Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-20, 11:14   #1051
evelinek_r
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy, na poważnie już rozważam nie odbieranie telefonów, bo wiem, że jetem okropna i nie chcę, żeby on na tym cierpiał, a jakoś tak wychodzi niefajnie.

Napisałam długaśnego posta o sytuacji z rana, ale skasowałam, bo bez przesadyzmu. Ewelina, ogarnij się

Nic nie mówcie o kubkach, ja ostatnio zbiłam moje dwa ulubione z dziobkami (że nie wspomnę o dwóch tęczowych talerzach, jednym zwykłym i szklance). Przez 3 tygodnie zbiłam więcej rzeczy, niż przez ostatnie 4 lata

Nanomi welcome back, razem z Twoim avkiem

Pastereczko, pytanie z rodzaju głupich, co to jest M CH? medycyna chińska? Masz może jakieś namiary na Lublin?

Sesyja, prosimy prosimy A tak na serio, jeśli się krępujesz, wystarczy w staniku i bedzie można już coś powiedzieć. To zależy, czy nosiłaś dobre mamine staniczki, czy nie Ale zawsze można trochę powygarniać i się zboostować

Mnie też się wydaje, że u Cathy ciekawie się dzieje

Lemirko, mnie też kusi rozbierana, zresztą mnie namawiają (gues who), ale najpierw chciałam trochę schudnąć i wogóle.

Winly, ja właśnie próbuję mojego od kompa odciągać, ale spróbuj tego z programistą

MamoNiny elo
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-20, 11:24   #1052
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było.

brakuje Cie Nanomi!

frantic, pewnie nie masz możliwości wybrania się do sklepu stacjonarnego gdzie Cię profesjonalnie zbrafittują na żywo?
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-06-20, 11:25   #1053
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

evelinko, mój jest że tak powiem "graczem", tzn fascynują go konsole szczególnie sony PS ... ech

przy kompie dużo siedzi, ale nie mam mu za złe- wydaje mi się ze w dziejszych czasach to normalka, dużo tam czyta i się uczy- dzięki temu ma szeroka wiedzę, jak i my wizażanki

kiedys sie czytało poradniki, encyklopedie, teraz wszystko w necie szukasz przepisu na ciasto, instrukcji obsługi pralki? wszystko sprowadza się do jednego słowa- google

Lemirko, wyslij mi tylko Twój adresik, to wprzyszłym tygodniu Ci wyślę

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 11:28
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 11:27   #1054
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
evelinko, mój jest że tak powiem "graczem", tzn fascynują go konsole szczególnie sony PS ... ech
to może przybić piątkę z moim PS, X-Box itp

Nanomi witaj i nie znikaj

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-20, 12:07   #1055
vril
Zakorzenienie

Anime Swojego czasu tez w tym siedzialam
Przerabial ktos Ghost in the shell i Appleseed? Nightstalker to jeden z najlepszych motywow muzycznych tego gatunku, tak jak Promise w Silent Hill (ale to juz gra).
vril jest offline  
Stary 2009-06-20, 12:10   #1056
spot
Rozeznanie

uff, przeczytałam naprodukowane posty
ja tu nie nadążam się udzielać, bo często temat już się przewinął, a ja dopiero bym chciała jeszcze coś dopisać
ale i tak wrócę do tego co czytałam
z uzależnień - niezbyt oryginalnie: minerały i naturalna pielęgnacja (wcześniej były zwykle kosmetyki), ciuchy, buty, perfumy, trochę mi przeszła biżuteria, ale to chyba bardziej wysycenie i kocham koty, ale niestety jestem bardzo uczulona na sierść i każde z nimi spotkanie odchorowuję (co i tam mnie nie zniechęca do przytulanie napotkanych futrzaków)

evelinek - nie możesz żyć wg wyobrażenia twoich rodziców, załączam się tylko do chóralnego głosu na wątku
u mnie z rodzicami jest trochę na odwrót (jak to pisałaś - miałam zadatki na geniusza - najlepsza absolwentka podstawówki, liceum, olimpiady, konkursy itp), ale zadatki się wyczerpały i stałam się przeciętna mam do siebie pretensje, ale to zupełnie inna bajka, ale ironia losu, jest to że moja mama (z którą notabene mam świetny kontakt i jest moją najlepszą przyjaciółką) jakoś to przegapiła i stale jest ze mnie dumna, a mi dodatkowo przykro, że nie ma powodu
albo dalej - w dzieciństwie byłam chudzielcem, ale ostatnio iestety daleko mi do tego (zapuściłam się porostu i zapasłam ) - a ona dalej widzi we mnie chudzielca - czy to nie jest dziwne?
nie wiem czy to nie jest zbyt zaplątane, więc z resztą przemyśleń trochę poczekam
Stary 2009-06-20, 12:22   #1057
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Anime Swojego czasu tez w tym siedzialam
Przerabial ktos Ghost in the shell i Appleseed? Nightstalker to jeden z najlepszych motywow muzycznych tego gatunku, tak jak Promise w Silent Hill (ale to juz gra).
ghost in the shell i appleseed silent hill świetna gra, film dobry, muzyka rewela

Nightstalker

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 12:44   #1058
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

a ja mam dostac od znajomego jakis serialik kryminalny zrobiony na anime, ale nie znam szczegółów póki co jak już dostanę to powiem więcej
Evelinek, moja teściowa chodzi na ul. górską do jakiejś lekarki i bardzo sobie chwali.. podobno to właśnie taki podwójny lekarz po normalnej akademickij medycynie, a chińska dodatkowo.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:00   #1059
vril
Zakorzenienie

Nightstalker to sciezka z soundtracku do GITS (Kenji Kawai).
http://www.youtube.com/watch?v=iBna9bIt9NY

Promise z SH
http://www.youtube.com/watch?v=I35u6qh5JVQ
vril jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:23   #1060
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nightstalker to sciezka z soundtracku do GITS (Kenji Kawai).
http://www.youtube.com/watch?v=iBna9bIt9NY

Promise z SH
http://www.youtube.com/watch?v=I35u6qh5JVQ
aaa znam nightsalker ze słuchu, nie znałam nazwy dzięki za link

za to SH znam bardzo dobrze, byłam przy Tżecie jako widz gdy przechodził wszystkie częsci gry

chyba sobie w ten weekend jeszcze raz obejrze Full Metala, przypomniałyscie mi o tym i mam ochotę

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:32   #1061
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

A ja się was zapytam o coś a wy mi macie powiedzieć

Otóż, moje włosy naturalnie mają odcień ciemny blond. Farbuję je na jasny blond - bo taki lubię Ale nie na platynę tylko taki naturalny jasny blond. Ale moje włosy rosną I moje pytanie tyczy się tego, czy jestem w stanie sama w domu zafarbować odrosty i całe włosy na blond ? Bo mam wrażenie, że z blond to mission impossible i tak czy siak wyląduję u fryzjera Kusza mnie takie eksperymenty, ale się boję

Trzymamy kciuki za egzaminy Wspaniałej Istotki Moje koty krzyżują łapki
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:33   #1062
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

a czemuż by nie ja nie raz farbowałam w domu (tez blond) i żyję

ale pierwszy raz... hehe, nałożyłam sobie farbę, bałam się jak cholera że cos nie wyjdzie, co dwie minuty podchodziłam do lustra sprawdzać, czy aby za mocno sie nie rozjaśni albo czy zielony nie wychodzi w pewnym momencie wydało mi sie, ze się siwa robię, więc zaczęłąm panikować, szybko zmywać, ręcznik cały popraćkałam i do wyrzucenia był... okazało się, że moje włosy wbrew obawom maja się dobrze.... za to na czubku głowy miałam jaśniejsze taki jasny placek masakra, mogłam chodzić tylko w kucyku
(bo zawinęłam sobie włoski na czubku głowy) - morał z tego taki, ze trzeba pamiętać żeby co kilka minut masować głowę, zeby farba sie rozeszła, a nie zostawić samą sobie

a przy nakłądaniu może byc trochę trudno, najlepiej zatrudniś kogos do pomocy (np Tzeta )

edit: ja juz zrezygnowałam z rozjaśnianai włosów, od pażdziernika, bo one juz tego nie wytrzymywały straaasznie rozjaśnianie niszczy włoski a Ty masz krótkie czy długie?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 13:38
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:38   #1063
evelinek_r
Wtajemniczenie

Vril, świetne motywy, szczególnie Nightstalker Znów narobiłyście mi ochoty, lista anime do obejrzenia/przypomnienia coraz dłuższa, nie wiem, od czego zacząć.

MamoNiny obczaję, tymczasem też bym poprosiła długą PW od Pastereczki, dokształcę się co nieco.

Mój też zapalony gracz, głównie strategie, ostatnio wrócił do źródeł i bawił się Prince of Persia i Asassin's Creed, plus oczywiście nieśmiertelny Quake III arena. Lubię, jak gra, wtedy jest spokojniejszy, rekompensuje sobie konieczność zrezygnowania z MA.

Foxxxy, pewnie że można, tym bardziej z ciemnego blondu. Tylko ja bym się jednak poradziła fryzjerki w kwestii farby. Ja mam niby jasne, cienkie włosy, ale bardzo słabo łapią i muszę silniejszych farb używać i dłużej trzymać. Zapytaj swojej fryzjerki, jaki rodzaj farby poleca do Twoich włosów i do malowania marsz

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-20 o 13:43
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:43   #1064
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Vril, świetne motywy, szczególnie Nightstalker Znów narobiłyście mi ochoty, lista anime do obejrzenia/przypomnienia coraz dłuższa, nie wiem, od czego zacząć.

MamoNiny obczaję, tymczasem też bym poprosiła długą PW od Pastereczki, dokształcę się co nieco.

Mój też zapalony gracz, głównie strategie, ostatnio wrócił do źródeł i bawił się Prince of Persia i Asassin's Creed, plus oczywiście nieśmiertelny Quake III arena. Lubię, jak gra, wtedy jest spokojniejszy, rekompensuje sobie konieczność zrezygnowania z MA.
mój jest zapalonym fanem Metal Gear solid. swietna gra, bardzo dobra fabuła (no bo oczywiscie japońskie ) też piękna muzyka w tej grze, przepiękna POLECAM >>

http://www.youtube.com/watch?v=SdSm--e8FZI

http://www.youtube.com/watch?v=Cr1qtPkB7q4

http://www.youtube.com/watch?v=6miaTf1gF4g

jak milo jest trafić na osoby majace tak wiele wspólnego ze mną heh

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 15:00
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:47   #1065
IlonaP
Zakorzenienie

hej

ja w anime zielona, i tak nie mam czasu na X muzę

a w medycynie chińskiej też bym chętnie pogrzebała

evelinek, ja jeszcze pytanko stanikowe:
jeśli Aragon 34D miał za duży odwód a miseczki były mocno na styk co w co mam celować?32E?
podobno usztywniane powinno się brać miseczkę oczko większą czyli 32F? np. Harry Cleo mam 32E i po porządnym wygarnianiu jest jeszcze odrobinę miejsca na migrację
i jeszcze jedno:
plunge z Panache 32E przecina mi pierś, brać 32F czy fason nie dla mnie?
Stary 2009-06-20, 14:00   #1066
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Winly bo ja właśnie siedze na forum fryzjer i czytam a tam coś o jakichś rozjaśniaczach jest
TŻ zaprzągne, on lubi takie zabawy Dotychczas rozjasniałam u fryzjera tak co 3-4 miesiące i on twierdzi, że moje włosy maja się bardzo dobrze z resztą kupiłam im butle dobrego szamponu - sleek look i takiej samej odżywki i jakąś maske Loreala i jest ok. Są gęste, ale chude, ale zawsze tak było. Tylko, że nie zawsze mogę tego fryzjera złapać, kolejki do niego są a tak się sama nauczę i jak dobrze pójdzie to oszczędze troche grosza Włosy mam nieco za ramiona bo zapuszczam

Evelinek a to mają być farby fryzjerskie czy takie drogeryjne ? Fryzjerskie w ogóle można gdzieś dostać? Co to są farby mocne i lekkie ? Kurka ide czytac dalej
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-20, 14:21   #1067
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
a czemuż by nie ja nie raz farbowałam w domu (tez blond) i żyję

ale pierwszy raz... hehe, nałożyłam sobie farbę, bałam się jak cholera że cos nie wyjdzie, co dwie minuty podchodziłam do lustra sprawdzać, czy aby za mocno sie nie rozjaśni albo czy zielony nie wychodzi w pewnym momencie wydało mi sie, ze się siwa robię, więc zaczęłąm panikować, szybko zmywać, ręcznik cały popraćkałam i do wyrzucenia był... okazało się, że moje włosy wbrew obawom maja się dobrze.... za to na czubku głowy miałam jaśniejsze taki jasny placek masakra, mogłam chodzić tylko w kucyku
(bo zawinęłam sobie włoski na czubku głowy) - morał z tego taki, ze trzeba pamiętać żeby co kilka minut masować głowę, zeby farba sie rozeszła, a nie zostawić samą sobie

a przy nakłądaniu może byc trochę trudno, najlepiej zatrudniś kogos do pomocy (np Tzeta )

edit: ja juz zrezygnowałam z rozjaśnianai włosów, od pażdziernika, bo one juz tego nie wytrzymywały straaasznie rozjaśnianie niszczy włoski a Ty masz krótkie czy długie?
Ja za to kiedyś 'jak byłam piękna i młoda' robiłam sobie w domu pasemka za pomocą takiego czepka i haczyka na kształt szydełka Pierwsze 2 razy wyszły dobrze Za 3 niestety porobiłam sobie piękne kropki na czubku głowy bo okazało się że dziurki przez które wyciąga się włosy porozciągały się przez co farba dostała się pod czepek Wyglądałam jak biedroneczka Od razu posłałam mamę na miasto w poszukiwaniu czynnego sklepu z farbami (była niedziela wieczór) coby to jeszcze raz zafarbować

Teraz farbuję normalnie na taki jakby rudawy brąz i z przodu nakładam sobie sama farbę a do nałożenia z tyłu zatrudniam TŻ-ta Za to u mamy radzę sobie i z przodem i z tyłem sama bo mam w łazience tak ustawione lustra że widzę tył głowy Nawet nigdy nie zdarzyło mi się żeby się nierówno ufarbowały czy żeby powstały placki

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Winly bo ja właśnie siedze na forum fryzjer i czytam a tam coś o jakichś rozjaśniaczach jest
TŻ zaprzągne, on lubi takie zabawy Dotychczas rozjasniałam u fryzjera tak co 3-4 miesiące i on twierdzi, że moje włosy maja się bardzo dobrze z resztą kupiłam im butle dobrego szamponu - sleek look i takiej samej odżywki i jakąś maske Loreala i jest ok. Są gęste, ale chude, ale zawsze tak było. Tylko, że nie zawsze mogę tego fryzjera złapać, kolejki do niego są a tak się sama nauczę i jak dobrze pójdzie to oszczędze troche grosza Włosy mam nieco za ramiona bo zapuszczam

Evelinek a to mają być farby fryzjerskie czy takie drogeryjne ? Fryzjerskie w ogóle można gdzieś dostać? Co to są farby mocne i lekkie ? Kurka ide czytac dalej
Foxxxy, ja nie Evelinek, ale też się wypowiem A co
Te fryzjerskie są ponoć lepsze i nie niszczą tak włosów, ale ja zawsze farbuję drogeryjnymi i nie niszczą mi włosów, mimo że włosy farbuję regularnie od 10 lat, etap rozjaśniania też miałam w tym czasie Jeśli jednak wolałabyś profesjonalną farbę to mogę Ci polecić w Warszawie niezły sklep z artykułami fryzjerskimi blisko centrum. Jakbyś była zainteresowana to mów.

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-20, 14:28   #1068
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
mój jest zapalonym fanem Metal Gear solid. swietna gra, dobra fabuła (no bo oczywiscie japońskie ) też piękna muzyka w tej grze, przepiękna >>

http://www.youtube.com/watch?v=SdSm--e8FZI

http://www.youtube.com/watch?v=Cr1qtPkB7q4

http://www.youtube.com/watch?v=6miaTf1gF4g

jak milo jest trafić na osoby majace tak wiele wspólnego ze mną heh
Muszę mieć to OST, po prostu muszę. Idę szukać

Mój ulubiony motyw to In Memories (Kotowari) z OVA1 Kenshina. Kiedy pierwszy raz usłyszałam, wbilo mnie w fotel. I tak już zostało.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hej

ja w anime zielona, i tak nie mam czasu na X muzę

a w medycynie chińskiej też bym chętnie pogrzebała

evelinek, ja jeszcze pytanko stanikowe:
jeśli Aragon 34D miał za duży odwód a miseczki były mocno na styk co w co mam celować?32E?
podobno usztywniane powinno się brać miseczkę oczko większą czyli 32F? np. Harry Cleo mam 32E i po porządnym wygarnianiu jest jeszcze odrobinę miejsca na migrację
i jeszcze jedno:
plunge z Panache 32E przecina mi pierś, brać 32F czy fason nie dla mnie?
No niestety rozmiar trzeba dobierać do danego fasonu, a czasem nawet koloru stanika, tabelki sobie, a producenci sobie. Faktycznie, często trzeba brać większą miseczkę z usztywnianych, ale nie u wszystkich się to sprawdza. Poza tym, jak w miękkim staniku jest za dużo luzu (patrz przykład Frantic), to da się przeżyć, ale usztywniany z miseczką o oczko za dużą wygląda po prostu nieładnie. Załóż Aragona, wygarnij wszystko bardzo dokładnie, skoro obwód jest za luźny, to spróbuj go odciągnąć/ścisnąć z tyłu palcami, tak żeby było wrażenie dobrego obwodu i wtedy zobacz, czy bułkuje. Piszesz, że miski są mocno na styk, więc taki test powinien wypaść negatywnie, tzn. za małe miski. Sama będziesz widziała o ile. Wstępnie bym celowała w to 32E, ale jeśli stwierdzisz, że bardzo bułkuje, to wzięłabym 32F. Kurcze, naprawdę ciężko dopasować usztywniany stanik

Ale gdzie przecina?
Cytat:
To nie muszą być oczywiście farby fryzjerskie (można dostać w salonie, jak się ładnie poprosi. Tak jak pisze Agusia, mniej niszczą włosy), ale drogeryjne różnią się między sobą. Od razu zaznaczam, że piszę tylko i wyłącznie z własnego i koleżanek doświadczenia. Farby mocne są zwykle lepszej jakości i mają więcej składników aktywnych, czasem mogą bardzo osłabiać włosy (np. niesławna Palette). Gorsze jakościowo farby, np. Joanna, potrzebują więcej czasu, żeby wniknąć w głąb włosa, co wcale nie znaczy, że są mniej szkodliwe. Co więcej, u niektórych w ogóle mogą nie złapać, nawet mimo nieznacznej zmiany koloru. Dlatego nalepiej jest brać wypróbowane marki (Garnier, niektóre l'oreal), bo wtedy masz jako taką pewność, że nie wyjdzie Ci zielony/rudy zamiast blondu. Dobrze jest zapytać fryzjera, bo on zna Twoje włosy, wie ile czasu musisz trzymać farbę, żeby złapała, jak podatne są Twoje włosy na farbowanie. Z tego, co piszesz, wygląda, że powinny być dość podatne. Aha i jeżeli nie będziesz używała rozjaśniacza przed farbowaniem, to pamiętaj wziąć farbę o ton jaśniejszą.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-20 o 14:33
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-20, 14:39   #1069
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Muszę mieć to OST, po prostu muszę. Idę szukać

Mój ulubiony motyw to In Memories (Kotowari) z OVA1 Kenshina. Kiedy pierwszy raz usłyszałam, wbilo mnie w fotel. I tak już zostało.
też piękne jakbyś nie znalazła nigdzie OST z MGS4 to daj znac, myślę ze da sie spakować i wysłać na maila

edit: a propos kubków, o których też była mowa - w dzień matki z zbiłam mojej mamie jej ulubiony kubek echhh, musiałam jej oddać swój w zamian

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 14:47
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 14:41   #1070
frantic
Zakorzenienie

Pastereczko czekam na to rozliczenie grosików, bo już nie mogę się doczekać moich skarbów, zwłaszcza psiej kupki i podkładu Blusche. Ale teraz to już chyba i tak poproszę Cię o wysyłkę wszystkiego jak dojdą jeszcze perfumy z EGM, bo nie ma sensu żebyś wysyłała je potem oddzielnie.

Nanomi
witaj i nie znikaj znów na tak długo!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic, pewnie nie masz możliwości wybrania się do sklepu stacjonarnego gdzie Cię profesjonalnie zbrafittują na żywo?
A no chyba nie mam, nie wiem szczerze mówiąc czy w Bydgoszczy znajdę taki sklep. Muszę się zainteresować bardziej tym tematem, ale póki co nie bardzo mam na to czas.

W ogóle to chyba się przeliczyłam, myślałam, że łatwiej dobiorę sobie właściwy rozmiar stanika, a tu przede mną jeszcze długa droga.
frantic jest offline  
Stary 2009-06-20, 15:01   #1071
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

pytanko odnośnie UC... czy to faktycznie jest tak, jak pisały dziewczyny na zakupowym, ze UC się przyczepia jeśli paczka jest powyżej 50$ wartosci?

czyli np w przypadku EDM, sam duży kit OK, ale jak coś ponad to już lipa? czy to faktycznie jest regułą?

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 15:12   #1072
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A no chyba nie mam, nie wiem szczerze mówiąc czy w Bydgoszczy znajdę taki sklep. Muszę się zainteresować bardziej tym tematem, ale póki co nie bardzo mam na to czas.

W ogóle to chyba się przeliczyłam, myślałam, że łatwiej dobiorę sobie właściwy rozmiar stanika, a tu przede mną jeszcze długa droga.
ja właśnie jestem ciekawa czy ja też sie nie przeliczyłam - czekam na aragona, który chyba nie jest zbyt "wybaczający"

Cytat:
pytanko odnośnie UC... czy to faktycznie jest tak, jak pisały dziewczyny na zakupowym, ze UC się przyczepia jeśli paczka jest powyżej 50$ wartosci?

czyli np w przypadku EDM, sam duży kit OK, ale jak coś ponad to już lipa? czy to faktycznie jest regułą?
wg mnie nie - ja sie nie dopatrzyłam żadnych regul w działaniu UC
Stary 2009-06-20, 15:30   #1073
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

O dziękuję wam za pomoc

Evelinek fryzjer mi mówił, że są podatne, zazwyczaj trzymal mi jakąś papkę 30min na odrostach i 20 na całe włosy. Ja mam pomysł - jak przyjedziesz to ja Cie obciuszę a Ty mi doradzisz z włosami
A Agusia podaj mi nazwę tego sklepu to popatrzę co i jak A myślisz, że w sklepie mogą mi doradzić czy jak o coś zapytam to mi nie sprzedadzą dla mojego dobra ? W sumie to nie mam nic przeciwko drogeryjnym jak działają i nie niszczą strasznie to nie ma problemu. A odrostów sama nie muszę jakoś dłużej rozjaśniać ?
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-20, 15:37   #1074
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
O dziękuję wam za pomoc

Evelinek fryzjer mi mówił, że są podatne, zazwyczaj trzymal mi jakąś papkę 30min na odrostach i 20 na całe włosy. Ja mam pomysł - jak przyjedziesz to ja Cie obciuszę a Ty mi doradzisz z włosami
A Agusia podaj mi nazwę tego sklepu to popatrzę co i jak A myślisz, że w sklepie mogą mi doradzić czy jak o coś zapytam to mi nie sprzedadzą dla mojego dobra ? W sumie to nie mam nic przeciwko drogeryjnym jak działają i nie niszczą strasznie to nie ma problemu. A odrostów sama nie muszę jakoś dłużej rozjaśniać ?
Ja się na to piszę

Odrostów nie musisz rozjaśniać, przy twoich włosach wystarczy sama farba.

Winly jestem po pierwszym odcinku Fullmetal. Podoba mi się A pomyśleć, że są jeszcze dwie serie
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-20, 16:33   #1075
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
O dziękuję wam za pomoc

Niestety z farbami jest tak że jednym niszczą bardziej innym mniej, dużo zależy od samych włosów i ich pielęgnacji Ja ostatnio używam Wellaton Naturals i jestem zadowolona Zawsze miałam jakieś ale co do koloru jaki wychodził na moich włosach (zwykle prawie nie przypominał koloru z opakowania czy próbnika) a tu mi się podoba i tego na razie się trzymam Mój kolor to cynamonowy
Nazwy tego sklepu nie pamiętam, ale o ile mnie pamięć nie myli to znajduje się on na Puławskiej, skrzyżowanie z Rakowiecką. Prawie na przeciwko Silver Screen Myślę że spokojnie coś doradzą. Zresztą jak nie tam to gdzie indziej, to jest właśnie duża zaleta Warszawy Nie jest się skazanym na jedno konkretne miejsce bo podobnych znajdzie się co najmniej kilka

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-20, 16:35   #1076
IlonaP
Zakorzenienie

agabil, fajny link w podpisie nie trzeba kopać po całym forum
Stary 2009-06-20, 17:24   #1077
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Winly jestem po pierwszym odcinku Fullmetal. Podoba mi się A pomyśleć, że są jeszcze dwie serie
pierwsza zdecydowanie naj naj najlepsza

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-06-20, 17:51   #1078
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Agusia No i to wszystko musi być takie skomplikowane Nigdy nic nie może być proste

15 Lipca mam obronę i trzeba jakoś doprowadzić do użytku moje włosy poza tym już nadszedł czas - źle nie jest, ale ja te odrosty widzę No i boję się, że sobie kuku zrobię na włosach i pójdę na zielono albo w ciapki na głowie na tą obronę
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-20, 17:54   #1079
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Ooo, widzę że o anime rozmawiacie Jako wychowanica Czarodziejki z Księżyca jestem fanką gatunku, mangę to tak nie bardzo, chyba że jakaś ulubiona seria ma kontynuację tylko w mandze to się męczę ale czytam.

Moje ulubione:
-Sailorki, razem z wersją "na żywo" Pretty Guardian Sailor Moon" - kupa śmiechu
-Nana - ooo, to już dla starszych dziewczynek, obyczajówka z takimi zwrotami akcji, że oglądałam jak sensację
-Vampire Knight - o boże, klękajcie narody, serial o wampirach... Pokochałam miłością bezwarunkową łącznie z openingiem do 1 serii
-Death Note - w trakcie oglądania, długo to idzie bo sporo odcinków no i z TŻ oglądam to musi nam obojgu pasować (filmy też super)
-Rozen Maiden - laleczki barokowo-rokokowe i piekne fanstasy...

No i wychowałam się na Yatamanach, Gigim i tej reszcie którą puszczali na Polonii - piękne to były czasy. No ale teraz internet i jeśli macie coś fajnego o wampirach to chętnie przyjmę propozycje

Pastereczko, dziękuję że napisałaś o płytach, zaczęłam sie bać, ze nie doszly

BTW, też dorzucę swoje zainteresowania:
-książki w ilosciach przerażających głównie moją matkę, a teraz pomału TŻ bo gdzie my to pomieścimy - chyba muszę zarobić na domek z biblioteczką
-historia - hobby które zaowocowało dyplomem studiów licencjackich na tym kierunku - jakoś bałam się że mi zabraknie...
-Japonia - normalnie nawet przymierzam się do kursu japońskiego, parę zwrotów już znam i teraz szpanuje w towarzystwie
-wampiry - w postaci książkowej i filmowej, kolekcja mi się powiększa i wcale mi to nie przeszkadza

Z nałogów życie, wizaż, zakupy, czekolada i cukierki miętowe - alkohol i inne używki to tylko dodatek.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-06-20, 18:00   #1080
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
wg mnie nie - ja sie nie dopatrzyłam żadnych regul w działaniu UC
ja tak samo
ostatnio właśnie kit edm za 50$ (bez żadnych dodatków) został opodatkowany (pierwszy raz na ileśtam zamówień), a już paczka z CS za ponad 50$ została zostawiona w spokoju

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości