarda ale dała się rozgnieść.
Ostygła całkowicie i po kilku godzinach przystąpiłam do ugniatania i nakładania na nogi i ręce. Na rękach mam siniaki a na nogach kolejne naczynka mi się posypały... Sama już się nigdy na takie zabiegi nie odważę! Na dodatek po 20minutach takiej zabawy przykleiła się do ciałą i zaczęła się babrać- namęczyłam się żeby ją ściągnąć.
Ajajaj No to w takim razie zostaję przy kremie do depilacji. Może kiedyś uzbieram na laser

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 10:57   #3243
vril
Zakorzenienie

Mam pytanie do tych wszystkich opalonych na wakacjach - uzywalyscie Lirene 50+? Juz od ktorej z kolei osoby slysze, ze dzieki niej jest spalona na mahon Do tego mnie osobiscie szkodzi na cere i to wybitnie, wracam do LRP w te pedy. Ta cala Lirenka okazala sie jak dla mnie kolejnym wizazowym bublem
A wy sobie chwalicie ten filtr?
vril jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:01   #3244
pranie
Wtajemniczenie

Vril, ja bede bronic Lirenki. Uzywam codziennie, pieknie sie wchlania i nawilza! Spedzam sporo czasu na zewnatrz na spacerach z synem i zadnej opalenizny u siebie nie zdiagnozowalam Co wazniejsze, poki co brak przebarwien, do ktorych mam tendencje, a wbrew temu co sobie obiecywalam, czesto zapominam czapki z daszkiem.

Dominka
, przeciez stanik kupiony w necie mozna odeslac... Dla mnie osobiscie to rewelacja, wiekszy wybor i czesto duzo nizsze ceny na listkach niz w naszych sklepach, gdzie panuje cenowa paranoja

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-07-20 o 11:03
pranie jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:03   #3245
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dominiko- może u Ciebie się sprawdzi pasta Mi strasznie szybko robią się siniaki- minimalnie mocniej ktoś mnie złapie i siniak gotowy Dlatego myślę, że siniaki pojawiły się od samej siły odrywania pasty choć nie bólu nie czułam. Podobnie pewnie z naczynkami
A jakiego kremu do depilacji używasz?

Stary 2009-07-20, 11:09   #3246
pranie
Wtajemniczenie

Kurcze, zainteresowala mnie ta Robyn (czy moze to facet?
A ja mam na wydaniu nowiutka Freye Mische, jakby ktoras chciala. Nie chcialo mi sie odsylac, a jakos srednio mi lezy. Nienoszona, rozmiar 30f.
Do depilacji twarzy polecam goraco krem Bielendy do skory wrazliwej.
pranie jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:09   #3247
Dominkab

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominka[/B], przeciez stanik kupiony w necie mozna odeslac... Dla mnie osobiscie to rewelacja, wiekszy wybor i czesto duzo nizsze ceny na listkach niz w naszych sklepach, gdzie panuje cenowa paranoja
w sklepie w Gdyni mam ceny o ok. 10 zł wyższe niż na dopasowanej. Jeśli wezmę pod uwagę koszt odesłania produktu do sklepu internetowego wyjdzie mi na to samo. A mogę sobie też sporo poprzymierzać, nie zamrażam kasy na dłuższy czas i mam co chcę od razu. Ebaya nie wykluczam, ale wolę najpierw przymierzyć w sklepie, a potem zamówić coś co wiem że mi będzie pasowało A poza tym w tym sklepie w Gdyni jest tak fantastyczna obsługa, że postanowiłam go wspierać chociaż moimi malutkimi zakupami
Cytat:
Dominiko- może u Ciebie się sprawdzi pasta Mi strasznie szybko robią się siniaki- minimalnie mocniej ktoś mnie złapie i siniak gotowy Dlatego myślę, że siniaki pojawiły się od samej siły odrywania pasty choć nie bólu nie czułam. Podobnie pewnie z naczynkami
A jakiego kremu do depilacji używasz?
Mi siniaki się szybko nie robią, ale naczynka to normalnie koloniami Używam Veet, tylko on jest skuteczny choć nie jest tani

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:12   #3248
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Oj, biedactwo, zrobiło Ci się to samo, co mnie, tyle, że ja dałam spokój po kilku razach, jak nie zebrała, więc nie zdążyłam sobie zrobić dużej krzywdy, tylko kilka naczynek poszło. i też mi się to wszystk zaczęło lepić. Możesz jeszcze nakładać, jak wosk na ciepło z paskami, ale to kwestia, czy jeszcze chce Ci się bawić.

A tak w ogóle, to wreszcie udało mi się dorwać do komputera w pracy, ale ciii

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tych wszystkich opalonych na wakacjach - uzywalyscie Lirene 50+? Juz od ktorej z kolei osoby slysze, ze dzieki niej jest spalona na mahon Do tego mnie osobiscie szkodzi na cere i to wybitnie, wracam do LRP w te pedy. Ta cala Lirenka okazala sie jak dla mnie kolejnym wizazowym bublem
Ja też będę broniła Lirenki, wchłania się błyskawicznie, nawilża akurat na lato i nie zostawia paskudnych wyżółceń filtrowych na ubraniach. Tyle tylko, że aby chroniła na dłużej trzeba, albo ponowić aplikację, albo nałożyć grubszą warstwę. Np na ramiona i dekolt muszę kłaść grubiej, jeśli chcę chodzić po słońcu dlużej niż 2h, bo inaczej zaczyna mnie przypiekać i to boli Ale i tak najbardziej mi odpowiada pod minerały. A na zimę lirenka dla narciarzy, bo jest trochę bardziej treściwa

Edit: A na mnie Veet nie działa, tylko Eveline (w moim przypadku różowa, do miejsc newralgicznych)

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-20 o 11:15
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:13   #3249
Dominkab

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kurcze, zainteresowala mnie ta Robyn (czy moze to facet?
A ja mam na wydaniu nowiutka Freye Mische, jakby ktoras chciala. Nie chcialo mi sie odsylac, a jakos srednio mi lezy. Nienoszona, rozmiar 30f.
Do depilacji twarzy polecam goraco krem Bielendy do skory wrazliwej.
Czy jest łagodniejszy od SH? Bo SH do depilacji twarzy strasznie podrażnia mi skórę

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:19   #3250
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Z samorobioną pastą daję sobie spokój na amen Możliwe, że zakupię gotową ale za kilka tygodni jak te siniaki poznikają i zaliczę wesele.

Dominiko veeta kiedyś używałam i chyba spróbuję ponownie
Jaki veet? :P

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-20 o 11:21
Stary 2009-07-20, 11:21   #3251
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

WI może za mocno ugniatałaś...? bo ja tez mam skłonnośc do siniaków, a u kosmetyczki po paście nie miałam śladu (po wosku czasem się zdarzają)

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:31   #3252
Dominkab

Cytat:
Z samorobioną pastą daję sobie spokój na amen Możliwe, że zakupię gotową ale za kilka tygodni jak te siniaki poznikają i zaliczę wesele.

Dominiko veeta kiedyś używałam i chyba spróbuję ponownie
Jaki veet? :P
TEN albo TEN
Dodatkowo teraz smaruję się balsamem telocapil wg przepisu z mazideł, co mam nadzieję pozbawi mnie części owłosienia na nogach W ogóle po co nam te włosy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:41   #3253
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

i ja jestem wierną fanka Lirenki

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:41   #3254
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

mamoNiny- na pewno kosmetyczna się na tym zna lepiej niż ja więc bardzo możliwe, że coś źle zrobiłam ale dlatego mówię- nigdy więcej samorobionej! A ile u kosmetyczki płaciłaś za taką depilację?

Dominiko- ten drugi veeta ten 100ml używałam kiedyś ale na mnie niestety nie działa do końca więc dałam sobie spokój. Ten duży w tubie postaram się wypróbować

Stary 2009-07-20, 11:53   #3255
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

za bikini dałam 100zł..

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

na mnei w ogóle nie działają kremy

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:55   #3256
Dominkab

Cytat:
Dominiko- ten drugi veeta ten 100ml używałam kiedyś ale na mnie niestety nie działa do końca więc dałam sobie spokój. Ten duży w tubie postaram się wypróbować
Jak tamten nie zadziałał, to ten też może nie, one są do siebie podobne, a nawet mam wrażenie, że ten w butli jest jakby trochę rozcieńczony. To jest duża butla i chyba coś koło 40 zł kosztuje więc może nie ryzykuj kasy Ja zawsze taki krem trzymam maksymalną ilość dozwolonego czasu.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:59   #3257
curry
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
w sklepie w Gdyni mam ceny o ok. 10 zł wyższe niż na dopasowanej. Jeśli wezmę pod uwagę koszt odesłania produktu do sklepu internetowego wyjdzie mi na to samo. A mogę sobie też sporo poprzymierzać, nie zamrażam kasy na dłuższy czas i mam co chcę od razu. Ebaya nie wykluczam, ale wolę najpierw przymierzyć w sklepie, a potem zamówić coś co wiem że mi będzie pasowało A poza tym w tym sklepie w Gdyni jest tak fantastyczna obsługa, że postanowiłam go wspierać chociaż moimi malutkimi zakupami

Mi siniaki się szybko nie robią, ale naczynka to normalnie koloniami Używam Veet, tylko on jest skuteczny choć nie jest tani
Dominiko, co to za sklep w Gdyni?

Cytat:
Ja od tego filtra najprawdopodobniej dostalam gule (ktorych nota bene nigdy raczej nie mialam) Jak go odstawilam cera sie poprawila. Obecnie uzywam Iwostinu, jest o niebo lepiej, mam wrazenie, ze ten filtr "goi" moja twarz.
Poza tym wszyscy chwalili, ze cudnie sie wchlania. U mnie zostawial biala warstwe(pomimo wklepywania, masowania i innych cudow).

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:04
curry jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:05   #3258
Dominkab

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
LINGERIA
Cotka mi poleciła , a wkrótce będą mieli też internetowy sklep więc zanim się pojedzie, będzie można sprawdzić co jest na stanie i w jakich rozmiarach

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:08   #3259
curry
Zadomowienie

Cytat:
LINGERIA
Cotka mi poleciła , a wkrótce będą mieli też internetowy sklep więc zanim się pojedzie, będzie można sprawdzić co jest na stanie i w jakich rozmiarach
To super Studiuje w 3miescie, wiec z pewnoscia skorzystam. Na razie jestem nieuswiadomiona ( ) i jak czytam co piszecie na temat stanikow, to i tak nic z tego nie rozumiem
Jak bede miala przyplyw gotowki, to mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas dobra dusza i mi pomoze

Oj ale sklep jest tylko dla kobiet z duzym biustem? Mniejszych rozmiarow nie maja?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
i ja jestem wierną fanka Lirenki
WinlyEm (albo evelinek ) moze chcecie sie wymienic jak Wam sluzy? Mam nowa, z folia zabezpieczajaca (podpis)

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:15
curry jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:21   #3260
Dominkab

Cytat:
To super Studiuje w 3miescie, wiec z pewnoscia skorzystam. Na razie jestem nieuswiadomiona ( ) i jak czytam co piszecie na temat stanikow, to i tak nic z tego nie rozumiem
Jak bede miala przyplyw gotowki, to mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas dobra dusza i mi pomoze

Oj ale sklep jest tylko dla kobiet z duzym biustem? Mniejszych rozmiarow nie maja?

WinlyEm (albo evelinek ) moze chcecie sie wymienic jak Wam sluzy? Mam nowa, z folia zabezpieczajaca (podpis)
Mają małe rozmiary i duże, tak tylko piszą Jak tam pojedziesz to Pani, która prowadzi ten sklep na pewno Ci pomoże, zwymiaruje Cię itp. Uderzaj od razu do takiej ślicznej blondynki

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:28   #3261
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja od tego filtra najprawdopodobniej dostalam gule (ktorych nota bene nigdy raczej nie mialam) Jak go odstawilam cera sie poprawila. Obecnie uzywam Iwostinu, jest o niebo lepiej, mam wrazenie, ze ten filtr "goi" moja twarz.
Poza tym wszyscy chwalili, ze cudnie sie wchlania. U mnie zostawial biala warstwe(pomimo wklepywania, masowania i innych cudow).
O widzisz, a ja znów gule dostałam od Iwostinu. Potwierdza się stara zasada, że wszystkiego trzeba próbować na własnej skórze

Cytat:

Ja bardzo chętnie, właśnie miałam na dniach kupować Napiszę Ci dokładnie, co mam na stanie, jak wrócę do domu, jeśli jesteś zainteresowana.

A w sklepie na 90% mają Twój rozmiar, tylko musisz go poznać. Powodzenia

WI wassup?
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:30   #3262
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Ev- zależy o co pytasz? :P

Czyli kremy sobie odpuszczam i powracam do wstrętnych maszynek

Stary 2009-07-20, 12:33   #3263
curry
Zadomowienie

Cytat:
Mają małe rozmiary i duże, tak tylko piszą Jak tam pojedziesz to Pani, która prowadzi ten sklep na pewno Ci pomoże, zwymiaruje Cię itp. Uderzaj od razu do takiej ślicznej blondynki
O to super, bo ja aktualnie nosze 70A/75A Wybiore sie, ale raczej dopiero w pazdzierniku. Dziekuje za podpowiedz

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja bardzo chętnie, właśnie miałam na dniach kupować Napiszę Ci dokładnie, co mam na stanie, jak wrócę do domu, jeśli jesteś zainteresowana.
Jestem, jestem Interesuja mnie mineralki, jak i biochemia

Mnie chyba zapycha propylene glycol lub silikony W Iwostinie nie ma zadnego z tych skladnikow i na razie jest ok

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:34
curry jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:37   #3264
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Ev- zależy o co pytasz? :P

Czyli kremy sobie odpuszczam i powracam do wstrętnych maszynek
Tak ogólnie Jak się czujesz, czy TŻ już wrócił, Czy masz dodatki do sukienki?
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-07-20, 12:50   #3265
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Jakie dodatki?! Ja chciałam samą sukienkę Nie zamierzam się stroić- w końcu nie mój ślub Butki wysokie mam, torebki jakieś małe też a nic więcej nie potrzebuję raczej
Sukienka jest kolorowa więc poszaleję z makijażem

Stary 2009-07-20, 13:14   #3266
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Dziewczynki, doradźcie mi proszę kosmetyczkę na moje minerałki odpowiednią, żebym mogła zabierać niezbędne rzeczy do poprawek wyglądu w pracy..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:26   #3267
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dziewczynki, doradźcie mi proszę kosmetyczkę na moje minerałki odpowiednią, żebym mogła zabierać niezbędne rzeczy do poprawek wyglądu w pracy..
Mi wystarcza taka zwykła niewielka- flat fop, EDM big podkład i bibułki matujące Samą kosmetyczkę uszyła mi TŻa mama na zamówienie 15x20cm

Stary 2009-07-20, 13:44   #3268
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

a oczu nie poprawiasz?

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:50   #3269
AnkaFranka
Rozeznanie

a ja pojęczę trochę, bo już nie mogę.
czy ktoś coś wie o Pastereczce? miała być w zeszłym tyg i już się cieszyłam, a tu znowu cisza. już brakuje mi cierpliwości, siedzę cicho i siedzę, ale denerwuję się coraz bardziej. zastanawiam się czy nie kupić jeszcze raz tego co w zamówieniach, bo obawiam się, że w tym upale szminki z SN już pływają w opakowaniach, nie wiem też jak je wytrzymują żele i odżywki

Pastereczko! Jeśli mnie (nas) słyszysz, apeluję (pelujemy) do Ciebie na miłość boską, czary mary hokus pokus marokus, odezwij się.........

albo chociaż napisz, że nastąpi to za X dni (tygodni, miesięcy, lat sorki za lekką złośliwość, ale nie mogłam sobie darować )

całusy i czekam (y)

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2009-07-20 o 14:07
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:52   #3270
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Na co dzień nakładam tylko pod brwi rozświetlacz i na resztę powieki jakiś beżowy cień- mało to widoczne ale jak nie zacznę grzebać paluchami przy oczach to cały dzień się trzyma. Jak poszaleję i kolory nałożę oraz rzęsy pomaluję to też cały dzień się trzyma
Zastanawiam się jedynie nad zabieraniem dodatkowo primera. Choć pochwalę się- podkłąd EDMu ostatnio tak ładnie na mnie wygląda, że raczej nie poprawiam się w ciągu dnia

No właśnie- co z Pastereczką? Ja też nadal paczki nie mam a powiem szczerze nie mam ochoty czekać jeszcze kilka tygodni. 1 sierpnia mam wesele i chcę wtedy dać mamie prezent.

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-20 o 13:57
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości