Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-04, 14:17   #4891
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jest mnóstwo przepisów na mufiinki, próbowałam już kilka i zawsze twarde albo coś nie tak

czy ktoraś z was zna szybki, sprawdzony przepis na pyszne muffinki? zrobiłabym dzieciom dziś na podwieczorek

edit: mój tatuś kochany napisał mi sms że pociśnie sobie spacerkiem na pocztę po tą
paczkę-prawdopodobnie-boohoo kochany jest samochodem nie ma co, bo Władek stoi w korkach i pewnie bym dziś nie zdażyła. Mam tylko nadzieję że ta paczka nie jest baaardzo wielka, co ja staruszek doniesie

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-04 o 15:22
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 15:16   #4892
marioladabr
Zakorzenienie

Blond Lisek na zlocie się chwalił, że umie przepuszne muffiny robić - niech się podzieli przepisem!
marioladabr jest offline  
Stary 2009-08-04, 15:31   #4893
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
a ja trochę bardziejbiusciasta
i weź dogódź kobicie

btw, skąd wzięłaś to szczerzącą się ikonkę na wątku egm, luubię ją

przekopiowałam mój post z bloga cath, ona ma takie cudaczki

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
OMG! Znowu wiedział kiedy ma mi pod nogi wejść... Jak myślicie, kto?
No kto inny jak nie kot! Maluśki, ok. 2-3tyg, sierotka... TŻ mnie zabije, matka już nie zdąży ale równie chętnie jak TŻ by to zrobiła... Wczoraj podliczyłam sobie miesiąc i na moje różne wydatki zostało mi 50pln z czego na MAD minerals się zdecydowałam...
Cholera Małego (to on) trzeba będzie odrobaczyć, odpchlić, zaszczepić 2 razy i badania porobić...
Może ktoś z Warszawy by przygarnął malca jak już bym jego przygodę z wetem zakończyła?
OMG, Ty to masz szczęście
przy moim kursowaniu warszawa-lublin kocię nie miałoby za dobrze...a u rodziców już stadko innych futrzaków. Zapytam
jakie umaszczenia, tak z ciekawości?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominko, jak chodzi Ci o zmiane ksztaltu i podniesienie, ze tak to nazwe to goraco polecam spanie w staniku. Jest to praktyka powszechnie znana na LB. Ja spie w miekkim bez fiszbin, takim do sportu.
ja nie znoszę bez spać. czuję że mi wszystko obwisa
pranie, ale śpisz w takim właściwym czy po prostu miękkim i miłym?
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-08-04, 15:32   #4894
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

To przepis od Agusi_1 który tu nam podawała
Już wklejam

2 szklanki maki
3/4 szklanki cukru
2 łyżki kawy rozpuszczalnej
1/4 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki cynamonu
2 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia

1 szklanka mleka
1/2 kostki rozpuszczonego masła (125g)
1 rozbełtane jajko
kilka kropli olejku waniliowego
1/2 tabliczki gorzkiej czekolady

Nagrzać piekarnik do 190 stopni. Foremki wysmarować olejem lub masłem.
Czekoladę drobno posiekać lub zetrzeć na tarce. Mąkę, cukier, kawę, proszek do pieczenia, sól i cynamon wymieszać. Mleko, jajko, olejek wymieszać w drugiej misce. Dosuchych składników dodać płyn i krótko wymieszać. Dodać czekoladę i
wymieszać. Przełożyć do foremek. Piec 20 minut. Sprawdzić patyczkiem czy
ciasteczka sę upiekły.

Ja jeszcze daje kostkę czekolady i kilka plasterków bananów do środka
Jezzu mam ochote na muffiny

Król Julian - samozwańczy Król Lemurów
foxxxy jest offline  
Stary 2009-08-04, 15:37   #4895
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Rozi
Kociak jest bury pręgowany- postaram się zrobić mu zdjęcia Dziki trochę ale myślę, że to kwestia osierocenia przez matkę i ruchliwej drogi obok jego miejscówki
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc w szukaniu domku bo nie mogę sobie odpuścić tego malucha.

Foxxxy- kiedy mogę przyjechać na muffinki?

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-08-04, 15:44   #4896
cotka
Zadomowienie

Ja nie spie w staniku, nie znosze. jakbym miala kilka cm mniejszy biust to pewnie bym w ogole czasami bez stanika chodzila

przez was zamowie bb. chcialam juz kiedys ale z drugstore.com nie wysylaja tego akurat i jakos potem zapomnialam.

czekam az moje paczuszki dojda i chyba gdzies jade na weekend, bo mnie tutaj szlag trafia.

czy tamanu goi wam rany? nowe buty mnie niemilosiernie obtarly i zastanawiam sie czy ich nie potraktowac tamanu..
Stary 2009-08-04, 15:46   #4897
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Nie umiem spać w skarpetkach, w rękawiczkach i niestety w staniku też nie Nawet sobie taki sportowy kupiłam, ale córka mi zabrała, bo leżał nieużywany
Foxxxy, ja uwielbiam Jarosława Boberka, który głos Julianowi daje

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-08-04, 15:51   #4898
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie umiem spać w skarpetkach, w rękawiczkach i niestety w staniku też nie Nawet sobie taki sportowy kupiłam, ale córka mi zabrała, bo leżał nieużywany
Foxxxy, ja uwielbiam Jarosława Boberka, który głos Julianowi daje
Człowieki Czlowieki
Wkleiłam przez przypadek mój podpis maila
Zawsze się zastanwiam co sobie ktoś myśli jak dostaje maila od Króla Juliana Musze sobie zrobić międzynarodową wersję King Julian, to się bedą firmy minerałowe śmiać
foxxxy jest offline  
Stary 2009-08-04, 16:13   #4899
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Człowieki Czlowieki
Wkleiłam przez przypadek mój podpis maila
Zawsze się zastanwiam co sobie ktoś myśli jak dostaje maila od Króla Juliana Musze sobie zrobić międzynarodową wersję King Julian, to się bedą firmy minerałowe śmiać

i dopisz jeszcze - wyginam śmiało ciało
Lemirka jest offline  
Stary 2009-08-04, 16:14   #4900
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

ech staniki......
kurde, coś z boho zamawiałyście i mnie ominęło

a ja zaczęłam dzień na pogodnie, ale mnie tak babsko teściówsko wk...... wiło, że nie mogę inaczej powiedzieć i znów dziś ryczałam. No szukam teraz dobitnego sposobu by jej się tak odgryźć by jej w pięty poszło i by wreszcie sobie debilka zapamiętała. No sorry, ale nie moge inaczej. Pomóżcie mi proszę!
a oczywiście skomentowała moje wychowanie Martyny. Dostałam tel, by podjechać do urzedu skarbowego podpisy złożyć o zwrot vatu, więc czym prędzej ruszyłam, ale małą na te 20 min powierzyłam tej .... bo przyjechała do córci swojej. o ja głupia. dawno mi ta małpa przecież nie dokuczyła. Stwierdziła, że moje wychowanie polega tylk0o na biciu i katowaniu i nic więcej nie wkładam. Nosz k...!!!!! daję czasem klapsa M. ale takiego przysłowiowego jak już nic nie dociera ale to jest niezmiernie rzadko. Az mi się wierzyć nie chciało i spytałam czy dobrze słyszę, oczywiście do tego jeszcze komentarz dowaliła. Nosz nie dość że z niej babka żadna nigdy nie zajęła się nią jeszcze, ani nie interesuje, ni nie pomogła. A się okazało, że M. sama przed tv siedziała. No tak mnie zaryło,że nawet nie umiałam się starej raszpli odszczekać... Poryczałam się i wyszłam. Dziewczyny, no jak tu się odgryźć, bo kolejny raz jej już nie mam zamiaru odpuszczać. No ale nie takie tam gadki bo na to głupie wsiowe zawistne stare prymitywne babsko nie pomoże.

po raz chyba pierwszy w życiu CHCE być wredna i złośliwa

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-08-04 o 16:17
atoja jest offline  
Stary 2009-08-04, 16:22   #4901
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Fox dzięx za przepis, zaraz idę próbować

yeah, król Julian to jest bizness class. to nic osobistego, po prostu jesteśmy lepsi pan policjant z rodziny zastępczej dał radę

atoju, może zrobim jeszcze boohoo.... MamaNiny chętna byłą, ja na jedne buty i może ktos jeszcze?

nasze boohoo już na bank jest u mnie w domciu

atoju, ja mam straszną wredną su*e przyszłą teściową, więc Cię rozumiem i aż się zastanawiam co to bedzie kiedyś. Ja to jej komentarze zawsze puszczałam bokiem, chociaż wkurzały mnie strasznie, ale z jakiegoś tam poczucia szacunku wolałam sie nie odzywać. ale jakiś czas temu pwoiedziałąm dosyć! i jej wyrzuciłąm wszystko co mi leżało na sercu, jaka to jest i że przykro mi, ale szanować jej nie bede bo niektózy ludzie mimo że starsi to na szacunek po prostu nie zasługują... aż przesadziłam, poniosło mnie ale ulżyło mi. ona nie odzywa się teraz do mnie i dobrze mi z tym, o wiele lepiej niż z jej komentarzami, niezwykle chamskimi w życiu nie miałąm do czynienia z tak złym, zawistnym i chamskim człowiekiem, na dodatek wiercącym dziure w brzuchu swoim synom wykańczając wszystkich psychicznie

aaa, ja na pewno nigdy nie zostawie swojego dziecka (jeśli będzie mi dane mieć je z jej synem) w ręce tej wariatki

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-04 o 16:44
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 16:31   #4902
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Atojka ja bym powiedziała wprost żeby się od&^*^%^%$^#$
Ale oczywiście możesz powiedzieć, że jej pomoc polega tylko na bezcelowym Gderaniu, z którego nic nie ma. I, że jak chce pomóc to wytarczy, ze sie zamknie

możesz też wypomnieć jej coś, co tyczy sie wychowania Twojego TŻ. Tylko nie przy TŻ

Winly juz czuje te Muffiny
foxxxy jest offline  
Stary 2009-08-04, 17:18   #4903
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
U mnie było tak samo jak u niego tylko że ja staram się teraz jakby wszystko nadrobić i kleję się do mojego TŻ-ta na każdym kroku Jest jedyną osobą do której potrafię i chcę się przytulać Na szczęście on nie zgłasza żadnych obiekcji i chętnie mnie przytula hehe
Za to przytulania przez rodzinę czy koleżanki unikam jak ognia
Mam tak samo, TŻ jest jedyną osobą, która może mnie przytulać, za to sprawia mi to niesamowitą przyjemność. A moja mama mówi, że jestem dzika

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
no to ja sie jednak wyżalę, chociaż raczej tego nie robię, ale może mi ulży jak nie będę tego ciagle cisnąć sama w sobie. pewnie nikomu nie bedzie sie chciało czytać, ale ja sie wypiszę tak dla zdrowia

po pierwsze: praca. Jestem bez pracy. poskładałam papiery wszędzie gdzie się da, ale bez skutku. jestem nauczycielka (jakby ktos nie wiedzial), pracuje od 3 lat i jakos w zadnej szkole nie moglam zagrzac miejsca na dluzej niz rok. w tej chwili pracowalam juz w polowie szkół w okolicy, wiec dostepnosc miejsc gdzie bym mogla isc zmniejsza sie. nigdzie nie zagrzalam miejsca bo zazwyczaj bylam na zastepstwie za kogos, potem ten ktos wracal i bye bye. w jednej szkole bylo mi wspaniale, czulam ze moglabym tam pracowac cale zycie (pracowalam 2 lata). pokochalam wrecz te dzieci i mury (wspolpracowanikow niekoniecznie), ale szefowa ktora okazala sie wredna żmiją zrobiła mnie deliktnie mówiac w babmbuko. jestem bez pracy, a chcialabym juz zagrzac miejsce w jednej szkole, co by sie nie marwic co rok i zeby wreszcie móc zrobić staż. coraz abrdziej jednak mnie to wkurza i mysle nad załozeniem swojej szkółki dla dzieci. starałam sie o prace w takowej, ale usłyszałam ze nie jeżdżac regularnie za granicę nie mam szans zeby być dobrym nauczycielem jezyka niestety, nie każego stać na wyjazdy 2 razy w roku

po drugie: szkoła. skończyłam pierwszy rok magisterki, tzn nie skończyłam bo z tą pracą moją miałam lipe. Napisałam parę stron, tak jak wymagała promotorka, ale chyba mnie nie lubi bo nie dała mi wpisu i kazałą rpzyjść we wrześniu mimo ze inni mieli mniej, im zaliczyla więc nie mam zaliczonego 2 sem jeszcze, a tu sie okazuje że mają mi tą szkołę likwidować jedyna szkoła gdzie mogłąby zrobić mgr z fil. ang. to uniwerek, ale tam nie da sie tak po prostu od tak sobie przenieśc. mogliby zamknac tą szkołę, bo faktycznie ejst parodią i łamie wszelkie reguły, ale niech dadzą mi ją najpeirw skończyć i tyle kasy w plecy, w tym raty płacone przez cały rok nawet latem jestem w kropce, nie wiem co zrobić

po trzecie: Tż. to już w ogóle temat rzeka.... chyba nawet nie zaczne o nim pisać, bo nie skońćzę. moze innym razem.

po 4: zdrowie
Winly O pracy już dziewczyny wszystko napisały, postaw na korepetycje, a jeśli jesteś bardziej zakręcona, to może biznesplan i przedszkole dwujęzyczne? Pieniądze z EU dostaniesz na pewno

Co do szkoły, słyszy się o tym, ale jakoś nikomu nie przychodzi do głowy, że wydarzenia "z wiadomości" mogą dotknąć kogoś z naszego otoczenia. Trzymam żeby się udało, a jest szansa, biorąc pod uwagę szybkość działania naszej administracji

Cytat:
dziekuje wszystkim za miłe słowo

no to jeszcze trochę MAD (this is madness)

edit: DZIEWCZYNY WŁAŚNIE TATA PRZYSŁAŁ MI SMS ŻE BYŁ LISTONOSZ I MÓWIŁ ŻE NA POCZCIE JEST DO ODEBRANIA PACZKA JAKAŚ BARDZO DUŻA MAM NADZIEJĘ ŻE TO BOOHOO TERAZ TRZEBA TRZYMAĆ KCIUKI ZEBY TO BYŁO TO mam nadzieję że zdążę dziś od siostry wyjechać przed zamknięciem poczty
Piękne te cienie Fajnie, że BH już jest

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Dominko ile trwala twoja migracja? bo ja po pierwszych 3, 4 tyg noszenia dobrego stanika zauwazylam zmiane i migracje a teraz jakos stanelo w miejscu i nie wiem czy to koniec? martwie sie, bo moje wszystkie nowe staniki maja falde ktora miala sie wypelnic
Poza tym witam wszystkich i pozdrawiam po urlopie Wczoraj nadrabialam watek o nat. pielegnacji ,dzis zaczynam plotkowy....oj duzo czytania przede mna
Ja nie Dominika, ale przy takiej prędkości teraz może być zastój, następne efekty zobaczysz za ok 2 miesiące, później po pół roku (taka estymacja) To nie koniec migracji

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja Burt's Bees kupiłam na feelunique. Tam się za przesyłkę nie płaci Balsamu do ust nie wzięłam celowo, bo mam tyle różnych, że mi się szybciej przeterminowują niż je zużywam. Następnym razem wezmę

Udanych wakacji i niestety nie licz na małą ilość postów do nadrabiania

Beafrance witaj po wakacjach Ja swój pierwszy dobry stanik kupiłam w kwietniu i od tego czasu sukcesywnie, ale u mnie chyba też już koniec migracji. Zresztą mi bardziej zależy na poprawie kształtu niż zmianie wymiarów. Może coś tam się jeszcze zmieni, a moze się nawet zmieniło, ale nie chce mi się mierzyć Jak się zmieni to pewnie i tak nie dużo
To nie koniec Idę obczajać BB, dzięki Tobie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
OMG! Znowu wiedział kiedy ma mi pod nogi wejść... Jak myślicie, kto?
No kto inny jak nie kot! Maluśki, ok. 2-3tyg, sierotka... TŻ mnie zabije, matka już nie zdąży ale równie chętnie jak TŻ by to zrobiła... Wczoraj podliczyłam sobie miesiąc i na moje różne wydatki zostało mi 50pln z czego na MAD minerals się zdecydowałam...
Cholera Małego (to on) trzeba będzie odrobaczyć, odpchlić, zaszczepić 2 razy i badania porobić...
Może ktoś z Warszawy by przygarnął malca jak już bym jego przygodę z wetem zakończyła?
Łajti jesteś niemożliwa
Cytat:
Dominko, jak chodzi Ci o zmiane ksztaltu i podniesienie, ze tak to nazwe to goraco polecam spanie w staniku. Jest to praktyka powszechnie znana na LB. Ja spie w miekkim bez fiszbin, takim do sportu.
Oj, ja bym nie wytrzymała, cały dzień w staniku i jeszcze w nocy. Zresztą najchętniej spałabym saute

Cytat:
j

edit: mój tatuś kochany napisał mi sms że pociśnie sobie spacerkiem na pocztę po tą
paczkę-prawdopodobnie-boohoo kochany jest samochodem nie ma co, bo Władek stoi w korkach i pewnie bym dziś nie zdażyła. Mam tylko nadzieję że ta paczka nie jest baaardzo wielka, co ja staruszek doniesie
Dobry tato

Cytat:
Człowieki Czlowieki Wkleiłam przez przypadek mój podpis maila
Już widzę miny pracowników

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
i dopisz jeszcze - wyginam śmiało ciało
Joł

Przepraszam, cytowałam więcej postów, ale mi zjadlo, chyba przekroczyłam ilość cytowanych wypowiedzi/posta I musiałam pousuwać Wasze uśmieszki, za Chiny nie chciało mi się wysłać.

Edi: Atojka trzymaj się
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-04, 17:30   #4904
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To nie koniec Idę obczajać BB, dzięki Tobie
Mam nadzieję cichą, że nie koniec, a BB to pierwsz Rozi reklamowała
Atoju nie daj się Skąd się biorą takie teściowe

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-08-04, 17:55   #4905
biedronqa
Rozeznanie

Dziewczyny, współczuje Wam takich teściowych... Aż chciałoby się takie

Moja przyszła teściowa to cud, miód i orzeski
Zawsze miła, można z nią mojego TŻ obgadać, specjalnie dla mnie kisi ogórki (których mój TŻ nie znosi). Jest mną zachwycona (może także dlatego, że jestem totalnym przeciwieństwem jej córki, która jest w moim wieku). Przyszły teść też wspaniały... A do tego mieszkają 80 km ode mnie, więc jak do nich przyjeżdzamy, to nieba nam przychylają
Ja to chyba po prostu mam szczęście - matka mojego byłego TŻ też mnie uwielbiała (jej najbardziej mi było żal po tym, jak jej syn okazał się ).
biedronqa jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:08   #4906
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

jestem w domciu, rzeczy boohoo są boskie dawajcie adresy na PW i od razu dane do przelewu zwrotnego, jak powysyłam i zobacze ile komu wyszła przesyłka to porobię zwroty

tylko muszę koperty kupić kto ma wiecej rzeczy to dostanie paczką w kartoniku. mam nadzieję że każda trafiła z rozmiarem, bo wszystkie rzeczy są cudne (ja tym razem trafiła, ale poprzednio brałam w zbiorowych 8 i już wiem na pewno że w nie nie wejde )

i uwaga uwaga teraz wszyscy brawa dla mojego taty, który nam przytachał paczkę bo spora jest a tatuś już nie pierwszej młodości

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-04 o 18:20
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:11   #4907
pranie
Wtajemniczenie

Co to jest BB?
Atojka, chyba nie zostaje nic innego, niz olac babsko. Jak sie odgryziesz, to ona jeszcze bardziej Ci dosra, a jak widac, nielatwo Ci sie od tego odizolowac. Jak to mowia - idiota najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem
Ja swojej nie lubilam dopoki nie pojawilo sie dziecko, teraz lubie jak przyjezdza i zajmuje sie wnusiem, on ja uwielbia wiec wszystko gra.
Roziaczku, spie w takim mieciutkim staniku do sportu kupionym w Tchibo za grosze. On jest tylko w jednym rozmiarze, rozciagliwy i milusi. Czasem po domu tez w nim chodze - taki top. Ja juz teraz nie umiem spac bez stanika, denerwuje mnie, ze mi sie cycki na boki rozjezdzaja
pranie jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:40   #4908
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
jestem w domciu, rzeczy boohoo są boskie dawajcie adresy na PW i od razu dane do przelewu zwrotnego, jak powysyłam i zobacze ile komu wyszła przesyłka to porobię zwroty

tylko muszę koperty kupić kto ma wiecej rzeczy to dostanie paczką w kartoniku. mam nadzieję że każda trafiła z rozmiarem, bo wszystkie rzeczy są cudne (ja tym razem trafiła, ale poprzednio brałam w zbiorowych 8 i już wiem na pewno że w nie nie wejde )

i uwaga uwaga teraz wszyscy brawa dla mojego taty, który nam przytachał paczkę bo spora jest a tatuś już nie pierwszej młodości
dla tatusia

Osz normalnie, jak na Ciebie 10 w sam raz, to na mnie na pewno będą za małe No nic, jeśli dieta białkowa nie da rady, to pójdą na all A ja też mam Ci wysyłać dane na PW? Masz już Mira?
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:45   #4909
T3kla
Raczkowanie

GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla

Cytat:
Co to jest BB?
Jeśli dobrze rozumiem chodzi i kosmetyki firmy Burt's Bees
T3kla jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:45   #4910
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:

Brawa i wielkie podziękowania dla Taty. Mój adres juą masz - dawno temu wysłałam, przy zamówieniu. Już się nie mogę doczekać.
Właśnie przymierzyłam moją masqaradkę i fajnie leży, nic nie uciska ani ani... tylko chyba zrobię sobie odpinane ramiączka.
marioladabr jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:46   #4911
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

evelinek nie mam jescze miracollo, wiec mozesz sie wstrzymać z adresem na pw odpisze później, bo mam tu małą masakrę w domciu aktualnie ale abrdzo dziękuję, że napisałaś jesteś kochana

moje sukienki zamówione poprzednio na bank beda za małe wiec pewnie też 3 z nich pojda na all albo na wymianke, chyba że Viollet zechce, bo cos pisala ze przygarnie

może jeszcze jakieś zamówionko, póki pr0mocja trwa wzięłabym jedną sukienke ktora mam juz ale za małą

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:50   #4912
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
evelinek nie mam jescze miracollo, wiec mozesz sie wstrzymać z adresem na pw odpisze później, bo mam tu małą masakrę w domciu aktualnie ale abrdzo dziękuję, że napisałaś jesteś kochana

moje sukienki zamówione poprzednio na bank beda za małe wiec pewnie też 3 z nich pojda na all albo na wymianke, chyba że Viollet zechce, bo cos pisala ze przygarnie

może jeszcze jakieś zamówionko, póki pr0mocja trwa wzięłabym jedną sukienke ktora mam juz ale za małą
Ja muszę najpierw przymierzyć, czy te moje to dobry rozmiar, jak dobry to czemu nie, może się jeszcze skuszę
marioladabr jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:52   #4913
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

mariolu ja bym poprosiła jeszcze raz o adresik, bo teraz nie odkopię i nr konta do zwrotu

dziewczyny, ale piekne te wasze rzeczy, nie otwieram ale i tak sie nie moge napatrzeć nawet przez woreczki

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 18:57   #4914
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
mariolu ja bym poprosiła jeszcze raz o adresik, bo teraz nie odkopię i nr konta do zwrotu

dziewczyny, ale piekne te wasze rzeczy, nie otwieram ale i tak sie nie moge napatrzeć nawet przez woreczki
To już piszę PW moje możesz odpakować i oblukać dokładnie
marioladabr jest offline  
Stary 2009-08-04, 19:03   #4915
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
To już piszę PW moje możesz odpakować i oblukać dokładnie
Moje tak samo Chętnie bym zamówiła, ale też muszę sprawdzić na żywo rozmiar. Choć pewnie nie mieszczę się w rozmiarówce
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-04, 19:10   #4916
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

chcecie w takim razie foty? edit: w sumie bez sensu, bo wyglada wszystko identycznie jak na fotach na stronce. najwazniejsze jak bedzie wygladalo na was

słuchajcie, kasuja mnie 1 zł za przelew do innego banku, także będę to odliczać niektórym przepraszam z góry

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-04 o 19:19
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 19:35   #4917
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Co to jest BB?
Roziaczku, spie w takim mieciutkim staniku do sportu kupionym w Tchibo za grosze. On jest tylko w jednym rozmiarze, rozciagliwy i milusi. Czasem po domu tez w nim chodze - taki top. Ja juz teraz nie umiem spac bez stanika, denerwuje mnie, ze mi sie cycki na boki rozjezdzaja
BB to Burt's Bees
ja też śpię w miękkim a la sportowym, ale sportu bym w nim za nic nie uprawiała. Kupiłam w decathlonie, nawet obwód mi bardzo nie odstaje

czekam na zdjęcia w Waszych nowych ubrankach, są dobre jakościowo? Bo kolory i fasony mają bardzo fajne, chyba trzeba się zainteresować
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-08-04, 20:20   #4918
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
czekam na zdjęcia w Waszych nowych ubrankach, są dobre jakościowo? Bo kolory i fasony mają bardzo fajne, chyba trzeba się zainteresować
w takim raize na szybko moje rzeczy jakość zdjęć, jak zwykle przy moich zdjeciach, bardzo srednia

1. moja bluzeczka
2. sukienusia (niestety brak mi biustu do niej )
3. sukienka siostry

niestety gatki wzięłam s/m i są mikrusie wejdzie w nie może 14 letnia siostrzenica

Rozi, jakość rzeczy moim zdaniem bardzo dobra warto (chociaz nie oglądałam wszystkich rzeczy, w sumie tylko moje)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzk.jpg (85,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b&w.jpg (98,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwi.jpg (111,7 KB, 62 załadowań)

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-04 o 20:24
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-04, 20:26   #4919
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
agusia_1, gadmarka rozumiem Was doskonale, ja mam tak że jak idę ulicą i ktoś się śmieję to wydaję mi się, że ze mnie To wszystko wynika chyba z niskiego poczucia własnej wartości... muszę coś z tym zrobić, mam nadzieję, że wizaż jest krokiem ku lepszemu Jak Was czytam powaoli na różne rzeczy patrzę inaczej...
Ja to już straciłam nadzieję że mi to kiedyś przejdzie, jak na razie to chyba jest odwrotnie, nasila się...

Cytat:
To przepis od Agusi_1 który tu nam podawała
Już wklejam

2 szklanki maki
3/4 szklanki cukru
2 łyżki kawy rozpuszczalnej
1/4 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki cynamonu
2 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia

1 szklanka mleka
1/2 kostki rozpuszczonego masła (125g)
1 rozbełtane jajko
kilka kropli olejku waniliowego
1/2 tabliczki gorzkiej czekolady

Nagrzać piekarnik do 190 stopni. Foremki wysmarować olejem lub masłem.
Czekoladę drobno posiekać lub zetrzeć na tarce. Mąkę, cukier, kawę, proszek do pieczenia, sól i cynamon wymieszać. Mleko, jajko, olejek wymieszać w drugiej misce. Dosuchych składników dodać płyn i krótko wymieszać. Dodać czekoladę i
wymieszać. Przełożyć do foremek. Piec 20 minut. Sprawdzić patyczkiem czy
ciasteczka sę upiekły.

Ja jeszcze daje kostkę czekolady i kilka plasterków bananów do środka
Jezzu mam ochote na muffiny

Król Julian - samozwańczy Król Lemurów
Cieszę się że mój przepis się przydaje, tzn. nie mój a podany przeze mnie

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuje Wam takich teściowych... Aż chciałoby się takie

Moja przyszła teściowa to cud, miód i orzeski
Zawsze miła, można z nią mojego TŻ obgadać, specjalnie dla mnie kisi ogórki (których mój TŻ nie znosi). Jest mną zachwycona (może także dlatego, że jestem totalnym przeciwieństwem jej córki, która jest w moim wieku). Przyszły teść też wspaniały... A do tego mieszkają 80 km ode mnie, więc jak do nich przyjeżdzamy, to nieba nam przychylają
Ja to chyba po prostu mam szczęście - matka mojego byłego TŻ też mnie uwielbiała (jej najbardziej mi było żal po tym, jak jej syn okazał się ).
Z moimi przyszłymi teściami jest podobnie
A w sumie to różnie mogło być bo jestem pierwszą dziewczyną TŻ-ta którą poznała jego rodzina (chociaż biorąc pod uwagę jego wiek to pewnie się cieszą że wreszcie to nastąpiło - jak przedstawił mnie rodzinie miał 33 lata więc to najwyższy czas hehe )

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-04, 20:45   #4920
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Dziewczynki, zaraz znów nam 5000 stuknie... Będzie kolejna część...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości