Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-21, 18:01   #1171
evelinek_r
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja w ramach stanikomanii osiagnęłam juz ebay australijski i firmę fayreform - poczytalam co było na forum i chwilowo konwersuję z właścicielką jednego ze sklepów, strasznie miła kobieta
z tego co wyczytałam u nich nie trzeba az tak bardzo/wcale zaniżać obwodów więc wracam do 34 i tym samym zmniejszyłam miskę? tez o oczko, dobrze?
A odnośnie innych tematów - ta pogoda mnie doprowadza do wariactwa od 2 dni tylko jem, non stop przewracając sie z boku na bok w łóżku, niedługo mnie będzie łatwiej przeskoczyc niz obejść
U mnie leje od niemal 4 dni, pierwsze dwa prawie nic nie jadłam, od wczoraj za trzech Miskę o dwa oczka, jak obwód o jedno Idę oglądać fay
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:08   #1172
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja starsza jestem, dozyje aby?
To, że jesteś starsza akurat nic nie znaczy Ja też mogę nie dożyć
Ale tak serio jest już bliżej niż dalej, teraz kombinuję z dołączaniem twitterów, flickra, bloglovin eee troche tego jest
Poza tym jestem laik z HTML-u może trzeba by się Cathy poradzić Ale na razie szukam wszystkiego na necie i kopie w kodzie
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:14   #1173
pastereczka
Organizatorka

Winly mysle ze dojdzie, ale juz w zeszlym myslalam

JMW solidarna badz i wklejaj linki
Foxxxy no mnie to wpisywani robaczkow zniecheca

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:21   #1174
curry
Zadomowienie

Pastereczko, jesli jestes to zapytam, psia kupka juz doszla? Przepraszam, ze mecze ale nie moge sie doczekac
curry jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:24   #1175
pastereczka
Organizatorka

Ja tez, przeprowadzam sie w tym tyg. W srode wyszla z bytomiia i jeszcze jej nie ma:/

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:28   #1176
curry
Zadomowienie

Cytat:
Ja tez, przeprowadzam sie w tym tyg. W srode wyszla z bytomiia i jeszcze jej nie ma:/
Kurcze, szkoda, bo moja zestresowana sesja cera krzyczy o pomoc Wyslalam Ci juz w zeszlym tyg. liste z EGM III na pw, bo byly sluchy ze doszla.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-21 o 19:08
curry jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:33   #1177
pastereczka
Organizatorka

pisalam ze wyszla juz z bytomia, no ale bez przesady z ta nasza poczta, chyba jutro bedzie w koncu

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-21, 18:48   #1178
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Pastereczko nie piszę tego od A do Z, ale czasami trzeba coś poprzestawiać. Tak jak Cathy korzystam z blogspot -a. Poza tym cierpię na rozterki i wybieram między komercjalizmem a jakością.
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-21, 19:06   #1179
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
U mnie leje od niemal 4 dni, pierwsze dwa prawie nic nie jadłam, od wczoraj za trzech Miskę o dwa oczka, jak obwód o jedno Idę oglądać fay
q, znowu A bede mieć
no bardzo chwalą fayreform za jakość na gazetowym forum...mnie sie najbardziej podoba model pt Auspice i High society + wiekszość nowych zwłaszcza Figurative Fayreform tu sa te nowe, a stare w lobby fayreform stare aha i jeszcze genteel ze starych przesliczny
Cytat:
Winly mysle ze dojdzie, ale juz w zeszlym myslalam

JMW solidarna badz i wklejaj linki
Foxxxy no mnie to wpisywani robaczkow zniecheca
ja tam moge wklejać ale żeby potem nie było na mnie

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-21 o 19:10
jmw jest offline  
Stary 2009-06-21, 19:41   #1180
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Nawet jak srebrnej za dużo dasz, to wyjdzie różowo/fioletowo Na początku spróbuj kilkoma kroplami, później już będziesz miała wyczucie. ja muszę dawać jakieś 2x więcej niż zalecają, ale moje włosy to w ogóle niepodatne na nic, dlatego zapuszczam Szampon Joanny miałam, zachwalany na KWC, mnie też zrobił siano na głowie, włosy dosłownie sypały się w rękach, nawet po używaniu płukanki co drugi dzień takiego czegoś nie miałam. Nie polecam
joanny nie kupiłam.. na szczęście poczytałam coś poza kwc..
udało mi się kupić jednynie roztwór gencjany 1% zrobiłampłukankę 2 krople/1l wody.. i teraz mam łaciatą łepetynę.. gdzieniegdzie mam piękną platynę, gdzie indziej popielaty, jeszcze w innym miejscu JASNY FIOLET i delikatny RÓŻ (PLIZZZ, powiedzcie, że to zlizie ), jednak przeważa zdecydowanie żółty blond.. no nie jestem zachwycona.. przed płukaniem było chociaż jednolicie żółto :0

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mamo Niny dawaj fotki w blondach
poczekam na jutrzejsze światło dzienne..
Cytat:
q, znowu A bede mieć
no bardzo chwalą fayreform za jakość na gazetowym forum...mnie sie najbardziej podoba model pt Auspice i High society + wiekszość nowych zwłaszcza Figurative Fayreform tu sa te nowe, a stare w lobby fayreform stare aha i jeszcze genteel ze starych przesliczny

ja tam moge wklejać ale żeby potem nie było na mnie
o ja tez ostatnio obczajam fayreform

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-21, 19:57   #1181
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Vril, świetne motywy, szczególnie Nightstalker Znów narobiłyście mi ochoty, lista anime do obejrzenia/przypomnienia coraz dłuższa, nie wiem, od czego zacząć.
Fajnie, ze sie podoba Ja glownie w filmowce siedze, taka popularna klasyka Mnie wsio rawno czy Czajkowski leci, czy Zimmer, Midnight Oil, Sade czy Prodigy, byle przepisowa moc posiadalo

A w temacie ksiazek - wlasnie skonczylam "Kaligule" Douglasa Jackson'a, polecam chociaz przyznaje, ze ksiazka bardzo brutalna, juz sam prolog skreca trzewia ale akcja wartka, a postaci intensywne. Jak ktos lubi historie z czasow imperium rzymskiego, to powinno sie podobac Czekam na jego "Klaudiusza".
vril jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:16   #1182
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Fajnie, ze sie podoba Ja glownie w filmowce siedze, taka popularna klasyka Mnie wsio rawno czy Czajkowski leci, czy Zimmer, Midnight Oil, Sade czy Prodigy, byle przepisowa moc posiadalo

A w temacie ksiazek - wlasnie skonczylam "Kaligule" Douglasa Jackson'a, polecam chociaz przyznaje, ze ksiazka bardzo brutalna, juz sam prolog skreca trzewia ale akcja wartka, a postaci intensywne. Jak ktos lubi historie z czasow imperium rzymskiego, to powinno sie podobac Czekam na jego "Klaudiusza".
A książce też się muszę przyjrzeć, lubię takie klimaty.

Strasznie mi się dziś komp tnie, nosz po prostu...

MamoNiny zejdzie, tylko daj sobie na kilka dni spokój. Hmm, skoro Ci nierówno zafarbowało, to może spróbuj dodawać kroplę do szamponu? Ja tak robię, jak mi się nie chce robić płukanki.

Jmw dostałaś ode mnie Wet Sand?
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:19   #1183
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

tak zrobię poza tym czekam na flor illum kupione na all

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:21   #1184
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

aaaaaaaa godzinę zaległości w tym wątku nadrabiałam...

i dziękuję za kciuki

Pisanie egzaminów miałam niestety dość utrudnione- spałam tylko 1h i nie do końca dlatego, że sie uczyłam... A wczoraj poszłam na imprezę bo musiałam sie odstesować i zatopić smutki

Agusia- koty masz rewelacyjne Rudy to taki miedziany- cudne ubarwienie! I te ich wydziwianki-

mamoNiny- pokazuj sie w blondzie- koniecznie

Spotkanie w Warszawie trzeba zorganizować- KONIECZNIE

Do kogoś jeszcze sie miałam odnieść ale zapomniałam
Jednak sie rozmysliłam co do treści posta i mam nadzieję, że nikt go nie widział heh

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-06-21 o 21:01
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:34   #1185
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
joanny nie kupiłam.. na szczęście poczytałam coś poza kwc..
udało mi się kupić jednynie roztwór gencjany 1% zrobiłampłukankę 2 krople/1l wody.. i teraz mam łaciatą łepetynę.. gdzieniegdzie mam piękną platynę, gdzie indziej popielaty, jeszcze w innym miejscu JASNY FIOLET i delikatny RÓŻ (PLIZZZ, powiedzcie, że to zlizie ), jednak przeważa zdecydowanie żółty blond.. no nie jestem zachwycona.. przed płukaniem było chociaż jednolicie żółto :0

poczekam na jutrzejsze światło dzienne..

o ja tez ostatnio obczajam fayreform
nie spłukuj jak łaty wychodzą tylko wlej do miski (kropla gencjany i woda)i zanurz w tym głowę jednolicie złapie. Albo dodaj do szamponu lub do odżywki do spłukiwania

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:37   #1186
pastereczka
Organizatorka

Agabil1 widzisz jakie mam wlosy, myslisz ze jak dam naturalna farbę blond to chwyci mi siwe i ozywi kolor? Bo wiem ze naturalne nie rozjasniaja, a nie farbowalam wlosow kilka lat i poki siwych mniej niz 30% to nie chcę chemicznych..

http://www.allegro.pl/item661593078_...rywa_siwe.html

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-21 o 20:39
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:43   #1187
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
LaSenza znana jest z ciasnych obwodów i małych misek. Ja bym wzięła to 34E, chociaż będziesz miała luz w miseczce na początku, to widać, że migrujesz, więc szybko powinna się zapełnić. Najlepiej gdybyś mogła pomierzyć i wtedy porównać 34DD i E, ale stawiałabym na E. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Na 76 pod 34 będzie za luzne... Zamawiam duuużo z Lasenzy, mam 77 i 32 jest luzne, ale ja tak lubię bo jak mnie ściska to oddychać nie mogę...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Właśnie najgorszy w tym całym pisaniu pracy mgr jest wybór tematu. Bardzo łatwo wkopać się w niezłe bagno Ja strasznie żałuję że wybrałam taki temat jaki wybrałam (tzn. w sumie narzucił mi go promotor, ja chciałam o czym innym pisać a on mi to tak po przeinaczał że mam bzdurę ).
Najważniejsze jest wyszukanie najpierw co jest w literaturze na dany temat i czy będzie się miało czym podpierać przy pisaniu pracy, żeby potem nie wyszło że nikt albo prawie nikt o tym wcześniej nie pisał lub/i nie robił badań hehe
Zgadzam się... Ja wybrałam taki temat, że tylko jeden artykuł zródłowy miałam i sama wszystko musiałam rzezbić... Masakra

Z jaką prędkością sie ten wątek rozwija - przez weekend mnie nie było i siedzę już od 2 godzin i czytam... Nie żeby mi ślabizowanie zle szło, tylko tyle naprodukowałyście
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-06-21, 20:56   #1188
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Strasznie mi się dziś komp tnie, nosz po prostu...

Jmw dostałaś ode mnie Wet Sand?
ad. 1 moj chlop tez informatyk (acz raczej administrator niz programista przynajmniej ostatnio) ale ja sie nauczyłam że własnego komputerka mu w łapy nie daję bo zaraz będzie total commander i jakies bóg-wi-co - więc czasem go nie dawaj do naprawy
ad.2 pewnie tak, acz jest u mamy - jest intensywnie komputerowo szkolona i jak coś chce przekazac to musi na gg albo mailem, nie wolno telefonem - kontakt nam sie urwał
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Na 76 pod 34 będzie za luzne... Zamawiam duuużo z Lasenzy, mam 77 i 32 jest luzne, ale ja tak lubię bo jak mnie ściska to oddychać nie mogę...
zapisałam
Stary 2009-06-21, 21:02   #1189
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

White ja bym TŻ-ta rozstrzelała
Ale jak już mówiłam, to ja u nas rządzę więc musiałby zrobić minerałową rekompensatę za szkody wyrządzone względem mojej psychiki Zadośćuczynić w minerałach

Ooo jakie u mnie jest ładnie niebo takie różowo fioletowe
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:04   #1190
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie

rekompensata w minerałach
foxxxy ruro kiedy dojdzie EGM bo bym sie już chciała pomalować ;p
KawaMarcepanowa jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:09   #1191
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

mój nie informatyk, ale mi wkółko uparcie aktualizuje co się tylko da

Ale Total Commander to ja sama wszędzie instaluję bo mi się akurat przydaje

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:16   #1192
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Foxxxy- minerałowa rekompensata brzmi super

Stwierdziłam, że jestem zbyt grzeczna i choć to lubię to po części chcę to zmienić. Głównie chodzi o moje ciuchy- zbyt grzeczne Nie miałam co na siebie załozyc na imprezę i zauważyłam, że nie mam ani jednej spódnicy oraz sukienki- uwierzycie? hehe Nie lubię chodzić tak ubrana bo za duża jestem szczególnie w łydkach ale nie chcę całego życia w spodniach...
Gdybym zatem bredziła, że zamawiam coś zza granicy (boohoo, asos itp) w stylu grzecznej dziewczynki to bardzo proszę mnie okrzyczeć mocno i wskazać właściwy kierunek hehe

Stary 2009-06-21, 21:20   #1193
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
No właśnie to 32, które mam, to BoaDusiciel i KubaRozpruwacz w jednym. Jedyny stanik ,który mnie otarł do krwi...
Mierzyłam się naprawdę ciasno, mam sporą warstwę tluszczyku, który do pomiaru daje się ugnieść :P dobrze, że przymiar krawiecki mam solidny... Więc myślę, że jednak wezmę 34 i najwyżej podszyję.

.
quesadila jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:20   #1194
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

MamoNiny chciałam Ci polecić srebrzyk, do dostania w zwykłych drogeriach, ale widzę, że spóźniłam się, bo już poczyniłaś zakupy o to mi chodziło http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16962
Na szczęście miałam buteleczkę z czasów kiedy byłam blond, na szczęście, bo ostatnio poszłam do fryca na farbowanie i jakieś tam refleksy (moja wina bo nie określiłam jakie) no i mam ciemy brąz z blond refleksami (które, nota bene, miały się rozsypywać, wśród całej reszty ciemych), a że mam fobię na tle żółtych pasemek i takie u siebie widzę, bo nici z "rozsypujących się refleksów" to rach ciach i płukanka na głowę. Daję włosom jeszcze szansę na jakieś ujednolicenie, może kolor trochę się zmyje i jakoś to się wyrówna, bo jak nie to sama se to wyrównam . Aha, dopiero jak leżałam w łóżku, przypomniało mi się, że chciałam mieć koloryzację bez amoniaku .
ale napościłam

WI ja toże grzeczna dziewczynka i choć oglądam różne szalone ciuchy, to i tak grzecznitko ląduje, za to w ogólniaku była pełna ekspresja

edit2 moj małż kompletnie nie zna się na kompach, więc ja metodą prób i błędów a czasem tylko błędów (a przecież na błędach się człowiek uczy, nieprawdaż?) działam na naszym kompie

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-06-21 o 21:25
gadmarka jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:22   #1195
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale Quesadila napisała, ze ma kilka LS 32 i że za ciasno jej w nich. Ja bym też proponowała 32 (sobie pewno 30, a co), ale nie każdy lubi bardzo ścisłe obwody, a poza tym mamy różną budowę, rozstaw żeber itd. A nie ma sensu kupować stanika, którego nie założysz, bo nie możesz w nim oddychać. Ale zawsze móżna kupic przedłużkę

Cytat:
ad. 1 moj chlop tez informatyk (acz raczej administrator niz programista przynajmniej ostatnio) ale ja sie nauczyłam że własnego komputerka mu w łapy nie daję bo zaraz będzie total commander i jakies bóg-wi-co - więc czasem go nie dawaj do naprawy
ad.2 pewnie tak, acz jest u mamy - jest intensywnie komputerowo szkolona i jak coś chce przekazac to musi na gg albo mailem, nie wolno telefonem - kontakt nam sie urwał
Ad.1 Fajnooo Mój ostatnio też administruje, mam nadzieję, ze już niedługo, bo to jednak nie jego klimaty. Hehe ja mu daję () komputer oczywiście, bo on mi najpierw mówi, co chce tam zrobić, a jak widzi minę w stylu "ale o co cho?", to wie, że przegina.

Ad.2 To, dobrze, bo się trochę martwiłam. A tak w ogóle, to tam jest chyba SB, tak jak chciałaś, w każdym razie coś jest

Ja to muszę wypraktykowac z moją, ona prawie wcale niekomputerowa jest, ale by było fajnie Chociaż ostatnio nie dzwonią, dali sobie spokój. Pewnie jutro na wieczór po podatkach

WI uwierzycie. Ja ma cztery spódnice z czego chodzę w jednej, tej najbardziej falbaniastej. Ech, trzeba przetrzepać szafę jak nic.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-21 o 21:25
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:27   #1196
pastereczka
Organizatorka

znacie farby LOGONY ? bo podobno kolezanka znalazla fryzjera na boskie ciecie dla mnie a farbe bym strzelila naturalną do siwulcow..

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:29   #1197
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Siostro to kiedy idziemy na zakupy? Jak nauka? Kiedy mam trzymać kciuki ?

Zaraz sobie pooglądam co tam niegrzecznego zza granicy mogę zamówić

Stary 2009-06-21, 21:31   #1198
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

pierwszy raz o nich słyszę, to coś na zasadzie henny do włosów?
w składzie widać hennę

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-06-21 o 21:32
gadmarka jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:33   #1199
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
pierwszy raz o nich słyszę, to coś na zasadzie henny do włosów?
w składzie widać hennę
tak, spojrzysz?
Skład:
Algin, Hydrolyzed Wheat Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Parfum (Essential Oils), [+/-Lawsonia Inermis (Henna)*, Cassia Auriculata (Cassia), Juglans Regia (Walnut Shell Powder), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaves), Indigofera Argentea (Indigo Leaves), Hibiscus Sabdariffa (Sudanese Tea), Rheum Undulatum (Rhubarb Root), Krameria Triandra (Rhantany Root), Coffea Arabica (Coffee), Curcuma Longa (Curcuma Root), Beta Vulgaris (Beet Root,]
http://www.allegro.pl/item661593078_...rywa_siwe.html

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:41   #1200
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
rekompensata w minerałach
foxxxy ruro kiedy dojdzie EGM bo bym sie już chciała pomalować ;p
Foxxxy Rura dostaje informacji rurą internetową Ale nie mam żadnej na razie. Zaległe błedy przesyłkowe powinny byc u mnie w tym tygodniu, co do drugiej paczki nie dostałam nawet informacji, że ją wysłali. Mniemam, że giną pod natłokiem zamówień pt"Last Minute". Ktoś już na EGM zresztą też narzekał, że nie ma statusu shipped ( zaowcowanego)

co do zadośćuczynienia minerałowego to u mnie działa Można powiedzieć : "Drogi Boże wiesz jakie to straty psychiczne i moralne co Ty wyprawiasz? Wiesz co za to grozi ....Wiesz jak to się rekompensuje...Odpowiedni ą porcją radości i szczęścia w postaci proszku
To teraz przejdźmy do negocjacji $10 (koszty przesyłki itd) ?? " Cena adekwatna do strat Ważne żeby zaczynać z wysokości z której można zejść do upragnionego poziomu Oczywiście nie zawsze wychodzi, ale można próbować

White Trzeba podkreślać nogi, proponuję spódnice ołówkowe, niekoniecznie bardzo obcisłe Albo długie tulipanowe tak lekko za kolano No i koniecznie obcasik, nie musi być duży, nawet mały wyszczupli Ci nogę. Najlepiej unikaj takich z zapięciem wokół kostki bo to Ci tylko skraca nogę. W wydłużaniu świetne są cieliste + cielisty lakier na paznokciach np coś tego typu

http://www.asos.com/Firetrap/Firetra...t=-1&clr=Black

aaa rozpisałam sie
foxxxy jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości