Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-19, 20:01   #991
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Naamah a nie chciałyście się wybrac do la senzy ? W Galerii Mokotów jest i w Arkadii
nie byłam, ale dziewczyny piszą że w ogóle nie ma tam nic ceiakwego, bez porównania ze stronką LS

WI, chyba możesz się jeszcze przyłaczyc, wydaje mi sie ze waampirek jeszcze nie złożyłą zamówienia

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:04
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:03   #992
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
Naamah a nie chciałyście się wybrac do la senzy ? W Galerii Mokotów jest i w Arkadii
Mały wybór jest w tych polskich

Poza tym same chodliwe rozmiary 75B i C - każda Polka takie nosi. Poza tym straszne buractwo w tych sklepach - jak je otworzyli to zachwycona od razu tam pobiegłam, pytam o 32E a babsko do mnie, czy ja jestem pewna że E noszę, bo 75C będzie idealne według niej

Nigdy więcej...
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:06   #993
IlonaP
Zakorzenienie

ja w LS głównie piżamki i koszulki się zaopatruję
tyle, że mam ograniczony wybór spodni, bo za długie nogi posiadam

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:09
IlonaP jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:06   #994
pastereczka
Organizatorka

narazie sie użalam na sobą
Powiem Wam w ramach zaznajamiania się, ze interesuje mnie to co Foxxxy (hehe) lacznie z matematyka i marketingiem i trendingiem, mam wyczucie jakies nieprawdopodobne w biznesie modzie itd, jak jakaś....
ale i mam tanie zainteresowanie dodatkowo: dzieci, i ich wychowywanie w szerokim aspekcie, pozycja kobiet i dzieci w swiecie, design, tworzenie( masa i bizuteria itd ale bez szycia i szydelkowania) i medycyna chinska i filozofia
i drozsze:zakupy i "lapanie okazji" i podroze do Azji

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:08
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:12   #995
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

wiec ogólnie wiele zainteresowań się pokrywa większości z nas

hehe, coś w tym jest

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:13   #996
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Nie mogę się doprosić odpowiedzi na stanikowym, ale udało mi się znaleźć coś takiego. To odnośnie zwężania obwodów i blokowania fiszbin (chodzi o te zbyt rozciągliwe). Będę próbowała się bawić, ale to jak będę przez parę dni w domu, bo tam wiem, gdzie jest pasmanteria Może komuś się przyda.

Aha, żeby na lobby móc jakoś sensownie czytać wątek, trzeba kliknąć "pokaż wszystkie". Wiem, że to banalne, ale nie tylko ja się z tym przez jakiś czas męczyłam, więc piszę.
To jeszcze może to się przyda Robótki ręczne

WhiteInnocent - a z czego masz te egzaminy?

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:16   #997
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

rany, nie nadążam dziś za Wami podczytuję i czaję się na jakieś stanikowe..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:23   #998
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
narazie sie użalam na sobą
Powiem Wam w ramach zaznajamiania się, ze interesuje mnie to co Foxxxy (hehe) lacznie z matematyka i marketingiem i trendingiem, mam wyczucie jakies nieprawdopodobne w biznesie modzie itd, jak jakaś....
ale i mam tanie zainteresowanie dodatkowo: dzieci, i ich wychowywanie w szerokim aspekcie, pozycja kobiet i dzieci w swiecie, design, tworzenie( masa i bizuteria itd ale bez szycia i szydelkowania) i medycyna chinska i filozofia
i drozsze:zakupy i "lapanie okazji" i podroze do Azji

<= To jest to co masz Przyznaj się i już Ja tez nie lubie wąskiej specjalizacji poza tym, czesto jest tak, że łapie na coś fazy, a potem się na coś innego przerzucam ale wiedza zostaje i wiadomo gdzie sięgać dalej jakby co

Dobra z dziecmi u mnie kiepsko i z instynktem rownież Bardziej na mnie koty działają A gdzie najbardziej do Azji lubisz ? Nigdy nie przekroczylam wschodnich granic

I mam pytanie dotyczące naszyjników - chce sobie zrobić naszyjnik taki wielowarstwowy z cekinów - tylko nie mogę znaleźć białej, kremowej taśmy cekinowej, wiesz gdzie takie cos dostać ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:24
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:27   #999
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Pastereczko jest paczka. Dziękuję Ci serdecznie, jeszcze dałaś mi tyle gratisów kochana jesteś. To cienie z PureLuxe? Świetne kolory

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:29   #1000
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
To ja może jakiś gabinet otworze porady stylistyczne z mocnym zastrzykiem szczęścia
Zawsze mogę zostać dziennikarką od mody i zawierać w tym satyrę Ach to by było fajne

A jak będziesz tu Pastereczko się użartawniać To wszyscy będą rżeć na 200%

Ja mojemu właśnie pokazałam stronkę boohoo, cała uhahana, sukienki oczywiście, bo zawsze mnie prosi o więcej sukienek, a on na to, że łee, że one wszystkie takie bez wyrazu, no może ze dwie mu się podobają i z jeden top w całym sklepie. Jak ja nie cierpię zakupów ciuchowych I teraz mnie też się już odechciało i przestało podobać. Trudno, będę chodziła w jeansach i t-shirtach do śmierci i tak mnie też pochowają. Najwyżej ludzie nie będą się przyznawali, że są ze mną, grrr.

Pastereczko, foxxxy, zazdroszę wyczucia, instynktu i czego tam jeszcze

Agusiu, dzięki, zaglądnę.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:31
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:51   #1001
pastereczka
Organizatorka

Aga pureluxe z seri bubbles - ja dziekuje za lekcje i pewno kiedys poprosze

Foxxxy tasma- nie wiem, ale za tydzien moge zapytac w miom sklepiewszystkomajacym, a dla mnie Chiny (Srilanka nieosiagalna przez politykę) niezmiennie, tylko jezyk trudny do nauki, uwielbiam tych ludzi i ten kraj.. Ja przy biznes planach to i uprawie borowki i o rozbieraniu wraków aut i browarze i... sie nauczylam, bo musialam wiedziec tyle co prowqadzacy dany biznes, to zostaje

moze tak glupio pisac o sobie ze sie ma wyczucie ale ja z podrozy przywiozlam sobie THOMAS WYLDE torebke i w Polsce juz googluje, a tu angeliny jolie i inne to łykają, ja firmy nie znalam.. itd

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:53
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-19, 20:54   #1002
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

evelinek_r nie powinnaś go wcale pytać o zdanie facecie kompletnie się na tym nie znają (chyba że Twój jest wyjatkiem).

Teraz mówi ze nie fajne, a Jak założysz to powie że jest ładnie i tyle

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:21   #1003
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
evelinek_r nie powinnaś go wcale pytać o zdanie facecie kompletnie się na tym nie znają (chyba że Twój jest wyjatkiem).

Teraz mówi ze nie fajne, a Jak założysz to powie że jest ładnie i tyle
No właśnie drań jest wyjątkiem i nawet po sklepach ze mną lubi chodzić, więc tym bardziej wstyd. Za to kosmetykowo do niedawna był kompletnie niereformowalny, ale jak mu w zimie usta do krwi popękały ( a ja "niechcący" zostawiłam u niego bebe klasyczną), to powili go konwertuję.

Ok, na razie koniec z ciuchami, muszę trochę zaoszczędzić, bo czekają mnie też inne wydatki i jak już będę miała z czym, to dopiero się rozejrzę. Aha, jakby w telewizji mówili, że porwano niejaką Wizażankę o liskowym nicku, to znaczy, że uciułałam i wybrałam się na zakupy

Pastereczko, nic nie głupio. Kto nas doceni, jak nie my same?
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:26   #1004
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Aga pureluxe z seri bubbles - ja dziekuje za lekcje i pewno kiedys poprosze

Foxxxy tasma- nie wiem, ale za tydzien moge zapytac w miom sklepiewszystkomajacym, a dla mnie Chiny (Srilanka nieosiagalna przez politykę) niezmiennie, tylko jezyk trudny do nauki, uwielbiam tych ludzi i ten kraj.. Ja przy biznes planach to i uprawie borowki i o rozbieraniu wraków aut i browarze i... sie nauczylam, bo musialam wiedziec tyle co prowqadzacy dany biznes, to zostaje

moze tak glupio pisac o sobie ze sie ma wyczucie ale ja z podrozy przywiozlam sobie THOMAS WYLDE torebke i w Polsce juz googluje, a tu angeliny jolie i inne to łykają, ja firmy nie znalam.. itd
Ja zawsze jak coś sobie wybiore to zawsze musi być najdroższe Nawet w głupiej gazecie... No pastereczko Ty (eks) percie (usuwamy eks-po ty ciągle jesteś pertem

Evelinek no facetów nie powinnaś słuchać.. to, że coś wygląda na zdjeciu tak a siak nie znaczy, że tak będzie na Tobie. Trzeba mierzyć !! można też zmierzyć wzrokiem i ujrzeć oczyma wyobraźni. Mój TŻ niestety il gusto nie grzeszy Jak mi czasem coś pokaże, to mam ochotę sie przewrócić, ale zeby się nie obraził to mówię, że mi do figury nie pasuje albo się wykręcam Na razie to ja jestem jego personal shopper

EDIT: a jemu się wydaje, że się zna a tak w ogóle To byłoby najlepsze uprowadzenie w historii uprowadzeń

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-19 o 21:31
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:49   #1005
86Paula
Zakorzenienie

ja czuje ze moje przerozne uzaleznienia sie dopiero rozpoczna na dobre. mineralow moze juz nie bede tak intensywnie zamawiac, aczkolwiek orgaznizacja zamowien jest bardzo przyjemna ciuchy pewnie sie rozkreca jesli spodoba mi sie to, co teraz otrzymam biochemia mnie juz wciagnela i co jakis czas aktualizuje swoje listy zamowien na lepszy czas. w tej chwili chce tez zuzyc resztki kosmetykow drogeryjnych i tych z biochemii ktore juz mam.
przydaloby sie jeszcze znowu bardziej jakims sportem zainteresowac coby 4 litery ruszyc wreszcie i schudnac.
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:37   #1006
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Co do wiedźmowatości, to ja chyba jestem mistrzynią "przeczuwania". Wyśniła mi się ciąża mojej siostry i wieeele wieeele rzeczy innych, a i wogóle jakoś tak czasem prorocza jestem (nieświadomiE) i przeczuwam cos. jakiś tydzień temu tak mi się źle sniła ni z tego ni z owego moja sis, że miała wypadek. No i nic nie mówiłam jej, by przykrości moimi głupotami nie robić, tylko zadzwoniłam i w rozmowie z moją mamą coś tam szepnęłam,że mi się żle śniło ale między słowami. No a ona co? poleciała do adwokata testament spisać i w razie czego przekazać opiekę nad mającym juz wyśnionym 8 latkiem dziadkom, bo ja zawsze "dobrze mówię i przewidywam" no sama się czasem siebie boję!!!! Nie mówiąc już,że jak kogoś przeklnę (o czym akurat doskonale wiem i jestem tego świadoma) to tak długo mu się nie będzie wiodlo i po grudach szło dopóki mu nie odpuszczę.... Ale jam dobra dusza jest i tego nie robie. Dlatego nie mam wrogów bo się mnie boja, ci co chcą ze mna zadrzeć, albo mam i tak się przede mna ze strach kryja .

a artystycznie to też się czasem lubię wyżyć. Pastereczko pokaż coś pięknego ze swego rękodzielnictwa...
atoja jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:40   #1007
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Agusia- prawo midzynarodowe publiczne oraz prawo handlowe
Jutro ponadrabiam zaległości- wybaczcie- wracam do nauki...

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:49   #1008
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Aaa to nic

Powodzenia i zdania na piątki

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:50   #1009
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To zależy Jeśli jest dużo za duża, a Ty już kończysz migrację, to tak jak Pastereczka mówi- mniejszy obwód, miska bez zmian. Jeżeli miska jest trochę za duża, to znaczy zostawia pewien luz nawet przy teście bułkowania (plecy wyprostowane, złącz z tyłu dłonie i wypchnij klatkę piersiową do przodu- najlepszy sposób, jeśli nie jesteś pewna, czy to buła, czy efekt maskaradkowy), albo zostalo Ci jeszcze trochę do zmigrowania, to zmniejszając obwód o 1 oczko, zwiększ miskę o 1 ( generalna zasada- zmniejszenie obwodu o oczko i zwiększenie miski o dwa). I powinno być ok.
Evelinek dzięki za rady. Jednak muszę się jeszcze dużo podszkolić, bo o żadnym teście bułkowania ani o efekcie maskaradkowym nawet nie słyszałam. Generalnie migracja jest jak najbardziej przede mną, bo to dopiero mój pierwszy stanikowy zakup w "dobry" rozmiarze. Jak się okazuje rozmiar jednak nie za dobry wzięłam mimo wielokrotnego mierzenia i sprawdzania na liczniku.
Planowałam wziąć teraz jeden numer mniej w obwodzie i miseczkę pozostawić bez zmian, jest ona nieznacznie za duża, coś jakby o jeden numer. Obawiam się, że jak miskę wezmę jeszcze większą to znów będzie porażka.
frantic jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:55   #1010
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Evelinek dzięki za rady. Jednak muszę się jeszcze dużo podszkolić, bo o żadnym teście bułkowania ani o efekcie maskaradkowym nawet nie słyszałam. Generalnie migracja jest jak najbardziej przede mną, bo to dopiero mój pierwszy stanikowy zakup w "dobry" rozmiarze. Jak się okazuje rozmiar jednak nie za dobry wzięłam mimo wielokrotnego mierzenia i sprawdzania na liczniku.
Planowałam wziąć teraz jeden numer mniej w obwodzie i miseczkę pozostawić bez zmian, jest ona nieznacznie za duża, coś jakby o jeden numer. Obawiam się, że jak miskę wezmę jeszcze większą to znów będzie porażka.
Wklejam jeszcze raz :P:P:P Bo wyjdzie buła

O biustonoszach na Youtube, czyli wideo instruktaże

Obwód to podstawa

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:56   #1011
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
U mnie migracja ogranicza się do procesów demograficznych
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:56   #1012
cathy
Organizatorka

GG do cathy

rety, dziewczyny, tyle postów naprodukować?
Bijecie rekordy. Na żadnym wątku ani forum nie mam tyle do czytania, co tutaj, po całym dniu nieobecności

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Cathy z ciekawości zapytam-jak się skończyła sprawa z Twoimi zdjęciami na allegro?
Aga - przyznaję się bez bicia, że zupełnie mi ta sprawa z glowy wyleciała i nawet nie spojrzałam, czy sprzedająca zakonczyła wcześniej aukcję, czy tez nie .. No nic, najważniejsze, że jej obecne aukcje są już ze zrobionymi przez nią fotkami prochów I zabezpieczone, że ho ho

to Wy tu sobie dalej o tych stanikach gadajcie, a ja lecę zobaczyć, co mnie na biochemii ominęło
cathy jest offline  
Stary 2009-06-19, 23:08   #1013
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Widziałam te linki i z tego co jest tam napisane efekt buły jest wówczas, gdy miseczka jest za mała. Jak powiedziałam u mnie miseczka jest za duża, czy stoję prosto, czy odciągam ręce do tyłu. Myślałam, że efekt bułkowania to jeszcze coś innego. Zapinam się też bez problemu na ostatnią haftkę i wtedy mogę włożyć tylko dwa palce, czyli tak jak powinno być przy zapięciu na ostatnią.
frantic jest offline  
Stary 2009-06-19, 23:25   #1014
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
ooo proszę, oba już za mną międzynar. bardzo przyjemne do nauki
KawaMarcepanowa jest offline  
Stary 2009-06-19, 23:33   #1015
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Agusia, dzięki, właśnie, nie pamiętałam, gdzie to widziałam

Efekt maskaradkowy, to charakterystyczny wygląd "na styk" z tym, że miska jest dobra, tylko taki przyjemny krój. Wyglądasz jak w pusiapku, a biust sobie grzecznie siedzi tam, gdzie trzeba. Ja na to mówię ostateczny test bułkowania, bo to się bodajrze od tasiemki w Portii zaczęło (przynajmniej na lobby) i od panachy noszonych przez freyowców. Aha i dobrze dobrane maskaradki ten test przechodzą, robi się ładna kuleczka, ale nic nie wychodzi poza linię.

Ja bym jednak wzięła oczko większą, ona będzie czymś pomiędzy Twoją obecną, a tą którą planujesz. Załóżmy, że wzięłaś 32E. Jeśli miski byłyby odpowiednie, to powinnaś celować w 30FF, bo jest przeskok o dwie miseczki przy zmniejszaniu obwodu o oczko. Teraz, jeśli weźmiesz 30E, to prawdopodobnie będzie leżał dobrze (chociaż nie wiadomo, bo piszesz, że miska jest tylko o oczko za duża, a nie o dwa). Załóżmy jednak, że wzięłaś to 30E i jest dobre- nie masz miejsca na migrację, więc bedzie przebiegala sporo wolniej. To tak, jak z prostowaniem zębów- im mocniej ortodontka podegnine druciki, tym szybciej zęby zaczną wskakiwać na swoje miejsce, bo będą mialy gdzie. Oczywiście bez przesady Więc jak już trochę zmigrujesz, okaże się, że musiz kupiś kolejny stanik "migracyjny", które są z reguły bardziej zabudowane, itd. Cały pomysł ze znacznym zaniżaniem obwodów, nawet o kilkanaście cm ma silną podbudowę finansową- żeby stanik służył jak najdłużej. To samo tyczy się miseczek. Jeśli teraz weźmiesz 30F bedziesz miala odrobinę luzu, będzie gdzie uciekać Dla siebie pewnie wzięłabym po bożemu 30FF i nie przejmowała się tym oczkiem luzu w miseczce, ale ten stanik musi być noszalny dla Ciebie, więc radzę 30F. oczywiście rozmiary są całkiem hipotetyczne

Cytat:
U mnie migracja ogranicza się do procesów demograficznych
Nie wolno tak, migracja będzie, tylko daj jej trochę czasu. U mnie np migracja była widoczna już po dwóch tygodniach i tak szło do miesiąca, później stanęło, a kilka dni temu obudziłam się z bułkującą i podjeżdżającą princeską ( jak ją kupowałam dokładnie miesiąc temu, to była o 1,5-2 oczka za duża w misce i ledwo dopinałam obwód, ale nie zawsze idzie tak szybko, czasem na pierwsze wyraźne efekty trzeba czekać ze 3 miesiące.

WI, ja jutro siadam do międzynarodów, dziś jeszcze podatki. I oczywiście!

Marcepanku, Tobie to dobrze. A przedmiot rzeczywiście przyjemny do nauki, ja tylko przez ludność i prawo morza muszę się przebijać. A handel też już za mną, o!

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:38
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-19, 23:40   #1016
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Dziękuję. Widziałam te linki i z tego co jest tam napisane efekt buły jest wówczas, gdy miseczka jest za mała. Jak powiedziałam u mnie miseczka jest za duża, czy stoję prosto, czy odciągam ręce do tyłu. Myślałam, że efekt bułkowania to jeszcze coś innego. Zapinam się też bez problemu na ostatnią haftkę i wtedy mogę włożyć tylko dwa palce, czyli tak jak powinno być przy zapięciu na ostatnią.
Czyli wychodzi na to że jest dobrze, jak ktoś już wcześniej napisał lepiej żeby było trochę miejsca w miseczce na migrację Mój 1 dobrze dopasowany stanik też był trochę za duży w miseczce, po tygodniu było już akurat a potem zrobił się za mały Musiałam go też nosić na przedłużce zapiętej najluźniej, ale po niedługim czasie odrobinę się rozciągnął, część biustu zmigrowała na miejsce a obwód poszedł w dół i teraz noszę go normalnie.
Jeśli chodzi o miseczki to teraz znów jest akurat bo schudłam i zmalały mi piersi To jest chyba jakaś złośliwość ze strony Matki Natury że zrobiła nam taki psikus że zwykle chudnąc tracimy głównie biust No podłość

Inne buły to buły podpachowe

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-19, 23:51   #1017
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

czy ktoś niewtajemniczonej napisze w dwóch zdaniach, o co chodzi z ta migracja? co to znaczy być trakcie migracji? że co...

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-19, 23:59   #1018
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
czy ktoś niewtajemniczonej napisze w dwóch zdaniach, o co chodzi z ta migracja? co to znaczy być trakcie migracji? że co...
Oznacza to przemieszczanie się rozlazłego na wszystkie strony biustu na właściwe miejsce. Biust, z powodu noszenia przez lata niewłaściwie dobranych staników, rozchodzi się na boki: pod biust, pod pachy a nawet na plecy. Jak przechodzi się na dobrze dobrane staniki które odpowiednio podtrzymują biust i mają odpowiednio dużą miseczkę, następuje właśnie to przemieszczenie.
Rozłażenie się biustu i rozpłaszczanie na klatce piersiowej zwykle ma miejsce gdy nosi się push-up'y, bo kupuje się je za małe i biust nie ma gdzie się podziać... w związku z czym ucieka gdzie może
To tak w skrócie

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-20, 00:01   #1019
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
że cały rozwałkowany biust spod pach i z pleców wraca na swoje miejsce

Bardzo często, jeśli nosiłaś i za luzny obwód i za małe miski - biust ucieka wszędzie w koło - i jak zaczynasz nosić odpowiedni stanik i wygarniasz biust, to on wraca do biustu i już nie chce siedzieć na plecach i w okolicach

Można tak trochę nadrobić, moja koleżanka skoczyła o rozmiar... A u mnie nic nie zmigrowało, zrobił się jędrniejszy, ale nic na plecach nie znalazłam
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-06-20, 00:06   #1020
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

hmmmm... nosze dobre staniki od ponad roku (z 75A-B przeszłam na 30DD) i nie zauważyłam żadnej migracji, tudzież zmiany w umiejscowieniu muszę zapytać Tzeta, może on zauważył

dziekuje za odpowiedzi

edit: po chwili zastanowienia- u mnie nie ma za bardzo co sie przemieszczać ()

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 00:10
WinlyEm jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości