Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-28, 12:58   #4111
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie intymne.. w tej chwili biore cilest, ale jako ze nie moge na nim schudnac, zastanawiam sie nad spirala.. macie jakies doswiadczenie z tym?
Ja mam Mirenę i sobie chwalę, chociaż różnicy w wadze nie zauważyłam
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Mucha i Ferdek dobre, dobre

Mi się zawsze chore zwierzaki trafiały- pies, 2 koty- to dopiero jest stres jak się widzi, że zwierzak cierpi i trzeba szybko wyleczyć...

Mojego rudzielca jak był mały mama przytrzasnęła w zmywarce... Zdążył wejść przez malutką szparę cały prócz 1 tylniej łapy, która mu utknęła. Ciśnienie tak mi skoczyło! Musieliśmy meble kuchenne z jednej strony rozbrajać bo zmywarka zabudowana A on wtedy dopiero co z zapalenia pęcherza wyszedł i skończył brać antybiotyki- 3tyg malec
Teraz się z tego śmieję ale było gorąco
W sumie to szczęście w nieszczęściu z tą łapką, bo jakby mu się nie przytrzasnęła, to może nawet nikt by nie wiedział, że kot jest w środku

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:08   #4112
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
ojjj polskie morze we wrześniu to coś co lubię Nie ma tłumu ludzi i upałów
uwielbiam wrzesien- tlumow juz nie ma wiec mozna odpsapnąć, a pogoda wciąż dobra

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A Tobie Winly nie zazdroszczę tego całego sprzątania, prania itp. Jak z Pranie założymy firmę to wpadniemy , ona będzie prała, ja mogę prasować i będzie Ci lżej
ooo przydałoby sie traktuje to jako propozycje i zamierzam skorzystać

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja morze najczęściej to z okna widzę, chociaż ode mnie w linii prostej to kilka kilometrów. Ale nie narzekam na miejsce zamieszkania. Sopot mi się marzy
Co do spotkania to dla mnie najlepiej koło południa w sobotę
Sopot tez bym chciała, ale to wygranicza bardzo poza możliwości materialne pomarzyc tylko moge

Cytat:
Winly, czyli jak będę chciała pojechać z córą we wrześniu na weekend nad morze (bo urlopu szybko nie dostanę) to mogę pukać z pytaniem czy masz wolne pokoje?
we wrzesniu ceny juz o polowe nizsze takze oplaca sie

Cytat:
Dziewczyny ZNALAZŁAM GO!!!!!!!!!!!!

Dziękuję za słowa wsparcia idę się opić normalnie
yeah to ja sie dzis wieczor tez napije za szczesliwe odnalezienie żółwia (każdy powdód jest dobry)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mnie akurat nie odrzuca od prania i prasowania, sprzątanie to zupełnie inna bajka Ale rozumiem, jak trzeba oblecieć naście pokoi n- razy w trakcie sezonu, to nawet święty miałby dość. Będę namawiała mojego małego.
tez sie usmiałam z małego

widziałysćie nowe fotki na EDM?
Cathy na wątku EDM pojawiłą się myśl, że powinnaś im pokazać swój blog jako wzór, jak porządnie zrobić fotki okazujac idealnie kolory

jak czytałam te ochy i achy na forum EDM ze fotki sa boskie, to sobie pomyślałam PFFFFFF, co wy wiecie o pięknych fotkach Cathy rulez (że rządzi)

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-28 o 13:13
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:11   #4113
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Yyy, czy ja muszę coś więcej pisać
Ehehe...

Cytat:
Mucha i Ferdek dobre, dobre

Mi się zawsze chore zwierzaki trafiały- pies, 2 koty- to dopiero jest stres jak się widzi, że zwierzak cierpi i trzeba szybko wyleczyć...

Mojego rudzielca jak był mały mama przytrzasnęła w zmywarce... Zdążył wejść przez malutką szparę cały prócz 1 tylniej łapy, która mu utknęła. Ciśnienie tak mi skoczyło! Musieliśmy meble kuchenne z jednej strony rozbrajać bo zmywarka zabudowana A on wtedy dopiero co z zapalenia pęcherza wyszedł i skończył brać antybiotyki- 3tyg malec
Teraz się z tego śmieję ale było gorąco
No co w oczku wodnym mamy jeszcze jednego żółwika - Stasiu najlepsze, że skubaniec je mojej mamie z ręki - dosłownie. Raz też dał drapaka (jak fachowcy czyścili oczko, wystraszył się biedny) - już też był płacz i zgrzytanie zębów że zginął (dla mojej mamy jest jak dziecko odkąd prawdziwe dzieci wyrosły ), a moja bohaterska Mucha znalazła go na łące jakieś 100 m od ogrodzenia mamuśka szukała blisko domu, a Mucha stała tam na środku dużej łąki piszczała, i na wołanie nie reagowała, czatowała przy Stasiu póki ktoś po niego nie przyszedł. Kocham tego psiaka

a z tym kotem w zmywarce to ładna historia bidulek... pewnie się strachu najadł. Jeszcze taki malutki a właśnie - kilka dni temu Mucha znalazła między słupkami opon (mam przy domu tatowy warsztat wulkanizacyjny) małego kotka, też piszczała póki ktoś z nas kota nie uwolnił (kolejny bohaterski wyczyn ) - dla wszystkich wielbicielek kotów i minerałów wklejam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 280520091150.jpg (100,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 280520091159.jpg (109,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 280520091140.jpg (88,9 KB, 20 załadowań)

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:17   #4114
cathy
Organizatorka

GG do cathy

no dobra, co do spotkania - proponuję sobotę ok. 12- tej w takim razie
oczywiście, jeżeli ktoś będzie mial ochotę, to możemy się spotkać również w następną sobotę (potem wyjezdzam )
Szczegóły poustalamy sobie później.

Viollet - super, że żółwik się odnalazł

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
widziałysćie nowe fotki na EDM?
Cathy na wątku EDM pojawiłą się myśl, że powinnaś im pokazać swój blog jako wzór, jak porządnie zrobić fotki okazujac idealnie kolory

Oni tam sztab fachowców mogą zatrudnić i co im po osobie z idiot kamerką do pstrykania fotek Ja bym chętnie za to zrobiła za to porządek w EGM
Fotki nowe widzialam, ale tak jak juz napisałam w wątku EDM - pierwsze wejscie na cień i od razu jakaś wątpliwość Mam nadzieję, że to jedyna nieścisłość. Choć mój Mystic Night też nie wygląda tak wściekle fioletowo

Ja zawsze chciałam mieszkać nad morzem, ale niekoniecznie polskim. Chyba, że jest tam gdzieś jeszcze miejsce, które nie jest oblegane przez tłumy i jakiś domek z dostępem do morza stoi wolny.. To ja chętnie się tam wprowadzę nawet dziś

a mi już ręce opadły całkiem - nie mam sił walczyć z moją pocztą. Przejechałam się dzisiaj do drugiej placówki, gdzie podobno można odbierać paczki i co się okazało? Wczoraj jakaś nowa listonoszka je wzięła i ich nie ma. To ja się pytam - gdzie są???
Nie ma ich ani na mojej poczcie, ani na tej drugiej, a pani listonoszki ani wczoraj ani dziś nie widać. Na moją prośbę, by podali jakiś numer kontaktowy albo sami do niej zadzwonili z zapytaniem, kiedy dotrze do mnie, odpowiedzieli, ze nie udzielają numerów telefonów, a dzwonić też nie będą - jak wzięła, to dostarczy. I nie umieją mi nawet nigdzie odpowiedziec, czy jest coś do mnie, czy nie - LISTONOSZKA MA ROZPISKĘ I ONA WIE
To się chyba do telewizji nadaje... albo do kabaretu jakiegoś, choć mi do śmiechu już wcale nie jest.
Mam wrażenie, ze utknęłam w jakimś gombrowiczowskim świecie absurdu i za chwilę się muszę obudzić, bo to zbyt nierealne, by mogło dziać się naprawdę.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-28 o 13:24
cathy jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:22   #4115
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Szczęście w nieszczęściu z tą łapą- fakt Wszedł nie normalnie bokiem czy górą do zmywarki tylko dołem- jak są drzwiczki uchylone to mała szpara zostaje i tam mu łapa wystawała. Mama chciała zamknąć i poczuła opór. Wszedl nie do środka do zmywarki tylko tak jakby między zmywarkę a meble. O tyle dobrze bo meble się rozkręciło z jednej strony i wyszeł cały. Niestety do tej pory się nie nauczył i uwielbia siedzieć w zmywarce
Rudy kot agresor

Violl- jaki puchacz co z nim zrobiłaś?
Pies prawdziwy bohater Normalnie jak z filmu jakiegoś

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:27   #4116
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
a z tym kotem w zmywarce to ładna historia bidulek... pewnie się strachu najadł. Jeszcze taki malutki a właśnie - kilka dni temu Mucha znalazła między słupkami opon (mam przy domu tatowy warsztat wulkanizacyjny) małego kotka, też piszczała póki ktoś z nas kota nie uwolnił (kolejny bohaterski wyczyn ) - dla wszystkich wielbicielek kotów i minerałów wklejam zdjęcia
Zawsze chciałam takiego mieć, dokładnie takiego, ale nie mogę mieć zwierząt bo jeden brat ma uczulenie na koty drugi na psy...
Jak się wyprowadzę to z pewnością będę miała... Marzenie z dzieciństwa

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:33   #4117
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

WI patrze w kalendarz a tu dzisiaj imieniny INNOCENTEGO najlepszego

ide robić sos do gołabków pierwszy raz w życiu, trzymać kciuki bo jak zepsuje to dzieci nie ruszą

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:40   #4118
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cathy, współczuję Ci z tą pocztą.. sama nie wiem co robić.. 02.07 złożyłam 2 zamówienia w edm jedną przesyłkę dostałam 13.07 drugiej-pędzelkowej ciągle nie (a zamawiałam razem z sąsiadką uzupełnienie kolekcji pędzelków EDM ) wczoraj listonosz na zastępstwie(mój na urlopie) zapytany czy coś z zagranicy jest do mnie powiedział, że nie i w tym przypadku musiał ktoś z poczty polskiej pożyczyć sobie, bo na morzu o ile statek nie zatonei, to nie zginie.. pędzelków nie odzyskam już pewnie, ale będę drążyć i nie zamówię już nic więcej przesyłką nierejestrowaną

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Cathy rulez (że rządzi)
Winly, nie mogę się oprzeć... wiemy co to słówko znaczy

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:41   #4119
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Violl- jaki puchacz co z nim zrobiłaś?
Pies prawdziwy bohater Normalnie jak z filmu jakiegoś
Kotka wziął nasz pracownik dla swojej kuzynki

Cytat:
WI patrze w kalendarz a tu dzisiaj imieniny INNOCENTEGO najlepszego
leżę i kwiczę

Cytat:
ide robić sos do gołabków pierwszy raz w życiu, trzymać kciuki bo jak zepsuje to dzieci nie ruszą
Dosłownie wczoraj myślałam o gołąbkach! Niestety mama nie tyka niczego co związane z kapustą (gotuje rewelacyjnie, a bigos, kapuśniak czy gołąbki nigdy jej jakoś wyjść nie mogą), za to mój dziadek robi takie gołąbki chyba sama spróbuję... mogę prosić o przepis? Krok po kroku najlepiej, jak dla laika

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:44   #4120
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Winly Innocenty dziękuję za życzenia

Stary 2009-07-28, 13:47   #4121
Malinn
Zakorzenienie

z ta poczta to jakis koszmar... 2 tyg temu skladalam 4 zamowienia na EDM.... 3 zamowienia priorytetem jedno zwykle.... wyobrazcie sobie,ze to jedno zwykle dotarło rowno w 2 tyg. a te 3 pozostale niby priorytety i nie ma.... jeszcze wszystkie zbiorowe i paluchy obgryzam
Stary 2009-07-28, 13:51   #4122
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

najgorsze jak jej pracownicy głośno mówią, że przesyłki na poczcie giną...

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:51   #4123
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Winly, nie mogę się oprzeć... wiemy co to słówko znaczy

Cytat:
leżę i kwiczę
Dosłownie wczoraj myślałam o gołąbkach! Niestety mama nie tyka niczego co związane z kapustą (gotuje rewelacyjnie, a bigos, kapuśniak czy gołąbki nigdy jej jakoś wyjść nie mogą), za to mój dziadek robi takie gołąbki chyba sama spróbuję... mogę prosić o przepis? Krok po kroku najlepiej, jak dla laika
ja sama laik gołąbki ugotowala wczoraj siostra, ja mialam tylko sos zrobic z wywaru. i zrobilam, phi - nic trudnego, myslalam ze bedzie gorzej

Cytat:
Winly Innocenty dziękuję za życzenia
widzisz, pamiętam o Tobie nikt inny nie pamiętał o imieninach, tylko ja

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:52   #4124
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Malinn- zapewne w UC leżą :/

mamoNiny- Twoje zapewne też w UC zalega także spokojnie- dojdzie

Winly- Ty w ogóle dzieci masz?! Tak młodziutko wyglądasz
Ile do Ciebie EDM idzie zwykle? UC kiedyś przechwycił coś do Ciebie?
No dziękuję za pamięć

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-28 o 13:53
Stary 2009-07-28, 13:54   #4125
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Malinn- zapewne w UC leżą :/

mamoNiny- Twoje zapewne też w UC zalega także spokojnie- dojdzie

No dziękuję za pamięć
tak myślisz? tak długo??? za dużo szczęścia by było..
najgorzej, że przed sąsiadką oczami świecę

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:58   #4126
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Aaaa... dziewczyny, chyba ktoś wyczuł, że jestem na granicy cierpliwości, bo wlasnie przed chwilą dostałam dwie paczuchy !
i to jakie !
za jakieś dwie godzinki pochwalę się na blogu i sobie porozmawiam z pewną osóbką, bo po prostu padłam z wrażenia!
A paczki przyniosła mi.... kierowniczka mojej poczty sprzed 3 lat (bardzo sympatyczna pani na emeryturze już - moja była uczennica na angielskim zresztą )
cathy jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:00   #4127
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
No dziękuję za pamięć
ja dzieci nie opiekuje sie dziecmi (i domem) siostry, bo ona pracuje dlugo a ja mam lato wolne 3jke ich mam na glowie + pies berneńczyk = wesoła gromadka [+ papugi i rybki]

UC jeszcze, odpukać, nigdy. do mnie EDM idzie zawsze co do dnia jak w zegarku równo 2 tygodnie (czasem krócej-probkowe szybciej są niż kity). oprócz ostatniego próbkowego- mialo byc juz w zeszlym tyg i ani widu ani sluchu

ide bulwy skrobac potem obiad, zmywanie, prasowanie - pewnie usiade do kompa dopiero wieczorem, jak bede już w swoim domku- miłego popołudnia kobitki

Cathy Ty też english teacher to nawet po ang byś mogła bez najmniejszego problemu blog robić ogólnooświatowy

Viollet jak masz bardzo ochote to posmaruj do sklepu po gołąbki w sloiku pudliszki- mówię Ci, pyszne, smakuja jak mojej mamy odkryłam je oczywisćie na openerze Tż kupił a ja nie byłam pzekonana, aż spróbowałam- pycha i za te pare zł to nie warto stać przy garach

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-28 o 14:06
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:02   #4128
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
tak myślisz? tak długo??? za dużo szczęścia by było..
najgorzej, że przed sąsiadką oczami świecę
w UC paczki porafią czasami 2-3tyg leżeć niestety. Zobacz spam na mailu- może EDM napisał, że później wysłał paczkę? Jak złożyłaś 2 to pewnie dopiero 6-7 wysłali więc możliwe, że za kilka dni dostaniesz list z UC. Trzymam kciuki
Najgorsze jest to świecenie oczami przed kimś. Wiadomo- nie Twoja wina ale jak się kogoś dobrze nie zna to dziwnie bywa.
Koleżankę zaraziłam pędzlami EDMu i też chce ze mną zamówić kit w sierpniu... Aż strach, że coś pójdzie po drodze do PL nie tak.

Stary 2009-07-28, 14:02   #4129
Dominkab

A tam UC, ja już im nie wierzę. Zaginęła moja przesyłka z Lauress, przesyłka z odsypkami róży od Cathy i jak na razie wygląda na to że również przesyłka do jednej z moich koleżanek ze zbiorowego zamówienia EDM wysłana w Polsce A co najlepsze do czerwca tego roku w życiu nie zginęła żadna moja przesyłka Nie nazwałabym tego przypadkiem i pozbawiam się złudzeń: na Polskiej Poczcie pracuje sporo złodzieji (złodziejów?), którzy co gorsza psują renomę całej firmie. Ja wiem że pracuje tam też dużo uczciwych i miłych ludzi, ale niestety opinię wystawiają Ci najgorsi A opinię bardzo ciężko odbudować.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:06   #4130
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Oooo! Durna ja- przecież pisałaś o dzieciach siostry Brneńczyk... Berneński pies pasterski... Cudny futrzasty pies

Stary 2009-07-28, 14:10   #4131
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
w UC paczki porafią czasami 2-3tyg leżeć niestety. Zobacz spam na mailu- może EDM napisał, że później wysłał paczkę? Jak złożyłaś 2 to pewnie dopiero 6-7 wysłali więc możliwe, że za kilka dni dostaniesz list z UC. Trzymam kciuki
Najgorsze jest to świecenie oczami przed kimś. Wiadomo- nie Twoja wina ale jak się kogoś dobrze nie zna to dziwnie bywa.
Koleżankę zaraziłam pędzlami EDMu i też chce ze mną zamówić kit w sierpniu... Aż strach, że coś pójdzie po drodze do PL nie tak.
ja mam teraz takie ciśnienie z boohoo... ale firma porządna, wszystko tam sprawnie idzie - dostałam ładnego maila z potwierdzeniem, paczka dostanie track no i to z UK a nie USA - to zawsze lepiej, wiec powinno byc OK

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Oooo! Durna ja- przecież pisałaś o dzieciach siostry Brneńczyk... Berneński pies pasterski... Cudny futrzasty pies
kochane stworzenie

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-28 o 14:12
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:34   #4132
pranie
Wtajemniczenie

Prosze, nie piszcie mi nic o zaginieciach, mi w zeszlym tygodniu syn nawial z parku!!! Myslalam ze oszaleje, w ciagu kilku sekund przybylo mi 10 lat.
MamoNiny, poniewaz dzisiaj bylam umowiona na wypasione sniadanie u mojej kolezanki, diete zaczynam od jutra. Tzn. ta czesc uderzeniowa. A Ty bylas juz na proteinach? zadowolona? strasznie mi sie spodobala, bo bardzo lubie nabial (moze byc chudy) i jajka. Mysle, ze tym razem dam rade, o ile dziewczyny w sobote nie beda kusily takimi cudami jak Pastereczka tutaj
Ja mam jeden problem, otoz w czwartek przyjezdza do mnie przyjaciolka z gdanska i bedzie do niedzieli, nie bedziecie mialy przeciwko jak zabiore ja na spotkanie? ona poczatkujaca w kwestii prochow, ale podklad EG sama sobie wybrala i zamowila W takim razie mialabym jeszcze dwa miejsca w samochodzie dla dojezdzajacych do Srodmiescia - Pastereczka? Rozi?
pranie jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:36   #4133
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
no mam jeszcze odrobiinę nadziei, że to UC dobrał się do mojej paczuchy...
mila nie dostałam od edm jeszcze never
Cytat:
A tam UC, ja już im nie wierzę. Zaginęła moja przesyłka z Lauress, przesyłka z odsypkami róży od Cathy i jak na razie wygląda na to że również przesyłka do jednej z moich koleżanek ze zbiorowego zamówienia EDM wysłana w Polsce A co najlepsze do czerwca tego roku w życiu nie zginęła żadna moja przesyłka Nie nazwałabym tego przypadkiem i pozbawiam się złudzeń: na Polskiej Poczcie pracuje sporo złodzieji (złodziejów?), którzy co gorsza psują renomę całej firmie. Ja wiem że pracuje tam też dużo uczciwych i miłych ludzi, ale niestety opinię wystawiają Ci najgorsi A opinię bardzo ciężko odbudować.
złodziei? ja filolog słowiański i często mi się języki słowiańskie mieszają, zwłaszcza po intensywnej pracy
zmykam z córą na dwór

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:46   #4134
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Prosze, nie piszcie mi nic o zaginieciach, mi w zeszlym tygodniu syn nawial z parku!!! Myslalam ze oszaleje, w ciagu kilku sekund przybylo mi 10 lat.
wyobrazam sobie, co przeżyłaś
Ja kiedys poszłam do przedszkola po córkę i zdziwilam się, że nie było jej w sali. Na moje pytanie, gdzie Ola, usłyszałam "gdzieś tu była". Myślałam, że zawału dostanę. Wtedy złożyłam pierwszą oficjalną skargę do kuratorium na moje przedszkole (było ich potem więcej )
Cytat:
Ja mam jeden problem, otoz w czwartek przyjezdza do mnie przyjaciolka z gdanska i bedzie do niedzieli, nie bedziecie mialy przeciwko jak zabiore ja na spotkanie? ona poczatkujaca w kwestii prochow, ale podklad EG sama sobie wybrala i zamowila W takim razie mialabym jeszcze dwa miejsca w samochodzie dla dojezdzajacych do Srodmiescia - Pastereczka? Rozi?
ja nie widzę żadnego problemu
Ja też zaprosiłam jedną z mniej tu się udzielających osób i mam nadzieję, że się pojawi, bo to naprawdę przesympatyczna początkująca minerałomaniaczka i w dodatku sławna
I wciąż liczę, że pojawi się też osoba, która mieszka 5 km ode mnie, o czym dowiedziałam się dopiero niedawno, a z którą nie miałam przyjemności jeszcze osobiście się spotkać

a, no i pochwaliłam się na blogu tym, co dostałam
cathy jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:47   #4135
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
MamoNiny, poniewaz dzisiaj bylam umowiona na wypasione sniadanie u mojej kolezanki, diete zaczynam od jutra. Tzn. ta czesc uderzeniowa. A Ty bylas juz na proteinach? zadowolona? strasznie mi sie spodobala, bo bardzo lubie nabial (moze byc chudy) i jajka. Mysle, ze tym razem dam rade, o ile dziewczyny w sobote nie beda kusily takimi cudami jak Pastereczka tutaj
pranie.. jak się ściśle trzymałam to spadło mi 6kg w ciągu mca potem zaczęłam brać cilest i dodatkowo z entuzjazmem grzeszyć i stanęło.. osobiście, bardzo mi słuzyła faza czysto proteinowa, bo jak jem warzywa, to strasznie woda mi się zatrzymuje i puchnę.. chętnie jeszcze raz spróbuję tylko samej nie chce mi się
tutaj są przepisy (również na słodkości ) a jak by co to mam w ebooku 350przepisów, mogę Ci wysłać mailem

oj jesczze bardziej mi szkoda, że nie mogę być u Cathy

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:53   #4136
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Pranie, mój małż jest na proteinowej i w fazie uderzeniowej 8 kg zgubił teraz jest w tej drugiej fazie ale tak bardzo rygorystycznie nie przestrzega, i wagę utrzymuje. Jest zadowolony z tych 8 kg . Ale zaczął czytać co dany produkt zawiera i w ogole lepiej się odżywia z czego jestem zadowolona. Mało tego... zaczął gotować i jak przychodze z pracy to mam cieplutki gotowy posiłek (wczoraj była cielęcinka z cebulką i pieczarkami).
Życzę CI powodzenia i wytrwałości. Nie tylko nabiał i jajka można jeść w tej pierwszej fazie, my rąbaliśmy pieczone mięsko (glównie piersi kurze lub indycze) i ryby (pieczone lub wędzone i kabanosy z łososia), no i do picia cola zero
Masz książkę o tej diecie, jak nie to polecam tam sa przepisy i nawet całe zestawienia dniowe.
marioladabr jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:54   #4137
Dominkab

Cytat:
złodziei? ja filolog słowiański i często mi się języki słowiańskie mieszają, zwłaszcza po intensywnej pracy
zmykam z córą na dwór
O dzięki Ja zauważam u siebie postępujący zanik poprawnej ortografii. Kiedyś mogłabym brać udział w dyktandach ogólnoposlkich spokojnie i to z dobrymi wynikami, a teraz przez pracę na komputerze nad najprostszymi wyrazami się zastanawiam

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:59   #4138
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Pastereczko, piękne Twoje kolczyki ja też robię sobie biżu na własne potrzeby

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
O dzięki Ja zauważam u siebie postępujący zanik poprawnej ortografii. Kiedyś mogłabym brać udział w dyktandach ogólnoposlkich spokojnie i to z dobrymi wynikami, a teraz przez pracę na komputerze nad najprostszymi wyrazami się zastanawiam
ja niestety też się uwsteczniam, dlatego przeraża mnie powró do pracy nie w zawodzie.. całkiem się uwstecznię

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-28, 15:00   #4139
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:
chętnie jeszcze raz spróbuję tylko samej nie chce mi się
tutaj są przepisy (również na słodkości ) a jak by co to mam w ebooku 350przepisów, mogę Ci wysłać mailem
To co, razem zaczynamy? Zawsze razniej i glupio sie wylamac. Napisze na PW adres mailowy, chetnie skorzystam z przepisow Dziekuje!

Edit: Zabralam sie wreszcie za pieczenie chleba i tak sie wkurzylam nie mogac znalezc starego miksera z mieszadlami (klasyk po mamie), ze kliknelam na all nowy zelmera z misa

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-07-28 o 15:06
pranie jest offline  
Stary 2009-07-28, 15:38   #4140
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja też zaprosiłam jedną z mniej tu się udzielających osób i mam nadzieję, że się pojawi, bo to naprawdę przesympatyczna początkująca minerałomaniaczka i w dodatku sławna
no to powiało tajemniczością

kolczyki cudowne

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-28 o 15:39
WinlyEm jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości